ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا 2021

ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا 2021

ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا

شرایط مدارک قوانین انواع اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | مزایای اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا

ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا +شرایط مدارک قوانین انواع اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا + مزایای اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا :  اخذ اقامت تمکن مالی در ایتالیا طی سال های اخیر در میان افرادی که قصد مهاجرت به یکی از کشور های اروپایی را دارند، بسیار مورد استقبال و توجه  قرار گرفته است و در واقع جذابیت های بسیاری برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا وجود دارد.

 

 

ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا | اخذ ویزای ایتالیا از طریق تمکن مالی | اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی
ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا | اخذ ویزای ایتالیا از طریق تمکن مالی | اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی

 

برای انجام مهاجرت به کشور ایتالیا و اقامت در این کشور، روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از: مهاجرت از طریق ازدواج به ایتالیا، مهاجرت از طریق ادامه تحصیل در ایتالیا، مهاجرت از طریق کار در ایتالیا، مهاجرت از طریق پناهندگی به ایتالیا، مهاجرت از طریق تولد در ایتالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایتالیا و مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا. شما با به کارگیری هر یک از این روش های مهاجرت به کشور ایتالیا می توانید در حالی که از تمامی امکانات اجتماعی و رفاهی کشور ایتالیا استفاده می کنید، به سایر کشور های اروپایی نیز مسافرت کنید.

 

 

شرایط مدارک قوانین انواع اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | مزایای اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا
شرایط مدارک قوانین انواع اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | مزایای اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا

 

در گذشته یکی از روش هایی که برای مهاجرت به ایتالیا بسیار مورد توجه قرار بود و مورد استفاده قرار می گرفت، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری مانند خرید ملک در ایتالیا یا ثبت شرکت یا کارآفرینی در ایتالیا بود؛ اما در حال حاضر ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا بسیار پرطرفدار است و بیشتر کاربرد دارد. در واقع دلیل این که تقاضا برای مهاجرت از طریق تمکن مالی در ایتالیا و اقامت تمکن مالی در ایتالیا در حال افزایش چشمگیر است، سادگی و راحتی این روش مهاجرت به کشور ایتالیا است. ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا به دلیل شرایط متفاوتی که نسبت به سایر روش های مهاجرتی دارد، به عنوان کم ریسک ترین روش مهاجرت به ایتالیا شناخته شده است که با استفاده از این روش می توانید اقامت تمکن مالی در ایتالیا را نیز اخذ کنید.

برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا تنها کافی است که شما سطح دارایی بالایی از جمله سپرده بانکی و سند ملک در کشور خودتان داشته باشید. در روش سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت یا خرید ملک در ایتالیا شما بایستی سرمایه خود را به کشور ایتالیا منتقل کرده و در آن کشور به سرمایه گذاری بپردازید، ولی در ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و دریافت اقامت تمکن مالی در ایتالیا اصلا نیازی به انتقال دارایی و سرمایه شما به کشور ایتالیا نیست. به همین دلیل است که مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا ریسک بسیار پایینی دارد و همچنین نسبت به سایر روش های مهاجرت به کشور ایتالیا، اخذ اقامت تمکن مالی در ایتالیا برای متقاضیان در اولویت اول است.

از طرفی در ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا به دلیل این که نیازی به مراحل ثبت شرکت، استخدام نیروی کار، پرداخت مالیات و … نیست، یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به ایتالیا محسوب می شود.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و مراحل آن و همچنین حداقل هزینه لازم برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و چگونگی اخذ اقامت از طریق تمکن مالی در ایتالیا صحبت کنیم. در پایان هم به بیان مزایای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا و سایر نکاتی که لازم است قبل از ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا بدانید، خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای تمکن مالی ایتالیا | شرایط تمکن مالی ایتالیا

شرایط مورد نیاز ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا

شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای تمکن مالی ایتالیا + شرایط مورد نیاز ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا + شرایط تمکن مالی ایتالیا : ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا یکی از روش های مورد علاقه افراد متقاضی مهاجرت به ایتالیا و اروپا است. در واقع مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا آسان ترین راه برای اخذ اقامت دائم از طریق تمکن مالی در ایتالیا نیز است. مهم ترین سؤالی که در مورد ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا مطرح می شود این است که برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و اثبات تمکن مالی در ایتالیا چه مقدار دارایی لازم است و این که به جز دارایی و سرمایه اولیه آیا شرایطی دیگری برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا وجود دارد یا خیر؟ در این بخش از مقاله ما قصد داریم که به این سؤالات پاسخ دهیم.

 

شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای تمکن مالی ایتالیا | شرایط مورد نیاز ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا
شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای تمکن مالی ایتالیا | شرایط مورد نیاز ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا

 

 

از دیگر شرایط تمکن مالی ایتالیا متقاضی ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا بایستی ثابت کند که در کشور مبدأ درآمد سالانه او حداقل 31 هزار یورو است و این مبلغ را به صورت ماهانه دریافت می کند. اگر متقاضی با همسر خود قصد ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا را داشته باشد، این مبلغ افزایش پیدا می کند و باید 38 هزار یورو باشد و در صورتی که صاحب فرزند باشد، به ازای هر فرزند هم باید 1500 یورو به هزینه سالانه تمکن مالی در ایتالیا افزوده شود.

 

افراد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا علاوه بر درآمد ماهانه، بایستی توانایی اجاره ملکی در ایتالیا را داشته باشند. شرط دیگری که برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا باید انجام شود این است که هزینه های بیمه درمانی در کشور ایتالیا پرداخت شود.

 

شرایط عمومی تمکن مالی در ایتالیا

شرایط عمومی تمکن مالی در ایتالیا : تمکن مالی در ایتالیا یکی از بهترین راه های مهاجرت به ایتالیا و اخذ اقامت تمکن مالی در ایتالیا است. ایتالیا یکی از کشور های جنوبی قاره اروپا است که دارای مساحت 302 هزار کیلومتر مربع است. مساحت کشور ایتالیا در مقایسه با ایران، تقریبا در حدود یک پنجم ایران است. اما با این حال جمعیتی در حدود 61 میلیون نفر دارد و رتبه پنجم از نظر جمعیت را در قاره اروپا به خود اختصاص داده است. دین 91 درصد از مردم در کشور ایتالیا مسیحیت است و در حدود 9 درصد از مردم ایتالیا معتقد به ادیانی مانند اسلام و یهیودیت و … هستند.

کشور ایتالیا که در نقشه مانند چکمه به نظر می رسد و به این نام مشهور شده در همسایگی کشورهای اتریش، فرانسه، سوئیس و اسلونی قرار دارد. کشور ایتالیا متشکل از شبه جزیره ایتالیا به همراه دو جزیره واقع در دریای مدیترانه به نام های سیسیل و ساردنی است.

یکی از ویژگی های کشور ایتالیا که باعث جذابیت ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و اخذ اقامت تمکن مالی در ایتالیا شده است، آب و هوای خاص این کشور است. رشته کوه آلپ در شمال کشور ایتالیا قرار دارد و به همین دلیل مناطق شمالی این کشور آب و هوای سرد و کوهستانی دارد. مناطق ساحلی دارای آب و هوای مدیترانه ای است و مناطق جنوبی کشور هم خشک است و در مجموع ایتالیا کشوری با آب و هوای گرم و معتدل است. این تنوع آب و هوایی باعث شده است که مهاجران با سلیقه های مختلف جذب این کشور شوند و برای مهاجرت از طریق تمکن مالی در ایتالیا اقدام کنند.

واحد پول ایتالیا یورو است و زبان رسمی این کشور زبان ایتالیایی است، با این حال زبان های فرانسوی و آلمانی و زبان محلی ونیزی هم در میان مردم ایتالیا رواج دارد.

پایتخت کشور ایتالیا شهر رم است که جز تاریخی ترین شهرها در قاره اروپا شناخته شده است. رم شهری با قدمت 2500 ساله و دارای موزه ها و آثار باستانی فراوانی از جمله آثار هنرمندان بزرگی مانند داوینچی و میکل آنژ است. شهر رم را می توان به عنوان پایتخت معماری و هنر هم در نظر گرفت.

ایتالیا کشوری با تاریخچه فرهنگی و تمدن دیرینه است که بسیاری از آثار این کشور در یونسکو به ثبت جهانی رسیده است. در کشور ایتالیا به غذا اهمیت بسیاری داده می شود و غذاهای ایتالیا به دلیل طعم دلپذیر مورد علاقه مردم سراسر دنیا قرار گرفته است. سالانه در کشور ایتالیا فستیوال های فراوانی اجرا می شود و توریست های بسیاری برای شرکت در آن ها به مقصد کشور ایتالیا سفر می کند.

در خاک کشور ایتالیا دو کشور مستقل واتیکان و سان مارینو هم قرار دارد. بخشی از خاک کشور ایتالیا به اسم کامپیونه هم در کشور سوئیس واقع شده است.

در حال حاضر کشور ایتالیا جز کشورهای توسعه یافته در جهان است و در میان هشت کشور صنعتی جهان قرار دارد و همین ویژگی سبب شده تا ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و در نتیجه اقامت تمکن مالی در ایتالیا افزایش پیدا کند.

 

اثبات شرایط تمکن مالی ایتالیا | اثبات تمکن مالی ایتالیا

اثبات شرایط تمکن مالی ایتالیا * اثبات تمکن مالی ایتالیا * اقامت و مهاجرت به ایتالیا با اثبات تمکن مالی : با استفاده از روش های زیر می توانید تمکن مالی در ایتالیا و توانایی تأمین حداقل درآمد سالانه مشخص شده را به اثبات برسانید:

 • اثبات تمکن مالی در ایتالیا با سود سپرده بلند مدت بانکی:

در صورتی که سپرده بلند مدت با درصد مشخصی سود ماهانه داشته باشید، می توانید با دریافت گواهی از بانکی که دارای مجوز از بانک مرکزی باشد که مبلغ سپرده و سود ماهانه همدر آن قید شده باشد، برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا اقدام کنید.

 • اثبات تمکن مالی در ایتالیا از طریق دریافت اجاره ملک و مستغلاتی که در کشور مبدإ است:

روش دیگر برای اثبات تمکن مالی در ایتالیا این است که شما با اجاره ای که از املاک و مستغلات خود در کشور مبدأ دریافت می کنید بتوانید حداقل درآمد ماهانه مورد نیاز برای تمکن مالی را کسب کنید.

 • اثبات تمکن مالی در ایتالیا با ارائه فیش حقوقی بازنشستگی

یکی دیگر از مدارکی که برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا می توانید ارائه دهید، فیش حقوقی بازنشستگی به میزان حداقل درآمد ماهانه مورد نیاز برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا است.

بنابراین فرد متقاضی با یکی از سه مورد اشاره شده در بالا می تواند، تمکن مالی در ایتالیا را به اثبات برساند و درصورتی که یک مورد به تنهایی نتوانست مبلغ مورد نیاز برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا را پوشش دهد می توانید از ترکیب دو مورد یا سه مورد همزمان برای اثبات تمکن مالی در ایتالیا استفاده کنید.

به طور کلی در ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا شما باید ثابت کنید که توانایی تأمین تمام هزینه های زندگی خود و خانواده تان را دارید و نیازی به هیچ گونه حمایت از جانب کشور ایتالیا نخواهید داشت و همچنین قصد ندارید که در کشور ایتالیا مشغول به کار شوید.

 

اثبات شرایط تمکن مالی ایتالیا | اثبات تمکن مالی ایتالیا | اقامت و مهاجرت به ایتالیا با اثبات تمکن مالی
اثبات شرایط تمکن مالی ایتالیا | اثبات تمکن مالی ایتالیا | اقامت و مهاجرت به ایتالیا با اثبات تمکن مالی

 

 

مدارک تمکن مالی ایتالیا | مدارک اقامت ایتالیا از طریق اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا

مدارک مورد نیاز مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا

مدارک تمکن مالی ایتالیا + مدارک اقامت ایتالیا از طریق اخذ ویزای تمکن مالی + مدارک مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا : مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا نیازمند ارائه مدارکی برای اثبات تمکن مالی در ایتالیا و اخذ اقامت در ایتالیا و همچنین مدارک هویتی است. آماده کردن و ارائه مدارک موردنیاز از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا در صورت ناقص بودن یا نداشتن اعتبار مدارک ممکن است درخواست مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا رد شود و باعث طولانی شدن روند درخواست تمکن مالی در ایتالیا شود.

 

 

مدارک تمکن مالی ایتالیا | مدارک اقامت ایتالیا از طریق اخذ ویزای تمکن مالی | مدارک مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا
مدارک تمکن مالی ایتالیا | مدارک اقامت ایتالیا از طریق اخذ ویزای تمکن مالی | مدارک مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا

 

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا باید ترجمه رسمی ایتالیایی شوند و به تأیید دادگستری رسیده و مهر شوند.

مدارک لازم برای درخواست ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا عبارتند از:

 • اولین مدرک مورد نیاز برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا، فرم مربوط به ویزای بلند مدت ایتالیا برای اقامت در این کشور است که باید به طور کامل تکمیل شود.
 • مورد بعدی مدارک مربوط به حساب بانکی برای اثبات تمکن مالی است. این مدرک می تواند پرینت حساب بانکی فرد متقاضی یا قرارداد اجاره ملک یا مستغلات باشد که در هر حالت بایستی درآمد حداقل مبلغ 2600 یورو به صورت ماهانه و برای یک نفر و 3100 یورو برای دو نفر را پوشش دهد.
 • مدرک مهم دیگری که برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا ضروری است، اجاره نامه یک ساله یا سند ملکی در ایتالیا برای اقامت فرد متقاضی و خانواده اش است.
 • بیمه درمانی جامع که پوشش تا سقف 30 هزار یورو برای یک سال داشته باشد.
 • گذرنامه معتبر با 2 سال اعتبار
 • مدرک دیگری که در زمان درخواست ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا لازم است ارائه شود، گواهی نشان دهنده عدم سوء پیشینه کیفری فرد متقاضی است.
 • در صورت متأهل بودن، ارائه سند ازدواج نیز ضروری است.

 

 

مراحل اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا
مراحل ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا

مراحل اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا + مراحل ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا + مراحل اقامت تمکن مالی ایتالیا : ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا یکی از روش های نسبتا آسان مهاجرت به کشور ایتالیا است. مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا مراحل خاص خود را دارد که در این بخش به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

 • اولین مرحله برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا عقد قرارداد با یکی از مؤسسات حقوقی است.
 • پس از عقد قرارداد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا بایستی مدارک مورد نیاز که در بخش قبل اشاره شد را به مؤسسه ارائه دهد.
 • مرحله بعدی از مراحل ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا مراجعه به سفارت و ارائه درخواست و دریافت دعوت نامه وقت سفارت است.
 • برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا شما باید ملکی برای سکونت در ایتالیا اجاره یا خرید کنید و آدرس را به سفارت ارائه دهید. همچنین باید بیمه درمانی در ایتالیا تهیه کنید که سقف مبلغ تعیین شده را پوشش دهد.
 • در این مرحله ویزای تایپ D متقاضی ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا صادر می شود.
 • متقاضی ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا باید به کشور ایتالیا سفر کند تا مدارک لازم را به اداره مربوطه در کشور ایتالیا ارائه دهد.
 • بعد از مدتی نتیجه اعلام می شود و در صورت موافقت کارت اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا مربوط به فرد متقاضی و تمام اعضای خانواده اش صادر می شود.

 

 

مراحل اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | مراحل ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا | مراحل اقامت تمکن مالی ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | مراحل ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا | مراحل اقامت تمکن مالی ایتالیا

 

 

قوانین اقامت مهاجرت از طریق ویزای تمکن مالی ایتالیا

قوانین ویزای تمکن مالی ایتالیا

قوانین اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا + قوانین اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا + قوانین تمکن مالی ایتالیا : تمکن مالی در ایتالیا و ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا بر اساس قوانین کشور ایتالیا دارای شرایط خاصی است. یکی از مهم ترین شرایط لازم برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا که افراد متقاضی بایستی حتما قبل از ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا از آن مطلع باشند شرط حضور در کشور ایتالیا است.

بر اساس قوانین کشور ایتالیا برای ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا حضور فرد متقاضی تمکن مالی در کشور ایتالیا و اقامت در آن ضروری است و بسیار اهمیت دارد. البته برای این شرط در ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا حداقل زمان مشخصی اعلام نشده است، ولی بهتر است که شخص متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا و اعضای خانواده وی حداقل مدت زمان 6 ماه از سال را در کشور ایتالیا اقامت داشته باشند تا بتوانند بدون مشکل اقامت خود را تمدید کنند و در آینده بتوانند اقامت دائم تمکن مالی در ایتالیا را اخذ کنند.

 

قوانین اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا | قوانین اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | قوانین تمکن مالی ایتالیا
قوانین اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی ایتالیا | قوانین اخذ ویزای تمکن مالی ایتالیا | قوانین تمکن مالی ایتالیا

 

 

در صورتی که این شرط به درستی رعایت شود یعنی متقاضیان در کشور ایتالیا اقامت داشته باشند و درآمد آن ها از خارج از این کشور تأمین شود، می توانند بعد از مدت زمان 5 سال درخواست اقامت دائم کند.

 

قوانین شرایط مراحل تمدید اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا 

قوانین شرایط مراحل تمدید اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا +  قوانین شرایط اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی : مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا مستلزم اطلاع از مدت زمان اقامت موقت و شرایط تمدید آن است.

پس از ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا در ابتدا نوع اقامت فرد متقاضی و اعضای خانواده اش به صورت اقامت موقت است. اقامت موقت تمکن مالی در ایتالیا به این معنی است که پس از مدت زمان مشخصی نیاز است که تمدید شود.

در کشور ایتالیا قوانین به این صورت است که می توان اقامت فرد متقاضی و همسر و فرزندانش را هر سال تمدید کرد تا 5 سال از اقامت آن ها بگذرد. در ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا برای تمدید اقامت سالانه بایستی سه شرط رعایت شود. این موارد عبارتند از : اثبات حداقل درآمد سالانه مورد نیاز برای سرپرست و همسر و فرزندان زیر 18 سال او، داشتن آدرس معتبر محل سکونت در کشور ایتالیا، داشتن بیمه درمانی معتبر در کشور ایتالیا.

در صورتی که فرد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا  این سه فاکتور را داشته باشد،ذر با درخواست تمدید اقامت ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا موافقت خواهد شد.

 

 

قوانین شرایط مراحل تمدید اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا | قوانین شرایط اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی
قوانین شرایط مراحل تمدید اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا | قوانین شرایط اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی

 

 

شرایط مراحل مدارک اخذ اقامت دائم مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا

اخذ اقامت دائم مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا + اقامت دایم ایتالیا و تمکن مالی : مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا می تواند برای فرد متقاضی منجر به اخذ اقامت دائم تمکن مالی در ایتالیا و حتی دریافت گذرنامه و تابعیت این کشور شود.

به طور کلی هدف بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا دریافت اقامت دائم این کشور است ؛ بنابراین آگاهی از شرایط  لازم برای اخذ اقامت دائم به واسطه ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا بسیار حائز اهمیت است.

 

اشخاصی که با ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا موفق به اخذ اقامت تمکن مالی در ایتالیا شده اند و کارت اقامت دارند، می توانند تا 5 سال اقامت خود را تمدید کنند و بعد از آن اقامت دائم برای سکونت خود و اعضای خانواده در کشور ایتالیا را کسب می کنند و دیگر نیاز به تمدید سالانه اقامت تمکن مالی در ایتالیا نیست.

 

 

شرایط مراحل مدارک اخذ اقامت دائم مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا | اقامت دایم ایتالیا و تمکن مالی
شرایط مراحل مدارک اخذ اقامت دائم مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا | اقامت دایم ایتالیا و تمکن مالی

 

 

در صورتی که افراد پس از اخذ اقامت دائم ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا تمایل داشته باشند که گذرنامه و تابعیت ایتالیا را هم دریافت کنند، بایستی مدت زمان اقامت آن ها در کشور زیبای ایتالیا 10 سال باشد.

برای درخواست تابعیت کشور ایتالیا علاوه بر زمان اقامت شرایط دیگری هم باید وجود داشته باشد. یکی از مهم ترین شرایط برای اعطای تابعیت کشور ایتالیا به مهاجران این است که بایستی به زبان ایتالیایی تسلط داشته باشند. شرط دیگر هم که قبلا به آن اشاره شد حضور و زندگی در کشور ایتالیا است. مورد مهم دیگر برای کسب تابعیت در مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا این است که فرد متقاضی در طول بازه زمانی که در کشور ایتالیا زندگی می کرده است، هیچ جرم و جناینی مرتکب نشده باشد و برای امنیت کشور ایتالیا تهدیدی به حساب نیاید.

افرادی که با ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا خواهان دریافت تابعیت این کشور هستند با دارا بودن شرایط بالا می توانند گذرنامه ایتالیا را به دست بیاورند که یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان است و با این پاسپورت امکان سفر به 130 کشور جهان بدون دریافت ویزا وجود دارد.

 

در این مقاله ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا و همچنین اقامت تمکن مالی در ایتالیا مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به موارد ارائه شده در این مقاله نتیجه می گیریم که مهاجرت از طریق تمکن مالی به ایتالیا یکی از بهترین و راحت ترین راه های مهاجرت به کشور ایتالیا است که دارای مزایای بسیاری است. این روش مهاجرت به خصوص برای افراد با تمکن مالی متوسط به بالا و همچنین بازنشستگان مناسب است و یکی از نکات بسیار مهم این است که پس از ویزای اقامت مهاجرت تمکن مالی ایتالیا امکان دریافت تابعیت این کشور هم وجود دارد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +