ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد 2021

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد 2021

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد

شرایط مدارک هزینه انواع ویزای تمکن مالی سوئد | مزایا معایب قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد

شرایط مدارک هزینه انواع ویزای تمکن مالی سوئد + مزایا معایب قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد : ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد که افراد بسیاری برای آن اقدام می کنند، دلایل متنوعی دارد. یکی از دلایل مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد این است که این کشور در منطقه ای واقع شده است که مرکز توجه فرصت های شغلی، تحصیلی و بهداشتی است. از دیگر علل ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد این است که این کشور یکی از باثبات ترین و امن ترین مکان ها از نظر سیاسی و اقتصادی در سراسر جهان است. اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد برنامه ای است که از سرمایه گذاران خارجی با ارزش خالص بالا در کشور مقیم خود استقبال می کند. سوئد به عنوان یک کشور پیشرفته با اقتصاد مداوم در حال رشد طبقه بندی می شود که این امر را به گزینه ای امن برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد سرمایه گذاری دارایی با دریافت بازده تضمین شده تبدیل می کند و افراد برای تمکن مالی در سوئد اقدام می کنند.

 

شرایط مدارک هزینه انواع ویزای تمکن مالی سوئد | مزایا معایب قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد
شرایط مدارک هزینه انواع ویزای تمکن مالی سوئد | مزایا معایب قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد

 

این کشور با نیروی کار بسیار ماهر، گشودگی در مالکیت بین المللی و اقتصادی پایدار یک رهبر جهانی در زمینه نوآوری است. سوئد با دسترسی کامل به اتحادیه اروپا، نیروی کار ماهر و زیرساخت های کلاس جهانی برای مشاغل بزرگ ترین بازار اسکاندیناوی تجارت آزاد جهان را دارد و در سال 2012 این کشور به استانداردهای سطح جهانی زندگی دست یافته است. سوئد سرمایه گذاری های عمده ای را در صنایع سوئد از جمله خودرو، تولید برق و انرژی، کاغذ و کاغذ چوب، دارو، مراکز داده تدارکات و فناوری اطلاعات جذب می کند. همه این عوامل این کشور را به گزینه ای مطمئن برای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد تبدیل می کند.

مزایای اقامت مهاجرت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و مزایای اقامت دائم

مزایای اقامت مهاجرت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد : ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد به شیوه ای است که برای متقاضیان و افراد تحت تکفل هیچ گونه شرایط اقامتی وجود ندارد. گذرنامه سوئدی به متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد اجازه می دهد تابعیت مضاعف را حفظ کنند. گذرنامه دوم پس از چهار سال اقامت تخصیص می یابد. کمک هزینه ماهانه توسط دولت به متقاضیان و خانواده ها پرداخت می شود. مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و زندگی در سوئد به معنای دسترسی جهانی به بهترین امکانات آموزشی و بهداشتی است. تمام این مزایا در طول 4 سال اقامت و پس از گرفتن گذرنامه برای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد نیز قابل اعمال است. متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و افراد تحت تکفل مجاز هستند پس از دریافت گذرنامه پس از 4 سال بدون ویزا به بیش از 180 کشور از جمله منطقه شینگن سفر کنند.

 

 

مزایای اقامت مهاجرت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد | مزایای اقامت دائم ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد
مزایای اقامت مهاجرت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی سوئد | مزایای اقامت دائم ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و مزایای شهروند سوئد شدن

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و شهروند سوئد شدن امتیازات زیادی دارد. اول و مهم ترین مزایای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد این است که، شما به عضو رسمی سوئد تبدیل خواهید شد و از حق مطلق زندگی، کار و رأی در سوئد برخوردار خواهید شد. همچنین می توانید به نیروهای مسلح سوئد بپیوندید و به عنوان نماینده پارلمان انتخاب شوید. شما با ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد به عنوان یک شهروند سوئدی حق مرتبط با تابعیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را کسب می کنید. این امر زندگی، تحصیل و کار در سایر کشورهای اتحادیه اروپا را آسان می کند. جدا از مزایای فوق، با ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد شما از حقوق یکسان با یک اقامت دائم سوئد برخوردار هستید.

اداره مهاجرت سوئد شرایط متفاوتی را پیش بینی کرده است که برای درخواست ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و تابعیت سوئد باید توسط افراد خاصی رعایت شود. این شرایط بسته به کشور مبدا، سن و توانایی شما در اثبات هویت متفاوت است.

 

شرایط اخذ ویزای تمکن مالی سوئد

شرایط مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و دریافت اقامت سوئد:

شرایط اخذ ویزای تمکن مالی سوئد ++ شرایط مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد ** شرایط اقامت سوئد از طریق تمکن مالی سوئد

 1. متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد باید 18 سال یا بیشتر باشد.
 2. متقاضی اصلی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد نیاز به ارائه مدرک بدون سابقه کیفری دارد.
 3. متقاضیان اصلی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و افراد تحت تکفل باید در شرایط عالی بهداشتی باشند.
 4. متقاضیان ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد باید دارایی خالص بالایی را در کشوری که هم اکنون در آن اقامت دارند حفظ کنند.

 

 

شرایط اخذ ویزای تمکن مالی سوئد | شرایط مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد | شرایط اقامت سوئد از طریق تمکن مالی سوئد
شرایط اخذ ویزای تمکن مالی سوئد | شرایط مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد | شرایط اقامت سوئد از طریق تمکن مالی سوئد
مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و شرایط عمومی درخواست شهروندی

شرایط عمومی اخذ ویزای تمکن مالی سوئد : مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و شرایط عمومی درخواست شهروندی و ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد به شرح زیر است:

 1. شما برای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد باید بتوانید هویت خود را ثابت کنید.
 2. برای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد حداقل 18 سال داشته باشید.
 3. اجازه اقامت دائم داشته باشید یا حق داشتن آن را داشته باشید.
 4. برای مدت مشخصی مقیم سوئد بوده باشید.
 5. سابقه رفتار خوب در سوئد را داشته باشید

پس از ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد قبل از انتقال بزرگ به سوئد، عاقلانه است که به فکر پوشش پزشکی برای زمانی که در آنجا هستید، باشید.

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و معیارهای درآمد خانواده برای اقامت

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و معیارهای درآمد خانواده برای اقامت به شرح زیر است:

 

 1. 2 ، 00،000 کرون سوئد برای متقاضی اصلی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد
 2. 1 ، 00،000 کرون سوئد برای همسر متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد
 3. 50000 کرون سوئد برای هر کودک متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد

 

بنابراین چگونه می توان  با ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد در این کشور اقامت گرفت؟

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد به عنوان یک شغل آزاد

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد برای کسانی که غریزه کارآفرینی دارند، فرصتی برای تأسیس تجارت خود در اقتصاد عالی اتحادیه اروپا می دهد. اگر چه در مورد الزامات ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد از طریق مجموعه ای از جزئیات وجود ندارد؛اما قانون سوئد بیان می دارد که در صورت اثبات سودآوری در تجارت سوئد، می توان برای هر فرد بالقوه خوداشتغالی اقامت صادر کرد. با این حال برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد موارد منفی وجود دارد که موارد مثبت را همراهی می کند؛ مانند همه موارد دیگر در جهان. سیستم مبهم مهاجرتی سوئد و کمبود جزئیات در مورد ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد ممکن است یک جنبه منفی برای کسانی باشد که مایل به مهاجرت به اسکاندیناوی هستند.

این بلاتکلیفی همراه با 30٪ رد درخواست های مهاجرتی در سال 2020 ، افراد متقاضی به مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد را ترغیب کرده است که مسیرهای ساده تر دیگری را به سایر کشورهای اتحادیه اروپا که از سیستم های بهداشتی مشابه، ساختار آموزش، توسعه اقتصادی و استانداردهای زندگی برخوردار هستند، دنبال کنند. از این رو متقاضیان ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد ترجیح داده اند از مسیرهای آسان تر و دقیق تری برای مهاجرت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا با کشورهای مشابه مانند یونان، پرتغال و قبرس که از طریق خرید املاک و مستغلات اقامت را ارائه می دهند، استفاده کنند.

 

 

قوانین ویزای تمکن مالی سوئد | قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق تمکن مالی :

 

قوانین ویزای تمکن مالی سوئد | قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق تمکن مالی | قوانین اخذ ویزای سوئد از طریق تمکن مالی
قوانین ویزای تمکن مالی سوئد | قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق تمکن مالی | قوانین اخذ ویزای سوئد از طریق تمکن مالی

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و نهادهای دولتی مربوطه به مهاجرت در حوزه قضایی

قوانین ویزای تمکن مالی سوئد +- قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق تمکن مالی :

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد در امر مدیریت

مرجع اصلی مسئول مهاجرت در سوئد آژانس مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد ( Migrationsverket ) است  ( www.migrationsverket.se/English/Startpage.html ). این آژانس مسئولیت کلی فرآیند مهاجرت را بر عهده دارد؛ از جمله بررسی و تصمیم گیری در مورد درخواست افرادی که مایل به اسکان، بازدید، پناهندگی، درخواست تابعیت یا مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد در سوئد هستند. سفارتخانه های سوئد (یا سرکنسولگری های کل) به طور کلی مسئولیت رسیدگی به درخواست های ویزای شینگن در سوئد را بر عهده دارند. پلیس سوئد ( Polismyndigheten ) مسئول کنترل مرز سوئد است.

 

اداره مالیات سوئد ( Skatteverket ) ( https://skatteverket.se/servicelankar/otherlanguages/inenglish.4.12815e4f14a62bc048f4edc.html )  بانک اطلاعات جمعیت سوئد را اداره می کند و یک شماره شناسایی در قالب یک شماره شخصی یا یک شماره هماهنگی صادر می کند (بسته به اینکه آیا متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد در بانک اطلاعات جمعیت سوئد ثبت شده باشد). بانک اطلاعات جمعیت سوئد در نظر گرفته شده است ، در میان سایر افراد ، ساکنان جدیدی که قصد دارند بیش از یک سال به طور منظم در سوئد اقامت داشته باشند. اداره محیط کار سوئد ( Arbetsmiljöverket) مسئول ثبت اعزام به سوئد است.

اجرای قانون

قوانین ویزای تمکن مالی سوئد | قوانین مهاجرت اقامت سوئد از طریق تمکن مالی : نهاد اصلی که مسئول اجرای تصمیم در مورد خودداری از ورود به بیگانه یا دستور اخراج است، آژانس مهاجرت است. با این حال، آژانس طبق قانون می تواند مسئولیت اجرای قانون را در صورت ممانعت از اجرای قانون به پلیس منتقل کند. هنگامی که تصمیم اخراج توسط پلیس گرفته شدو هنگامی که به دلیل ارتکاب جرم در دادگاه، دستور تبعید صادر می شود، پلیس مسئول اجرای آن است. سرویس امنیتی از نظر قانونی مسئول اجرای موارد امنیتی است. پلیس در درجه اول مسئولیت کنترل مرزها، از جمله کنترل مرزهای داخلی (یعنی کنترل در منطقه شینگن ، به عنوان مثال کنترل موقت مرزی بین سوئد و دانمارک) را دارد. پلیس همچنین می تواند محل کار را مورد بازرسی قرار دهد تا اطمینان حاصل شود که یک کارفرما هیچ کارمندی بدون حق زندگی و / یا کار در سوئد ندارد.

مقننه

مسئولیت اصلی صدور قوانین به عهده پارلمان سوئد ( riksdagen ) است. در صورت لزوم، پارلمان می تواند به دولت ( regeringen ) و برخی از مقامات دولتی، از جمله آژانس مهاجرت، اجازه دهد تا اقدامات قانونی را درباره موضوعات خاص صادر کند. علاوه بر قوانین ملی سوئد، اتحادیه اروپا اختیار ایجاد قوانین مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد را دارد که در همه کشورهای عضو اعمال می شود.

دیگر

دادگاه های مهاجرت تخصصی ( Migrationsdomstolar ) برای رسیدگی به درخواست های مربوط به مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد تعیین شده اند. دادگاه های بدوی اول بخشی از دادگاه های اداری در استکهلم، گوتنبرگ، مالمو و لوله هستند. دادگاه عالی مهاجرت در استکهلم است و بخشی از دادگاه تجدید نظر اداری در آنجا است. دادگاه مهاجرت در گوتنبرگ اولین مرحله تجدیدنظر برای ویزاهای شینگن است که در صلاحیت سوئد قرار دارند (مگر اینکه ویزا به نوع دیگری از مجوز متصل باشد).

دادگاه حقوق بشر اروپا وقتی پرونده های حقوق ملی به اتمام رسیده است، به ادعاهای حقوق بشر تحت برجام می پردازد. دادگاه اروپا (ECJ) در مواردی استفاده می شود که ادعا می شود مقررات ملی با قوانین اتحادیه اروپا سازگار نیست.

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و منابع و تعارضات قانون

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و منابع اصلی قانون مربوط به مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد در حوزه قضایی شما چیست؟

اساس نامه ها، قوانین و مقررات ملی

اساس نامه، قوانین و مقررات اولیه ملی مربوط به مهاجرت در سوئد عبارتند از:

 • قانون بیگانگان 2005: 716) ( Utlänningslagen ) که شامل قوانینی از جمله درخواست، اجبار، بازداشت و اجرای قانون و همچنین قوانین رویه در مورد تجدیدنظر و دادگاه های مهاجرت است).
 • قانون بیگانگان 2006: 97) ( Utlänningsförordningen ) که شامل توضیحاتی در مورد بخش هایی از قانون بیگانگان است؛ مانند اقامت، اجازه اقامت، اجازه کار، اجبار و اخراج).

سیاست و راهنمایی ملی

آژانس مهاجرت به عنوان مرجع مسئول، مقررات و اسناد راهنمای مربوط به مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد را صادر کرده است.

قانون قضایی

منبع اصلی دادرسی ملی از دادگاه عالی مهاجرت ( Migrationsöverdomstolen ) ناشی می شود. در سوئد، دادرسی یک منبع ارزشمند برای تفسیر قانون است و به عنوان راهنما عمل می کند. علاوه بر قانون قضایی ملی، دادگاه حقوقی دادرسی مربوط به اتحادیه اروپا را نیز ارائه می دهد. احکام ECJ دادگاه های ملی سوئد را در موارد حقوقی یکسان مقید می کند و بنابراین وقتی دادگاه های ملی در مورد پرونده های مربوط به قوانین اتحادیه اروپا تصمیم گیری می کنند، یک منبع با ارزش قانون است.

دادگاه قضایی تولید شده توسط کنوانسیون اروپایی حقوق بشر (ECHR) در سوئد نیز مرتبط است. سوئد مقید به قانون قضایی است که به طور خاص با سوئد سروکار دارد و این دادگاه قضایی باید توسط دادگاه های ملی رعایت شود. دادرسی قضایی که به طور خاص با سوئد سروکار ندارد، به عنوان راهنمایی برای تفسیر مواد ECHR تلقی می شود.

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و حقوق بین الملل و معاهدات بین المللی

 

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد و حقوق بین الملل و معاهدات بین المللی | قوانین بین المللی ویزای تمکن مالی سوئد
ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد و حقوق بین الملل و معاهدات بین المللی | قوانین بین المللی ویزای تمکن مالی سوئد

 

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد: سوئد طرف معاهدات اتحادیه اروپا است و سوئد به عنوان یک کشور عضو اتحادیه اروپا به مقررات و دستورالعمل های مربوط به مهاجرت از جمله ملزم است. سوئد همچنین با کشورهای دیگر چندین معاهده دو جانبه و چند جانبه منعقد کرده است؛ از جمله:

 • سوئد یکی از اعضای برجام است و بنابراین به مقررات آن ملزم است. نمونه هایی از مقرراتی که اغلب برای امور مهاجرت در سوئد مرتبط هستند، ماده 6 (حق دادرسی عادلانه) و ماده 8 (حق احترام به زندگی شخصی و خانوادگی) است.
 • سوئد بخشی از منطقه همکاری شینگن است.
 • سوئد برای جوانان (18 تا 30 سال) با آرژانتین، استرالیا، کانادا، شیلی، هنگ کنگ، نیوزیلند، کره جنوبی و اروگوئه توافق نامه ویزای تعطیلات کار دارد.

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد بدون حمایت

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و گزینه های اصلی موجود برای کارهای بدون حمایت و سرمایه گذاری در حوزه قضایی شما کدامند؟

خوداشتغالی، کارآفرینان و مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد (شهروندان غیر اتحادیه اروپا)

در سوئد برای کارآفرینان یا مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد مقوله اقامتی جداگانه وجود ندارد و بنابراین کلیه افراد خوداشتغالی، صرف نظر از اینکه کارآفرین هستند یا ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد دارند، اگر قصد اقامت در این کشور را دارند، باید تقاضای اجازه اقامت کنند. بیش از سه ماه

برای اعطای اجازه اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد، متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد باید به آژانس مهاجرت نشان دهد که توانایی لازم برای اداره تجارت و دستیابی به سود تجاری مناسب را دارد. بر این اساس، الزامات مشخصه این نوع برنامه ها این است که متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد باید نشان دهد:

 • متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد باید تجربه قبلی در زمینه تجارت مورد نظر و همچنین به طور کلی اداره مشاغل داشته باشد.
 • داشتن مهارت های زبان به سوئدی یا انگلیسی متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد
 • اینکه متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد شغل مورد نظر را اداره خواهد کرد؛ مسئولیت نهایی را بر عهده دارد و حداقل نیمی از شرکت را در اختیار دارد.
 • این شرکت قصد دارد کدام محصولات یا خدمات را در سوئد بفروشد یا تولید کند.
 • اینکه متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد بودجه کافی برای تأمین هزینه های خود و همچنین خانواده اش (در صورت وجود) داشته باشد.
 • مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد باید یک پایگاه قابل اعتماد برای بودجه شرکت داشته باشد.
 • شبکه مستقر مشتری یا سایر همکاران تجاری در سوئد.

 

 • اینکه حساب های شرکت پس از دو سال آزمایشی اعتبار داشته و قادر به حمایت از متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و خانواده اش (در صورت وجود) خواهد بود.
 • آژانس مهاجرت ارزیابی مشاغل شرکت را به عنوان مبنای تصمیم گیری در مورد اعطای مجوز انجام می دهد.

اجازه اقامت ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد می تواند برای مدت دو سال اعطا شود؛ اما نه برای مدت طولانی تر از اعتبار گذرنامه متقاضی. اگر متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد بخواهد بیش از اجازه اقامت در سوئد بماند، باید درخواست تمدید اجازه دهد. اسناد و مدارک مورد نیاز برای درخواست تمدید با درخواست بار اول متفاوت خواهد بود؛ زیرا متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد باید نشان دهد که پیش شرط های مجوز انجام شده و قوانین سوئد حاکم بر تجارت در دوره اول در سوئد رعایت شده است.

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و متقاضیان آن (شهروندان غیر اتحادیه اروپا)

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد: طبق قوانین شینگن به متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد توان حداکثر 90 روز اقامت کوتاه مدت داد. قانون اصلی این است که یک متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد باید برای ورود قانونی به سوئد درخواست ویزای شینگن کند. با این حال، استثنائاتی در این قاعده وجود دارد که عمدتا بر اساس ملیت استوار است.

به عنوان مثال، سوئد با ایالات متحده، کانادا و استرالیا توافق نامه های بدون ویزا منعقد کرده است که به شهروندان این کشورها اجازه می دهد 90 روز در کشورهای شمال اروپا بمانند. حتی اگر قبلا 90 روز در یک کشور غیر شمالی شینگن بوده باشند، سفر به کشورهای شمال اروپا اتحادیه اروپا همچنین با کشورهای خاص مانند آلبانی، گرجستان، اوکراین و روسیه توافق نامه های تسهیل ویزا را دارد.

اگر دلایل ویژه ای برای اقامت طولانی تر در موارد فردی وجود داشته باشد، متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد همچنین می توانند برای ویزای ملی (D) برای اقامت بیش از 90 روز درخواست کنند. برخلاف ویزای شینگن که عموما در سراسر منطقه شینگن اعمال می شود، ویزای ملی (D) محدود به قلمرو سوئد است.

مهاجرت مربوط به تجارت را حمایت مالی کنید

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد: چه گزینه هایی برای استخدام تحت حمایت در حوزه قضایی شما موجود است؟

سوئد هیچ سیستم حامی رسمی ندارد. با این حال، کارفرمای سوئدی در برخی از روش های درخواست مهاجرت به شرح زیر در مورد کارمندان طبق قانون بیگانگان تعهدات خاصی دارد.

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و مجوزهای اشتغال (شهروندان غیر اتحادیه اروپا)

برای استخدام در سوئد چهار گزینه اساسی وجود دارد:

 • اجازه کار
 • مجوز ICT.
 • کارت آبی اتحادیه اروپا.
 • مجوز کار فصلی
 • قاعده کلی این است که قبل از انجام هر کاری در سوئد، به استثنای شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا، منطقه شمال اروپا و سوئیس، مجوز کار برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد باید اخذ شود. دسته خاصی از کارمندان وجود دارند که از این قانون مستثنی هستند.

 

 

استخدام در سوئد و اخذ اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی سوئد
استخدام در سوئد و اخذ اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی سوئد

 

به علاوه، اگر کارمندی مجوز ICT یا مجوز کار فصلی را کسب کند، قوانین اجازه کار برای کارمند اعمال نمی شود یا برای آن در دسترس نیست.

اگر کارمندی صلاحیت دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا را داشته باشد، می توان به جای اجازه کار، از آن اجازه استفاده کرد.

تمکن مالی در سوئد و مسائل یا نگرانی های مشترک برای مهاجرت تجاری

تمکن مالی در سوئد: چه مسائل یا نگرانی های مشترکی ممکن است در زمینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد در حوزه قضایی شما به وجود آید؟

 

هنگامی که کارمندی درخواست تمدید اجازه کار خود را می کند، آژانس مهاجرت ارزیابی خواهد کرد که آیا کارفرما به تعهد خود مبنی بر برآورده ساختن حداقل توافق نامه کار در قرارداد کار جمعی یا سطح مرسوم برای حرفه یا بخش، عمل کرده است. اخیرا در مورد این ارزیابی بحث های مکرر در رسانه ها انجام شده است؛ زیرا در مواردی که کارفرما به تعهدات خود عمل نکرده است، اداره مهاجرت غالبا تصمیم به رد درخواست و اخراج متقاضی می گیرد. به عنوان مثال مواردی است که کارمندی کلیه بیمه های مورد نیاز خود را برای کل کار خود در سوئد نگهداری نکرده باشد، یا اینکه کارمند دستمزد کمتری (حتی کمی پایین تر) از آنچه در توافق نامه مذاکره جمعی لازم اعمال شده دریافت کرده است.

این مسئله در صنایعی که توافق نامه های کار جمعی لزوما یک عمل استاندارد نیست و انحراف در شرایط کار از این نوع توافق نامه ها اتفاق نمی افتد، غیر معمول نیست. به عنوان نمونه صنعت IT. اگر کارفرمای فعلی به تعهدات خود عمل کرده باشد، این مسئله نیز ممکن است به وجود آید؛ اما کارفرمای قبلی (سوئدی) این عمل را نکرده است. آژانس مهاجرت تا همین اواخر در تصمیم گیری درباره این موارد بسیار سختگیرانه عمل کرده است. آژانس به این نتیجه رسیده است که طبق قانون فعلی، قادر به بررسی این موضوع نیست که آیا انحراف از یک قرارداد معامله جمعی یا استاندارد صنعت، عمدی یا تصادفی، قابل توجه یا جزئی بوده است، یا اینکه کارفرما درصدد اصلاح اشتباه بوده است یا نه.

با این حال، طبق دادرسی اخیر دادگاه عالی مهاجرت و به روزرسانی های قانونی، ارزیابی کلی از شرایط موجود و شرایط کار ارائه شده در دوره های قبلی اجازه در سوئد ضروری است. به عنوان مثال، دادگاه نتیجه گرفته است كه كمبود بیمه در برخی موارد با حقوق بالاتر جبران می شود. به تازگی، ارزیابی های آژانس مهاجرت از جمله در زمینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد عوامل بیشتری را در نظر گرفته و انتظار می رود که روش جدید ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد از طریق دادرسی آینده روشن شود.

تمکن مالی در سوئد و مهاجرت خانواده

تمکن مالی در سوئد: چه افرادی به عنوان تحت تکفل واجد شرایط هستند؟ شرایط و محدودیت های کلی برای آوردن افراد تحت تکفل به حوزه قضایی شما برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد چیست؟

متقاضیان ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد که واجد شرایط وابستگی هستند (شهروندان غیر اتحادیه اروپا)

افراد زیر واجد شرایط وابستگی به متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد هستند:

 • همسر یا شوهر متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد
 • شریک زندگی مشترک متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد
 • شریک ثبت شده تحت قانون مشارکت ثبت شده 1994.
 • کودکان مجرد زیر 21 سال متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد
 • در صورت حمایت از طرف شخصی که در سوئد کار می کند یا شریک زندگی آن ها، می توان به فرزندان مجرد 21 ساله یا بالاتر نیز اجازه اقامت داد.
تمکن مالی در سوئد و الزامات و محدودیت های عمومی

تمکن مالی در سوئد: به اتباع یک کشور خارج از اتحادیه اروپا که وابسته شخصی هستند که به دلیل خود اشتغالی اجازه کار یا اجازه اقامت ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد دارد، می توانند برای مدت مشابه شخصی که به آن ها وابسته هستند، اجازه اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد بگیرند.

استحقاق کار

اگر به فرد وابسته اجازه اقامت بیش از شش ماه اعطا شود، اجازه کار مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد نیز می تواند صادر شود.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و اسکان و تابعیت

 

 

ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد و حقوق بین الملل و معاهدات بین المللی | قوانین بین المللی ویزای تمکن مالی سوئد
ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی سوئد و حقوق بین الملل و معاهدات بین المللی | قوانین بین المللی ویزای تمکن مالی سوئد

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و روند کلی و چارچوب زمانی برای اخذ اقامت دائم به صورت زیر است:

شخصی که دارای مجوز کار مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد بوده و در طول هفت سال گذشته به طور کلی چهار سال کار کرده است، می تواند برای اقامت دائم ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد اقدام کند. فرد باید برای کارفرما کار کرده باشد و در مشاغلی که مجوز کار برای آن اعطا شده است، الزامات اجازه نیز باید برآورده شود. شخصی که دارای مجوز ICT ، کارت آبی EU است یا در طول هفت سال گذشته به مدت 4 سال در مجموع به صورت خود اشتغالی اشتغال داشته است، در صورت تحقق الزامات اجازه مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد، می تواند برای اقامت دائم در سوئد نیز اقدام کند.

هیچ پروسه درخواست خاصی برای اخذ اقامت دائم ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد وجود ندارد. این فرایند درخواستی برای تمدید مجوز است که در مدت ذکر شده در بالا برگزار شده است.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و روند کلی و چارچوب زمانی برای اخذ تابعیت

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: اگر یکی از والدین تابعیت سوئد را داشته باشد تابعیت را می توان از طریق تولد اعطا کرد.

همچنین برای یک فرد بزرگسال می توان با اخذ تابعیت از طریق ارائه درخواست به اداره مهاجرت برای اثبات هویت خود و داشتن تابعیت، تابعیت گرفت:

 • اجازه اقامت دائم، حق اقامت یا کارت اقامت در سوئد.
 • برای مدت معینی در سوئد اقامت داشت (معمولاً پنج سال ، به زیر مراجعه کنید).
 • خود را به خوبی در سوئد انجام دادند.

به طور کلی، متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد باید به طور معمول برای مدت 5 سال در سوئد اقامت داشته باشد. با این حال، برای شهروندان شمال اروپا، افراد بدون تابعیت، پناهندگان و همسران / شرکای ثبت شده یک شهروند سوئدی معافیت هایی وجود دارد. متقاضی اقامت دائم ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد همچنین باید ماندن در سوئد را داشته باشد. مدت زمانی که می توان برای پنج سال محاسبه کرد، به دلایل اقامت در سوئد و به اجازه (های) اخذ شده بستگی دارد. به طور کلی، زمان داشتن اجازه اقامت که منجر به اجازه اقامت دائم می شود، به عنوان یک دوره اقامت عادی محاسبه می شود. با این حال، برخی قوانین خاص برای محاسبه اعمال می شود؛ به عنوان مثال، برای سفر به خارج از کشور.

 

اخذ تابعیت سوئد از طریق اقامت ویزای تمکن مالی سوئد
اخذ تابعیت سوئد از طریق اقامت ویزای تمکن مالی سوئد

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و وضع موجود در حال حاضر و قانون آینده

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: روندهای اخیر سیاسی و اجتماعی که بر صلاحیت شما در رابطه با سیاست و قانون ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد تاثیرگذار است، کدامند؟

در بخش های خاصی از بخش خدمات در سوئد کمبود مهارت های چشمگیری وجود دارد و بسیاری از کارفرمایان استخدام نیروی مناسب به ویژه در صنعت( IT) را دشوار می دانند. بنابراین فرصت جذب مهاجران کارگر از خارج از کشور بسیار ارزشمند شناخته شده است. این واقعیت بر بحث عمومی در مورد موارد اخیر مربوط به اخراج کارمندان به دلیل اختلافات جزئی در شرایط کاری که در ابتدا ارائه شده بود، تأثیر می گذارد.

حجم کار آژانس مهاجرت تحت تأثیر افزایش درخواست های پناهندگی در طول سال 2015 به ویژه باعث افزایش شدید زمان پردازش برای همه درخواست ها، از جمله برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد شد. این افزایش زمان پردازش اکنون کاهش یافته و زمان انتظار به حالت عادی برگشته است.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و نحوه دریافت ویزای تجاری سوئد

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد : یک شهروند کشور سوم می تواند وارد یک کشور شینگن شود و سپس آزادانه در کل منطقه شینگن سفر کند. بنابراین توافق نامه شینگن برای بسیاری از مسافران که دیگر نیازی به درخواست ویزا در چندین سفارت ندارند، سفر به چندین کشور شنگن را در همان سفر آسان می کند. درخواست ویزای سوئد در سفارت سوئد انجام می شود.

ویزای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد (دعوت نامه)

برای درخواست چنین ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد، به موارد زیر نیاز دارید:

 • گذرنامه (یک نسخه اضافی) حداقل 6 ماه معتبر است.
 • فرم درخواست ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد کاملا کامل شده
 • عکس نوع پاسپورت (بیش از 6 ماه)
 • ویزای اقامت معتبر ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و یک نسخه از آن
 • صورت حساب بانکی فعلی متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و یک نسخه از آن
 • اثبات پوشش بیمه سفر برای سفرها و یک نسخه از آن
 • منابع تجاری (نامه کارفرمای شما، دعوت نامه شرکت یا سازمان سوئدی)
 • اثبات رزرو هتل سوئد و رزرو هواپیمایی برای سوئد.

 

بنابراین، اگر واقعا به ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد و ویزای تجاری سوئد علاقه مند هستید، ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد. کافیست از طریق تلفن یا ایمیل در مورد مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد سوئد با ما تماس بگیرید و ما به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و حداکثر دوره های اقامتی کلی که در گروه های اصلی برای نقل و انتقالات شرکت اعطا

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و اجازه کار به طور معمول می تواند تا زمانی که کار ادامه دارد یا حداکثر برای دو سال صادر شود. پس از آن می توان آن را برای دو سال دیگر تمدید کرد. کارکنانی که قرار است برای مدت کوتاه تری از سه ماه در سوئد کار کنند باید درخواست اجازه کار در سفارت سوئد در کشور محل اقامت را بدهند. این برنامه را نمی توان به صورت آنلاین ارسال کرد. پس از چهار سال با اجازه کار (بدون وقفه) ، می توان اجازه اقامت دائم را درخواست کرد، مشروط بر اینکه قصد اقامت دائم در سوئد باشد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و مدت پردازش دسته های اصلی

مدت زمان اخذ ویزای تمکن مالی سوئد : مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: به طور معمول، اگر یک شرکت دارای گواهینامه آژانس مهاجرت درخواست را ارائه دهد، زمان پردازش در اداره مهاجرت بین 10 تا 20 روز کاری است. در طول بحران پناهندگان در سال 2015 ، زمان رسیدگی به شدت به تأخیر افتاد (به ویژه برای تمدید مجوزها). شرکت های دارای گواهینامه آژانس مهاجرت روشی سریع دارند که سریع تر از زمان پردازش طبیعی است. اگر برنامه ای ناقص باشد و آژانس مهاجرت نیاز به درخواست اطلاعات اضافی داشته باشد، زمان رسیدگی می تواند تا چهار ماه یا بیشتر باشد.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و مدت پردازش دسته های اصلی | مدت زمان اخذ ویزای تمکن مالی سوئد
مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و مدت پردازش دسته های اصلی | مدت زمان اخذ ویزای تمکن مالی سوئد

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: آیا برای افراد یا سرمایه گذاران با ارزش خالص مسیری خاص وجود دارد؟

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: هیچ مسیر خاصی برای متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد یا سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا وجود ندارد. اگر متقاضیان ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد قصد دارند بیش از سه ماه در سوئد بمانند، می توانند درخواست اجازه اقامت برای افراد خود اشتغالی را بدهند. برای افرادی که فعالیت های خود اشتغالی انجام می دهند، قوانین خاصی وجود دارد. لازم است اطلاعات و اسناد گسترده ای در زمینه اثبات تجربه قابل توجه، داشتن بودجه کافی و یک طرح تجاری ارائه شود که نشان می دهد تجارت می تواند از متقاضی ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد حمایت کند. آژانس مهاجرت برنامه تجاری را از منظر مالی ارزیابی خواهد کرد. زمان رسیدگی به اخذ مجوز اقامت برای افراد مستقل متأسفانه بسیار طولانی است. در حال حاضر تقریبا دو سال است.

برای اقامت کمتر از سه ماه، بسته به ملیت، فرد باید در صورت نیاز به ویزای تجاری معمولی برای ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد اقدام کند.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: آیا سیستم سهمیه بندی یا آزمون بازار کار مقیم وجود دارد؟

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: سیستم سهمیه بندی در سوئد وجود ندارد. هنگام استخدام شخصی در محل، ابتدا باید حداقل 10 روز در سوئد، اتحادیه اروپا و EEA موقعیت تبلیغ شود قبل از ارسال درخواست مجوز کار.ئذ

اگر شخصی با کارفرمای خارج از کشور برای انجام کار در سوئد تعیین شود، تبلیغات لازم نیست. همچنین اگر کارمندی در گروه شرکت منتقل شود تا زمانی که سمت در خارج از کشور باقی بماند الزامی نیست. با این حال، اگر موقعیت به سوئد منتقل شود (استخدام محلی)، این به عنوان یک استخدام جدید محسوب می شود و به این معنی است که موقعیت باید تبلیغ شود و شخصی که شرکت قصد دارد استخدام کند، باید مجوز کار جدید را درخواست کند. هنگامی که یک شرکت شخصی را برای سمت پیشرو استخدام می کند (به عنوان مثال مدیر عامل) ، تبلیغات لازم نیست.

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: آیا برای گرفتن مجوز مهاجرت ارزیابی معادل سازی یا شناخت مهارت ها و مدارک لازم است؟

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: آژانس مهاجرت برای اخذ مجوز کار، ارزیابی مهارت رسمی ندارد. با این وجود لازم است که سطح تحصیلات و سابقه کار قبلی در پرونده ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد ذکر شود تا آژانس مهاجرت در مورد اینکه آیا حقوق پیشنهادی مطابق با تحصیلات و تجارب است قضاوت کند.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد و حرف آخر

مهاجرت از طریق تمکن مالی به سوئد: موسسه حقوقی ما در زمینه ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد به عنوان یک سازمان پیشگام در صنعت مهاجرت فعالیت می کند. ما مشاوران ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد بسیار ماهری داریم که روند مهاجرت شما را به کشور مورد نظر شما می رسانند. مشاور مهاجرتی ما در زمینه ویزای مهاجرت اقامت تمکن مالی در سوئد پرونده شما را از ابتدا تا تصویب نهایی درخواست شما بر عهده می گیرد. ما به مشتریان قول یک رویه عادلانه و سریع را می دهیم تا آن ها بتوانند به سبک رویایی خود قبل از جدول زمانی مورد انتظار خود برسند.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +