مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک 2021

مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک 2021

مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

شرایط هزینه مدارک فوانین و انواع ثبت شرکت در چک | مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت برند چک

شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ثبت شرکت در چک + مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت برند چک + مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : ثبت شرکت در چک یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور جمهوری چک و مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری است. برای تجارت در حوزه شنگن، لازم است که ابتدا برای ثبت شرکت در یکی از کشور های قاره اروپا و حوزه شنگن اقدام کنید. برای مثال، با ثبت شرکت در چک می توانید برای خود شخصیت حقوقی ایجاد کنید و در کشورهای حوزه شنگن فعالیت تجاری خود را شروع کنید. در این مقاله ما به معرفی ثبت شرکت در چک و روش های آن، روش های مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک، طریقه دریافت اقامت چک با خرید ملک و… پرداخته ایم و سعی داریم به بعضی از سوالات و دغدغه های ذهنی شما درباره ثبت شرکت در چک پاسخ دهیم. پیش از مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک، بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و با آگاهی کامل عمل کنید. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره ثبت شرکت در چک در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ثبت شرکت در چک | مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت برند چک | مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک
شرایط هزینه مدارک قوانین انواع ثبت شرکت در چک | مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت برند چک | مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

 

چرا مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

ثبت شرکت در چک و وضعیت اقتصادی این کشور

دلیل مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : ثبت شرکت در چک با توجه به وضعیت اقتصادی جمهوری چک: کشور چک توانسته است با ارائه حقوق و درامد بالا، توسعه اقتصادی و افزایش نرخ تولید ناخالص داخلی به یکی از مرفه ترین و ثروتمندترین کشورهای کمونیست تبدیل شود‌. همین مسئله باعث می شود که سرمایه گذاران زیادی از سراسر دنیا مایل به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک باشند و تمایل زیادی برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری در این کشور از خود نشان بدهند. از طریق ثبت شرکت در چک می توانید آزادانه با تمامی کشورهای اتحادیه اروپا تجارت کنید. بزرگترین صنعت این کشور، صنعت اتومبیل سازی است و بیشتر فعالیت های این کشور در حوزه اقتصادی هستند. نرخ بیکاری در این کشور، نسبت به کشورهای همسایه کمتر است. بیشتر فعالیت های اقتصادی این کشور در حوزه خصوصی انجام می شود و مهاجرین خارجی می توانند از طریق ثبت شرکت در چک به فعالیت اقتصادی در این کشور بپردازند. نرخ مالیات برای ثبت شرکت در چک نسبتا کم و نرخ تولید ناخالص داخلی در این کشور، نسبتا زیاد است.

متقاضیان می توانند تنها از طریق ثبت شرکت در چک و بدون یادگیری زبان انگلیسی، داشتن تحصیلات دانشگاهی و داشتن تخصص در زمینه خاصی برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در چک، علاوه بر مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، سود زیادی را به دست بیاورند و به راحتی و بدون محدودیت به تمامی کشورهای قاره اروپا و حوزه شنگن سفر کنند. به علاوه، ثبت شرکت در چک می تواند با مزایای دیگری همراه باشد که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم. برای آشنایی بیشتر با ثبت شرکت در چک و مسائل مربوط به آن، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با چک جهت مهاجرت اقامت از طریق ثبت شرکت برند در چک

ثبت شرکت در چک : مرور کوتاهی بر موقعیت جغرافیایی جمهوری چک

ثبت شرکت در چک با توجه به موقعیت جغرافیایی این کشور: کشور جمهوری چک در اروپای مرکزی قرار داشته و با کشورهای آلمان، اتریش، لهستان و اسلواکی همسایه است. پایتخت این کشور، پراگ نام دارد. این کشور پس از جنگ جهانی اول از کشور اتریش جدا شد و با نام چکسلواکی اعلام استقلال کرد. پس از وقوع انقلاب مخملی، این به یک کشور کمونیستی تبدیل شد و پس از آن تا به امروز، کشور چکسلواکی به دو کشور مستقل چک و اسلواکی تقسیم شده است. این کشور از کشور های اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است و مردم این کشور به زبان چک صحبت می کنند. عضویت کشور چک در حوزه شنگن، باعث می شود که این کشور به یکی از محبوب ترین کشورهای جهان تبدیل شود و سرمایه گذاران زیادی سالانه برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در چک اقدام کنند. با مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک، شما می توانید اقامت این کشور و یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا را دریافت کنید و به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن، بدون هیچ محدودیتی، سفر کنید.

دلایل مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

ثبت شرکت در چک به چه دلایلی انجام می شود؟

دلایل مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : ثبت شرکت در چک و علل انجام آن:

 • با مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک ، شما می توانید به راحتی در اتحادیه اروپا عضو شوید.
 • این کشور از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است و در قلب قاره اروپا قرار دارد. با مهاجرت به چک از طریق مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک ، شما می توانید اقامت یکی از زیباترین و بهترین کشورهای اروپا و دنیا را دریافت کنید.
 • در این کشور، جلساتی برای سرمایه گذاران خارجی برگزار می شود.
 • با مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک، شما می توانید از نیروهای کار عالی با دستمزد مناسب بهره بگیرید.
 • این کشور پایه های اقتصادی بالا و با ثباتی دارد و همین موضوع می تواند شما را برای مهاجرت به چک از طریق مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک ترغیب کند.
 • سطح رفاه در این کشور نسبتا بالا بوده و مردم آن فرهنگ بالایی دارند.
 • با دریافت اقامت از طریق مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک، شما می توانید نیاز های زندگی خود را به راحتی تامین کنید و به منابع تامین نیازهایتان دسترسی آسان و سریع داشته باشید.
 • در این کشور امنیت بالایی برای سرمایه گذاری ثبت شرکت در چک وجود دارد.

 

دلایل انتخاب کشور چک برای ثبت شرکت برند | دلایل اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در چک | دلایل ثبت شرکت برند در چک
دلایل انتخاب کشور چک برای ثبت شرکت برند | دلایل اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در چک | دلایل ثبت شرکت برند در چک

 

چگونگی مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

ثبت شرکت در چک چگونه انجام می شود؟

چگونگی مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : ثبت شرکت در چک، پس از گذشتن از یک سری مراحل حقوقی و قانونی انجام می شود. پس از این که شما شرکت خود را در کشور جمهوری چک به ثبت رساندید، شرکت شما یک نهاد کاملا قانونی، دارای تعهدات و مسئولیت های خاص خود، به حساب می آید. در این مقاله ما شما را با مراحل قانونی ثبت شرکت در چک آشنا خواهیم کرد. برای ثبت شرکت در جمهوری چک، ابتدا لازم است یک نام مناسب و غیر تکراری برای شرکت خود انتخاب کنید که با فعالیت های شما تناسب داشته باشد. بعد از آن، لازم است دفتری برای احداث شرکت خود اجاره کنید و آدرس آن را به طور قانونی ثبت کنید. در مرحله بعدی باید نوع فعالیت خود را برای ثبت شرکت در چک تعیین کنید. فعالیت انتخابی شما باید متناسب با تحصیلات، تخصص و سابقه کاریتان باشد. برای ثبت شرکت در چین لازم است که سهام هر یک از سهام داران به طور صحیح و دقیق تعیین شود. انتخاب یک مدیر عامل برای شرکت از اصلی ترین مراحل ثبت شرکت در چک است. در مراحل بعدی نیاز است که شما به ازای تمامی افرادی که در شرکت شما مشغول به کار هستند، گواهی عدم سو پیشینه ارائه کنید. آخرین مرحله ثبت شرکت در چک، به ثبت رساندن شرکت در اداره مالیات و بیمه کردن تمامی کارکنان است. همچنین برای ثبت شرکت در چک، لازم است که شما نمونه ای از امضای تمامی کارکنان را ارائه کنید.

 

 

چگونگی مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | ثبت شرکت در چک چگونه انجام می شود؟ | ثبت شرکت برند در چک چگونه؟
چگونگی مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | ثبت شرکت در چک چگونه انجام می شود؟ | ثبت شرکت برند در چک چگونه؟

 

مزایای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

ثبت شرکت در چک چه مزیت هایی دارد؟

مزایای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : ثبت شرکت در جمهوری چک می تواند بسیار سود آور بوده و مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. بعضی از دیگر مزایای ثبت شرکت در چک به شرح زیر هستند:

 • اگر شما به عنوان یک فرد خارجی شرکتی را در کشور جمهوری چک ثبت کنید، می توانید بدون وجود یک شریک و سرمایه گذار بومی، تمامی مالکیت شرکت خود را داشته باشید و آن را با کسی شریک نشوید.
 • شما به عنوان مالک شرکت به ثبت رسیده در جمهوری چک، می توانید به راحتی به تمام کشورهای اروپایی و حوزه شنگن سفر کنید.
 • پس از ثبت شرکت در چک، امکان معامله و تجارت در سراسر اروپا برای شما فراهم است.
 • پس از گذشت سه سال از اقدام شما برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک، شما می توانید برای دریافت اقامت این کشور درخواست دهید.
 • با مهاجرت به چک از طریق ثبت شرکت در چک، شما می توانید به راحتی برای سفر به سراسر دنیا ویزا تهیه کنید.
 • مهاجرت به چک از طریق  ثبت شرکت در چک به شما این امکان را می دهد که در این کشور حساب بانکی شخصی یا حساب بانکی به نام شرکت خود داشته باشید.
 • با ثبت شرکت در چک و مهاجرت به چک از طریق ثبت شرکا و برند شما می توانید یک برند تجاری اروپایی برای خود ثبت کنید.

 

 

مزایای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | ثبت شرکت در چک چه مزیت هایی دارد؟ | مزایای اقامت از طریق ثبت شرکت برند در چک
مزایای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | ثبت شرکت در چک چه مزیت هایی دارد؟ | مزایای اقامت از طریق ثبت شرکت برند در چک

 

 

مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت برند در این کشور چگونه انجام می شود؟

مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت برند در شرایط خاصی امکان پذیر است و متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق بعضی از روش های سرمایه گذاری برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. در بعضی از روش های مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، فرد سرمایه گذار می تواند اقامت این کشور را به طور دائمی دریافت کند. بعضی از روش های مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، مانند دریافت ویزای کار طولانی مدت و سرمایه گذاری در چک، فرد می تواند اقامت این کشور را دریافت کند. در روش دریافت ویزای کار طولانی مدت، که یکی از روش های مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری است، فرد می تواند ابتدا اقامت کوتاه ۶ ماهه این کشور را دریافت کرده و پس از اتمام آن، اقامت خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کند. در روش دوم مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، فرد می تواند در ابتدا برای خود و اعضای خانواده اش اقامت موقتی کشور چک را به مدت ۲ سال دریافت کند. در هر یک از این دو روش گفته شده برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، مهاجر سرمایه گذار می تواند پس از پنج سال اقامت، برای دریافت اقامت دائمی کشور چک درخواست خود را ثبت کند و پس از گذشت ۱۰ سال از مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، پاسپورت و اقامت دائمی این کشور به او تعلق خواهد گرفت.

 

اقامت چک با خرید ملک را چگونه می توان دریافت کرد؟

اقامت چک با خرید ملک: یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور چک، خرید ملک در این کشور است. از این طریق، شما می توانید علاوه بر سرمایه گذاری در کشور چک و به دست آوردن سود زیاد، موفق به دریافت اقامت چک با خرید ملک شوید. برای اخذ اقامت چک با خرید ملک، شما می توانید اقدام به خرید املاک تجاری، املاک مسکونی یا زمین کنید. البته لازم به ذکر است که تنها با خرید ملک در این کشور نمی توانید موفق به اخذ اقامت چک با خرید ملک شوید. برای دریافت اقامت چک با خرید ملک، لازم است علاوه بر تهیه ملک در این کشور ساکن باشید. میزان دقیق هزینه های لازم برای دریافت اقامت چک با خرید ملک به طور دقیق مشخص و اعلام نشده است. پیش از خرید ملک در این کشور و هر گونه اقدامی برای اقامت چک با خرید ملک، لازم است که نرخ مصادره اموال در کشور جمهوری چک را بررسی کنید. نرخ مصادره اموال در جمهوری چک نشان می دهد که پس از دریافت اقامت چک با خرید ملک، چقدر ریسک مصادره اموال شما توسط دولت وجود دارد. نرخ مصادره اموال سال های اخیر در جمهوری چک نشان می دهد که پس از اخذ اقامت چک با خرید ملک، امنیت خوبی برای املاک و سرمایه شما در این کشور وجود خواهد داشت. هزینه لازم برای خرید ملک و دریافت اقامت چک با خرید ملک در این کشور، به شهر یا منطقه ای که می خواهید در آن جا ملک خریداری کنید بستگی دارد و این مبلغ برای اخذ اقامت چک با خرید ملک بسته به شرایط، متفاوت است.

 

 

 

هزینه مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

هزینه های لازم برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک چقدر است؟

هزینه مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : هزینه های لازم برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک شامل هزینه های مربوط به ثبت شرکت در چک، هزینه های لازم برای اقامت در این کشور، هزینه های مالیاتی، هزینه لازم برای تهیه دفتر شرکت، هزینه های لازم برای تهیه محل زندگی، هزینه های لازم برای حمایت مالی خود و اعضای خانواده، هزینه های لازم برای معاملات صنعتی و انحصاری و… است. در ادامه برخی از هزینه های لازم برای ثبت شرکت در چک و زندگی در این کشور را مورد بررسی قرار داده ایم:

 

 هزینه مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | هزینه ثبت شرکت برند در چک | هزینه اخذ اقامت با ثبت شرکت برند در چک
هزینه مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | هزینه ثبت شرکت برند در چک | هزینه اخذ اقامت با ثبت شرکت برند در چک

 

 

 • هزینه های مربوط به گذران زندگی در جمهوری چک:

هزینه های لازم برای ساپورت مالی شما و اعضای خانواده تان و گذران زندگی در کشور حمهوری چک به شهر و محلی که برای زندگی انتخاب می کنید بستگی دارد؛ همچنین سبک زندگی شما می تواند تا حد زیادی از ایجاد خرج های اضافی بکاهد یا برعکس، هزینه های زندگی شما را خیلی بیشتر کند. هزینه های لازم برای تامین مالی و گذران زندگی شما و اعضای خانواده تان شامل هزینه های رفت و آمد، خوردن وعده های غذایی در رستوران، هزینه های مربوط به خرید اینترنت، پرداخت قبض های آب، برق و گاز و هزینه لازم برای پرداخت اجاره بهای مسکن است. در این بین، هزینه های لازم برای تهیه مسکن از سایر موارد بیشتر است.

 

 • هزینه های لازم برای پرداخت مالیات در جمهوری چک:

اگر شما برای مهاجرت به چک از طریق  ثبت شرکت در چک اقدام کرده باشید، حتما می دانید که موظف به پرداخت مالیات در این کشور خواهید شد. در صورتی که شما به یک سری مشاغل دیگر در جمهوری چک مشغول باشید، می توانید مالیات کمتری را به دولت این کشور پرداخت کنید؛ اما نرخ پرداخت مالیات بر درآمد از طریق ثبت شرکت در جمهوری چک چیزی حدود ۱۹ درصد است‌. پرداخت مالیات در کشور جمهوری چک تنها به اشخاصی تعلق می گیرد که بیشتر از ۱۸۳ روز در کشور جمهوری چک حضور داشته باشند.

 

 • هزینه های لازم برای تهیه بیمه درمانی در جمهوری چک:

برای شروع فعالیت در کشور جمهوری چک لازم است که پیش از اقامت در این کشور، بیمه درمانی خود را تهیه کرده باشید. برای دریافت بیمه در کشور جمهوری چک، لازم است که ابتدا در دفاتر بیمه های درمانی و اجتماعی این کشور درخواست خود را ثبت کرده و ثبت نام کنید. تهیه بیمه های احتماعی برای تمامی افرادی که در کشور جمهوری چک مشغول به کار و فعالیت هستند ضرورت دارد و تمامی مهاجرانی که در این کشور اقامت دارند، باید برای خود بیمه درمانی تهیه کنند.

 

هزینه مالیات ثبت شرکت برند در چک | هزینه بیمه جهت اقامت ثبت شرکت برند در چک | هزینه گذران زندگی در چک
هزینه مالیات ثبت شرکت برند در چک | هزینه بیمه جهت اقامت ثبت شرکت برند در چک | هزینه گذران زندگی در چک

 

دریافت مجوز تجاری جهت مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند در چک و مجوز تجاری

دریافت مجوز تجاری جهت مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : پس از این که درخواست خود را برای ثبت شرکت در چک به ثبت رساندید، دادگاه این کشور مجوز شما را طی ۱۵ روز صادر خواهد کرد. با دریافت مجوز تجاری در این کشور، می توانید نوع معاملات خود را به صورت قانونی مشخص کنید. اخذ مجوز تجاری برای انجام کلیه فعالیت ها در کشور چک، به جز وکالت، پزشکی، روزنامه نگاری، مترجمی و مشاوره مالیاتی، ضرورت دارد. برای دریافت مجوز تجاری در کشور چک، لازم است که شما اقامت یا ویزای این کشور را داشته باشید.

 

 

مدارک لازم برای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

برای ثبت تجاری چه مدارکی لازم است؟

مدارک لازم برای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : برای ثبت تجاری کشور خود به مدارک زیر نیاز خواهید داشت:

 • ابتدا باید مجوز اخذ شده برای تجارت خود را ارائه کنید.
 • به ارائه سند تاسیس شرکت نیاز خواهد بود.
 • ارائه اسم شرکت و آدرس محلی که دفتر اصلی شرکت در آن واقع شده است.
 • ارائه اجاره نامه دفتر شرکت
 • امضای تمامی کارکنان و کارمندان شرکت
 • گواهی تاییدیه بانک مرکزی جمهوری چک مبنی بر داشتن سرمایه لازم برای ثبت شرکت
 • ارائه مدارکی مبنی بر عدم سو پیشینه کارکنان

 

مدارک لازم برای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | مدارک ثبت شرکت در چک | مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت برند در چک
مدارک لازم برای مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | مدارک ثبت شرکت در چک | مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت برند در چک

 

انواع مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک

انواع روش های ثبت شرکت در جمهوری چک

انواع مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : روش های مختلفی برای ثبت شرکت در چک وجود دارند که بسته به نوع آن ها، شرایط مختلفی برای ثبت شرکت در این کشور وجود خواهد داشت. انواع روش های مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک، عبارتند از:

 • اخذ مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک ثبت  با شرکت های شعبه ای از جمهوری چک
 • اخذ مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک با  ثبت شرکت های مشارکتی در جمهوری چک
 • اخذ مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک با ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود در جمهوری چک
 • اخذ مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک با ثبت شرکت های دارای سهام مشترک در جمهوری چک

نکته ای که درباره انواع روش های ثبت شرکت در چک وجود دارد این است که دو روش ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت با سهام مشترک، نسبت به روش های دیگر ثبت شرکت در چک، محبوب تر بوده و طرفداران بیشتری دارند. در ادامه به معرفی این روش های ثبت شرکت در چک می پردازیم.

 

 

انواع مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | انواع روش های ثبت شرکت در جمهوری چک | انواع روش اخذ اقامت چک با ثبت شرکت برند چک
انواع مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک | انواع روش های ثبت شرکت در جمهوری چک | انواع روش اخذ اقامت چک با ثبت شرکت برند چک

 

 

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت مسئولیت محدود sro و برند چک

ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود یا شرکت های SRO در جمهوری چک

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت مسئولیت محدود sro و برند چک : ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود یا شرکت های SRO در جمهوری چک به منظور راه اندازی کسب و کار های کوچک یا متوسط انجام می شود. برای ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود در کشور جمهوری چک، سرمایه گذاران می توانند از یک الی ۵۰ نفر متغیر باشند. برای ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود لازم است که حداقل سرمایه لازم برای انجام این کار را در اختیار داشته باشید. این مقدار چیزی در حدود ۳۰ درصد از کل هزینه ای است که شما برای ثبت این نوع از شرکت های تجاری نیاز دارید. همچنین شما موظف هستید مالیات شرکت خود را در زمان ثبت آن بپردازید. اگر برای ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود یا شرکت های SRO در جمهوری چک، تنها با یک سرمایه گذار یا موسس عمل کنید، دیگر تنها ۳۰ درصد از سرمایه اولیه لازم برای ثبت این نوع شرکت ها از شما درخواست نمی شود؛ بلکه موظف خواهید بود تمام مبلغ لازم برای انجام این کار را بپردازید.

 

مدارک لازم برای اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت مسئولیت محدود sro و برند چک

مدارک لازم برای ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود یا شرکت های SRO عبارتند از:

 • دریافت پروانه و مجوز تجارت برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود، مهم ترین مرحله انجام این کار است.
 • ارائه برنامه جامعی از پرداخت مالیات بر درآمد شرکت و ثبت مالیات بر ارزش افزوده و در نهایت دریافت شماره شناسایی مشخصی برای مالیات
 • مدارک ارائه شده توسط بانک مبنی بر پرداخت مقدار حداقل ۳۰ درصد از سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود
 • امضای تمامی کارکنان و کارمندان شرکت
 • ارائه گواهی عدم سو پیشینه برای تمامی کارکنان و کارمندان شرکت های دارای مسئولیت محدود
 • و…

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت سهام مشترک و برند چک

ثبت شرکت های دارای سهام مشترک در جمهوری چک

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت سهام مشترک و برند چک : برای ثبت شرکت های دارای سهام مشترک در جمهوری چک، نمی توان به صورت انفرادی عمل کرد و لازم است که حداقل دو سهام دار سرمایه گذاری خود را برای تاسیس شرکت های دارای سهام مشترک آغاز کنند. علاوه بر وجود حداقل دو سرمایه گذار یا سهام دار برای تاسیس شرکت های دارای سهام مشترک در جمهوری چک، لازم است که افرادی به عنوان های اعضای مشترک هیئت مدیره و یک هیئت نظارت گر و بازرس، فعالیت کنند. شرکت های دارای سهام مشترک، بیشتر مورد توجه آن دسته از سرمایه گذاران خارجی قرار می گیرند که قصد داشته باشند کسب و کار وسیعی را راه بیندازند.

 

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت مشارکت عمومی و برند چک

ثبت شرکت های مشارکتی یا شرکت های مشارکت عمومی در جمهوری چک

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت مشارکت عمومی و برند چک : در شرکت های مشارکتی یا مشارکت عمومی، تمامی شرکا و سرمایه گذاران مسئولیت یکسانی در قبال فعالیت های تجاری شرکت تاسیس شده بر عهده دارند. برای ثبت شرکت های مشارکتی یا شرکت های مشارکت عمومی در جمهوری چک، شما به سرمایه اولیه و هزینه اولیه نیازی نخواهید داشت. نکته ای که برای ثبت شرکت های مشارکتی یا شرکت های مشارکت عمومی در کشور جمهوری چک باید در نظر بگیرید، این است که برای احداث این گونه از شرکت ها، حداقل تعداد اعضای هیئت مدیره باید ۲ نفر باشند.

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت شعبه ایی و برند چک

ثبت شرکت های شعبه در جمهوری چک یا شرکت هایی که شعبه ای از یک شرکت خارجی هستند

اخذ مهاجرت اقامت با ثبت شرکت شعبه ایی و برند چک :  برای ثبت شرکت های شعبه ای در جمهوری چک که یک شعبه از یک شرکت خارجی هستند، نیازی به مبلغ زیادی برای سرمایه گذاری در این کشور از طریق احداث این نوع شرکت ها نخواهید داشت. شرکت های شعبه ای که در کصور جمهوری چک تاسیس می شوند، در واقع نمایندگی یک شرکت در خارج از کشور چک به حساب می آیند. این شرکت ها با وجود داشتن مدیریت و حساب بانکی مستقل، برای انجام کلیه فعالیت های خود به دفتر مرکزی یا شرکت مادر وابسته هستند. با وجود وابستگی کامل این شرکت ها به شرکت مادر، پس از راه اندازی آن ها در جمهوری چک، باید به طور کامل طبق قوانین حاکم در این کشور به فعالیت بپردازند. برای تاسیس دفتر نمایندگی این دسته از شرکت ها در جمهوری چک، شما می توانید ملک خریداری کنید. این شرکت ها، به وجود یک مدیر و مسئول نیاز دارند و لازم است که تمامی فعالیت های آن ها به صورت برنامه ریزی شده انجام شود.

 

 

اخذ مهاجرت اقامت ثبت شرکت شعبه ایی و مسئولیت محدود و مشارکتی و سهام مشترک در چک ثبت | ثبت شرکت سهام مشترکی مشارکتی چک
اخذ مهاجرت اقامت ثبت شرکت شعبه ایی و مسئولیت محدود و مشارکتی و سهام مشترک در چک ثبت | ثبت شرکت سهام مشترکی مشارکتی چک

 

معایب ثبت شرکت برند در چک
ثبت شرکت در جمهوری چک با چه محدودیت ها و معایبی همراه است؟

معایب ثبت شرکت برند در چک : ثبت شرکت در کشور جمهوری چک در کنار مزایای بی شمار و وسوسه انگیزی که دارد؛ همچنین می تواند با وجود محدودیت ها و معایبی همراه باشد. این محدودیت ها و معایب، گاه آن قدر برای فرد مشکل ساز هستند که می توانند او را از ثبت شرکت در چک منصرف کنند و باعث شوند که او به روش های دیگری برای مهاجرت به کشور چک و دریافت اقامت این کشور فکر کند. برخی از محدودیت ها و معایب مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک عبارتند از:

 • مدت زمان اقامت در کشور جمهوری چک برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک حداقل ۶ ماه حضور در این کشور است. طبیعی است که این روش ثبت شرکت در چک برای سرمایه گذاران خارجی که می خواهند کار خود را در چک گسترش دهند و در عین حال قادر به ترک کشور خود به مدت زمان طولانی نیستند، اصلا مناسب نیست.
 • هزینه های لازم برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک می تواند برای شما دردسر ساز باشد؛ زیرا برای ثبت شرکت در چک و اقامت در این کشور، شما از همان ابتدای ورودتان به جمهوری چک باید مالیات شرکت خود را پرداخت کرده و همچنین یک ملک را برای احداث دفتر شرکت پرداخت کنید؛ در حالی که ثبت شرکت در بعضی از دیگر کشورهای جهان ابتدا می تواند بدون اجاره دفتر و بدون نیاز به پرداخت مالیات صورت بگیرد. هزینه های اجاره ملک در کشور جمهوری چک می توانند گاه بسیار زیاد باشند و بعضی از سرمایه گذاران قادر به پرداخت آن نباشند؛ همچنین هزینه های لازم برای استخدام کارمند و کارکنان می تواند در کشور جمهوری چک بسیار بالا باشد.

 

صنایع پر رونق و اصلی در کشور جمهوری چک

جمهوری چک در زمینه بعضی از صنایع، بسیار پیشرفته بوده از طریق آن ها سالیانه سود زیادی را به دست می آورد. این صنایع اصلی در کشور جمهوری چک که باعث رونق و پیشرفت اقتصادی این کشور هستند، عبارتند از: صنعت خودرو سازی که اصلی ترین و سود آورترین صنعت در کشور جمهوری چک به حساب می آید‌، صنعت آهن و فولاد، صنعت ماشین سازی، صنعت متالوژی، صنعت تولید مواد شیمیایی، صنعت الکترونیک، صنایع تجهیزات و حمل و نقل، صنعت شیشه، صنعت نساجی، صنعت تولید سرامیک و در پایان صنعت تولید دارو. تمامی مواردی که در این قسمت گفته شد، از صنایع پر درآمد و پر رونق در جمهوری چک هستند که حتی به رونق اقتصادی کل قاره اروپا هم کمک زیادی کرده اند.

 

برای ثبت شرکت در چک، فعالیت های خود را چگونه آغاز کنیم؟

به منظور ثبت شرکت در چک و مهاجرت به چک از طریق  ثبت برند و شرکت ، بهتر است که ابتدا به عنوان توریست به کشور جمهوری چک سفر کنید و موقعیت های مختلف کسب و کار و جوانب کاری و تجاری این کشور را به دقت مورد بررسی و تحقیق قرار دهید. در صورتی که برای مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک تصمیم قطعی و نهایی خود را گرفتید، می توانید شرکت خود را بسته به نوع آن با حضور حداقل یک مدیر یه ثبت برسانید. برای ثبت شرکت در چک هیچ محدودیتی مبنی بر ملیت سرمایه گذاران و مدیران شرکت های تاسیس شده در این کشور وجود نداشته و مدیران می توانند از هر ملیتی انتخاب شوند؛ یعنی شما می توانید از طریق مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، بدون هیچ محدودیتی به عنوان مدیر شرکت تاسیس شده خود به فعالیت و کار بپردازید. در صورت مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک، شرکت به ثبت رسیده توسط شما به طور کامل به عنوان یک نهاد قانونی شناخته شده و حقوق، تعهدات و وظایفی دارد.

برای ثبت شرکت در چک پس از مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری، شما به مجوز تجاری ثبت شرکت در جمهوری چک نیاز خواهید داشت. مجوز تجاری ثبت شرکت در این کشور، توسط دادگاه و حدودا ۱۵ روز پس از ثبت درخواست شما صادر می شود. اگر می خواهید مجوز های لازم برای ثبت شرکت در چک را تهیه کنید، بهتر است از قبل اقامت و ویزای جمهوری چک زا دریافت کرده و در این کشور حضور داشته باشید.

 

سخن پایانی در رابطه با ثبت شرکت در چک

سخن پایانی در باب مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند چک : روش های مختلفی برای مهاجرت به چک و دریافت اقامت این کشور وجود دارد. این روش ها شامل مهاجرت به چک از طریق تحصیلی، دریافت اقامت چک با خرید ملک، دریافت ویزای کار در جمهوری چک و… است. بعضی از این روش ها می توانند با محدودیت زیادی همراه باشند. برای مثال با وجود نیاز به پرداخت هزینه های کمتری برای تهیه ویزای تحصیلی و کاری در کشور جمهوری چک، به دلیل محدودیت سنی برای همه مهاجرین امکان انجام این کار وجود نخواهد داشت. یا برای دریافت اقامت چک با خرید ملک، شما باید از قبل در این کشور حضور داشته باشید و نمی توانید بدون حضور در این کشور برای اخذ اقامت چک با خرید ملک اقدام کنید. همچنین اگر شما به دلایلی نتوانید برای ثبت شرکت در چک در این کشور حضور پیدا کنید، قطعا نخواهید توانست از طریق ثبت شرکت در چک به این کشور مهاجرت کنید و قطعا لازم است از روش های دیگری مانند اخذ اقامت چک با خرید ملک، مهاجرت به چک با ویزای کار یا تحصیلی و… اقدام کنید. پس برای مهاجرت به چک لازم است که ابتدا موقعیت خود و شرایط مهاجرت به چک را به خوبی بررسی کنید و سپس از روش های مختلفی مانند اخذ اقامت چک با خرید ملک، مهاجرت به چک از طریق ثبت شرکت در چک، دریافت ویزای تحصیلی برای اقامت در چک، مهاجرت به چک با ویزای کاری و… اقدام کنید.

بهتر است پیش از هر گونه اقدامی برای مهاجرت به کشور چک از طریق ثبت شرکت در چک، به خوبی هزینه های لازم برای انجام این کار را برآورد کرده و حساب و کتاب های لازم را انجم دهید. همچنین مهاجرت به چک از طریق ثبت شرکت در چک نیازمند دریافت مجوزها و طی مراحل خاصی است. برای مهاجرت به چک از طریق ثبت شرکت در چک، بهتر است که از قبل تحقیقات لازم را انجام داده و اطلاعاتی را در این باره به دست بیاورید. برای دریافت راحت تر اقامت و به دست آوردن سود بیشتری از تجارت در جمهوری چک از طریق ثبت شرکت در چک، می توانید با وکیلی که در این زمینه تخصص دارد مشورت کنید تا تجربه بهتری در زمینه ثبت شرکت در چک و مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری داشته باشید.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +