مهاجرت اقامت ثبت شرکت دبی امارات 2021

مهاجرت اقامت ثبت شرکت دبی امارات 2021

مهاجرت اقامت ثبت شرکت در دبی امارات

مهاجرت اقامت ثبت شرکت دبی امارات | مشاوره مدارک شرایط هزینه مالیات ثبت شرکت و برند دبی امارات

مهاجرت اقامت ثبت شرکت دبی امارات + هزینه مالیات مشاوره مدارک شرایط ثبت شرکت و برند دبی امارات : مهاجرت اقامت ثبت شرکت در امارات می تواند گزینه وسوسه برانگیزی برای آن دسته از سرمایه دارانی که باشد که می خواهند از این طریق به سود فراوانی برسند پس اگر نیاز به مشاوره در مورد هزینه مالیات شرایط مدارک جهت اقامت مهاجرت دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات را دارید پیشنهاد میشود تا انتهای متن با ما همراه شوید . کشور امارات متحده عربی یکی از ثروتمندترین کشور های جهان بوده و شرایط بسیار خوبی را برای تجارت سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند. قسمت اعظم شهروندان کشور امارات را مهاجران خارجی تشکیل می دهند؛ در واقع از جمعیت ۹.۳ میلیونی این کشور، تنها ۱.۵میلیون نفر از آن ها شهروند اماراتی هستند و مابقی مهاجرینی هستند که از سراسر دنیا به این کشور مهاجرت کرده اند؛ به همین دلیل، با دانستن زبان انگلیسی می توانید در این کشور به راحتی به تجارت بپردازید. با وجود قوانینی مبنی بر قوانین شرعی اسلامی و مقررات فدرال، مهاجران می توانند با امنیت خاطر بیشتری برای مهاجرت به کشور امارات متحده عربی از روش های مختلف مانند سرمایه گذاری و ثبت شرکت و برند در امارات اقدام کنند.

 

مهاجرت اقامت ثبت شرکت دبی امارات | مدارک هزینه مالیات ثبت شرکت و برند دبی امارات |اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات
مهاجرت اقامت ثبت شرکت دبی امارات | مدارک هزینه مالیات ثبت شرکت و برند دبی امارات |اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات

ثبت شرکت در دبی | ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در دبی امارات: مواردی که در این مقاله به آن ها پرداخته ایم

ثبت شرکت در دبی ** ثبت شرکت در امارات ** مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات  : ثبت شرکت در دبی امارات، همانند انواع دیگر روش های سرمایه گذاری در سطح جهانی، می تواند برای شما چالش برانگیز باشد و دغدغه ها و سوالاتی را برایتان ایجاد کند. در این مقاله ما سعی کرده ایم پاسخگوی دغدغه ها و سوالات احتمالی شما از جمله این سوالات باشیم: مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت چگونه انجام می شود؟ ثبت برند در دبی به چه منظور انجام می شود؟ ثبت شرکت و برند در دبی امارات چگونه انجام می شود؟ انواع ثبت شرکت در امارات چیست؟ هزینه های لازم برای ثبت شرکت در امارات چقدر است؟ مراحل ثبت شرکت در دبی امارات چیست؟ مزایای ثبت شرکت در امارات چیست؟ معایب ثبت شرکت در امارات چیست؟ و… برای آشنایی بیشتر با ثبت شرکت در امارات و شرایط آن، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

ثبت شرکت در دبی | ثبت شرکت در امارات | مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات
ثبت شرکت در دبی | ثبت شرکت در امارات | مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات

 

شرایط مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در  دبی امارات

ثبت شرکت در امارات و شاخص هایی که بر آن تاثبرگذار هستند

شرایط مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در د دبی امارات +*+ ثبت شرکت و برند در امارات و شاخص های موثر بر آن: کشور امارات یکی از محبوب ترین کشورها برای اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند دبی امارات است و سالیانه تعداد زیادی از افراد سرمایه و پول خود را از روش های مختلفی مانند اقامت ثبت شرکت در امارات ( ثبت شرکت و برند در دبی امارات) به این کشور منتقل می کنند. با انتقال ثروت به کشور امارات از روش هایی مانند ثبت شرکت در دبی امارات، سرمایه گذاران می توانند علاوه بر به دست آوردن سود زیادی موفق به دریافت اقامت امارات و مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت شوند. با این حال بهتر است که پیش از سرمایه گذاری در این کشور از طریق ثبت شرکت، شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر تجارت در این کشور را به خوبی بررسی کنید تا متحمل ضرر نشوید. شاخص های بسیار مهم و تاثیرگذار برای ثبت شرکت در امارات  ( ثبت برند در امارات ) شامل نرخ مصادره اموال در امارات و نرخ کنترل فساد در امارات است که در ادامه به بررسی ان ها خواهیم پرداخت.

 

شرایط مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات | شرایط ثبت شرکت و برند در دبی امارات | شرایط ثبت شرکت در دبی
شرایط مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات | شرایط ثبت شرکت و برند در دبی امارات | شرایط ثبت شرکت در دبی

 

ثبت شرکت و برند دبی امارات و نرخ مصادره اموال

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در  دبی امارات با توجه به نرخ مصادره اموال در این کشور:

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در دبی امارات با توجه به نرخ مصادره اموال: نرخ مصادره اموال یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی است که باید پیش از ثبت شرکت در امارات به آن توجه کنید. نرخ مصادره اموال عبارت است از احتمال مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی توسط دولت امارات در شرایط مختلف. نرخ مصادره اموال در امارات به صورت نموداری بین اعداد ۱ تا ۷ نشان داده می شود و هر چقدر عدد نمودار به یک نزدیک تر باشد، احتمال مصادره تمام یا بخشی از اموال شما در شرایط مختلف، کمتر است. البته عوامل دیگری مانند مصادره اموال به دلیل تخلفات مالیاتی سنگین، پولشویی و… می توانند در رسم این نمودار تاثیرگذار باشند. با این حال بهتر است به نرخ مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی در کشور امارات، پیش از ثبت شرکت در امارات، توجه کنید. نرخ مصادره اموال در امارات در سال های اخیر به طور میانگین چیزی حدود عدد ۲ است.

 

ثبت شرکت در امارات با توجه به نرخ کنترل فساد در این کشور

ثبت شرکت در امارات و نرخ کنترل فساد در امارات: نرخ کنترل فساد در کشور امارات، یکی دیگر از پارامترهایی است که باید برای ثبت شرکت در امارات مورد توجه قرار بگیرد. نرخ کنترل فساد در کشور امارات، نشان دهنده میزان امنیت این کشور برای سرمایه گذاری از روش های مختلفی مانند ثبت شرکت در امارات است. نرخ کنترل فساد در امارات به صورت نموداری از عدد +۲.۵ تا -۲.۵ تعریف می شود و هر چقدر عدد نمودار مثبت تر و به +۲.۵ نزدیک تر باشد، می توان گفت که نرخ فساد در این کشور تحت کنترل بیشتری است. کنترل نرخ فساد در کشور امارات به این معنا است که تمامی فعالیت های اقتصادی و مالی در این کشور طبق قانون انجام می شوند و جایی برای دریافت رشوه و پیشروی فعالیت ها به روندی غیر از روند قانونی وجود ندارد. در صورتی که در این کشور هر فعالیتی مبنی بر درخواست مبالغ غیرقانونی و نا صحیح از شما شود، این مسئله می تواند نشان دهنده فساد اقتصادی و مالی در این کشور باشد و فضا را برای سرمایه گذاری در امارات از روش های مختلفی مانند ثبت شرکت در امارات نا امن کند.

 

شاخص ها و مالیات اقامت مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در امارات و شاخص های اقتصادی

ثیت شرکت در امارات و  ثبت شرکت در دبی شاخص های اقتصادی تاثیرگذار: یکی از شاخص های اقتصادی مهم و بسیار تاثیرگذاری که باید پیش از ثبت شرکت در امارات به آن توجه کنید، این است که نرخ مالیات بر درآمد در این کشور چقدر است. نرخ مالیات بر درآمد عبارت است از مبلغی که به ازای داشتن هر مقدار مشخص از درآمد در کشور امارات باید به عنوان مالیات به دولت این کشور بپردازید. برای داشتن یک سرمایه گذاری و کسب و کار بهتر و سود آورتر در کشور امارات، حتما باید شاخص نرخ مالیات بر درآمد در امارات باید هزینه لازم برای خرید مواد اولیه، میزان سود و میزان مالیات پرداختی به دولت را محاسبه کنید و بررسی کنید که سرمایه گداری در کشور امارات از طریق ثبت شرکت در امارات برای شما مقرون به صرفه است یا خیر؟ نرخ مالیات بر درآمد برای شخص در این کشور برابر با صفر است؛ این مسئله به این معنا است که اگر شما به صورت انفرادی و به روش هایی غیر از ثبت شرکت درآمدی را به دست بیاورید، دولت هیچ گونه مالیاتی از شما طلب نمی کند و شما مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد فرد نخواهید بود. نرخ دریافت مالیات برای روش هایی مانند ثبت شرکت در امارات برابر با ۵۵ درصد است. یعنی اگر شما شرکتی را در کشور امارات به ثبت برسانید، لازم است به میزان ۵۵ درصد مالیات آن را پرداخت کنید.

مالیات ثبت شرکت در دبی ** مالیات ثبت برند در دبی *اقامت و مهاجرت به دبی امارات و مالیات ثبت شرکت و برند در دبی امارات : نرخ تولید ناخالص داخلی در امارات یا شاخص GPD یکی دیگر از شاخص های اقتصادی است که باید برای سرمایه گذاری در امارات به آن توجه کرد. نرخ تولید ناخالص داخلی نشان دهنده پیشرفت کشور امارات به لحاظ اقتصادی و میزان تولید در این کشور است که به صورت یک نمودار نشان داده می شود و شواهد نشان می دهند که نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور امارات در سال های اخیر، همواره روند صعودی داشته است. شاخص دیگری که لازم است برای سرمایه گذاری در امارات به آن توجه شود، نرخ بیکاری در این کشور است که یکی از اصلی ترین شاخص های اقتصادی برای سرمایه گذاری در این کشور به حساب می آید. نرخ بیکاری در این کشور می تواند نشان دهنده میزان اشباع شدن بازارهای کار این کشور و مناسب بودن یا نبودن سرمایه گذاری در این کشور از طریق ثبت شرکت در امارات باشد.

 

مالیات ثبت شرکت در دبی | مالیات ثبت برند در دبی | اقامت و مهاجرت به دبی امارات و مالیات ثبت شرکت و برند در دبی امارات
مالیات ثبت شرکت در دبی | مالیات ثبت برند در دبی | اقامت و مهاجرت به دبی امارات و مالیات ثبت شرکت و برند در دبی امارات

 

انواع ثبت شرکت و برند در امارات | انواع ثبت شرکت و برت در دبی

روش ها و انواع اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دبی امارات 

انواع ثبت شرکت و برند در امارات +- انواع ثبت شرکت و برت در دبی +- روش ها و انواع اقامت مهاجرت ثبت شرکت در امارات : ثبت شرکت در امارات از روش های مختلفی انجام می شود که در این قسمت آن ها را به شما معرفی می کنیم:

 

انواع ثبت شرکت و برند دردبی امارات | روش ها انواع اقامت مهاجرت ثبت شرکت در امارات | ثبت انواع شرکت برند دبی
انواع ثبت شرکت و برند دردبی امارات | روش ها انواع اقامت مهاجرت ثبت شرکت در امارات | ثبت انواع شرکت برند دبی

 

 • ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود یا شرکت های LLC در امارات:
اقامت مهاجرت دبی و  امارات با ثبت شرکت llc با مسئولیت محدود

اقامت مهاجرت امارات با ثبت شرکت llc با مسئولیت محدود : پس از ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود یا شرکت های LLC در امارات، شما می توانید انواع فعالیت های تجاری خارجی و فعالیت های صنعتی را انجام دهید؛ اما ثبت شرکت های با مسئولیت محدود همانند سایر انواع ثبت شرکت ها، تحت شرایط خاصی انجام می شود که عبارتند از: ثبت بیش از ۵۰ درصد سهام این شرکت ها به نام یک شخص اماراتی یا پرداخت بیش از ۵۰ درصد سهام شرکت برای حمایت مالی از یک شرکت با ریاست اماراتی و  وجود حداقل ۲ و حداکثر ۵۰ نفر سرمایه گذار.

 

 • ثبت شرکت های ارائه مشاوره تخصصی مدنی و حقوقی:
مشاوره مدنی و حقوقی اقامت مهاجرت با ثبت شرکت در دبی امارات 

مشاوره مدنی حقوقی اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات :  این شرکت ها می توانند در زمینه های مختلف وکالت بین المللی و مشاوره های حقوقی، مشاوره مالی و اقتصادی و حسابداری و… می توانند شرکت های مشاوره ای و خدماتی ارائه کنند. با ثبت شرکت های ارائه مشاوره تخصصی مدنی و حقوقی و ارائه مدارک دانشگاهی لازم مبنی بر داشتن تخصص در آن زمینه، می توانید به طور کامل و ۱۰۰ درصدی مالک شرکت خود باشید‌. اگر برای تخصص خود هیچ گونه مدرکی ارائه نکنید، نمی توانید تمام سهام شرکت خود را داشته باشید. شرط دیگری که برای ثبت شرکت های ارائه مشاوره تخصصی مدنی و حقوقی نیاز است، این است که باید یک کارمند رسمی با قرارداد و پرداخت حقوق به او جهت ارتباط با مقامات دولتی به اداره توسعه اقتصادی امارات استخدام کنید.

 

 مشاوره مدنی و حقوقی اقامت مهاجرت با ثبت شرکت در امارات  | اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت نمایندگی در امارات 
مشاوره مدنی و حقوقی اقامت مهاجرت با ثبت شرکت در امارات  | اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت نمایندگی در امارات

 

 • ثبت شرکت های نمایندگی در امارات:
اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت نمایندگی در دبی امارات 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت نمایندگی در دبی امارات  : این شرکت ها، در واقع نمایندگی شرکت های بزرگ خارجی محسوب می شوند که دفتر مادر یا دفتر اصلی آن ها در کشوری به جز کشور امارات است و یک دفتر نمایندگی آن ها در این کشور به ثبت می رسد. برای دریافت اقامت در کشور امارات متحده عربی از طریق ثبت دفتر نمایندگی شرکت های خارجی، لازم است که فرد سرمایه گذار مدارکی را مبنی بر صحت احداث دفتر نمایندگی در کشور امارات ارائه کند. یکی از این مدارک، ارائه مدارکی مبنی بر سود دهی شرکت مورد نظر و مدارکی مبنی بر گردش مالی حساب های بانکی این کشور است که برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات ارائه می شوند.

 

چگونگی اقامت و مهاجرت ثبت شرکت و برند امارات

مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت چگونه امکان پذیر می شود؟

چگونگی اقامت و مهاجرت شرکت و برند امارات ** مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت دبی و امارات: برای اخذ اقامت کشور امارات و مهاجرت به دبی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت است. برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت لازم است که ابتدا یک اقامت موقتی دریافت کنید و پس از پایان دوره اقامت موقتی، آن را برای چند سال دیگر تمدید کنید. اگر شخص متقاضی مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت یک تبعه آمریکایی یا اروپایی باشد، می تواند اقامت موقتی کشور امارات را به مدت ۶ سال دریافت کرده و پس از اتمام، آن را مجددا تمدید کند. شروطی برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت و تمدید اقامت این کشور وجود دارند که عبارتند از: پرداخت به موقع مالیات شرکت در طول دوره اقامت در امارات از طریق ثبت شرکت در  دبی امارات، پرداخت کامل حقوق کارکنان شرکت ثبت شده در امارات، استخدام حداقل پنج شهروند اماراتی در شرکت و عدم ارتکاب به جرم در این کشور. روند مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت برای شهروندان ایرانی اندکی متفاوت از روند مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت برای شهروندان اروپایی و آمریکایی است. شهروندان ایرانی می توانند پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز و در اختیار داشتن سرمایه لازم برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت، درخواست خود را برای دریافت اقامت موقتی و ثبت شرکت در دبی ارائه کنند.

در صورتی که درخواست آن ها مورد قبول واقع شود، می توانند اقامت موقت سه ساله را برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت دریافت کنند. لازم به ذکر است که ایرانیان برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت و دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در امارات و دبی ، لازم است که از محدودیت ها و شرایط سختی عبور کنند. اگر درخواست آن ها برای بار اول رد شود، به احتمال زیاد باید منتظر باشند که این کشور همچنین درخواست بعدی آن ها را رد کند؛ در نتیجه پیش از ثبت هر درخواستی برای مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت، بهتر است که با یک وکیل کار بلد در این زمینه مشورت کنید و مشاوره دریافت کنید.

ثبت برند در دبی امارات

ثبت برند در دبی یا ثبت علامت تجاری در امارات چگونه انجام می شود؟

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات * ثبت برند در دبی یا ثبت علامت تجاری در دبی امارات: ثبت علامت تجاری یا ثبت برند در دبی به این معنا است که شرکت شما یک علامت مشخص را روی محصولات خود ثبت می کند تا از حقوق خود برای صادرات محصولاتش حمایت کند. ثبت برند در دبی به شکل های مختلفی مانند نام تجاری، کلمات تجاری، امضاهای تجاری، اشکال و سمبل های تجاری، مهرها، تصاویر و… است که با ارائه محصولات خاص شما همراه می شود. ثبت برند در دبی و کسب و دریافت علامت تجاری در امارات به مدت ۱۰ سال اعتبار دارد و پس از آن می توان مدت زمان ثبت برند در دبی را تمدید کرد. برای ثبت برند در دبی لازم است که درخواست خود را مبنی بر ثبت برند در دبی به زبان عربی به وزارت اقتصاد امارات متحده عربی ارائه کنید. پس از ثبت برند در دبی، درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت پذیرفته شدن در مجله برندها و حداقل ۲ روزنامه عربی به چاپ می رسند. در صورتی که درخواست شما برای ثبت برند در دبی رد شود، می توانید تا ۳۰ روز بعد اعتراض خود را ثبت کنید. افرادی که می توانند برای ثبت برند در دبی اقدام کنند، عبارتند از:

 • شهروندان بومی کشور امارات متحده عربی که در زمینه های مختلف تجارت، صنعت و خدمات فعالیت می کنند، می توانند برای ثبت برند در دبی اقدام کنند.
 • افراد غیر بومی و مهاجران خارجی که در زمینه های مختلف تجارت، صنعت و خدمات فعالیت می کنند، می توانند برای ثبت برند در دبی اقدام کنند.
 • افراد غیر بومی و خارجیانی که در زمینه های مختلف تجارت، صنعت، خدمات، آژانس های مسافرتی و… با این کشور معاهداتی داشته باشند، می توانند برای ثبت برند در دبی اقدام کنند.
 • کلیه سازمان های دولتی می توانند موفق به ثبت برند در دبی شوند.
 • افرادی که مالک برندهای معروف و معتبر هستند می توانند با ثبت برند در دبی، علامت تجاری دریافت کنند.

مزایا معایب اقامت مهاجرت به دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند دبی امارات

معایب ثبت شرکت در امارات و دبی چیست؟

معایب اقامت مهاجرت به دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند دبی امارات * معایب ثبت شرکت در امارات: ثبت شرکت در امارات در کنار مزایای زیادی که دارد با معایب ثبت شرکت در امارات همراه باشد. برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در  دبی امارات بهتر است که معایب ثبت شرکت در امارات را به خوبی مورد بررسی قرار بدهید؛ زیرا در بعضی از موارد، معایب ثبت شرکت در امارات حتی می توانند شما را از ثبت شرکت در امارات منصرف کنند. بعضی از معایب ثبت شرکت در امارات عبارتند از:

 • وجود محدودیت هایی برای افتتاح حساب بانکی در بانک های این کشور می تواند یکی از معایب ثبت شرکت در امارات به حساب بیاید.
 • از دیگر معایب ثبت شرکت در دبی امارات می توان به دریافت مالیات بر ارزش افزوده ۵ درصدی این کشور اشاره کرد.
 • وجود رقابت بالای کسب و کار ها در کشور امارات نسبت به رقابت کسب و کارها در کشور ایران از معایب ثبت شرکت در دبی به حساب می آیند.
 • از دیگر معایب ثبت شرکت در  دبی و امارات می توان به ضرورت وابستگی به کفیل اشاره کرد.
 • مشکلات سیاسی در منطقه می تواند بر رفتار با اتباع خارجی در امارات تاثیر گذار باشد و از معایب ثبت شرکت در دبی به حساب بیاید.

 

مزایای ثبت شرکت در امارات چیست؟

مزایای اقامت مهاجرت به دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند دبی امارات : ثبت شرکت در دبی امارات می تواند با مزایای زیادی همراه باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. بعضی از مزایای ثبت شرکت در امارات عبارتند از:

 • حضور در بازار محلی امارات متحده عربی و کمک به تجارت در سطح محلی و جهانی.
 • امکان فعالیت در حوزه های مختلف تجاری
 • دریافت ویزای امارات متحده عربی برای شخص سرمایه گذار و اعضای خانواده او از طریق ثبت شرکت در امارات ممکن است.
 • پس از ثبت شرکت در امارات و افتتاح حساب بانکی در این کشور، حساب بانکی شما از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود.
 • برای واردات کالاهای خارجی از طریق ثبت شرکت در امارات، نیازی به پرداخت عوارض نخواهید داشت.
 • پس از ثبت شرکت در امارات می توانید یک شعبه از کسب و کارتان را در کشور خود افتتاح کنید.
 • با ثبت شرکت در امارات، شما می توانید املاکی را در کشور امارات به نام شرکت خود خریداری کنید.
 • با ثبت شرکت در دبی امارات شما می توانید انجام پروژه های دولتی را عهده دار شوید.
 • پس از ثبت شرکت در دبی امارات می توانید به طور آزادانه در بازار محلی امارات و کل جهان به تجارت و خرید و فروش بپردازید.
 • برای ثبت شرکت در دبی امارات متحده عربی می توانید وام های کم بهره با بازپرداخت بلند مدت بگیرید.
 • با ثبت شرکت در امارات، شما می توانید به راحتی به ایران رفت و آمد کنید.

 

مزایا معایب اقامت مهاجرت به دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند دبی امارات | مزایا و معایب ثبت شرکت و برند دبی امارات
مزایا معایب اقامت مهاجرت به دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند دبی امارات | مزایا و معایب ثبت شرکت و برند دبی امارات

 

 

هزینه مهاجرت و اقامت دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات

هزینه لازم برای ثبت شرکت در امارات چقدر است؟

هزینه مهاجرت و اقامت دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات : اگر بخواهید برای ثبت شرکت در امارات اقدام کنید، احتمالا هزینه های لازم برای انجام این کار یکی از دغدغه های اصلی شما خواهد بود. برای این که در جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در امارات به مشکل بر نخورید، بهتر است که هزینه های لازم برای انجام این کار را از قبل محاسبه کرده باشید. در صورتی که هزینه لازم برای ثبت شرکت در امارات ( هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی ) را به درستی برآورد نکنید، ممکن است پس از شروع کسب و کارتان با مشکل مواجه شوید و قادر به ادامه کسب و کار خود نباشید. هزینه های لازم برای ثبت شرکت در امارات  هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی به روش های مختلف، دائم در حال به روز شدن هستند و  پیش از هر اقدامی باید هزینه های به روز شده و جدید برای ثبت شرکت در امارات را به صورت تلفنی از وکلایی که در این زمینه فعالیت دارند دریافت کنید. ثبت شرکت در امارات متحده عربی بسته به نوع شرکتی که می خواهید تاسیس کنید، متفاوت است؛ اما هزینه های لازم برای ثبت هر کدام از انواع شرکت ها در کشور امارات از قبل به طور دقیق به شما اعلام خواهد شد و هیچ گونه هزینه جانبی بعدی در کار نیست.

 

هزینه مراحل مهاجرت اقامت ثبت شرکت و برند دبی امارات

برای ثبت شرکت در امارات چه مراحل و هزینه باید طی شوند؟

مراحل مختلفی برای ثبت شرکت در امارات (هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی) وجود دارند که لازم است شما آن را به طور قانونی طی کنید تا موفق به ثبت شرکت در امارات شوید. اطلاع از مراحل ثبت شرکت در امارات برای داشتن آمادگی کامل و تهیه دقیق مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در امارات ضروری است. با اطلاع از مراحل ثبت شرکت در امارات شما می توانید در صرف وقت برای طی این مراحل تا حد زیادی صرفه جویی کنید. مراحلی که باید برای ثبت شرکت در امارات طی کنید عبارتند از:

 • انتخاب یک زمینه تجاری خاص برای ثبت شرکت در امارات و دبی
 • انتخاب و رزرو یک نام و عنوان تجاری متناسب با نوع کسب و کار شما برای ثبت شرکت در امارات و دبی ضروری است.
 • دریافت یک فرم تاییدیه برای تجارت و کسب و کار جهت ثبت شرکت در امارات (هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی)
 • دریافت یک فرم تاییدیه حقوقی برای ثبت شرکت در دیی امارات
 • دریافت تاییدیه برای انجام فعالیت و کسب و کار شما از وزارت توسعه اقتصادی امارات متحده عربی یا DED
 • اخذ تاییدیه و توافق نامه با سازمان های دولتی در صورت نیاز برای ثبت شرکت در دبی امارات
 • ارائه مدرکی مبنی بر تهیه و اجاره یک محل برای احداث دفتر مرکزی شرکت در  دبی امارات
 • به منظور ثبت شرکت در امارات، افتتاح یک حساب بانکی رسمی به نام شرکت ضرورت دارد.
 • برای ثبت شرکت در امارات لازم است که شما یک حساب بانکی به نام خودتان برای دریافت ویزا افتتاح کنید.

 

 

هزینه مهاجرت و اقامت دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات | هزینه ثبت شرکت برند دبی امارات
هزینه مهاجرت و اقامت دبی امارات از طریق ثبت شرکت و برند در دبی امارات | هزینه ثبت شرکت برند دبی امارات

 

برای ثبت شرکت در امارات باید چه مجوزهایی دریافت کنید؟

برای ثبت شرکت در  دبی و امارات، علاوه بر مراحلی که در قسمت قبلی گفته شد، لازم است که شما مجوز هایی را دریافت کنید. این مجوز ها بسته به نوع شرکت انتخابی شما و زمینه کاریتان می توانند متفاوت باشند. انواع مجوزهایی که برای ثبت شرکت در امارات صادر می شوند، عبارتند از: مجوز های تجاری، مجوز های صنعتی و مجوز های حرفه ای. مجوز های تجاری برای شرکت هایی که در زمینه تجارت فعالیت می کنند، صادر می شوند. مجوز های صنعتی برای شرکت های دارای فعالیت در زمینه های صنعت و تولید صادر می شوند و مجوز های حرفه ای را برای شرکت های فعال در زمینه های تخصصی، خدماتی و صنعت گری صادر می کنند. دریافت مجوز های فوق برای ثبت شرکت در امارات ضروری است.

قوانین ثبت شرکت در دبی امارات

قوانین حقوقی برای ثبت شرکت در امارات شامل چه قوانینی هستند؟

قوانین حقوقی که برای ثبت شرکت در امارات و ساختار تجاری صدق می کنند، عبارتند از:

 • مشارکت در حمایت
 • داشتن مشارکت عمومی
 • سرمایه گذاری در مشارکت
 • سهامی خاص
 • سهامی عام
 • به اشتراک گذاشتن مشارکت
 • شرکت های سهامی

 

قوانین انتخاب اسم شرکت ثبت شده در کشور امارات چیست؟

اسم شرکت اماراتی خود را می توانید به هر زبانی انتخاب کنید؛ اما شرط این کار این است که در صورت ترجمه نام شرکت، هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد و اسم شرکت شما نماد حمایت از هیچ کشوری نباشد. پس از ثبت درخواست برای ثبت شرکت در امارات لازم است که به مدت ۳ الی ۱۵ روز برای تایید آن صبر کنید.

 

قوانین اقامت مهاجرت دبی امارات با ثبت شرکت و برند در دبی امارات و مناطق آزاد :

قوانین اقامت مهاجرت دبی امارات با ثبت شرکت و برند در دبی امارات و مناطق آزاد : مناطق آزاد تجاری کشور امارات متحده عربی شامل ۷ منطقه هستند که می توانید در آن ها به تجارت از روش ثبت شرکت بپردازید. مناطق آزاد کشور امارات متحده عربی عبارتند از:

 • شارجه
 • عجمان
 • شهر اینترنت دبی
 • شهر مدیا دبی
 • جبل علی
 • راس الخیمه
 • فرودگاه دبی

 

قوانین اقامت مهاجرت دبی امارات با ثبت شرکت و برند در دبی امارات و مناطق آزاد
قوانین اقامت مهاجرت دبی امارات با ثبت شرکت و برند در دبی امارات و مناطق آزاد

 

اقامت مهاجرت راس الخیمه دبی امارات با ثبت شرکت در راس الخیمه

ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه

منطقه آزاد راس الخیمه یکی از مناطق آزاد ۷ گانه کشور امارات متحده عربی است که تا شهر دبی تنها ۴۵ دقیقه فاصله داشته و یکی از محبوب ترین مناطق آزاد در امارات متحده عربی محسوب می شود. منطقه آزاد راس الخیمه تنها منطقه آزاد در کشور امارات متحده عربی است که به سرمایه گذاران خارجی این امکان را می دهد که تنها با یک سرمایه گذار برای ثبت شرکت در امارات ( اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی) اقدام کنند. در سایر مناطق این کشور لازم است که شرکت خود را حداقل با حضور دو سرمایه گذار به ثبت برسانید. یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت در امارات در منطقه آزاد راس الخیمه این است که برای انجام این کار، لازم نیست که شما حتما دفتر کاری اجاره کرده یا خریده باشید در حالی که در سایر مناطق آزاد این کشور لازم است که حتما یک دفتر کاری در اختیار داشته باشید.

 

ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه چه مزایای دارد؟

ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه مزایای زیادی دارد که توسط این مزایا از ثبت شرکت در سایر مناطق آزاد امارات متحده عربی متمایز می شود. بعضی از مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه عبارتند از:

 • ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه در امارات متحده عربی(هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی و راس الخیمه) به داشتن دفتر کاری نیازی ندارد و شما می توانید بدون داشتن دفتر کاری، شرکت خود را در منطقه آزاد راس الخیمه ثبت کرده و فعالیت خود را آغاز کنید.
 • برای ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه کشور امارات متحده عربی هیچ نیازی وجود ندارد که شما به طور سالانه گزارش حساب بانکی خود را ارائه کنید.
 • بیشترین میزان محرمانه بودن و انعطاف پذیری فعالیت ها برای ثبت شرکت از بین مناطق مختلف کشور امارات متحده عربی، متعلق به منطقه آزاد راس الخیمه است.
 • در صورت ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه هیچ نیازی به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده وجود ندارد.
 • اگر مدیران و سهام داران علاقه ای به ثبت نام خود در مدارک دولتی کشور امارات متحده عربی نداشته باشند، می توانند با ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه کشور امارات متحده عربی از ثبت نامشان در مدارک دولتی جلوگیری کنند.
 • در صورت ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه، شرکت شما می تواند بدون داشتن هیچ محدودیتی حواله بانکی انجام دهد.
 • ثبت شرکت در منطقه آزاد راس الخیمه، برخلاف سایر مناطق کشور امارات متحده عربی، نیازی به در اختیار داشتن سرمایه اولیه ندارد و شما می توانید بدون داشتن سرمایه اولیه شرکت خود را در منطقه آزاد راس الخیمه به ثبت برسانید و فعالیت تجاریتان را آغاز کنید.
 • می توانید برای شرکت خود در منطقه آزاد راس الخیمه یک حساب بانکی افتتاح کنید.

 

 اقامت مهاجرت راس الخیمه دبی امارات با ثبت شرکت در راس الخیمه | مدارک هزینه ثبت برند و شرکت در راس الخیمه دبی امارات
اقامت مهاجرت راس الخیمه دبی امارات با ثبت شرکت در راس الخیمه | مدارک هزینه ثبت برند و شرکت در راس الخیمه دبی امارات

 

دسته بندی روش های ثبت شرکت در امارات بر اساس تعداد سرمایه گذاران یا سهام داران چگونه انجام می شود؟

روش های ثبت شرکت در امارات بسته به تعداد سرمایه گذاران به دو دسته تقسیم می شود. این دو دسته شامل شرکت های FZE که تنها با وجود یک سهام دار قابل ثبت هستند و شرکت های FZC که برای ثبت به دو الی پنج نفر سهام دار احتیاج دارند، است. برای ثبت هر دو انواع ثبت شرکت در کشور امارات متحده عربی، می توانید از هر ملیتی سهام دار و مدیر برای شرکت خود انتخاب کنید. به علاوه مدیران و سهام داران می توانند اشخاص حقوقی را شامل شوند. سهام دارانی که در کشور به ثبت شده شما در امارات متحده عربی سهم دارند، می توانند به طور فیزیکی در این کشور حضور پیدا نکنند و ساکن کشور دیگری باشند. برای ثبت شرکت در امارات ( اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی) هیچ لزومی ندارد که حساب ها و سپرده های بانکی شما الزاما در این کشور باشند و شما می توانید حساب ها و سپرده های بانکی خود را در هر کشوری قرار دهید.

 

سخن پایانی درباره به ثبت رساندن شرکت در کشور امارات متحده عربی و دبی

برای ثبت شرکت در کشور امارات متحده عربی شما می توانید به روش های مختلفی اقدام کنید و سود زیادی را از این کار به دست بیاورید. هزینه های لازم برای ثبت شرکت در کشور امارات متحده عربی، بسته به نوع شرکت ثبت شده شما، متفاوت بوده و به طور کامل، دقیق و قطعی به شما اعلام می شود. برای ثبت شرکت در این کشور، شما می تواند کسب و کار خود را در ۷ منطقه آزاد مختلف این کشور راه اندازی کنید. از بین مناطق آزاد هفت گانه کشور امارات متحده عربی، بهترین آن ها منطقه آزاد راس الخیمه است که شرایط بهتر و مناسب تری را برای ثبت شرکت در این کشور فراهم می کند. برای ثبت شرکت در این کشور لازم است که شما مدارکی را جمع آوری کرده و مجوز های لازم را دریافت کنید. شما می توانید از طریق ثبت شرکت در کشور امارات متحده عربی، اقامت این کشور را به طور موقتی برای خود و اعضای خانواده تان دریافت کنید. به علاوه این امکان وجود دارد که پس از پایان دوره اقامتتان در این کشور، آن را به مدت طولانی تری تمدید کنید. هر چند از طریق ثبت شرکت در کشور امارات متحده عربی ( اقامت و مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت در دبی ) شما می توانید علاوه بر به دست آوردن سود زیادی، همچنین اقامت این کشور را دریافت کنید؛ اما معایب ثبت شرکت در این کشور و محدودیت ها و سخت گیری هایی که برای مهاجرین ایرانی وجود دارند، می توانند شما را از انجام این کار منصرف کنند. در پایان به شما توصیه می کنیم که اگر مشتاق به تجارت در این کشور از طریق ثبت شرکت هستید، ابتدا اطلاعاتی را در این باره جمع آوری کنید و پیش از هر اقدامی با یک وکیل متخصص و کار بلد مشورت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +