ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان 2021

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان 2021

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان

شرایط مدارک مزایای قوانین هزینه انواع ویزای مهاجرت اقامت کار یونان

شرایط مدارک مزایای قوانین هزینه انواع ویزای مهاجرت اقامت کار یونان : ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان ، کار در یونان و اقامت در این کشور را در مقاله پیش رو مورد نقد و بررسی قرار می دهیم . کشور یونان واقع در اروپای جنوبی از کشور هایی با تمدن غنی است که در سال های اخیر رشد چشمگیری ، در زمینه اقتصادی داشته است ، اما به طور کلی کشور یونان از نظر اقتصادی و اوضاع کار نسبت به کشور های اروپایی شرایط مساعدی ندارد و نرخ بیکاری تا حدی در این کشور بالا است . از این رو  باز هم بسیاری از افراد مایل به مهاجرت و اقامت کاری به کشور یونان را در سر دارند و اقامت  از روش کار در یونان را انتخاب می کنند . آمار متقاضیانی که قصد  مهاجرت و اقامت  را با روش کاری به کشور یونان در نظر می گیرند حدود 2 درصد بیشتر شده است، این کشور در ابتدا به فکر از بین بردن بیکاری جوانان بومی خود است ، البته اگر شما به عنوان یک فرد خارجی مهارت بالا و رزومه عالی داشته باشید قطعاً فضای خوبی برای شما حاکم بوده و شانس شما برای کار در یونان و اقامت بیشتر است . مهاجرت و  اقامت از طریق کار در یونان یکی از بهترین روش های مهاجرت است که افراد متقاضی می توانند از این راه برای ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان اقدام نمایند. افراد می توانند  با یافتن شغل مورد نیاز و تخصص به اقامت از طریق کار در یونان دست یابند.  در این مقاله ما سعی کرده ایم به تمامی سوالات از جمله ، آیا  با مهاجرت کاری به یونان می توان اقامت را دریافت کرد؟ اقامت از طریق کار در یونان به چه صورت می باشد ، و سوالات دیگری مثل ، شرایط مهاجرت و اقامت کاری ، شرایط کار در یونان ، هزینه های زندگی و روش اخذ ویزا از بهترین راه و مشخصات کشور و اطلاعات مهم در ارتباط با این کشور را با اطلاعات دقیق و بروزی در اختیار شما قرار دهیم .

 

 

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان | شرایط مدارک مزایا قوانین هزینه انواع ویزای مهاجرت اقامت کار یونان
ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان | شرایط مدارک مزایا قوانین هزینه انواع ویزای مهاجرت اقامت کار یونان

 

 

مزایای اخذ ویزای کار یونان | مزایای اقامت کاری یونان

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  و مزایای کار در یونان چیست ؟

 

مزایای اخذ ویزای کار یونان + مزایای اقامت کاری یونان + مزایای مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای کاری یونان :ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و کار در یونان  دارای مزایایی برای فرد متقاضی است . از آن جا که کشور یونان دارای چشم انداز دلنشینی است ، مهاجرت را برای بسیاری از مهاجران خواستنی می کند . در این جا به چند مورد از مزایا این کشور می پردازیم که عبارتند :

 • یونان کشوری با امنیت بالا است و جرم و جنایت در این کشور بسیار نادر اتفاق می افتد.
 • این کشور دارای آب و هوای بسیار معتدل در طول سال می باشد .
 • این کشور دارای تمدن و تاریخچه جذاب می باشد و از فرهنگ غنی و بی نظیری برخوردار است .
 • هزینه های زندگی در یونان در مقایسه با کشور های اتحادیه اروپا بسیار ارزانتر و کم هزینه تر است .
 • یونان پس از پذیرش در اتحادیه اروپا در سال 1981 رشد چشمگیری داشته است .
 • سطح زندگی در کشور رضایتمند می باشد .
 • خونگرمی و مهمان نوازی مردم یونان ،با افراد مهاجر و خارجی مشهور می باشد .
 • امکان فرصت شغلی و کسب و کار

 

مزایای اخذ ویزای کار یونان | مزایای اقامت کاری یونان | مزایای مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای کاری یونان
مزایای اخذ ویزای کار یونان | مزایای اقامت کاری یونان | مزایای مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای کاری یونان

 

هزینه مهاجرت اقامت به یونان از طریق ویزای کار

 ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و هزینه های زندگی

هزینه مهاجرت اقامت به یونان از طریق ویزای کار + هزینه اقامت کاری یونان + هزینه اخذ ویزای کار یونان : ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان علاوه بر داشتن شرایط ویژه و کار نیاز به هزینه زندگی برای صرف مخارج روزانه و زندگی دارد ..با اطلاع از میزان هزینه های زندگی می توان برنامه ریزی بهتری برای ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان داشت. هزینه زندگی در کشور یونان ، در مناطق مختلف متفاوت است و بسته به نوع سبک زندگی دارد . بدین صورت که هزینه مسکن در اطراف شهر در مقایسه با مرکز شهر کم هزینه تر می باشد .بر اساس آمار به دست آمده در ماه نیاز به مبلغی حدود 600 تا 1.500 € (یورو) نیاز است . هزینه ها به طور کلی در این کشور  تا حدی بالا می باشد ، اما هزینه اجاره مسکن در یونان در مقایسه با ایران به صرفه تر است .

 

 

هزینه مهاجرت اقامت به یونان از طریق ویزای کار | هزینه اقامت کاری یونان | هزینه اخذ ویزای کار یونان
هزینه مهاجرت اقامت به یونان از طریق ویزای کار | هزینه اقامت کاری یونان | هزینه اخذ ویزای کار یونان

 

شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  

شرایط مهاجرت به یونان از طریق ویزای کاری

شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان ++ شرایط اخذ ویزای کار یونان ++ شرایط مهاجرت به یونان از طریق ویزای کاری  : ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان کاری امروزه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است . مهاجرت و اقامت  به این کشور از روش های مختلفی از جمله اقامت تحصیلی ، سرمایه گذاری ، ازدواج و ….امکان پذیر است . اما در این بخش سعی داریم به روش مهاجرت و اقامت  از طریق کار در یونان بپردازیم . همان طور که می دانیم هر کشوری شرایط منحصر به فردی برای اقامت کاری در نظر دارد . ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان دارای قوانین مخصوص به خودش است و به طور کلی می توان گفت روش ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان کاری دشوار به نظر می رسد ،زیرا نرخ بیکاری در این کور تا حدی بالا است  از این رو  بسیاری از افراد ، نمی توانند به سادگی مهاجرت اقامت کاری را داشته باشند. البته نکته قابل توجه این است که شهروندان اتحادیه اروپا محدودیتی برای مهاجرت اقامت کاری  و اقامت از طریق کار در یونان را ندارند. اما شهروندان غیر اتحادیه اروپا با محدودیت هایی همراه هستند و برای ورود و مهاجرت اقامت کاری در یونان باید ویزای کار یونان را اخذ نمایند. اقامت کاری یونان از طریق کار در یونان به چندین روش انجام می گیرد.

 

شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان | شرایط اخذ ویزای کار یونان | شرایط مهاجرت به یونان از طریق ویزای کاری
شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان | شرایط اخذ ویزای کار یونان | شرایط مهاجرت به یونان از طریق ویزای کاری

 

برای مشغول شدن به کار در کشور یونان ابتدا نیاز به مجوز کار است . بر این اساس برای دریافت مجوز نیاز است که یا به درخواست  ویزای کار اقدام کنید و یا باید پیشنهاد شغلی ، از طرف کارفرما  برای شما صورت بگیرد .  برای گرفتن مجوز کار از طریق کار فرما ، شیوه کار به این صورت است که ، ابتدا کارفرما موظف است که برای تکمیل نیروی کاری خود ، کار مورد نظر را به مدت 3 ماه آگهی کند ، و اگر  فردی در کشور یونان یافت نشد این کار باز هم به مدت 3 ماه برای افراد اتحادیه اروپا آگهی میشود و در آخر در صورتی که فردی پیدا نشود ، در این صورت متقاضی کار در خارج از اتحادیه می تواند بر روی این کار حساب کند ، در این صورت مصاحبه ای توسط کار فرما انجام می شود ، که این روش اقامت تا حدی غیر ممکن  و پروسه ای طولانی به نظر می رسد ، زیرا با گذشت چند ماه ممکن است کارفرما کلا از این آگهی صرف نظر کند . اگر در این روش مهاجرت اقامت کاری امکان پذیر شود فرد متقاضی برای انجام کار در یونان موظف است که برای  اخذ ویزا اقدام کند و ویزا و اقامت کار در یونان را دریافت کند ، این نوع ویزا به نوع D  معروف است . به طور کلی ویزا D  ،  به افرادی تعلق می گیرد که پیشنهاد کاری دریافت می کنند.

روش دیگر برای ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان ، بدین صورت است که فرد متقاضی می تواند از طریق ویزای کار اقدام کند. البته روش دوم بسته به این دارد که فرد متقاضی ساکن کدام نقطه باشد . شهروندان اتحادیه اروپا بدون هیچ گونه محدودیتی امکان ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و کار در یونان برایشان امکان پذیر است . اما شهروندان  خارجی و غیر اتحادیه اروپا برای ویزای و اقامت کار  باید اقدام کرده ، که مدت زمان آن ۶ ماه می باشد ، این روش برای ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  روشی آسان تر و منطقی تر به حساب می آید ، اما نکته قابل توجه این است که فرد متقاضی اگر نتواند کاری را  پیدا کند موظف است به کشور خود بازگردد و دوباره دست به کار شود ، و اما در روش دوم اگر فرد کار مورد نظر در این مدت پیدا کند ، می تواند خانواده خود را نیز به همراه ببرد.

اقامت کاری در یونان و شرایط دریافت ویزای کاری

اقامت کاری در یونان نیز شرایطی دارد و  برای دریافت ویزای کار و ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان همان طور که در بخش های قبلی گفته شد ، ابتدا نیاز به پیشنهاد شغلی است سپس ، بعد از تایید کارفرما و مصاحبه کاری به صورت انلاین انجام می شود تا مورد تایید نهایی قرار گیرد . سپس کار فرما از مراحل اداری و قانونی مراحل دریافت دعوتنامه و اقامت کاری یونان را برای متقاضی فراهم می کند و باید ثابت کند که نیروی مورد نیاز در کشور یونان و در اتحادیه اروپا یافت نشده است ، و شخصی خارج از اروپا را به عنوان نیروی کار خود انتخاب کرده است و دعوتنامه کاری برایش مورد نیاز است ، زمانی که که این موضوع برای اداره کار یونان به اثبات رسید ، کارفرما اجازه صادر کردن دعوتنامه شغلی را برای فرد خارجی دارد تا ویزای کار یونان را دریافت نماید . زمان تقریبی ، برای  ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان در حدود 1 سال طول می کشد. متقاضیانی که توانستند این ویزا را دریافت کنند در ابتدا با یک اقامت 1 ساله به یونان وارد این کشور می شوند و پس از آن در صورت تمدید مجدد قرارداد کاری خود با کارفرما اقامت خود را نیز تمدید نمایند. در صورت تکرار اقامت تا 5 سال می توانند اقامت کشور یونان بصورت دائم را اخذ نمایند.

 

قوانین مهاجرت اقامت کاری یونان

 اقامت کاری یونان و قوانین کار در کشور یونان

 

قوانین مهاجرت اقامت کاری یونان * اقامت کاری یونان و قوانین کار در کشور یونان * قوانین اخذ ویزای کاری یونان : اقامت کاری یونان ،برای افرادی که تصمیم به این کار  دارند  نیازمند اطلاعتی از شرایط ویزای کاری و کار در یونان امری ضروری است ، همان طور که تا حدی قوانین  اقامت کاری یونان برای افراد اتحادیه اروپا با افراد خارجی  و غیر اروپایی متغیر است ،قوانین کار در یونان  نیز به همین ترتیب است و متقاضیان و در خواست کنندگان خارجی باید این قوانین را رعایت نمایند .  قوانین کاری برای شهروندان خارجی ابتدا  گرفتن مجوز  و اقامت کاردر یونان می باشد. همان طور که می دانیم به طور کلی افراد خارجی با چالش های سخت و دشواری روبرو هستند که روند کار را دشوار و سخت می کند . همچنین قوانین کار  در یونان  برای شهروندان اروپایی طبق توافق نامه اروپا و یونان  استفاده  از فرصت کاریابی دراین کشور  است که می توانند بهره ببرند.

 

قوانین مهاجرت اقامت کاری یونان | اقامت کاری یونان و قوانین کار در کشور یونان | قوانین اخذ ویزای کاری یونان
قوانین مهاجرت اقامت کاری یونان | اقامت کاری یونان و قوانین کار در کشور یونان | قوانین اخذ ویزای کاری یونان

 

قوانین پس از ورود به کشور یونان

 

افراد متقاضی برای مهاجرت اقامت کاری به یونان  ابتدا ملزم به گرفتن ویزا و اقامت کاری به یونان هستند ، سپس شخص کارفرما  برای انجام روند کار به مقامات یونان مراجعه می کند . افرادی که موفق به گرفتن ویزا و اقامت کاری به یونان می شوند بدون محدودیت امکان سفر به کشور های اروپایی و کار در یونان را خواهند داشت .

 

نحوه کاریابی در یونان | نحوه اقامت به یونان با اخذ ویزای کار یونان

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و نحوه کاریابی در این کشور

 

نحوه کاریابی در یونان ++ نحوه اقامت به یونان با اخذ ویزای کار یونان ++ نحوه پیدا کردن کار در یونان : ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  بدین صورت است که برای گرفتن و صدور ویزای اقامت کاری به فرد متقاضی ویزا 30 روزه داده می شود  تا فرد متقاضی بتواند در طی مهلت و زمان داده شده  به جست و جوی کار بپردازد ، اگر فرد طی این مدت بتواند کاری مناسب را پیدا کند و با کار فرما به توافق برسد ، باید به کشور خود باز گردد تا بتواند ، اقدام  به درخواست ، ویزای کار در کشور یونان بپردازد . به طور کلی درخواست کار در کشور یونان در روش دیگر بدین صورت است که ، فرد متقاضی ابتدا از طرف کار فرما برای درخواست کار مورد نظر ، مورد تایید قرار می گیرد ، سپس فرم درخواست برای پر کردن رزومه کار  ، توسط شرکت برای فرد فرستاده می شود . فرد متقاضی باید رزومه یونانی خود را بسیار دقیق تکمیل نماید . البته از نکات حائز اهمیت دیگر ، داشتن تجربه عملی فرد برای دریافت کار بسیار مهم است. ابته فرد برای یافتن کار و ورود به بازار کار در یونان نیاز به ارتباط برقرار کردن با شرکت های کاریابی این کشور دارد ، این شرکت  ها کمک بزرگی را به فرد متقاضی انجام خواهند داد  و در قبال این کمک به کاریابی به مدت 1 الی 2 ماه بخشی از حقوق فرد را به عنوان حق الزحمه اخذ می نمایند.

 

نحوه کاریابی در یونان | نحوه اقامت به یونان با اخذ ویزای کار یونان | نحوه پیدا کردن کار در یونان
نحوه کاریابی در یونان | نحوه اقامت به یونان با اخذ ویزای کار یونان | نحوه پیدا کردن کار در یونان

 

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و مؤسسات کاریابی در یونان 

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و  هر کشوری نیاز به شناخت و اطلاعات کافی دارد . کار در یونان نیازمند شناخت از شرایط کاری و بازار کار در یونان می باشد و  همانطور که در بخش قبل گفته شد ، شناخت فرد نسبت به موسسات کاریابی  تاثیر به سزایی دارد و می تواند در پروسه ورود فرد به بازار کار در یونان نقش تعیین کننده ای داشته باشد. یکی از شرکت های تاثیر گذار در روند کاریابی  شرکت  job hunter  است  برای افراد متقاضی و اقامت  کار  در یونان نقش مهمی دارد . برخی دیگر از شرکت های کاریابی شرکت FORIS ، ZIKAS EVANGELOS ،KIA FRONTIDA – GONTZOU ISMINI و EURO WORK   می باشند که می توانند کمک تاثیرگذاری داشته باشند .

 

 

کار در یونان و مشاغل مورد نیاز کار در این کشور

مشاغل مورد نیاز یونان | اخذ اقامت برای مشاغل مورد نیاز در یونان

مشاغل مورد نیاز یونان + اخذ اقامت برای مشاغل مورد نیاز در یونان : کار در یونان نیز دارای قوانینی است ، همان طور در بخش های قبل به طور کامل توضیح داده است که  اقامت مهاجرت یونان برای ایرانیان از طریق پیشنهاد کار توسط کارفرما امکان پذیر است اما با توجه به گزارش های به دست آمده آمار نرخ بیکاری در کشور یونان تا حدی بالا بوده از این رو پیدا کردن کار برای افراد خارجی بسیار سخت و دشوار خواهد بود و کار آسانی نیست . . از این رو داشتن رزمه قوی شانس فرد را برای اقامت کاری یونان و دریافت کار  در یونان افزایش می دهد. با توجه به شرایط کشور یونان مشاغلی که از بازار کار مناسبی برخوردار هستند مشاغلی مثل : مدیرت شرکت توریستی ، راهنمای تور ،و مشاغلی در ارتباط با گردشگری است زیرا این کشور دارای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد . از شغا های مناسب دیگر در این کشور خدمات آموزشی ، مهندسی و  کشاورزی و رشته های مرتبط با کشاورزی و دامداری می باشد .

 

مشاغل مورد نیاز یونان | اخذ اقامت برای مشاغل مورد نیاز در یونان
مشاغل مورد نیاز یونان | اخذ اقامت برای مشاغل مورد نیاز در یونان

 

 کار  در یونان و میزان حقوق در یونان

کار  در یونان و توجه به میزان حقوق در هر کشوری که فرد متقاضی قصد مهاجرت دارد ، دارای اهمیت است و باید اطلاعات کافی را در این بار داشته باشند .به طور کلی میزان حقوق و مزایا در هر کشوری نسبت به نوع شغل ، و ساعات کاری فرد متفاوت است  که در این بخش به آن می پردازیم تا اطلاعات کافی را درباره مسائل حقوقی و مزایا کاری داشته باشید . در کشور یونان کمترین میزان حقوق در حدود 385 یورو در هر ماه ، و مبلغ 12،595 یورو مقدار حداکثر حقوق در نظر گرفته شده است. بر اساس ارزیابی و اطلاعات به دست آمده میزان حقوق در اداره کار یونان  2،788 یورو در ماه است .

 

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  و آمار نرخ بیکاری در یونان

یکی از نکات و فاکتور های مهم برای اقامت  و کاریابی، که در هر کشوری باید مورد توجه قرار گیرد ، ارزیابی نرخ بیکاری است ، نرخ بیکاری یکی از شفاف ترین عوامل برای نشان دادن  وضعیت اقتصادی کشور مورد نظر است . نرخ بیکاری  در کشور یونان  به 17.12 درصد می رسد ، این آمار از نرخ بیکاری ،  تا حدی بالا است و نشان دهنده کمبود کار  و بازار بی رونق در کشور یونان است ، به همین ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان برای کار در یونان  بسته به نوع کار می تواند  تا حدی گزینه مناسبی باشد ،.از موارد دیگر  ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان علاوه بر ارزیابی نرخ بیکاری توجه به میزان حقوق و مزایا در ارتباط با کار در  این کشور است که تا حدی مورد توجه قرار می گیرد . حدود 16 درصد از نیروی کار در کشور یونان در بخش صنعت به طور غیر‌مستقیم کار می کنند و میزان حقوق و مزایا در حد قابل خوب ظاهر شده است ، در حدود یک پنجم از نیروی کاری در کشور یونان از مهاجران خارجی تشکیل می شود.

به طور کلی این کشور یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته وضعیت درآمدزایی را در خود زنده نگه دارد و در این زمینه بسیار موفق بوده است . کشور یونان در خصوص سرمایه گذاری های کلی توانسته از شاخص های ارزشمندی استفاده نماید. پرچم کشور یونان نشان و نماد از قدرت اقتصادی این کشور دار . .شرکت هایی که در زمینه خدمات تحصیلی فعالیت می کنند در این کشور زیاد هستند، شرکت های ایرانی در زمینه خدمات شهری نیز در کشور یونان فعالیت های مشخصی دارند.  در نهایت می توان گفت که یونان برای کار مناسب می باشد اما نیازمند انجام پروسه هایی است که فرد متقاضی کار در یونان باید آنها را پشت سر بگذارد. با توجه به اینکه یونان عضو شنگن می باشد افراد به راحتی می توانند به سایر کشورهای عضو شنگن سفر نمایند. افراد از طریق کار در یونان می توانند به ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان دست یابند و اقامت و سپس تابعیت یونان را اخذ نمایند.

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  و اخذ تابعیت در یونان

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و هدف بیشتر افراد متقاضی برای کار در یونان  اخذ ویزا و ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان به صورت دائمی است ، که برای اقامت دائم نیز قوانینی وجود دارد . در صورتی که ابتدا فرد طبق پروسه اقامتی ،  وارد بازار کار کشور شود و قوانین کاری را به صورت کامل رعایت کند ، و کار فرما قرارداد کاری او را را هرسال تمدید  کندو حضوری مستمر را داشته باشد و به صورت مرتب مالیات خود را پرداخت کرده باشد پس از گذشت 5 سال  توانایی اقامت دائم را می تواند داشته باشد. همچنین پروسه روند گرفتن تابعیت یونان نیز مانند کشور های دیگر پس از اقامت دائم  و پس از 7 سال اقامت  و در صورت داشتن شرایط لازم و موجه امکان پذیر است و می تواند تابعیت این کشور را اخذ نماید. شرایط لازم برای تابعیت این کشور حضور مداوم ئچو مستمر ، پرداخت مالیات ، تسلط به زبان یونانی ، نداشتن سو پیشینه و مرتکب نشدن جرم در طول مدت اقامت ، در صورتی که موارد نلم برده توسط فرد رعایت شود ، فرد متقاضی ، می تواند پاسپورت و تابعیت این کشور در صورت تایید نهایی از سوی یونان دریافت نماید.

مدارک اخذ ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان

اقامت کاری یونان و بررسی مدارک مورد نیاز برای  اخذ ویزا

اقامت کاری یونان و گرفتن  ویزا کار در یونان  دارای نکات مهم و قابل توجهی است . مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا  و ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان برای شهروندان در نقاط مختلف دنیا ، با قوانین متفاوتی همراه است ، اما ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و گرفتن ویزا و اقامت کار در یونان  همانند دیگر کشورها مستلزم ارائه مدارکی برای  اخذ ویزا است  که در این بخش  به  مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا اقامت کاری یونان می پردازیم  ، تا اطلاعات کاملی در این باره در اختیارتان قرار دهیم : ارائه کارت شناسایی و پاسپورت به همراه کپی پاسپورت و فرم تکمیل شده  ویزا ،  ارائه دو قطعه عکس استاندارد (عکس های پاسپورت) ، ارائه . مدارک مورد نیاز و گواهی پرداخت هزینه به اداره مالیات ، ارائه نامه تمکن مالی در ارتباط با تایید  توانایی نامین هزینه  ، ارائه قرارداد کاری و نامه پیشنهاد شغلی  ، ارائه گواهی سلامت و بیمه درمانی ، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری  ، ارائه اسناد ازدواج به همراه ترجمه آن ها و اسناد محل اقامت.

 

مدارک اخذ ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  | مدارک ویزای کار یونان | مدارک مهاجرت کار یونان
مدارک اخذ ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  | مدارک ویزای کار یونان | مدارک مهاجرت کار یونان

 

 

 

 

 مهاجرت اقامت کاری به یونان به همراه خانواده

ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان نیز باعث نگرانی فرد در برخی موضوعات می شود . یکی از مسائلی که بیشتر مهاجران را نگران می کند وجود اعضای و خانواده می باشد مطمئنا بسیاری از افراد که قصد ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان را در نظر دارند ، این موضوع برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است .در ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان قوانین به این صورت است که فردی  که موفق به گرفتن ویزا کاری می باشد مجاز به ورود خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال به همراه خود می باشد . پس قبل از در نظر گرفتن خانواده نکته حائز اهمیت در ابتدا پیدا کردن کار مناسب و وارد شدن به بازار کار است تا بتواند به دریافت اقامت و ویزا کاری یونان دست پیدا کند و اقدام به مجوز ویزای همراه نماید و همراهان وی نیز می توانند ویزای خود را دریافت نمایند و وارد کشور شوند ، البته مدارکی از جمله ارائه مدارک هویتی و شناسایی ، ارائه پاسپورت هر یک از همراهان ، ارائه گواهی نامه سلامت و گواهی پزشکی  و سوئه پیشینه از جمله مدارک لازم برای اخد ویزا همراهان فرد متقاضی مهاجر می باشد .

 

معرفی کشور یونان

کشور یونان ،در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان واقع شده است  و با کشورهایی نظیر ترکیه ، آلبانی ، بلغارستان و مقدونیه هم مرز می باشد. مرکز کشور یونان ، شهر آتن است که دارای مساحتی بالغ بر 131940 کیلومتر مربع است ، و دارای جمعیتی بالغ بر 10 میلیون و 700 هزار نفر است و حدود هفت درصد از جمعیت این کشور را خارجی‌ها تشکیل می‌دهند. واحد رسمی پول این کشور یورو است  و زبان رسمی آن زبان یونانی و انگلیسی است . این کشور در قاره اروپا واقع شده است  و دارای آب و هوایی معتدل و مدیترانه ای می باشد که بسیار دلنشین بوده و تابستان و زمستانی معتدل را دارا می باشد . از نظر زمانی این کشور یونان یک ساعت و نیم از تهران عقب تر می باشد . کشور  یونان ، یکی از قدیمی ترین تمدن های بشری است  و به دلیل تاریخ پر تلاطم از تمدن و فرهنگی اصیلی برخوردار است ، که باعث شهرت فراوانی می باشد . امروزه کشور یونان کشوری  بسیار پیشرفته و توسعه یافته است و و جز پر بازدیدترین کشور ها در میان اروپا است .از این رو صنعت گردشگری یکی از منابع در آمد به شمار می آید .به طور کلی روش های در آمد زایی در این کشور به فراوانی دیده می شود به ویژه در زمینه  شیمیایی و منسوجات  و رشد کارخانجات آن ، نیز بیشتر از قبل شده است .در یونان صادرات بی شماری نظیر، مواد غذایی ، مواد پتروشیمی نیز انجام می شود . همچنین وضعیت  رشد املاک و ساخت و ساز نیز در یونان  پیشرفت خوبی داشته است .  به طور کلی می توان گفت وضعیت اقتصادی در این کشور تا حدی امیدوار کننده بوده  اما نسبت به کشور های اروپایی دیگر نرخ بیکاری آن تا حدی بالا است و نرخ تورم نیز در حدود 3 درصد اعلام شده است ، اما کشور یونان جز کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری به حساب می آید ، به همین دلیل می تواند گزینه مناسبی برای اقامت و کار محسوب شود و امکان اخذ اقامت سریع راحتی برای فرد متقاضی فراهم می کند در ادامه به تمامی روش های ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان می پردازیم.

 

اقامت کاری یونان و حقایقی درباره زندگی در یونان

 

اقامت کاری  به یونان و هر کشور دیگری نیازمند دانستن حقایقی درباره آن کشور است ، در هر کشوری در کنار امکانات و مزایا تعدادی مشکلات به چشم می خورد که سعی کرده ایم با اطلاعات دقیق به این نکات بپردازیم که عبارتند از :

 • کشور یونان از نظر سیستم های مراقبت های بهداشتی به خوبی عمل نمی کند از این رو مراقبت های بهداشتی برای مهاجران در نظر گرفته نشده است و خدمات درمانی با کیفیت و خدمات منحصر به فرد در کلینیک ها و بیمارستان ها برخلاف کشور های اروپایی دیگر به مراجعین ارائه نمی شود ، از این رو نکته حائز اهمیت برای مهاجران در نظر گرفتن بیمه خدمات درمانی خصوصی  است .
 • یونان دارای مناطق مختلفی است و هر منطقه در یونان دارای قوانین ساخت و ساز مخصوص به خود می باشد بناربراین ممکن است قوانینی که در یک منطقه قابل اجرا باشد در منطقه دیگر نباشد .
 • در اکثر نقاط یونان به ویژه اماکن محلی مانند انواع مغازه ها ، کافه، تاکسی ، فروشندگان خیابانی برای پرداخت با پول نقد و یورو مقبول است .
 • سیستم های فاضلاب در یونان تا حدی توسعه نیافته اند که ممکن است مشکلاتی در این زمینه وجود داشته باشد .
 • نکته مهم برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور یونان را دارند ، قبل از اقدام به هرکاری مشخص کردن شغلشان می باشد زیرا نرخ بیکاری در کشور تا حدی بالا است ، از این رو  توجه به این نکته باعث می شود تا با بیکاری در این کشور روبرو نشوید .

 

سخن آخر

در نتیجه و به طورکلی ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان ، کار در یونان  ، اقامت کاری یونان ،با داشتن پیشنهاد شغلی ،  تخصص و قرارداد از سوی یک کارفرما قابل اجرا خواهد بود .  جهت اخذ ویزای کار در کشور یونان  فرد باید به وسیله یک ویزای کوتاه مدت سی روزه وارد این کشور شود و با یک کارفرمای یونانی ارتباط برقرار نموده و یک تاییدیه اولیه از این کارفرما دریافت نماید. سپس به کشور مبدأ بازگشته و کارفرما پروسه مورد نیاز جهت استخدام وی را انجام دهد. کار فرما باید نشان دهد که از اتباع این کشور و کسانی که اقامت دائم یونان را دارند شخص مناسب برای موقعیت شغلی مورد نظرش وجود ندارد که البته فرایندی بسیار دشوار است ، و شانس فرد متقاضی  برای کار در این کشور تا حدی دشوار است . با توجه به نرخ بیکاری  در کشور یونان شانس، ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان و کار در یونان با  افراد متخصص و مدیر بامهارت و مجرب است . از این رو مشاغلی نظیر شرکت توریستی ، راهنمای تور ،و مشاغلی در ارتباط با گردشگری است و خدمات آموزشی ، مهندسی و  کشاورزی و رشته های مرتبط با کشاورزی و دامداری جز مشاغل مورد نیاز کشور سوئیس است و مشاغلی مربوط به گردشگری جز مشاغل پر در آمد این کشور محسوب می شود . همچنین با ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان  بعد از 5 سال امکان اقامت دائمی فراهم می شود .برای بیشتر شدن مدت زمان افزایش ویزا تضمین کار موثر می باشد. در این مقاله شرایط کلی و چگونگی اخذ مهاجرت اقامت کاری به یونان مورد بررسی قرار گرفت و تلاش گردید تمامی سئوالات مطرح گردیده در ارتباط با مهاجرت اقامت کاری به یونان و روش کار در یونان  پاسخ داده شود و تمامی روش های مهاجرت کاری به یونان به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار گیرداز مجموع موارد ذکر شده می توان این نتیجه را گرفت ، کشور یونان  به دلیل بالا بودن نرخ بیکاری تا حدی یافتن شغل در آن دشوار است اما با در آمد مناسب کار گزینه مناسب و برگزیده برای اشتغال و مهاجرت اقامت کاری می باشد و مهم ترین مزیت اخذ ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان امکان کار و اشتغال و اقدام برای اخذ اقامت دائم است. اگر برای ویزای مهاجرت اقامت کاری یونان به دنبال اطلاعات بیشتری می باشید، می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی در شهرهای مختلف کشور در ارتباط بوده تا بهترین و به روزترین اطلاعات مهاجرتی از انواع روش های مهاجرتی را در اختیار شما متقاضیان قرار دهند ، تا از تمامی مسیر های مهاجرتی پیش روی خود آگاهی لازم را بدست آورید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +