ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه 2021

ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه 2021

ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه

شرایط  هزینه ویزای اقامت کاری ترکیه | مدارک قوانین اخذ مهاجرت اقامت از طریق کار ترکیه | ویزای کار ترکیه

ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه + شرایط  هزینه ویزای اقامت کاری ترکیه + مدارک قوانین اخذ مهاجرت اقامت از طریق کار ترکیه + ویزای کار ترکیه :یکی از بهترین راه های مهاجرت به هر کشوری اخذ ویزای کار آن کشور خواهد بود. مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شروع کار در ترکیه ‎، کشوری که با 80 میلیون جمعیت با مساحتی تقریبا نصف ایران که حدود 95% آن در قاره ی آسیا و 5% آن در قاره ی اروپا قرار دارد ،  در شمال شرقی کشورمان قرار دارد و در حال حاضر اقتصاد آن  در رتبه هجدهم جهان قرار دارد و به دلیل نزدیکی به ایران مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد;است. اغلب کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند به دنبال اخذ اقامت کاری ترکیه و کار در ترکیه هستند ; در باب مهاجرت کاری به ترکیه و اخذ اقامت کاری در ترکیه باید بدانید که; در ترکیه فرصت های شغلی فراوانی وجود دارد پس  برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه فرصت های زیادی وجود دارد  ; چنانچه شخصی بخواهدبرای مهاجرت اقامت کاری ترکیه به جست و جوی کار در ترکیه بپردازد و اقامت کاری ترکیه را کسب کند باید دقت نماید  که کدام شهر را به عنوان محل اقامت کاری ترکیه خود برای انجام کار انتخاب می نماید زیرا برخی کارها در ترکیه در بعضی شهرها درآمد بیشتری دارند. پس برای مهاجرت کاری به ترکیه انتخاب شهر مناسب حائز اهمیت است. نکته ی قابل توجه برای مهاجرت کاری به ترکیه و اقامت کاری در ترکیه این است که این کشور به دلیل توریستی بودن و ورود افراد از کشورها و فرهنگ های مختلف; کار در صنعت توریسم بسیار متنوع بوده و می تواند به راحتی به دست آید. پس مهاجرت اقامت کاری ترکیه کار سختی  نیست و فقط لازم است برای مهاجرت کاری به ترکیه یکی از صنایع رایج برای انتخاب کنید.

 

ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | شرایط  هزینه ویزای اقامت کاری ترکیه | مدارک قوانین اخذ مهاجرت اقامت از طریق کار ترکیه
ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | شرایط  هزینه ویزای اقامت کاری ترکیه | مدارک قوانین اخذ مهاجرت اقامت از طریق کار ترکیه

 

سوالات زیادی در مورد مهاجرت کاری به ترکیه و  اقامت کاری در ترکیه وجود دارد ; متاسفانه دادن اطلاعات اشتباه به این عزیزان باعث ضررهای بزرگ در راه مهاجرت کاری به ترکیه برای این افراد خواهد شد ; به همین دلیل در این مقاله اطلاعات دقیقی درباره‌ی مهاجرت کاری به ترکیه و دریافت اقامت کاری در ترکیه، با توجه به آخرین قوانین دولت ترکیه ، در اختیار شما قرار خواهیم داد . در این مقاله با توضیح شرایط کاردر ترکیه ، شرایط اخذ ویزای کار ترکیه ،شرایط مهاجرت کاری به ترکیه، شرایط مهاجرت اقامت کاری ترکیه ، مهاجرت اقامت کاری ترکیه و میزان حقوق کار در ترکیه، مشاغل مورد نیاز ترکیه برای دریافت اقامت کاری در ترکیه، مدارک لازم جهت اخذ ویزای همراه ترکیه برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه ، نحوه پیدا کردن کار در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه، چگونگی مهاجرت کاری به ترکیه، اخذ اقامت کاری در ترکیه در هنگام مهاجرت کاری به ترکیه ، مهاجرت اقامت کاری ترکیه شرایط کار در ترکیه ، مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شرایط و هزینه زندگی در ترکیه، هزینه ویزای کار در ترکیه ، مشاغل مورد نیاز ترکیه برای دریافت اقامت کاری در ترکیه و … می پردازیم.

 

 

شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه

شرایط ویزای کار در ترکیه | شرایط اخذ اقامت کاری در ترکیه | شرایط کاریابی در ترکیه

شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه + شرایط ویزای کار در ترکیه + اخذ اقامت کاری در ترکیه + شرایط کاریابی در ترکیه : شرایط کار در ترکیه و اخذ اقامت کاری در ترکیه در هنگام مهاجرت کاری به ترکیه ، امروزه به دلیل رشد مثبت اقتصادی و صنعتی بالا،واحد پولی‌اش، واقع شدن بخشی از آن در اروپا و همچنین نزدیکی با ایران جزو مقاصد مهاجرت کاری مهم برای  ایرانیان به شمار می آید و مهاجرت اقامت کاری ترکیه نیز  برای ایرانیان در زندگی حرکتی رو به جلو است  و می‌توان با مهاجرت کاری به ترکیه و شروع کار در ترکیه به سوی پیشرفت ها حرکت کرد . این کشور به دلیل فراوانی و تنوع کار برای کارگران و متخصصان خارجی گزینه‌ای مناسب و در دسترس برای ایرانیان جهت مهاجرت اقامت کاری ترکیه به شمار می آید و مهاجرت اقامت کاری ترکیه به عنوان یکی از مناسب ترین طرق برای مهاجرت  به ترکیه است که هم از لحاظ پیشرفت اقتصادی و هم از لحاظ پیشرفت کیفیت زندگی و کاری برای ایرانیان وجود دارد. در کناراین‌ها مهاجرت کاری به  ترکیه و اخذ اقامت کاری در ترکیه را می توان به عنوان پلی به کشورهای مطرح اروپایی نیزتلقی کرد و مهاجرت اقامت کاری ترکیه می‌تواند اولین قدم برای مهاجرت به کشورهای اروپایی برای ایرانیان باشد یا حتی می توانید با  مهاجرت کاری به ترکیه و گرفتن اقامت کاری ترکیه آغازی بسازید برای جهانی شدن کارتان.

 

شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | شرایط ویزای کار در ترکیه | اخذ اقامت کاری در ترکیه | شرایط کاریابی در ترکیه
شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | شرایط ویزای کار در ترکیه | اخذ اقامت کاری در ترکیه | شرایط کاریابی در ترکیه

 

ترکیه بازاری نسبتاً مناسب برای بسیاری از سرمایه گذاری ها و کسب و کارها بوده و پیدا کردن کار در ترکیه نسبتا راحت تر است و بسیاری با مهاجرت اقامت کاری ترکیه به بازارهای جهانی ورود پیدا می کنند. نرخ رشد اقتصادی در سال‌های اخیر، نیروی کار جوان و با استعداد و موقعیت استراتژیک این کشور بین اروپا و آسیا، ترکیه را به عنوان یک منبع جذاب برای رشد و سرمایه گذاری و ترکیه را مقصدی مناسب جهت مهاجرت اقامت کاری تبدیل کرده است و به همین دلیل مهاجرت کاری  به ترکیه یا درخواست اقامت کاری در ترکیه از تمامی کشورها  به طور روز افزون در حال گسترش و مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شروع کار در ترکیه برای ایرانیان حرکتی رو به جلو محسوب می شود.

یکی از فاکتور های مهم برای مهاجرت کاری به  ترکیه و کسب اقامت کاری در ترکیه یا هر کشور دیگر برای انتخاب ، نرخ بیکاری آن کشور است. یعنی به بیان دیگر هر چه قدر نرخ بیکاری پایین تر باشد درصد احتمال کاریابی شخص متقاضی کار، بیشتر خواهد بود و مهاجرت اقامت کاری ترکیه معقول‌تر به نظر می‌رسد.

در اینجا ما برای شما عزیزان نموداری مربوط به نرخ بیکاری در کشور ترکیه را در طی سال های اخیر آورده ایم تا بتوانید برای مهاجرت کاری به  ترکیه و اقامت کاری در ترکیه‌ راحت تر تصمیم بگیرید.

 

همانطور که مشاهده می‌کنید این نرخ در ترکیه هرگز در چند سال اخیر حتی به 15% هم نرسیده پس مهاجرت کاری به ترکیه و گرفتن اقامت کاری در ترکیه‌ این فاکتور مهم را دارد و پیدا کردن کار در ترکیه ممکن است پس مهاجرت اقامت کاری ترکیه از نظر آمار هم کاری منطقی ست.

ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شرایط اخذ ویزای کار ترکیه
شرایط و چگونگی اخذ اقامت از طریق ویزای کاری ترکیه

 

شرایط و چگونگی اخذ اقامت از طریق ویزای کاری ترکیه : مهاجرت اقامت کاری ترکیه  و شرایط اخذ ویزای کار ترکیه به این صورت است که هر فرد خارجی جهت اشتغال به کار در ترکیه و مهاجرت اقامت کاری ترکیه نیاز به یک مجوز کار در ترکیه ی معتبر خواهد داشت که این مجوز باید توسط وزارت کار درترکیه و امور اجتماعی ترکیه که به طور مخفف  MLSS نامیده می‌شود، صادر می شود. هر کس برای مهاجرت کاری در ترکیه  باید مجوز کار خود را همزمان اقامت کاری ترکیه خود دریافت نمایند تا بتواند برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شروع کار در ترکیه  اقدام کند و  این به معنی است که شما ویزای کار مورد درخواستی خود را به سفارت ترکیه و یا کنسولگری آن در کشور خود تسلیم می نمایید و این  در حالی است که کارفرمای شما برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  شما در ترکیه باید مدارک لازم شما را به MLSS  ارائه نماید تا بتواند اقامت کاری در ترکیه ‌ی شما  را بگیرد.

 

 

مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شرایط اخذ ویزای کار ترکیه | شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای کاری ترکیه
مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شرایط اخذ ویزای کار ترکیه | شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای کاری ترکیه

 

همچنین با این حال، مجوز کار در ترکیه  برای شما و برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  از داخل ترکیه صادر می شود و اگر یک کارفرمای ترکیه‌ای  یک شخص خارجی را که اجازه ی کار در ترکیه را ندارد ، استخدام کند متخلف شناخته می شود. مهاجرین واجد شرایط برای اجازه کار و مهاجرت کاری به ترکیه و اقامت کاری در ترکیه که قصد در خواست مهاجرت اقامت کاری ترکیه با این نوع ویزا را دارند، باید حداقل۶ ماه از مهلت اعتبار اجازه اقامت آن ها باقی مانده باشد تا بتوانند درخواست صدور ویزا را داشته باشند. اتباع خارجی که به کشور ترکیه به عنوان توریست وارد ترکیه شده اند، واجد شرایط برای اجازه کار در ترکیه و مهاجرت اقامت کاری  ترکیه نمی باشند و اجازه ی اقامت کاری در ترکیه را ندارند.

قوانین مهاجرت اقامت کاری ترکیه برای خارجیانی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه را دارند از سال 2016 تا به امروز با تغییراتی همراه بوده است. قانون قبلی به شماره 4817 که مربوط به قوانین اقامت کاری در ترکیه  بوده منسوخ شده و به جای آن قانون کار بین المللی 6735 از سیزدهم آگوست 2016 به اجرا درآمده است و جایگزین آن شده. پس بهتر است قبل اقدام به مهاجرت اقامت کاری ترکیه با فرد متخصص در این زمینه صحبت کنید تا برای شروع کار در ترکیه به مشکلی برنخورید.این قانون جدید شرایطی را فراهم آورده است که متقاضیان کسب اقامت کاری در ترکیه با سرعت بالاتری اقامت کاری خود در این کشور را دنبال کنند. متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه و کسب اقامت کاری در ترکیه را دارند می توانند از قوانین کار بین الملل 6735 و 6458 ترکیه استفاده کنند و از این طریق برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه اقدام کنند.

 

0 تا 100 شرایط ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه

 

اگر برای مهاجرت کاری به ترکیه و دریافت اقامت کاری در ترکیه اقدام می کنید باید بدانید که ازآنجاکه 99.8 درصد از جمعیت ترکیه مسلمان هستند، طبق آمار دولت، تعطیلات مذهبی از اهمیت بالایی برخوردار است پس دو جشن اسلامی، یک جشن سه‌روزه پایان ماه رمضان و چهار روز جشن قربان، هفت روز از تعطیلات ملی ترکیه را دربرمی‌گیرند. ساعات کار نمی‌تواند بیش از 45 ساعت در هفته باشد و به‌طورمعمول بین شش روز در هفته تقسیم می‌شود و کسانی که مهاجرت اقامت کاری ترکیه می کنند ازنظر فنی، هیچ هفته کاری استاندارد وجود ندارد. بیشتر مشاغل از ساعت 8:30 صبح تا 5:30 بعدازظهر باز می‌شوند. حق استفاده از مرخصی‌های سالانه پرداخت‌شده پس از یک سال خدمات در هر شغل شروع می‌شود. میزان اضافه‌کاری که ممکن است کارفرمایان پرداخت کنند، محدود است. مزایای غیرمزدی که بیشتر کارگران دریافت می‌کنند شامل حمل‌ونقل و وعده‌های غذایی است و برخی از مشاغل شامل مسکن و تعطیلات یارانه‌ای است. در سال‌های اخیر، مزایای حاشیه‌ای به‌اندازه‌ی دوسوم از کل دستمزد در بخش صنعت اختصاص‌ یافته است.

به‌استثنای پلیس و نیروهای مسلح، کارکنان ترکیه حق پیوستن به اتحادیه‌های کارگری موجود را دارند. حق اعتصاب برای بیشتر کارگران به‌استثنای مشاغل عمومی در خدمات عمومی، آموزش‌وپرورش، صنایع نفت، فاضلاب و دفاع ملی و همچنین افرادی که مسئولیت حفاظت از زندگی و دارایی را دارند. بر اساس قوانین کار و قانون اساسی ترکیه، کارگران باید حداقل 15 سال سن داشته باشند تا بتوانند از اشتغال تمام‌وقت برخوردار شوند. کودکان 13 و 14 ساله می‌توانند در صورت ثبت‌نام در مدرسه یا آموزش فنی و حرفه‌ای، در مشاغلی که ازنظر جسمی سخت نیستند یا به‌صورت نیمه‌وقت کار کنند.

 

حال که تقریبا همه ی جوانب را از نحوه ی زندگی و اقامت کاری  در ترکیه گرفته  تا شرایط مهاجرت اقامت کاری ترکیه ،میزان حقوق دریافتی در ترکیه و حتی هزینه ویزای کار در ترکیه را  متوجه شدیم که از لحاظ میزان حقوق دریافتی ،نرخ بیکاری و تنوع انتخاب کار بسیار انتخاب معقول و منطقی است و از طرفی دیگر مهاجرت کاری به ترکیه دریافت اقامت کاری در ترکیه  نسبت به کشورهای اروپایی است در حال که ترکیه خود پلی میان آسیا و اروپاست راحت تر است و در عین حال واحد پول آن لیر است که قیمت آن بهتر از بورو و دلار است، نوبت شماست که با بررسی شرایط زندگی و کاری خود تصمیمی مهم جهت مهاجرت اقامت کاری ترکیه و حرکتی رو به جلوی زندگی خود بگیرید و توصیه ما به شما این است که اگر قصد مهاجرت کاری به ترکیه را دارید حتما با یک متخصص در این زمینه گفت و گو کنید.

 

انواع ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه

انواع اقامت از طریق ویزای کار ترکیه | انواع ویزای کاری ترکیه

انواع ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه ” برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه در اصل چهار راه رایج وجود دارد:

 

 

انواع ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | انواع اقامت از طریق ویزای کار ترکیه | انواع ویزای کاری ترکیه
انواع ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | انواع اقامت از طریق ویزای کار ترکیه | انواع ویزای کاری ترکیه
1) ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  از طریق اجازه کار در ترکیه به صورت نامحدود:
مهاجرت اقامت با ویزای کار نامحدود ترکیه

ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  از طریق اجازه کار در ترکیه به صورت نامحدود : خارجیانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه و  اجازه مهاجرت کاری به ترکیه و اقامت بلند مدت و مجوز کار در ترکیه را حداقل برای  8 سال را دارند می توانند برای اخذ اجازه کار در ترکیه ی  نامحدود و اقامت کاری در ترکیه درخواست دهند. کسانی که این نوع از اقامت کاری ترکیه را کسب می کنند می توانند از تمامی مزایایی که یک شهروند عادی  ترک از آن بهره می برد ، استفاده کنند و جزو شهروندان ترک محسوب شوند. یک سری حقوق برای شهروندان هر کشوری وجود دارد که تنها در صورت کسب کردن پاسپورت می توان آن ها را انجام داد. از این قبیل کار های می توان به رای دادن، عضویت در نظام و کار کردن در موسسات دولتی اشاره کرد.

2) ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  از طریق اجازه کار در ترکیه به صورت مستقل:
اقامت مهاجرت با ویزای کاری مستقل ترکیه

اقامت مهاجرت با ویزای کاری مستقل ترکیه :  این اجازه کار در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه نیز به صورت محدود می باشد و برای اجازه مهاجرت اقامت کاری ترکیه ارزیابی ها لازم باید توسط اداره کار ترکیه صورت پذیرد. معیارهای که برای انتخاب وجود دارد شامل موارد زیر هستند پس کسانی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه  و شروع کار در ترکیه را دارند بهتر است سعی در کسب هر چه بهتر آن ها تلاش کنند

سطح تحصیلات

سابقه کار حرفه ای

شرکت در برنامه های تولید علم و تکنولوژی(جشنواره های ابداعات و اختراعات)

شرکت در برنامه های سرمایه گذاری که در راستای اقتصاد این کشور باشد.

سرمایه گذاری در ترکیه از طرف یک شرکت خارجی

 

3) ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه با اجازه کار در ترکیه برای زمان مشخص :
اقامت مهاجرت ویزای کار با زمان مشخص ترکیه

برای اجازه کار در ترکیه و کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه و کار در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه برای زمان مشخص را دارند، طبق قانون کار بین الملل 6735 که بعد از انتشار در روزنامه های رسمی در سال 2013 به اجرا درآمد و قانون شماره 29800 اجازه کار به خارجیانی که قرارداد آن ها از یک سال بیشتر نیست اهدا می شود. بعد از به اتمام رسیدن این زمان در صورت کار در محل قبلی می توان آن را تا دو سال دیگر تمدید کرد. در بار سوم یا دفعات بعد اجازه ی کار در ترکیه برای حداکثر سه سال تمدید می شود پس برای  مهاجرت اقامت کاری ترکیه برای زمان مشخص مناسب است.

اخذ ویزای اجازه کارمستقل در ترکیه | ویزای اقامت کارنامحدود در ترکیه | اجازه کار در ترکیه برای زمان مشخص
اخذ ویزای اجازه کارمستقل در ترکیه | ویزای اقامت کارنامحدود در ترکیه | اجازه کار در ترکیه برای زمان مشخص

 

 

4) ویزای مهاجرت اقامت کار ترکیه از طریق کارت فیروزه ای ترکیه :
ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با کار فیروزه ایی

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با کار فیروزه ایی  : کارت فیروزه ای برای کسانی است علاوه بر قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه، قصد سرمایه گذاری و کار در ترکیه را دارند و می خواهند از این طریق  و  این شراکت در بخش های اقتصاد ، علوم ، تکنولوژی و صنعت صورت بپذیرد. دارنده این کارت از تمام مزایای که یک شخص دارنده اجازه کار نامحدود دارد بهرمند است و فرزندان و همسر دارنده این کارت می توانند در صورت ارائه مدارک برای اجازه اقامت نامحدود کاری در ترکیه اقدام و آن را دریافت کنند.

سه سال اول اخذ اقامت کار در ترکیه برای کسانی که مهاجرت اقامت کاری ترکیه می کنند و از این روش استفاده می کنند بسیار مهم می باشد زیرا که اگر متقاضی نتواند انتظارات لازم را کسب کند، کارت فیروزه ای او باطل می شود ولی اشخاصی که تمامی شرایط را دارا هستند قبل از اتمام سه سال باید برای اخذ اجازه نامحدود کار در ترکیه اقدام کنند.

ویزای کاری ترکیه با کارت فیروزه ای چیست؟

ویزای کاری ترکیه با کارت فیروزه ای : کارت فیروزه ای  فرصتی است برای حکومت ترکیه تا برای هنرمندان، ورزشکاران، نخبگان و افرادی که در ترکیه اقدام به خرید ملک و یا سرمایه‌گذاری کرده‌اند؛ اقامت کاری ترکیه  نامحدود بدهد و از نیرو و حتی ثروت آن‌ها در جهت پیشرفت این کشور استفاده کند و برای کسانی که قصد . مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارند فرصتی برای سرمایه گذاری است چه سرمایه گذاری پولی و چه با استفاده از استعدادهای خود.

از برخی جهات کارت فیروزه ایی ترکیه را برای کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارند معادل گرین کارت برای آمریکا می‌دانند. ولی یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های کارت فیروزه ای و گرین کارت در این است که گرین کارت بیشتر تلاش می‌کند تا نیروی خارجی ارزان را به سمت کشور جذب کند ولی کارت فیروزه‌ای تلاش می‌کند تا اقامت خود را با گزینش در اختیارکسانی که به دنیال مهاجرت اقامت کاری ترکیه هستند، بگذارد.

کارت فیروزه‌ای نخست با اعتبار سه ساله برای کسانی که مهاجرت کاری در ترکیه می کنند، صادر می‌شود و پشت این اعتبار یک سیستم امتیازدهی وجود دارد که بررسی می‌کند آیا شما طی این مدت،برای کار در ترکیه فعال و مفید بوده‌اید یا خیر. این مسئله بسته به این دارد که شما گزارش‌های مالی و کاری خود را به شکل مداوم ارائه کنید.

پس از سه سال با بررسی سابقه اقامت کاری شما در ترکیه؛ کارت فیروزه ای با اعتبار نامحدود برای شما صادر خواهد شد و پس از دو سال می‌توانید به عنوان شهروند ترکیه اقامت خود را در این کشور ادامه بدهید.

5)ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با ویزای ویژه  کار در ترکیه:
مهاجرت اقامت با ویزای کار ویژه ترکیه

مهاجرت اقامت با ویزای کار ویژه ترکیه : ویزای کار ویژه در ترکیه ویژه کارشناسان خبره و دارای تحصیلات بالا، سرمایه گذاران در حوزه علم و فناوری، ساکنین قبرس شمالی، افراد دارای اجداد ترک، شهروندان اتحادیه اروپا، پناهجویان دارای پذیرش اولیه و افرادی که با شهروندان ترک ازدواج کرده اند و قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارند، می باشد.

6)ویزا مهاجرت اقامت کاری  ترکیه با ویزای موقت ویژه کار :

مهاجرت اقامت با ویزای موقت ویژه کاری ترکیه

مهاجرت اقامت با ویزای موقت ویژه کاری ترکیه  : ویزای کار در ترکیه موقت ویژه ویژه ورزشکاران، هنرمندان و فیلمسازانی است که برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه و بنا به دلایلی نیاز به حضور کوتاه مدت و اقامت کاری در ترکیه دارند می باشد.

 

اخذ اقامت ویزای کاری ترکیه از طریق کارت فیروزه ایی | اقامت مهاجرت ویزای کار ویژه موقت ترکیه |
اخذ اقامت ویزای کاری ترکیه از طریق کارت فیروزه ایی | اقامت مهاجرت ویزای کار ویژه موقت ترکیه |

 

انواع ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه

انواع ویزای مهاجرت اقامت کسب ویزای کاری ترکیه | انواع ویزای کار ترکیه

انواع ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  + انواع ویزای مهاجرت اقامت کسب ویزای کاری ترکیه + انواع ویزای کار ترکیه : کسب اجازه‌ی کار در ترکیه را می توان به مشاغل مختلف نیز نیز دسته بندی کرد:

اخذ اجازه کار و کسب اقامت کاری  در ترکیه به عنوان کارمند:

برای قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه به عنوان کارمند شما می توانید اقدام از طریق یک کارفرما که شمارا در وزارت کار و امور اجتماعی این کشور تائید کند یا اقدام مستقیم از طریق سفارت یا کنسولگری کشور ترکیه میباشد که این پروسه برای ثبت قصد مهاجرت کاری در ترکیه معمولا ۳۰ روز زمان میبرد.در صورت اجازه برای کار در ترکیه بر طبق قوانین کشور ترکیه شما با کارفرمای مشخص برای یک حرفه خاص در مکان معینی مشغول به کار می شوید و اجازه مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارید. بعد از گذشت یک سال اگر شخص بخواهد اقامت کاری در ترکیه در صورت توافق طرفین این اجازه کار قابل تمدید تا سه سال دیگر می باشد. فرد جهت تمدید اجازه کار در کشور ترکیه بایستی حداقل ۶۰ روز قبل از اتمام مجوز خویش جهت تمدید مجدد آن اقدام نماید.

توجه فرمایید، تخصص و درامد زایی شخصی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه و اقامت کاری در ترکیه را دارد باید برای شرکت ترکیه‌ای پ در حدی باشد که شرکت اقدام به دریافت اجازه کار برای او نماید. بر اساس قوانین وزارت کار هر شرکتی در ازای استخدام هر کارمند خارجی باید بیمه ۵ کارمند ترک را بپردازد که در حدود ماهی ۲ هزار لیر تریکه جدا از حقوق شما برای شرکت هزینه دارد.پس اگر قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارید باید قادر باشید در شرکت جای 5 نفر را پر کنید.

اخذ اجازه کار و کسب اقامت کاری  در ترکیه به عنوان کارفرما (ثبت شرکت در ترکیه):

برای قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه به عنوان کارفرما شما می توانید با ثبت شرکت در ترکیه می‌توانید درخواست اجازه کار کنید. ابتدا اجازه کار یک‌ساله سپس ۲ ساله وبعد از آن اجازه کار ۳ ساله ترکیه را میتوایند دریافت کنید.

شرایط گرفتن اجازه کار وکسب اقامت کاری  در ترکیه برای رشته های پزشکی ، دندان پزشکی ، دارو سازی و سایر رشته های شاخه پزشکی:

پزشکان ودندانپزشکان و داروسازان خارجی تنها در مراکز خصوصی از قبیل بیمارستان‌های خصوصی و کلینیک‌های خصوصی اجازه کار دارند

افرادی که از رشته‌های فوق فارغ‌التحصیل شده باشند ابتدا باید برای بر ابرسازی ، مدارک فارغ‌التحصیلی خود را به سازمان یوک ارائه بدهند.

افرادی که متخصص رشته‌های فوق باشند، باید مدارک خود را به وزارت بهداشت ترکیه ارائه بدهند.و همچنین مدرک زبان ترکی تومر را ارائه بدهند.

 

انواع ویزای مهاجرت اقامت کسب ویزای کاری ترکیه | اقامت ویزای کاری کارمندی ترکیه | اقامت ویزای کارفرما ترکیه
انواع ویزای مهاجرت اقامت کسب ویزای کاری ترکیه | اقامت ویزای کاری کارمندی ترکیه | اقامت ویزای کارفرما ترکیه

 

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه و انواع قرارداد کار در ترکیه

انواع قرارداد کاری جهت اخذ مهاجرت اقامت ویزای کاری ترکیه

انواع قرارداد کاری جهت اخذ مهاجرت اقامت ویزای کاری ترکیه : به عنوان کسی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه  را دارید باید بدانید که انواع مختلفی از قراردادهای کاری در ترکیه وجود دارد که در ادامه تعدادی از آن ها را برای شما بیان می کنیم:

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با قرارداد استخدامی موقتی و دائم برای کار در ترکیه

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با قرارداد کار محدود و نامحدود

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با قرارداد کاری ترکیه به صورت پاره وقت و تمام وقت

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با قرارداد کاری به صورت فراخوان

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با قراردادی کاری برای دوره های آزمایشی کار در ترکیه

ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه با قراردادهای کاری گروهی و تیمی

 

 

 قرارداد استخدامی دوره های آزمایشی موقتی دائم کار ترکیه | قرارداد کاری گروهی تیمی فراخوان پاره وقت و تمام وقت ترکیه
قرارداد استخدامی دوره های آزمایشی موقتی دائم کار ترکیه | قرارداد کاری گروهی تیمی فراخوان پاره وقت و تمام وقت ترکیه

 

میزان حقوق کار در ترکیه و ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه

میانگین حقوق دستمزد با اخذ ویزای اقامت مهاجرت ویزای کاری در ترکیه

 

میانگین حقوق دستمزد با اخذ ویزای اقامت مهاجرت ویزای کاری در ترکیه ” میانگین حقوق دریافتی کارگران بین المللی و کسانی که مهاجرت کاری به ترکیه کرده اند، در کشور ترکیه بسته به نوع کار، مدرک تحصیلی و سابقه کاری متفاوت می باشد. پس اگر قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارید می توانید درآمد خود را میانگین از 7 هزار دلار تا 105 هزار دلار بسته به نوع شغل جساب کنید می باشد و این احتمالا یعنی چندین برابر درآمد فعلی تان.

طبق بررسی‌های انجام شده از وضعیت درآمدی رشته‌های تحصیلی در بازار کار کشور ترکیه برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه را دارند، درآمد مهندسین نرم افزار و برنامه نویس حدود 7،500 دلار در ماه است در صورتیکه در ایران درآمد ماهیانه برنامه نویس حداکثر پنج میلیون تومان است، به عبارتی درآمد ماهیانۀ یک برنامه نویس در ترکیه 1.5 برابر درآمد سالیانه یک برنامه نویس در ایران است و مهاجرت اقامت کاری ترکیه برای برنامه نویسان و مهندسان کامپیوتر در واقع راهی برای رسیدن به شغلی پردرآمد تر و کار در رشته‌ی تحصیلی خود در ترکیه حساب می‌شود که طرفداران زیادی نیز دارد.

رشته ‌های پزشکی در ترکیه (عمومی و جراحی) و دندان پزشکی در ترکیه (ارتودونسی)، روانپزشکی با درآمدی بین 25،000 دلار تا 15،000 دلار ماهیانه در رتبه‌های اولیه درآمدی در کشور ترکیه قرار دارند. پس ترکیه مقصدی مناسب برای مهاجرت اقامت کاری برای پزشکان محسوب می شود.

رشته های مهندسی نفت، حقوق، حسابداری و مالی، فیزیک، مهندسی هوا فضا، مهندسی هسته‌ای، ریاضی، اداری و منابع انسانی، چشم پزشکی، روابط عمومی، کامپیوتر و برنامه نویسی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی پزشکی هم در ردیف‌های درآمدی بعدی هستند که حدود درآمدی بین 14،000 تا 7،500 دلار را در ماه به خود اختصاص می‌دهند و این تقریبا میانگین خوبی برای تمام کسانی است که قصد مهاجرت کاری به ترکیه را دارند.

همانطور که مشاهده می‌کنید میزان حقوق در طول سال‌ها رو به افزایش است پس مهاجرت اقامت کاری ترکیه هم باعث افزایش درآمد و هم افزایش کیفیت کاری و زندگی  است.

 

میزان حقوق کار در ترکیه مهاجرت اقامت کاری ترکیه | میانگین حقوق دستمزد با اخذ ویزای اقامت مهاجرت ویزای کاری در ترکیه
میزان حقوق کار در ترکیه مهاجرت اقامت کاری ترکیه | میانگین حقوق دستمزد با اخذ ویزای اقامت مهاجرت ویزای کاری در ترکیه

 

مشاغل مورد نیاز ترکیه برای دریافت ویزای اقامت کاری در ترکیه

پردرآمد ترین بهترین مشاغل مورد نیاز جهت اخذ ویزا مهاجرت اقامت کار ترکیه

 

میانگین حقوق دستمزد با اخذ ویزای اقامت مهاجرت ویزای کاری در ترکیه : کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارند بهتر است در زمینه های زیر فعالیت کنند:

ساخت و ساز

فناوری اطلاعات

خودرو سازی

فست فود و غذاهای بسته بندی شده

نساجی

محیط زیست

مواد شیمیایی

گردشگری

کشاورزی و صادرات فندق

فروشگاه‌های الکترونیک و لوازم خانگی

شرکت تولید پتروشیمی

خدمات مشاوره مالی

دفتر مشاوره تغییر کسب و کار

خدمات پذیرایی تخصصی برای صنعت حمل و نقل هوایی

شرکت خدمات نظافتی

شرکت تعمیرات

رزرو هتل و آپارتمان

همانطور که مشاهده می‌کنید بیشتر شغل‌های موجود مربوط به صنعت گردشگری ترکیه است که یکی از بزرگترین صنایع ترکیه است و همچنین  این صنعت قلب تپنده ترکیه برای کسب درآمد محسوب می‌شود و برای کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارند راه کسب درآمد محسوب می شود و کسانی که مهاجرت کاری به ترکیه را دارند باید نگاهی ویژه به آن داشته باشند چون این کشور به عنوان ششمین مقصد محبوب گردشگری در جهان رتبه بندی شده است که این  یعنی بعد از چین.  در کنار این  رشد اقتصادی ترکیه عمدتاً مدیون بخش صادرات و استفاده از ماشین‌های صنعتی پیشرفته جهت تولید محصولات صادراتی است. بانکداری و صنعت ساخت و ساز نیز یکی دیگر از مشاغل درآمدزای ترکیه هستند پس برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه بهتر است در این حوزه‌ها کسب مهارت کنید.

 

 

مشاغل مورد نیاز ترکیه برای دریافت ویزای اقامت کاری در ترکیه | مشاغل پردرآمد ترکیه | بهترین مشاغل ترکیه
مشاغل مورد نیاز ترکیه برای دریافت ویزای اقامت کاری در ترکیه | مشاغل پردرآمد ترکیه | بهترین مشاغل ترکیه

 

مدارک ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه

مدارک لازم برای اجازه کار در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه

مدارک ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه : مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به ترکیه و اقامت کاری در ترکیه به شرح زیر می باشد:

دفترچه اقامت

ارائه برگه اقامت و پاسپورت

یک قطعه عکس

کد ملی جمهوری ترکیه که از سوی اداره امنیت ترکیه صادر شده و مخصوص تبعه خارجی (متقاضی) می باشد

برگه درخواست کار + پیشنهاد کاری از کارفرما

مدارک تأیید صحت پیشنهاد کاری

برگه در خواست الکترونیکی

تایید مدارک شرکتی درخواست کار شما را تأیید نموده از طرف وزارت کار و امور اجتماعی ترکیه

آدرس ایمیل کارفرما

کد رمز دولتی کارفرمای خود

حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

همچنین اگر برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه می خواهید با خود همراه ببرید باید مدارک زیر را برای او به همراه داشته باشید:

پرداخت هزینه کارت اقامت به مبلغ 72 لیر  (برای کودکان زیر 18 سال 36 لیر است.)

اصل و کپی مدارک هویتی

اثبات تمکن مالی برای سرپرستی اعضای خانواده در طول مدت اقامت

بیمه درمانی اعضای خانواده

گواهی عدم سوء پیشینه

اخذ شماره مالیاتی برای کلیه اعضای خانواده

 

مدارک ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | مدارک لازم برای اجازه کار در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه
مدارک ویزای مهاجرت اقامت کاری ترکیه | مدارک لازم برای اجازه کار در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه

 

 

کاریابی در ترکیه | ویزای کاریابی ترکیه

اقامت کاری در ترکیه و موسسات کاریابی در ترکیه

 

کاریابی در ترکیه * ویزای کاریابی ترکیه + اقامت کاری در ترکیه و موسسات کاریابی در ترکیه : جستجوی کار در ترکیه برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه  به منظور مهاجرت کاری به ترکیه و اخذ اقامت کاری ترکیه به صورت خودسرانه برای استخدام به عنوان نیروی ماهر کار دشواری می باشد. در نتیجه بهتر است از موسسات کاریابی برای جستجوی کار و مهاجرت اقامت کاری ترکیه راحت تر بهره گرفته شود تا سریع تر و بهتر بتوانید با اخذ اقامت کاری ترکیه در این کشور مشغول به کار شوید. تعدادی از کاریابی های مشهور و معتبر ترکیه در ادامه معرفی خواهند شد:

 

کاریابی در ترکیه | ویزای کاریابی ترکیه | اقامت کاری در ترکیه و موسسات کاریابی در ترکیه
کاریابی در ترکیه | ویزای کاریابی ترکیه | اقامت کاری در ترکیه و موسسات کاریابی در ترکیه

 

Eleman

Kariyer

Xing

Elemanonline

Secretcv

Yenibiris

Iskur (تنها سایت دولتی کاریابی ترکیه)

 

هزینه مهاجرت اقامت ویزای کاری ترکیه

هزینه  اخذ ویزای کار در ترکیه | هزینه ویزای کاریابی در ترکیه

هزینه مهاجرت اقامت ویزای کاری ترکیه + هزینه  اخذ ویزای کار در ترکیه + هزینه ویزای کاریابی در ترکیه : صرف نظر از اینکه شما برای یک اجازه کار در ترکیه درخواست مهاجرت اقامت کاری ترکیه خود را از داخل و یا خارج از ترکیه ارائه نمودید برای مهاجرت کاری در ترکیه، شما نیاز به یک قرارداد کار و یا پیشنهاد کاری خواهید داشت. لذا برای کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه هنگامی که مدارک و اسناد شما و کارفرمای شما تسلیم شده اند باید به اداره MLSS برسند، از این رو پروسه زمانی بررسی پرونده شما برای کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه ظرف مدت ۹۰ روز به طول خواهد انجامید.

اگر درخواست اقامت کاری در ترکیه  شما مورد تایید قرار گرفت، برای کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه باید به صورت حضوری به کشور ترکیه مراجعه نماید و ویزای کار و اجازه دریافت گذرنامه خود را  برای مهاجرت کاری در ترکیه  مهر و تأیید نماید. اگر شما از داخل ترکیه درخواست ویزای کار را صادر می نمایید، شما می توانید برای بررسی پرونده خود به دفاتر MLSS در آنکارا مراجعه نمایید تا ویزای شما و اجازه اقامت کاری ترکیه شما مورد بررسی قرار گیرد. در نهایت، شما باید برای اجازه اقامت در ظرف ۳۰ روز پس از ورود خود در ترکیه درخواست خود را تسلیم نمایند. درخواست شما در نزدیک ترین ایستگاه پلیس محلی شعبه Foreigner’s به کارفرمای شما ارائه می گردد. شروع کار برای شما امکان پذیر نخواهد بود تا زمانی که برای شما ویزای کار ترکیه، اجازه کار ترکیه، و اجازه اقامت کاری در ترکیه صادر شده باشد.

اجازه کار برای فردی که مهاجرت اقامت کاری ترکیه کرده است، در ابتدا برای یک دوره یک ساله می شود. اگر شما نیاز به تمدید مجوز کار خود دارید، باید برای تمدید در عرض ۴۵روز، اجازه اقامت کاری در ترکیه ی  شما در آخرین لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه موجود و بر اساس آن در خواست خود را صادر نمایید. اجازه کار تمدید شده شما به مدت ۲ سال تمدید خواهد شد و اعتبار خواهد داشت. در صورتی که شما مجدد پس از مدت دو سال نیاز به تمدید آن داشته باشید و تمام موارد فوق الذکر را دارا بودید، این بار برای شما به مدت سه سال تمدید خواهد شد. در صورتی که شما طی مدت هشت سال متوالی در ترکیه اقامت داشته باشید و مجوز کاری شما تمدید شود، می توانید برای اجازه کار دائم ترکیه اقدام نمایید و در خواست آن را تسلیم نمایید. لذا شما برای تسلیم مدارک و مستندات خود باید به دفتر وزارت کار و امور اجتماعی در آنکارا مراجعه نمایید .

 

 

هزینه مهاجرت اقامت ویزای کاری ترکیه | هزینه  اخذ ویزای کار در ترکیه | هزینه ویزای کاریابی در ترکیه
هزینه مهاجرت اقامت ویزای کاری ترکیه | هزینه  اخذ ویزای کار در ترکیه | هزینه ویزای کاریابی در ترکیه

هزینه  اخذ ویزا مهاجرت اقامت کاری ترکیه

هزینه درخواست مهاجرت اقامت کاری ترکیه  از قرار زیر می باشد:

  • اقامت کاری ترکیه موقت یکساله با هزینه 615.20 لیر
  • اقامت کاری ترکیه دائم با هزینه 615.70 لیر
  • اقامت کاری ترکیه مستقل با هزینه 6152.70 لیر
  • اقامت کاری ترکیه مستقل با هزینه 6152.70 لیر
  • هزینه کارت اقامت برای کلیه ویزا های کاری 72 لیر می باشد.

 

شما قبل از مهاجرت کاری به ترکیه، طبیعتاً باید اطلاعاتی درباره نحوه و شرایط زندگی در ترکیه، مردم آن و… داشته باشید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

هزینه های  مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شرایط زندگی

هزینه های  مهاجرت اقامت کاری ترکیه و شرایط زندگی : برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه باید هزینه های نسبی زندگی در آن را بدانیم. طبیعتاً هزینه‌های زندگی در هر جایی از دنیا بستگی به نوع زندگی آن شخص، نوع خوراک، پوشاک، محل و منطقه زندگی و… دارد. اما میانگین هزینه ماهانه زندگی در این کشور، حدوداً چیزی در بین 2.500 تا 3.000 لیر (تقریباً معادل 500 تا 600 دلار) در ماه است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های دولتی ترکیه رایگان است. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی ترکیه نیز سالانه در حدود 10.000 تا 30.000 لیر و هزینه تحصیل در دانشگاه‌های نیمه خصوصی، سالانه در حدود 5.000 تا 10.000 لیر می‌باشد. میزان هزینه‌های تحصیل بستگی به نوع رشته، مقطع تحصیلی و نوع دانشگاه دارد.

 

نحوه کاریابی در ترکیه و اقامت ویزای کاری در ترکیه

نحوه کاریابی ومهاجرت کاری در ترکیه و اقامت کاری در ترکیه به این صورت است که برای جستجوی کار در ترکیه و اخذ ویزای کار در  ترکیه و مهاجرت اقامت کاری ترکیه داشتن پارامترهایی لازم است که به عنوان مثال می توان به  دانستن زبان ترکی برای کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارند، اشاره کرد که برای هر نوع کاری در ترکیه جزو واجبات کار در این کشور است چرا که مردم این کشور غالباً به زبان انگلیسی تسلط ندارند و به زبان ترکی صحبت می‌کنند پس کسی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را دارد باید و باید زبان ترکیه ای را بلد باشد.

کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را به عنوان کارگری ساده دارند باید بدانند که  برای کار رستوران، کار در تولیدی ها، کارواش، کارگر ساختمانی،تورلیدیری و مشاغلی از این دست نیازی به مراجعه به موسسات کاریابی نمی باشد و تنها با چرخی در خیابان های استانبول و آنکارا می توان این چنین کارهایی را یافته و مشغول به کار شد و اقامت کاری در ترکیه گرفت بنابراین شخص می تواند در مشاغلی چون رستوران ها; هتل ها و باشگاه ها مشاغلی با درآمد مکفی پیدا نماید; البته باید توجه داشته باشید که این کارها به صورت پاره وقت بوده و حقوقِ شخص به صورت نقدی و در بیشتر موارد به صورت روزمزد پرداخت می گردد و برای مهاجرت کاری به ترکیه باید به این نکات دقت کند.

لذا پیدا نمودن کار در ترکیه از این طریق نمی تواند امن و پشتیبانی برای اخذ ویزا یا اقامت کاری در ترکیه باشد و این امر تنها برای خودِ شخصی که مهاجرت اقامت کاری ترکیه را انجام داده مشکل ساز خواهد بود; زیرا بسیاری از کارفرمایان با آگاهی از اقامت غیرقانونی شخص; از پرداخت دستمزد سر باز می زنند; لذا ضروری است پیش از مهاجرت اقامت کاری به ترکیه از قانونی بودن شغل اطمینان حاصل نمایید.

کسانی که قصد مهاجرت اقامت کاری ترکیه را به منظور استخدام به عنوان نیروی ماهر دارند داشتن مدرک تحصیلی، سابقه کاری مرتبط و دانستن زبان ترکی برای آن ها جزو الزامات می باشد. برای یافتن این چنین مشاغلی حتی قبل از مهاجرت کاری به ترکیه می توان به روزنامه های کاریابی در ترکیه و یا موسسات کاریابی در این کشور رجوع کرده و پس از انجام مصاحبه در شرکت مورد نظر مشغول به کار شد.

پس میتوان گفت برای مهاجرت اقامت کاری ترکیه اولین قدم یاد گرفتن زبان ترکیه‌ای است چون مهم‌ترین راه برای برقراری ارتباط بین شما و افراد است. دانستن زبان ترکی امتیاز بسیار مثبتی برای فردی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه را دارد محسوب می‌شود.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +