ویزای مهاجرت اقامت سرمایه گذاری تمکن مالی لهستان 2021

ویزای مهاجرت اقامت سرمایه گذاری تمکن مالی لهستان 2021

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان

شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ویزای سرمایه گذاری تمکن مالی لهستان | مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی لهستان

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در لهستان + شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ویزای تمکن مالی لهستان + مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی لهستان :  مهاجرت تمکن مالی در لهستان از اهداف افرادی است که می خواهند با مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان از مزایای این اقامت بهره مند شوند. در این مقاله سعی می کنیم موضوع مهاجرت تمکن مالی در لهستان را از تمام جنبه ها بررسی کنیم و به سوالات زیر در زمینه مهاجرت تمکن مالی در لهستان پاسخ دهیم.

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان | مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی لهستان | ویزا اقامت تمکن مالی لهستان
ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان | مهاجرت اقامت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی لهستان | ویزا اقامت تمکن مالی لهستان

 

 

– شرایط زندگی برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان به چه نحو است؟

– شرایط اخذ ویزا برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان به چه صورت است؟

– وضعیت اقتصادی فعلی در لهستان برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان را چگونه ارزیابی می کنید؟

– اوضاع مهاجرت تمکن مالی در لهستان را چگونه ارزیابی می کنید؟

– کدام بخش ها بیشترین پتانسیل برای سرمایه گذاری و مهاجرت تمکن مالی در لهستان را دارند؟

– لهستان چه مشوق های برای سرمایه گذاران خارجی و متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در لهستان در نظر گرفته است؟

– نحوه اقامت خانواده یا افراد وابسته به فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان به چه صورت است؟

– وغیره.

 

پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

 

شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ویزای تمکن مالی لهستان | مدارک هزینه اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری تمکن مالی لهستان
شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ویزای تمکن مالی لهستان | مدارک هزینه اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری تمکن مالی لهستان

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان و مختصری در مورد لهستان

مهاجرت تمکن مالی در لهستان و شرایط زندگی در این کشور

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان و مختصری در مورد لهستان  مهاجرت تمکن مالی در لهستان و شرایط زندگی در لهستان :  مهاجرت تمکن مالی در لهستان به این علت است که این کشور عضو اتحادیه اروپا است و همچنین بخشی از منطقه شینگن است. لهستان یکی از مکان های جذاب برای سرمایه گذاری های خارجی و مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان است. لهستان دارای تعداد اضافی مهندس، اقتصاددان و متخصصان فناوری اطلاعات با دانش خوب انگلیسی است. این کشور بیشترین تعداد کارگر در اتحادیه اروپا را دارد که با قراردادهای موقت استخدام شده اند. دولت لهستان با تخفیف های مالیاتی، انواع مختلفی از کمک های دولتی و 14 منطقه ویژه اقتصادی را به سرمایه گذاران و  مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان ارائه می دهد. طبق گزارش ارنست و یانگ، لهستان از نظر جذابیت سرمایه گذاری و مهاجرت تمکن مالی در لهستان در رتبه 7 جهان قرار دارد. قانون لهستان اصل آزادی فعالیت تجاری را بیان کرده است.

برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان باید توجه داشت که اقتصاد لهستان ششمین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا و از نظر تاریخی یکی از سریع ترین آمار رشد را دارد. پس از آزادسازی اقتصادی در دهه 1990، تولید ناخالص داخلی (ناخالص داخلی) کشور هر ساله تقریبا 3٪ گسترش می یابد. گذرنامه لهستانی به عنوان هفتمین پاسپورت قوی در جهان قرار دارد که اجازه دسترسی بدون ویزا به بیش از 160 کشور از جمله انگلیس، اتحادیه اروپا شینگن را دارد که این موضوع برای افراد دارای برنامه سرمایه گذاران اقامت لهستان به اقامت و آزادی در منطقه شینگن اروپا و دسترسی سرمایه مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان یک امتیاز محسوب می شود. گذار به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا اعطا می کند. این به نوبه خود به اقامت دائم اروپا پس از 5 سال اقامت موقت قانونی در لهستان اعطا می کند.

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان و مختصری در مورد لهستان | مهاجرت تمکن مالی در لهستان و شرایط زندگی در لهستان
ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان و مختصری در مورد لهستان | مهاجرت تمکن مالی در لهستان و شرایط زندگی در لهستان

 

اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری

اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان از طریق سرمایه گذاری + مهاجرت تمکن مالی در لهستان : این کشور اقامت موقت را به سرمایه گذاران تجاری که می خواهند در این کشور شروع به کار کنند، ارائه می دهد. در اصل فرد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان که نیاز به ایجاد یک فعالیت تجاری دارد و نشان می دهد که آن ها حداقل 15000 یورو درآمد سالانه دارند تا واجد شرایط اجازه اقامت موقت شوند. ضرب درآمد 15000 یورویی می تواند اجازه اقامت موقت بیشتری را برای متقاضی از طریق مهاجرت تمکن مالی در لهستان به دنبال داشته باشد. سرمایه گذاران می توانند به عنوان یک تجارت در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند. پس از 3 سال مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و داشتن مجوز موقت، فرد خارجی می تواند برای اقامت دائم در لهستان درخواست کند.

 

اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان از طریق سرمایه گذاری | اقامت تمکن مالی سرمایه گذاری لهستان
اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان از طریق سرمایه گذاری | اقامت تمکن مالی سرمایه گذاری لهستان

 

پس از 3 سال مهاجرت تمکن مالی در لهستان و اقامت دائم، فرد خارجی می تواند درخواست تابعیت لهستان را بدهد. تابعیت از طریق مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان نیز به صلاحدید دولت امکان پذیر است. روند مهاجرت تمکن مالی در لهستان ساده نیست؛ اما در گذشته سرمایه گذاران بیش از 1 میلیون یورو در اقتصاد لهستان سرمایه گذاری کرده بودند، می توانستند سریع تر از این کشور دریافت کنند. از مزایای مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان این است که گذرنامه لهستانی با سفر بدون ویزا به ایالات متحده و آزادی حرکت در اتحادیه اروپا یکی از بهترین گذرنامه های جهان است.

اقامت مهاجرت تمکن مالی سرمایه گذاری در لهستان

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: پتانسیل بخش های مختلف برای سرمایه گذاری

اقامت مهاجرت تمکن مالی سرمایه گذاری در لهستان  ++ نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری تمکن مالی در لهستان : مهاجرت تمکن مالی در لهستان: شرایط مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان را چگونه توصیف می کنید؟ کدام بخش ها بیشترین پتانسیل را ارائه می دهند؟

لهستان موفق شده است یک سیستم نسبتا جذاب با مشوق های متنوع ایجاد کند. این امر به ویژه در سطح ایالت قابل توجه است. در همان زمان، مقامات دولت محلی بیشتر و بیشتر فعال می شوند. عزم برای جذب مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان در حال افزایش است و این در کاهش موانع اداری، تمایل به همکاری و انعطاف پذیری روزافزون مقامات محلی منعکس می شود. مناطق ویژه اقتصادی (SEZ) که به دلیل تعداد زیادی تخفیف مالیاتی ارائه شده به شرکت های فعال در SEZ ، مکان بسیار جذابی برای سرمایه گذاری در لهستان و مهاجرت تمکن مالی در لهستان هستند، فقط تا پایان سال 2026 وجود خواهد داشت.

 

اقامت مهاجرت تمکن مالی سرمایه گذاری در لهستان  | نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری تمکن مالی در لهستان
اقامت مهاجرت تمکن مالی سرمایه گذاری در لهستان  | نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری تمکن مالی در لهستان

 

در همان زمان، برای اطمینان از اینکه لهستان همچنان یک مکان جذاب برای سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان باقی مانده است، قانون گذار ابزار پشتیبانی جدیدی را ارائه داده است. قانون حمایت از سرمایه گذاری جدید که از 30 ژوئن 2018 اجرا می شود که به شرکت ها امکان می دهد از معافیت مالیات بر درآمد در سراسر لهستان برخوردار شوند. شکل جدید حمایت شور و اشتیاق شدیدی را در بین سرمایه گذاران و متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان برانگیخت – از سپتامبر 2018 تا پایان مارس 2019 171 تصمیم برای حمایت از 9.09 میلیارد Złoty سرمایه گذاری صادر شده است. تخمین زده می شود که تعداد تعهدات در منطقه سرمایه گذاری لهستان ممکن است در سال 2020 تا 10 درصد نسبت به سال قبل رشد کند.

با توجه به توسعه بازار داخلی و افزایش مداوم تولید ناخالص داخلی و مصرف، لهستان نه تنها برای صادرکنندگان بلکه برای سرمایه گذاری های معطوف به فروش داخلی نیز به یک مقصد جذاب برای مهاجرت تمکن مالی به لهستان تبدیل شده است. فعالیت سرمایه گذاری شرکت های آلمانی جو مطلوب سرمایه گذاری لهستان را تأیید می کند. آلمان همچنان مهم ترین شریک تجاری لهستان و فعالت رین سرمایه گذار خارجی در بخش SME است. علاوه بر آلمان، شرکای اصلی خارجی لهستان شامل کره جنوبی، ژاپن و ایالات متحده هستند.

از عواملی که باعث جذب سرمایه گذاران خارجی و مهاجرت تمکن مالی در لهستان می شود، از جمله موارد دیگر، سطح بالای نوآوری، نیروی کار واجد شرایط، کیفیت بالای خدمات ارائه شده و رقابت اقتصادی است. همچنین صنایع آرایشی و بهداشتی افزایش تولید و فروش را گزارش کرده است. در سال های اخیر، بسیاری از آزمایشگاه ها، شرکت های تحقیقاتی، شرکت های شیمیایی و بیوتکنولوژی و تولیدکنندگان بسته بندی در لهستان تأسیس شده اند. این امر باعث شده است که شرکت های لوازم آرایشی بتوانند کل مراحل تولید را در لهستان انجام دهند. سایر شاخه های مهم صنعت شامل لوازم خانگی، مبلمان و خدمات صادراتی است.

 

انواع اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی و سرمایه گذاری در لهستان

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان و سرمایه گذار تجاری لهستان

انواع اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی و سرمایه گذاری در لهستان : مهاجرت تمکن مالی در لهستان: برخی از خارجی ها ممکن است فعالیت تجاری را ایجاد و انجام دهند. ممکن است فعالیت تجاری و مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان را منحصرا در قالب موارد زیر انجام دهند.

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان مشارکت محدود سهام شرکت با مسئولیت محدود | انواع ویزای اقامت سرمایه گذاری لهستان
ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان مشارکت محدود سهام شرکت با مسئولیت محدود | انواع ویزای اقامت سرمایه گذاری لهستان

 

 • ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان با مشارکت محدود
 • ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان با مشارکت محدود سهام
 • ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان با شرکت با مسئولیت محدود
 • ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان با شرکت سهامی

توجه: فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان که می خواهد یکی از مشارکت ها یا شرکت های ذکر شده را ایجاد کند، لازم نیست اقامت خود را در لهستان قانونی کند و برای اجازه کار در لهستان درخواست کند. چنین خارجی یا متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان یک صاحب یک شرکت است و مجبور نیست که خود در لهستان اقامت داشته باشد؛ برای مثال می تواند از طریق اینترنت یک شرکت ثبت کند. شخصی که در واقع فعالیت تجاری خود را در لهستان انجام می دهد، به عنوان مثال یک مدیر شرکت است. در صورتی که مدیر خارجی باشد، باید مجوز کار در لهستان را درخواست کند و زمینه اقامت در لهستان را داشته باشد.

 

انواع اخذ ویزای سرمایه گذاری در لهستان | انواع ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سرمایه گذار تجاری لهستان
انواع اخذ ویزای سرمایه گذاری در لهستان | انواع ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سرمایه گذار تجاری لهستان

 

مهاجرت تمکن مالی در لهستان و نوع ویزاهای قابل اجرا

انواع ویزای تمکن مالی سرمایه گذاری لهستان : مهاجرت تمکن مالی در لهستان که افراد برای آن ابتدا باید ویزای اقامت موقت را دریافت کنند. برای اینکه متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان این نوع ویزا را به دست آورد، باید بتواند شواهدی مبنی بر اینکه قصد اقامت در لهستان را دارد، ارائه دهد.

 • ویزاهای موقت به طور معمول حداکثر برای مدت 2 سال معتبر هستند
 • با انقضا ویزای موقت، متقاضی واجد شرایط تمدید مجوز برای یک دوره 2 ساله دیگر است.
 • درخواست ویزای موقت را می توان با کنسولگری لهستان مناسب در کشور محل اقامت خود انجام داد.

اسناد مربوطه لازم است

 • اثبات محل اقامت شما در لهستان
 • قراردادهای کاری مرتبط و سایر جزئیات
 • اسنادی که شواهدی از توانایی شما برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان مبنی بر تأمین هزینه های زندگی خود هنگام اقامت در لهستان ارائه می دهد.

روند درخواست مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان (بسته به اینکه برای کدام ویزا اقدام می کنید) ممکن است بین 60-10 روز طول بکشد.

 

پارامترهای اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی و سرمایه گذاری لهستان

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: خانواده فرد متقاضی

پارامترهای اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی و سرمایه گذاری لهستان + مهاجرت تمکن مالی در لهستان: اعضای خانواده فرد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان که توافق نامه های بین المللی به آن ها اعمال می شود و می توانند فعالیت های تجاری خود را به صورت مشارکت محدود، مشارکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی با داشتن اجازه اقامت برای مدت نامشخص انجام دهند، ممکن است بر اساس همان اصول خارجی ها تعهد کرده و آن را انجام دهند. اعضای خانواده دارای اجازه اقامت موقت که در رابطه با ورود یا حضور در لهستان به منظور اتحاد با خانواده خارجی ها (که برای مدت زمان مشخصی اجازه اقامت دارند و فعالیت تجاری را بر اساس ثبت نام در ثبت نام انجام می دهند) ، اعطا می شود فعالیت اقتصادی انجام شده بر اساس اصل متقابل) ممکن است همان اصول خارجی ها را متعهد شده و انجام دهند.

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: ارزان ترین راه حل دوم اقامت اروپا

مهاجرت تمکن مالی در لهستان ارزان ترین راه حل دوم برای اقامت در اروپا است. آیا به دنبال راهی برای مقصد نهایی در اتحادیه اروپا در سال 2020 هستید؟ لهستان که کاملا در اروپای مرکزی واقع شده است ، با توجه به برنامه پشتیبانی در اتحادیه اروپا، گزینه خوبی برای آفریقای جنوبی است.

در حالی که کشور آفریقا در حال حاضر تابعیت از طریق مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و سرمایه گذاری (CBI) یا برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری را به طور رسمی ارائه نمی دهد، شما این گزینه را دارید که از طریق مهاجرت تمکن مالی در لهستان اقامت را به دست آورید؛ یعنی با مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و انجام یک فعالیت تجاری واجد شرایط اقامت لهستان را به دست آورید. با مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و حداقل سرمایه گذاری مشاغل مجاز حداقل 100000 یورو، اقامت لهستان در دسترس خانواده ها و کارآفرینان آفریقای جنوبی بیشتر از برنامه های ویزای طلایی اسپانیا، مالت و پرتغال است.

برای کشف گزینه های سریع و مقرون به صرفه خود برای اقامت در اتحادیه اروپا، یا با کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان با ما تماس بگیرید.

دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: چرا در لهستان برای اقامت اتحادیه اروپا سرمایه گذاری می کنیم؟

دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان + دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت سرمایه گذاری لهستان : مهاجرت تمکن مالی در لهستان آخرین برنامه B برای آفریقای جنوبی است که نگران حفظ ثروت یا وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی اجتماعی در آفریقای جنوبی است. در حالی که اخذ اقامت دائم یک فرآیند است، شما می توانید با مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان آزادی زندگی، تحصیل و سفر در داخل ویزای اتحادیه اروپا را به دست آورید.

 • ثبات سیاسی: لهستان یک دموکراسی پایدار است که در سال 2004 به اتحادیه اروپا پیوست. این کشور روابط نزدیک با آلمان دارد و از زمان تبدیل شدن به اقتصاد بازار در اوایل دهه نود به یکی از بزرگ ترین داستان های موفقیت اقتصادی اروپا تبدیل شده است و مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان گزینه ای مناسب برای اقامت اتحادیه اروپا است.
 • مقصد سفر: لهستان کشوری زیبا، دارای فرهنگ غنی است که به عنوان مقصد سفر بین المللی بیشتر و مهاجرت تمکن مالی در لهستان مورد جستجو قرار گرفته است.
 • رشد اقتصادی: این کشور 25 سال از رشد بی وقفه برخوردار بوده است که ناشی از رشد تقاضای داخلی، سرمایه گذاری خارجی و یک سیستم بانکی پایدار است. سرانه تولید ناخالص داخلی آن از 49 درصد میانگین EU25 در سال 2004 به 69 درصد در 2016 رسیده است.
 • مکان مرکزی: موقعیت کشور به ویژه از نظر تجارت منطقه ای برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان جذاب است؛ زیرا با مرزهای مشترک آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، بلاروس، اوکراین، بلاروس و روسیه مشترک است. زمان پرواز از ورشو به مونیخ 95 دقیقه و 2 ساعت و 5 دقیقه به آمستردام و 2 ساعت و 40 دقیقه به لندن است.
 • مالیات کم: یکی از مواردی که باعث می شود لهستان یک مقصی تجاری ایده آل به صورت مهاجرت تمکن مالی در لهستان و در اروپا تبدیل شود، میزان مالیات بر درآمد شرکت نوزده درصد است.
 • مناطق زمانی: لهستان از نظر منطقه زمانی برای متخصصان بازرگانی و مهاجرت تمکن مالی در لهستان از نظر موقعیت مکانی مناسبی است؛ زیرا منطقه زمانی مشترک آفریقای جنوبی را دارد.

 

دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان | دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت سرمایه گذاری لهستان
دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان | دلایل مزایای اخذ ویزای مهاجرت اقامت سرمایه گذاری لهستان

 

 

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: تابعیت لهستان با سرمایه گذاری؟

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: این کشور در حال حاضر تابعیت مشخصی را با مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و سرمایه گذاری یا برنامه ویزای طلایی لهستان ارائه نمی دهد؛ به این معنی که راه طبیعی شدن نیاز به اقامت بیش از 10 سال در کشور دارد و گرفتن اقامت دائم در مرحله اولیه است.

مهاجرت تمکن مالی در لهستان: مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت تمکن مالی در لهستان که دولت میزان مشخصی از سرمایه گذاری برای این کشور را تعیین نکرده است. این سرمایه گذاری معمولا باید در یک پروژه از پیش تأیید شده کشوری انجام شود که متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان به دنبال اقامت در آن است. به طور معمول مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان  و سرمایه گذاری باید فقط به نفع اقتصاد کشور باشد. با این وجود هر حوزه قضایی شرایط مختلفی را برای تأمین شرایط اقامت از طریق مهاجرت تمکن مالی در لهستان تعیین می کند.

 

مهاجرت تمکن مالی در لهستان و مشوق های سرمایه گذاران خارجی

مهاجرت  تمکن مالی در لهستان: لهستان چه مشوق خاصی به سرمایه گذاران خارجی و متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان ارائه می دهد؟

قانون گذاران لهستانی فرم های ویژه ای را برای حمایت از پروژه های جدید سرمایه گذاری پیش بینی کرده اند. در حال حاضر، بنگاه های اقتصادی ممکن است در لهستان فعالیت کنند. در عین حال، از معافیت مالیات بر درآمد در سراسر لهستان بهره مند شوند؛ صرف نظر از اینکه در منطقه ویژه اقتصادی فعالیت می کنند یا نه. در همان زمان، حداقل هزینه سرمایه ای تعیین شده است که بنگاه ها باید در قالب پروژه سرمایه گذاری جدید اعلام کنند. مبلغ هزینه برای هر منطقه بر اساس گزارش فعلی نرخ بیکاری تعیین می شود (حداقل هزینه سرمایه برای شرکت های بزرگ از 10 میلیون Złoty تا 100 میلیون Złoty است).

 

به جز اعلام حداقل هزینه سرمایه، شركت هایی كه بخواهند از معافیت مالیات بر درآمد ناشی از عملیات مبتنی بر تصمیم گیری در مورد حمایت حمایت كنند، باید مطابق با معیارهای كیفیت نیز اعلام كنند. این معیارها به توسعه اقتصادی و اجتماعی پایدار اشاره دارد و به عنوان مثال شامل حفظ سطح صادراتی خاص یا همکاری با آموزشگاه های تجارت و حرفه ای است. آنچه قابل توجه است این است که تعداد زیادی از شهرداری ها همچنین معافیت مالیات بر املاک و مستغلات را برای سرمایه گذاری های جدید وضع کرده اند که همراه با معافیت مالیات بر درآمد، برای سرمایه گذاران و متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در لهستان بسیار مطلوب است. پشتیبانی ویژه فعالیت های نوآوری شرکت ها را نیز تحت پوشش قرار می دهد. تخفیف در زمینه تحقیق و توسعه، کسر مالیات 50 درصد هزینه های حق الزحمه یا معاملات مالیاتی ترجیحی جعبه نوآوری تنها برخی از ترجیحات قانون گذار لهستانی است. مشوق های سرمایه گذاری فوق الذکر لهستان را به یکی از جذاب ترین مقاصد تجاری برای سرمایه گذاران خارجی و  مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان تبدیل کرده است.

بیشترین میزان کمک برای پروژه های پشتیبانی بخش متناسب با سیاست توسعه فعلی کشور در نظر گرفته شده است؛ به عنوان مثال

 • محصولات غذایی با کیفیت بالا
 • وسیله حمل و نقل
 • تجهیزات برقی و الکترونیکی حرفه ای
 • دستگاه

 

تمکن مالی در لهستان و روند توسعه این کشور

تمکن مالی در لهستان: پیش بینی های صندوق بین المللی پول نشان می دهد که رشد تولید ناخالص داخلی لهستان به تدریج کند می شود و در دوره 2021 تا 2023 به 2.8 درصد می رسد. پیش بینی های سایر کارشناسان برای رشد تولید ناخالص داخلی لهستان خوشبینانه تر است. آن ها آن را 4.0 درصد می بینند. لهستان در مقایسه با منطقه یورو که تولید ناخالص داخلی در سال 2019 و 2020 به ترتیب 1.6 و 1.7 درصد پیش بینی می شود، بسیار خوب ظاهر می شود. سرمایه گذاران خارجی و متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در لهستان نیز این کشور را مکانی عالی برای سرمایه گذاری می دانند. از جمله ویژگی های اقتصاد لهستان که آن ها قدردانی می کنند: کیفیت کارکنان، در دسترس بودن تأمین کنندگان و بهبود مداوم زیرساخت ها است. علاوه بر این، سرمایه گذاران و متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در لهستان از این واقعیت که لهستان یک کشور عضو اتحادیه اروپا است، بسیار استقبال می کنند. با این حال، علی رغم ارزیابی کلی مثبت آن ها از توانایی سرمایه گذاری لهستان، آن ها مشکل رو به افزایش کاهش در دسترس بودن کارکنان واجد شرایط را می بینند.

در سال های پیش رو ، بسیار محتمل است که اقتصاد لهستان با رشد پایدار و افزایش رقابت در بازار جهانی مشخص شود. با توجه به افزایش سطح نوآوری، این کشور مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری و مهاجرت تمکن مالی در لهستان به ویژه در بخش های با فن آوری بالا است. همچنین می توان انتظار داشت که اختلافات بین لهستان غربی و شرقی به طور سیستماتیک کاهش یابد. بودجه اتحادیه اروپا در حال حاضر انگیزه ای برای توسعه شرق لهستان ایجاد کرده است که جذابیت قابل توجهی برای سرمایه گذاران و متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان داشته است. همچنین مقررات برنامه ریزی شده در مورد کمک های دولتی به رونق بیشتر در شرق لهستان کمک می کند.

 

تمکن مالی در لهستان و مهاجرت مرتبط با تجارت بدون حمایت

تمکن مالی در لهستان: گزینه های اصلی موجود برای کارهای بدون حمایت و سرمایه گذاری در حوزه قضایی شما کدامند؟

شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بر اساس قوانین به همان روشی که شهروندان لهستانی می توانند فعالیت های شغلی و کاری خود را در لهستان انجام دهند. آن ها به اجازه کار یا اجازه اقامت نیاز ندارند. نظرات زیر فقط برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود.

خوداشتغالی: خارجی ها می توانند در صورت داشتن یکی از اجازه های اقامت زیر در لهستان به عنوان افراد مستقل خدمات (یعنی انجام فعالیت های تجاری خاص) ارائه دهند.

 • اقامت دائم
 • اقامت بلندمدت اتحادیه اروپا
 • اقامتگاه وابسته است
 • خوابگاه دانشجویی

علاوه بر این، پناهندگان و دارندگان کارت Pole Card ( Karta Polak) می توانند فعالیت های تجاری فردی را در لهستان انجام دهند. کارت سندی است که تأیید می کند فردی متعلق به ملت لهستان است.

در صورت تحقق شرایط فوق، فرد خارجی باید با ثبت نام در:

 • ثبت نام مرکزی و اطلاعات مربوط به فعالیت اقتصادی (CEIDG)
 • م Securityسسه تأمین اجتماعی لهستان (ZUS)
 • اداره مالیات

ثبت نام می تواند ظرف یک روز انجام شود.

کارآفرینان: همان گونه که قبلا گفته شد، این افراد می توانند برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان فعالیت تجاری خود را منحصرا از طریق: مشارکت محدود، مشارکت سهامی محدود ، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی اقدام کنند.

سرمایه گذاران: خرید ملک در لهستان توسط یک فرد خارجی نیاز به مجوز ویژه دارد. چندین استثنا در مورد این تعهد (مثلا آپارتمان) اعمال می شود. این مجوز همچنین باید توسط شرکت های مستقر در خارج از کشور و شرکت های مستقر در لهستان که به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط اشخاص یا شرکت های خارجی کنترل می شوند، اخذ شود (“کنترل” به معنای داشتن بیش از 50٪ آرا در جلسه سهامداران شرکت، از جمله به عنوان وثیقه گذار) ، حق انتفاع ( zastawnik ) ، یا به دلیل داشتن موقعیت مسلط به مفهوم قانون شرکت های تجاری است.

بازدید کنندگان تجاری: اهداف تجاری تحت قوانین لهستان بسیار محدود تفسیر می شوند و فقط در صورتی اعمال می شوند که فرد در ارتباط با مشاغل شخصی خود به عنوان یک کارآفرین یا صاحب شرکت در سفر باشد. اگر فرد قصد انجام هر گونه فعالیت مرتبط با اشتغال را داشته باشد (مانند شرکت در جلسات یا ارائه آموزش) ، این کار در حال انجام کار محسوب می شود و ممکن است نیاز به اجازه کار داشته باشد.

دانشجویان: دانشجویان تمام وقت نیازی به اجازه کار ندارند. دارندگان مجوزهای اقامت دانشجویی همچنین می توانند در لهستان به عنوان افراد مستقل خدماتی انجام دهند.

تمکن مالی در لهستان: مهاجرت تمکن مالی در لهستان تحت حمایت مالی

 

تمکن مالی در لهستان: انواع ویزاهای استخدام اسپانسر شده

تمکن مالی در لهستان: حق کار در لهستان مستقل از حق اقامت در لهستان است. ویزا به طور خودکار حق کار به دارنده را نمی دهد؛ بنابراین، خارجیانی که به لهستان می روند باید یک روند دو مرحله ای را دنبال کنند. مرحله اول اخذ مجوز کار و مرحله دوم تأمین ویزا است. خارجیانی که در حال حاضر در لهستان اقامت دارند می توانند یک اجازه کار و اقامت ترکیبی دریافت کنند.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و انواع مجوزهای کار

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان : در لهستان پنج نوع مجوز کار وجود دارد:

 • اجازه کار نوع A : برای یک تبعه خارجی که بر اساس توافق نامه با نهاد یا فردی که دفتر ثبت شده، محل زندگی، شعبه یا شکل دیگر فعالیت تجاری در لهستان واقع شده است، در لهستان کار می کند.

 

 • اجازه کار نوع B : برای یک تبعه خارجی که در هیئت مدیره (هیئت مدیره) یک شخص حقوقی ثبت شده در ثبت نام کارآفرینان یا یک شرکت سرمایه در مرحله تشکیل سمت دارد. اجازه کار نوع B برای اتباع خارجی که در مدت 12 ماه متوالی بیش از شش ماه در لهستان اقامت دارند، اعمال می شود.

 

 • اجازه کار نوع C : برای یک تبعه خارجی که در یک کارفرمای خارجی کار می کند و بیش از 30 روز در یک سال تقویمی به لهستان اعزام می شود. کارگر باید به شاخه یا کارخانه موجود خارجی یا شرکت تابعه آن اعزام شود.

 

 • اجازه کار نوع D : برای یک تبعه خارجی که برای کارفرمای خارجی کار می کند که در لهستان شعبه، کارخانه یا شکل سازمان یافته دیگری از تجارت ندارد، مجوز کار نوع D زمانی اعمال می شود که یک تبعه خارجی برای انجام یک سرویس موقت و گاه به گاه (به عنوان مثال خدمات صادراتی) به لهستان اعزام شود.
 • اجازه کار نوع E : برای یک تبعه خارجی که برای کارفرمای خارجی کار می کند و برای مدت بیش از سه ماه در یک دوره شش ماهه به لهستان اعزام می شود، برای اهداف غیر از اهداف مرتبط با مجوز کار نوع BD.

 

دسته های مختلفی از خارجی ها وجود دارند که از داشتن تعهد به داشتن اجازه کار و مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان معاف هستند، از جمله:

 • شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس).
 • کارمندان در نقل و انتقالات درون شرکتی بیش از 30 روز در یک سال تقویمی به لهستان اعزام می شوند.
 • اعضای هیئت مدیره به شرط آنکه در مدت 12 ماه متوالی بیش از شش ماه در لهستان بمانند.
 • اتباع خارجی با اقامت دائم در خارج از کشور، توسط کارفرمای خارجی در کمتر از سه ماه در یک سال تقویمی به لهستان اعزام می شوند:
  • ماشین آلات، دستگاه ها، ساخت و ساز یا سایر تجهیزات تولید شده توسط کارفرمای خارجی را مونتاژ، نگهداری یا تعمیر کنید.
  • ماشین ها، دستگاه ها، سایر تجهیزات یا قطعات سفارش داده شده را که توسط یک شرکت لهستانی تولید می شود، دریافت کنید.
  • کارکنان یک کارفرمای لهستانی را که در زمینه خدمات و استفاده مناسب از تجهیزات، تجهیزات، ساخت و ساز، ماشین آلات یا سایر تجهیزات (اشاره شده در بالا) را دریافت می کند، آموزش دهید.
  • اگر کارفرمای خارجی غرفه دار است، غرفه های تجاری را راه اندازی کنید.
 • دسته خاصی از دانشجویان
 • دسته خاصی از معلمان زبان خارجی
 • دسته خاصی از خبرنگاران معتبر رسانه های خارجی
 • روحانیون و اعضای فرامین و جماعات مذهبی شناخته شده توسط قانون که مطابق با عملکرد خود در یک کلیسا یا نهاد مذهبی دیگر کار می کنند.

حتی اگر از نیاز به مجوز کار و مهاجرت تمکن مالی در لهستان معاف باشند، اتباع خارجی ذکر شده در بالا باید حق ورود و اقامت قانونی در لهستان (به عنوان مثال ویزای مناسب یا اجازه اقامت) را تأمین کنند؛ مگر اینکه فقط برای یک دیدار کوتاه مدت و حق ورود بدون ویزا را دارند.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و رویه های حق اقامت و حق کار در این کشور

همچنین دو رویه وجود دارد که به یک فرد خارجی و متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان اجازه می دهد تا یک سند شامل حق اقامت و حق کار در لهستان را تأمین کند. این رویه ها را فقط یک خارجی می تواند شروع کند که قبلا در لهستان اقامت قانونی داشته باشد (بنابراین نمی توان قبل از ورود به لهستان روند را شروع کرد). آن ها عبارتند از:

 • کارت آبی: این یک اجازه اقامت موقت به منظور اشتغال در حرفه ای است که نیاز به مدارک بالا دارد و فقط برای خارجی هایی که دارای مدارک سطح بالا هستند، به معنای تحصیلات عالی یا سابقه کار معادل است. شرط دیگر این است که حق الزحمه خارجی نباید از 150٪ متوسط ​​پاداش باشد. این مجوز برای متخصصانی انجام می شود که مشاغل پردرآمد دارند. مزیت پروانه (جدا از این که در یک روش صادر می شود) این است که دارای ویژگی های انعطاف پذیر اضافی است؛ به عنوان مثال، پس از یک دوره خاص، دارنده اجازه می تواند موقعیت دیگری را انتخاب کند یا به دنبال کار با یک کارفرمای جدید بدون نیاز به درخواست مجوز جدید.
 • مجوز “حق کار  روش واحد دیگر برای تأمین حق کار و اقامت، اجازه اقامت موقت با حق کار است. این مجوز شامل حق کار برای نهادی مستقر در لهستان است که باید در برنامه مشخص شود و دارای همان شرایط لازم برای اجازه کار نوع A و سایر شرایط اجازه اقامت باشد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و مسائل یا نگرانی های مشترک برای مهاجرت تمکن مالی در لهستان

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: چه مسائل یا نگرانی های مشترکی ممکن است در زمینه مهاجرت تجارتی در حوزه قضایی شما به وجود آید؟

ازدواج های همجنس گرایان توسط قانون لهستان به رسمیت شناخته نشده است؛ زیرا قانون اساسی لهستان بیان می کند که ازدواج رابطه ای بین زن و مرد است. بنابراین، هیچ مزایای مهاجرت مستقیم برای افراد LGBT و خانواده های آنها که به لهستان می آیند، وجود ندارد. با این حال، شرکای همجنس باز هم می توانند در لهستان اجازه اقامت بگیرند (“اجازه اقامت به دلایل دیگر”). این مجوزها به دارنده این امکان را می دهد که در لهستان زندگی کند؛ با این حال حق آنها کمتر از مجوزهای مبتنی بر ازدواج است. به عنوان مثال، حق کار در لهستان فقط به افراد وابسته اعطا می شود، نه برای شریک زندگی همجنس گرایان که دارای اجازه اقامت ویژه هستند.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و افراد تحت تکفل

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: چه افرادی به عنوان شخص تحت تکفل متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان واجد شرایط هستند؟ شرایط و محدویت های کلی برای آوردن افراد تحت تکفل به حوزه قضایی شما برای مهاجرت مربوط به تجارت و حمایت مالی نشده چیست؟

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و افراد تحت تکفل متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: افراد زیر شرایط مهاجرت را به عنوان افراد تحت تکفل واجد شرایط می دانند:

 • شخصی که از طریق ازدواج با فرد خارجی در ارتباط است؛ همان طور که در قوانین لهستان شناخته شده است.
 • یک کودک صغیر (از جمله یک فرزند خوانده) با شخصی که از طریق ازدواج با خارجی مرتبط است، همان طور که در قوانین لهستان شناخته شده است.
 • یک کودک خردسال (از جمله یک فرزند خوانده) که به متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان وابسته است و تبعه خارجی از او حضانت دارد.
 • فرزند خردسال شخصی که از طریق ازدواج با متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان در ارتباط است؛ از جمله فرزند خوانده ای که از طریق ازدواج به شخص وابسته به تبعه خارجی وابسته است و این شخص حضانت او را دارد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و الزامات و محدودیت های عمومی

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: به طور کلی افراد تحت تکفل متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان برای ورود به این کشور نیاز به ویزا دارند. افراد تحت تکفل می توانند همراه با تبعه اصلی خارجی که برای کار به لهستان می آید تقاضای ویزا کنند.

افراد وابسته به متقاضی مهاجرت تمکن مالی در لهستان همچنین می توانند همزمان با درخواست شهروند اصلی خارجی برای اجازه اقامت خود، درخواست اجازه اقامت دهند. درخواست اجازه اقامت باید به دفتر فرماندار منطقه مسئول محل اقامت فرد تحت تکفل ارائه شود. درخواست اجازه اقامت باید حداکثر تا آخرین روز قبل از تاریخ انقضا مدت اقامت بر اساس ویزای فعلی یا دوره تحت پوشش اجازه اقامت قبلی (در صورت وجود) ارائه شود. تصمیم برای اعطای یا رد اجازه اقامت برای مدت زمان مشخص در چهار تا 12 ماه از تاریخ درخواست صادر می شود.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و استحقاق کار برای افراد تحت تکفل

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: فقط دسته خاصی از افراد تحت تکفل می توانند بدون اجازه کار در لهستان کار کنند؛ به ویژه دارندگان کارت های آبی وابسته و دارندگان اصطلاحا اجازه اقامت برای پیوستن به خانواده اجازه کار دارند. سایر افراد تحت تکفل متقاضی مهاجرت تمکن مالی به لهستان به مجوز کار احتیاج دارند.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و اسکان و تابعیت

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: چارچوب زمانی و روند کلی اخذ اقامت دائم و تابعیت در حوزه حقوقی شما برای مهاجرت مربوط به مشاغل تحت حمایت و بدون حمایت چیست؟ هیچ تفاوتی بین افراد تحت حمایت و بدون حمایت مالی که می توانند اقامت دائم و تابعیت لهستان را به دست آورند وجود ندارد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و روند کلی و چارچوب زمانی برای اخذ اقامت دائم

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: خارجیان و متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در لهستان که برای مدت کافی در لهستان اقامت قانونی داشته اند، می توانند درخواست اقامت طولانی مدت کنند. اجازه اقامت طولانی مدت برای مدت نامشخص اعطا می شود. به دارنده حق ماندن در لهستان و انجام کار یا فعالیت تجاری را با همان شرایط شهروندان لهستانی می دهد.

شرط اصلی لازم برای اخذ مجوز اقامت طولانی مدت اقامت قانونی در لهستان برای مدت 5 سال بدون وقفه است. متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در لهستان همچنین باید از منبع درآمد پایدار برای تأمین هزینه زندگی خود و خانواده خود و همچنین بیمه درمانی کافی و تسلط کامل به زبان لهستانی برخوردار باشند.

برخی موارد استثنا در مورد شرط اقامت قانونی پنج ساله وجود دارد. برخی از دوره های اقامت قانونی در لهستان به عنوان یک شرط محسوب نمی شود و برخی فقط به طور جزئی مورد توجه قرار می گیرند. دوره اقامت در لهستان بدون وقفه بیش از شش ماه و کل مدت اقامت متقاضی در خارج از لهستان در طول دوره پنج ساله بیش از ده ماه نیست؛ بدون وقفه در نظر گرفته می شود (اگر خارجی اقامت در دیگری داشته باشد، استراحت بیشتر مجاز است) کشورهای اتحادیه اروپا بر اساس کارت آبی اتحادیه اروپا. در بعضی موارد، غیبت در لهستان که بیش از حد فوق باشد، قابل چشم پوشی است (به عنوان مثال، اگر فرد خارجی توسط کارفرمای مستقر در لهستان برای کار موقت فرستاده شده باشد)

این فرآیند تقریبا شش ماه تا یک سال طول می کشد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و روند کلی و چارچوب زمانی برای اخذ تابعیت

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان: تابعیت خارجی ها با قانون شهروندی تنظیم می شود. قوانین لهستان اخذ تابعیت لهستان را از طریق اقامت قانونی به مدت کافی طولانی و بدون وقفه در لهستان، همراه با تأیید صحیح زبان لهستانی پیش بینی کرده است. اتباع خارجی مقیم لهستان برای مدت معینی از سال (در بیشتر موارد، حداقل هشت نفر) که در جامعه لهستان ادغام شده اند، زبان لهستانی را می دانند و دارای وسایل پشتیبانی و مسکن هستند، می توانند به عنوان شهروندان لهستان شناخته شوند. این فرآیند تقریبا شش ماه تا یک سال طول می کشد.

گزینه دیگر حق اختیار رئیس جمهور لهستان در اعطای تابعیت لهستان به هر فرد خارجی است. این قانون هیچ شرطی را که باید قبل از اقدام به تابعیت لهستان از این طریق رعایت شود، تعیین نکرده است. به طور خاص، هیچ موردی در مورد اقامت، دانش زبان لهستانی یا لهستانی وجود ندارد. این درخواست باید حاوی توجیه کتبی باشد؛ اما تصمیم گیری در مورد اعطای تابعیت کاملا به صلاح دید رئیس جمهور است (نیازی به توجیه ندارد و فرجام خواهی از رد امکان پذیر نیست). این روند نیز بین شش تا 12 ماه به طول می انجامد.

 

قوانین اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و قانون آینده

قوانین اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان ++ قوانین ویزای تمکن مالی سرمایه گذاری لهستان :  آیا در قوانین مهاجرتی حوزه قضایی شما تغییراتی پیش بینی شده است؟

دولت در حال حاضر در حال تغییر روی قوانین مهاجرتی از جمله مهاجرت تمکن مالی در لهستان است که روش های مهاجرت را ساده می کند.

 

قوانین اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان | قوانین ویزای تمکن مالی سرمایه گذاری لهستان
قوانین اخذ ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی لهستان | قوانین ویزای تمکن مالی سرمایه گذاری لهستان

 

طبق پیش نویس قانون، اجازه کار کوتاه مدت تا 12 ماه اعطا می شود (در حال حاضر، فقط برای شش ماه ادامه دارد). علاوه بر این، کلیه درخواست های اجازه کار باید به صورت الکترونیکی (و نه به صورت کاغذی مانند حال حاضر) ارسال شوند. شرط آزمون بازار کار برای مجوزهای کار جدید مربوط به تغییر موقعیت شغلی (به عنوان مثال، در صورت ارتقا شغلی) برداشته می شود؛ اگر کارمند حداقل یک سال در کارفرمای فعلی خود اشتغال داشته باشد. مشخص نیست که چه زمانی تغییرات اعمال می شود؛ با این حال، روند قانون گذاری هنوز در مراحل اولیه است.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان و حرف آخر

 

سخن آخر در باب ویزای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی به لهستان : خوب است بدانید، افرادی که مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان علاقه مند هستند، می توانند با وکلای ما تماس بگیرند. هدف ما ارائه اطلاعات درباره مهاجرت تمکن مالی در لهستان است؛ بنابراین اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با ما تماس بگیرید. اگر به کمک تخصصی در زمینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به لهستان نیاز دارید، ما را در جریان بگذارید و ما شما را به سمت یک متخصص معتمد در لهستان راهنمایی خواهیم کرد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +