مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال 2021

مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال 2021

مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

شرایط مدارک هزینه قوانین انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال + شرایط مدارک هزینه قوانین انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال : اقامت از طریق تمکن مالی در پرتغال یکی از محبوب ترین و بی دغدغه ترین روش مهاجرت به کشور زیبای پرتغال است و مختص افرادی است که سرمایه کافی برای گذران زندگی خود را در کشور پرتغال دارند و از پس هزینه های زندگی خود و خانوادشون بر می آیند. به مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال اقامت بازنشستگی هم گفته می شود و برای افرادی که خواهان آرامش و استراحت هستند، مهاجرت تمکن مالی در پرتغال می تواند انتخابی ایده ال باشد. تمکن مالی در پرتغال به این شکل است که فرد متقاضی هیچ محدودیتی در خصوص کار کردن در کشور پرتغال را ندارد و برخلاف برخی از کشورها در این نوع مهاجرت تمکن مالی در پرتغال این اجازه به او داده می شود. در این مقاله قصد داریم تمکن مالی در پرتغال و مهاجرت از طریق تمکن مالی  ( شرایط اقامت تکمن مالی پرتغال – مدارک  مهاجرت اقامت تکمن مالی پرتغال – قوانین اقامت تکمن مالی پرتغال + هزینه مهاجرت اقامت از طریق تکمن مالی پرتغال و انواع  مهاجرت اقامت تکمن مالی پرتغال )به پرتغال برای آشنایی شما خوانندگان محترم بررسی کنیم؛ اما قبل از شروع مبحث مهاجرت تمکن مالی در پرتغال بیایید نگاهی به کشور پرتغال و شهرهای آن بیندازیم.

 

 

شرایط مدارک هزینه قوانین انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال
شرایط مدارک هزینه قوانین انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

 

مهاجرت اقامت تکمن مالی پرتغال و اقتصاد

مهاجرت  از طریق تمکن مالی در پرتغال و اقتصاد پرتغال

مهاجرت اقامت تکمن مالی پرتغال و اقتصاد + مهاجرت  از طریق تمکن مالی در پرتغال و اقتصاد پرتغال : مهاجرت تمکن مالی در پرتغال لازمه شناخت اقتصاد این کشور است. برای افرادی که خواهان مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را دارند، خوب است که بدانند قرار است که در کجا زندگی کنند و اقتصاد کشور مقصد، برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال چگونه است. بیشتر اقتصاد این کشور از لحاظ خدماتی است در این کشور گردشگری نقش بسزائی دارد که با کشور اسپانیا بزرگترین شریک تجاری خود در رقابت است و بیشتر کالاهای خود را به اسپانیا صادر می کند که فرانسه و آلمان هم بعد از این کشور با پرتغال در تجارت هستند.

بیشتر صادرات و تولید ناخالص آن از محصولات کشاورزی و کاغذ و ماشین آلات وابسته به این فعالیت ها تامین می شود. راه دیگر درآمد زایی این کشور از طریق ماهیگیری و انواع نوشیدنی صورت می گیرد.

 

بهترین شهرهای برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

آشنایی با شهرهای پرتغال جهت اقامت از طریق تمکن مالی

بهترین شهرهای برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال + آشنایی با شهرهای پرتغال جهت اقامت از طریق تمکن مالی : مهاجرت تمکن مالی در پرتغال لازمه شناخت برخی از شهرهای این کشور است که در ادامه به مهمترین شهرها برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال اشاره خواهیم کرد.

 

بهترین شهرهای برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال | آشنایی با شهرهای پرتغال جهت اقامت از طریق تمکن مالی
بهترین شهرهای برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال | آشنایی با شهرهای پرتغال جهت اقامت از طریق تمکن مالی
شهر آویرو و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

آویرو

شهر آویرو و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : بدون شک از بهترین شهرهای برای زندگی این کشور شهر زیبای آویرو است که لقب ونیز پرتغال را به خود اختصاص داده است. بیشتر معامری این شهر شبیه به معماری هنرنو است.

آویرو یکی از شهرهای زیبای و توسعه یافته کشور پرتغال محسوب می شود سرشار از جاذبه های طبیعی قایق های سنتی و طبیعت بکر و دلچسب است این شهر خیلی گرم و آفتابی نیست؛ بنابراین متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال می توانند دوران بازنشستگی خود را در کنار همسر و فرزندانشان در سایه مهاجرت تمکن مالی در پرتغال طی کنند و از دوران استراحت شان لذت ببرند.

 

شهر براگا و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

 

شهر براگا و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال  : یکی از شهرهای جوان نشین این کشور است و از رشد جمعیت خوبی برخوردار می باشد. براگا سرشار از زیبایی است و کاملا توسعه یافته است. سیستم حمل و نقل خوبی دارد که دسترسی را به سایر نقاط کشور پرتغال آسان کرده است. این شهر از بناهای تاریخی گرفته تا فروشگاه های لوکس و مدرن سرشار از زیبایی و شگفتی است و این شهر را برای افرادی که خواهان استراحت و لذت بردن هستند در سایه مهاجرت تمکن مالی در پرتغال پیشنهاد می کنیم.

شهر ایوورا و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

ایوورا

شهر ایوورا و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : این شهر هم یکی دیگر از شهرهای زیبای کشور پرتغال و یکی از شهرهای با تاریخ غنی این سرزمین محسوب می شود. این شهر جمعیت کمی دارد که برای استراحت بعد از بازنشستگی و برای کسانی که قصد اخذ ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را دارند، سکوت و خلوتی این شهر انتخاب ایده آلی است. این شهر با دیوارهای قدیمی احاطه کرده است که در مزکز آن قلعه رومی « دیانا» با سبک معماری گوتیک قرون وسطی قرار گرفته است. ایوورا خلوت و پر از آرامش است و مخصوص کسانی است که می خواهند دوران بازنشستگی خود را در آرامش سپری کنند.

شهر فارو و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

فارو

شهر فارو و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : فارو بزرگترین شهر در منطقه جنوبی پرتغال و یکی از ارزشمندترین شهرهای این کشور به شمار می رود. فارو با آب و هوای بی نظیر و سواحل جذابی که دارد چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. جمعیت این شهر خیلی کم است و لی این شهر خیلی توسعه یافته است. شهر فارو می تواند انتخاب مناسبی برای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باشد و برای کسانی که قصد دارند مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را انتخاب کنند و دوران بازنشستگی خود را در کمال آرامش و در سواحل زیبای این شهر بگذرانند. فارو پیشنهاد فوق العاده ای برای افراد خواهان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال است.

گویمارائس در قسمت شمالی و نزدیک به شهر براگا قرار گرفته است که به این شهر در قرن دوازدهم تا الان شهر گهوارده نام گرفته است که اولین پادشاه این کشور این منطقه را فتح کرد و به آن به شکل امروزی شکل بخشید. گویمارائس نشان گر تاریخ غنی است که با مدرنیته ادغام شده است. همه جای این شهر آثار تاریخی فاخر خود نمایی می کنند. این شهر برای کار و زندگی و مهاجرت تمکن مالی در پرتغال  بسیار ایده آل و برای افراد متقاضی تمکن مالی در پرتغال بی نظیر است.ش

شهر لیسبون و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

لیسبون

شهر لیسبون و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : لیسبون پایتخت کشور پرتغال و البته یکی از بهترین شهرهای این سرزمین به شمار می رود که در نزدیکی اقیانوس اطلس بنا شده است. شهر لیسبون پرتغال علاوه بر زیبایی یکی از شهرهای صنعتی و توسعه یافته پرتغال محسوب می شود که فرصت های شغلی و سرمایه گذاری را برای خیلی از مردم فراهم کرده است. این شهر یکی دیگر پیشنهاد ما برای زندگی و مهاجرت تمکن مالی در پرتغال است. لیسبون امکانات زیادی را در اختیار متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال قرار می دهد.

شهر پرتو و ویلا نوا دگایا و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

پورتو و ویلا نوا دگایا

شهر پرتو و ویلا نوا دگایا و مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : نام این دو شهر را در کنار هم آوردیم که در اصل این دو شهر از هم جدا شدنی نیستند درست است که این شهرها با رودخانه دورو از هم دور افتادند، از طریق پل ها و قایق ها با هم در ارتباط اند. در این دو شهر اقتصاد روز به روز پیشرفت می کند و در این شهرها فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد. مردم شهر پورتو و ویلا نوا دگایا بسیار خونگرم و مهربان هستند؛ به طوری که شما به عنوان اتباع خارجی می توانید در بین آن ها به راحتی در سایه مهاجرت تمکن مالی در پرتغال زندگی کنید و نهایت لذت و رفاه را به دست بیاورید؛ چون این شهر پر از سرگرمی های خیابانی، سالن های نمایش و غذاهای خوشمزه است.

حال که به برخی از شهرهای کشور پرتغال برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال اشاره کردیم، باید این را بدانید که فرقی نمی کند که شما کدام شهر را برای زندگی یا مهاجرت تمکن مالی در پرتغال انتخاب می کنید، این کشور پر از زیبایی و شگفتی است. یک نکته که وجود دارد این است که این کشور برخلاف سایر کشور های اروپا توسعه یافته ترین شبکه های جاده ای را از آن خود کرده است؛ به طوری که به راحتی می توانید از شهری به شهر دیگر بروید

 

 مهاجرت اقامت در لیسبون وپرتو و ویلا نوا دگایا وفارو و ایوورا و براگا و آویرو پرتغال از طریق تمکن مالی
مهاجرت اقامت در لیسبون وپرتو و ویلا نوا دگایا وفارو و ایوورا و براگا و آویرو پرتغال از طریق تمکن مالی

 

انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

مهاجرت تمکن مالی در پرتغال و انواع اقامت در این کشور

انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال + انواع اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی پرتغال : مهاجرت تمکن مالی در پرتغال و انواع اقامت در این کشور: در ابتدا لازم است این را بگوییم که کشور پرتغال دو نوع اقامت برای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال در نظر گرفته است: مهاجرت تمکن مالی در پرتغال به صورت موقت و ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال.

 

 

انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | انواع تمکن مالی پرتغال | انواع اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی پرتغال
انواع مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | انواع تمکن مالی پرتغال | انواع اقامت مهاجرت از طریق تمکن مالی پرتغال

 

اقامت دائم پرتغال به مدت یک سال است که متقاضی می تواند به دلخواه هر وقت که خواست از کشور پرتغال بیرون بیاید و دوباره وارد این کشور بشود. متقاضی ویزای با اهداف مختلف ممکن است که اقدام به درخواست ویزای پرتغال کند که شامل موارد زیر می شود:

 • اهداف دینی و مذهبی
 • برای درمان
 • آموزش یا کارآموزی
 • تحقیق و بررسی
 • گردش و تفریح

متقاضی مهاجرت موقت می تواند بعد از مدت یک سال تمدید ویزای اش، دوباره یک سال دیگر ویزای خود را تمدید کند که بعد از 5 سال می تواند به اقامت دائمی کشور پرتغال دست پیدا کند.

بعضی از روش ها برای دریافت ویزای مهاجرت به پرتغال زمینه را برای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال فراهم می کند که از برخی از این روش های زیر می توان به ویزای پرتغال دست یافت که عبارتند از:

 • اقامت از راه تحصیل در پرتغال
 • مهاجرت از طریق تولد در پرتغال
 • اقامت از راه ازدواج در پرتغال
 • مهاجرت از راه ویزای کار در پرتغال
 • مهاجرت از راه سرمایه گذاری در پرتغال
 • مهاجرت تمکن مالی در پرتغال

در ادامه به هر کدام از روش های رسیدن به اقامت در کشور پرتغال اشاره کوتاهی خواهیم کرد.

 

شرایط مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

شرایط تمکن مالی در پرتغال | شرایط اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

شرایط مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال + شرایط تمکن مالی در پرتغال + شرایط اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال : تمکن مالی در پرتغال از طریق ارائه برخی مدارک لازم صورت می گیرد که به دو دسته دایم و موقت تقسیم می شود که افراد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال می توانند ابتدا یک اقامت 4 ماهه دریافت کنند. پس از تایید اولیه مدارک، یه فرد ویزای 4 ماهه ای داده می شود که بتواند به پرتغال مراجعت نموده و باقی مراحل اخذ اقامت را طی نماید. پس از ورود به کشور پرتغال فرد می بایست برای مصاحبه با اداره مهاجرت پرتغال وقت رزرو کند که با توجه به شهر محل سکونت در پرتغال، حداقل 2 تا 3 ماه باید برای مصاحبه منتظر بماند. لازم است متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال در این مصاحبه تمامی مدارک لازم را با خود به همراه داشته باشد.

 

 

شرایط مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | شرایط تمکن مالی در پرتغال | شرایط اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال
شرایط مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | شرایط تمکن مالی در پرتغال | شرایط اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

 

این نوع مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال قابل تمدید به یک سال است و بعد از یک سال در خاک این کشور ماندن و پذیرش شروط لازم برای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال می توانند از یک سال به دو سال و در نهایت، به 5 سال مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را تمدید کنند و در نهایت به مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال به صورت دائم دست پیدا کنند.

 

مدارک مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

مدارک لازم تمکن مالی در پرتغال | مدارک اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

مدارک مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال ++ مدارک لازم تمکن مالی در پرتغال – مدارک اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال : تمکن مالی در پرتغال باید طبق طی مراحل و ارائه مدارک صورت بگیرد. مدارک لازم برای دریافت ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال به شرح زیر می باشد:

 

 

مدارک مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مدارک لازم تمکن مالی در پرتغال | مدارک اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال
مدارک مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مدارک لازم تمکن مالی در پرتغال | مدارک اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

 

 • پاسپورت معتبر الزامی است
 • فرد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال نباید شهروند اروپایی باشد.
 • عدم سوءپیشینه داشته باشد.
 • از متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال گردش حساب 6 ماهه خواسته می شود.
 • اظهارنامه‌ براساس ممنوعیت ورود به کشور پرتغال بدون ویزا الزامی است.
 • ترجمۀ رسمی حکم بازنشستگی، افزایش مستمری و فیش مستمری به همراه داشته باشد
 • متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باید حداقل سرمایه 7000یورو برای یک سال زندگی متعهد شود.
 • حداقل سرمایه 3.500یورو برای یک سال زندگی به اضافه بازگسالان همراه دیگر مثل والدین وابسته و همسر داشته باشد.
 • رزرو هتل یا دعوت‌نامه از شخص یا اشخاص مقیم پرتغال باشد که محل اقامت متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را نشان می دهند
 • ترجمه سابقه‌ بیمه و مدارک مالیاتی هم مورد نیاز است.

مبلغ مورد نیاز برای اثبات تمکن مالی در پرتغال به طور مستقیم از ایران به حسابتان در پرتغال واریز می شود .

پس از ورود متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال به خاک کشور پرتغال بین 2 تا 3 ماه باید صبر کند تا اداره مهاجرت مصاحبه را انجام بدهد. در این مدت فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باید محل سکونت خود را انتخاب کند و مدارک لازم را تهیه کند.

مهاجرت تمکن مالی در پرتغال زیر مجموعه مهاجرت سرمایه گذاری در پرتغال است؛ با این تفاوت که فرد درابتدا برای دریافت مهاجرت تمکن مالی در پرتغال به انتقال سرمایه نیازی ندارد و فقط باید ثابت کند که می تواند از خود و خانواده اش حمایت مالی داشته باشد و  هزینه های زندگی اش را بدون کمک گرفتن از کشور پرتغال تامین کند.

یه نکته درخصوص مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال باید گفته شود این است که این کشور هیچ مالیاتی را بر دوش افرادی خواهان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال نینداخته و این افراد تا 10 سال می توانند هیچ مالیاتی پرداخت نکند. این یک امتیاز مثبت برای افرادی که می خواهند مدت کوتاهی را فقط برای لذت بردن و استراحت کردن در این کشور بگذارنند و مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را به صورت موقت می خواهند.

فرد متقاضی باید مدارک لازم برای دریافت مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را به اداره مهاجرت پرتغال ارائه کند و به مدت 4 ماه حق ویزای تمکن مالی به پرتغال را دریافت کند. فرد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال اجازه دارد که دو بار به این کشور بیاید و بعد مدت اقامت خود را به یک سال تغییر بدهد. فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باید واجد شرایطی باشد که با ماندن در این کشور و حق ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال او  موافقت شود.  فرآیند اداری اخذ مهاجرت تمکن مالی در پرتغال از زمان ارائه درخواست در سفارت پرتغال در ایران تا تصمیم گیری نهایی، حدود 4 تا 6 ماه زمان می برد که دارنده ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باید حداقل 180 روز در سال را در این کشور سپری کرده باشد تا بتواند مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را به مدت یک سال دیگر تمدید کند و در نهایت به مهاجرت تمکن مالی در پرتغال به صورت دائمی و پاسپورت پرتغال دست پیدا کند و به همراه اعضای خانواده خود در سایه مهاجرت تمکن مالی در پرتغال به رفاه و آرامش برسند.

 

هزینه مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | هزینه تمکن مالی در پرتغال

هزینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال 

هزینه مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال */* هزینه تمکن مالی در پرتغال + هزینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال  : مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال از طریق اثبات درآمد سالیانه فرد متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال امکان پذیر است که لازمه آن می تواند درآمد از طریق حقوق درمد حقوق ثابت مثل: حقوق بازنشستگی یا اجاره املاک باشد.

 

هزینه مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | هزینه تمکن مالی در پرتغال | هزینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال   
هزینه مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | هزینه تمکن مالی در پرتغال | هزینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال

 

 • فرد خواهان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باید مقدار درآمدی که متعهد شود9000 یورو درآمد سالانه است که برای همسرش این مبلغ نصف می شود 4500 یورو و برای هر کدام از فرزندان زیر 21 سال هم باید هزینه ای معادل 3000 یورو پرداخت کند.
 • بازنشستگان متقاضی تمکن مالی در پرتغال باید حقوق یا مستمری ثابت 600 یورو در ماه را متعهد بشود در این صورت که می تواند ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را از آن خود کند؛ یعنی اگر فرد بازنشسته خواهان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال بتواند برای همسرش 300 یورو و به ازای هر فرزند حداقل 160 یورو ماهانه به دولت پرتغال بدهد به خوبی می تواند به مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال دست پیدا کند.

بدیهی است که هر فردی که این شرایط را دارد و می تواند این مقدار درآمد سالانه خود را به اداره مهاجرت پرتغال به اثبات برساند، به راحتی می تواند مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را به دست بیاورد.

پروسه انجام مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال به این شکل است که افراد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال با اثبات درآمد 600 یورو مازاد بر حقوق دریافتی خود می توانند به مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را به دست بیاورند.

مهاجرت اقامت دائم پرتغال از طریق تمکن مالی

مهاجرت تمکن مالی در پرتغال و راه های رسیدن به اقامت دائم پرتغال

مهاجرت اقامت دائم پرتغال از طریق تمکن مالی + مهاجرت تمکن مالی در پرتغال و راه های رسیدن به اقامت دائم پرتغال: به غیر از مهاجرت تمکن مالی در پرتغال یک راه سرمایه گذاری دیگر و کسب اقامت دائم این کشور وجود دارد که آن هم از طریق ثبت شرکت خرید ملک و خرید سهام امکان پذیر می شود.

 

 

مهاجرت اقامت دائم پرتغال از طریق تمکن مالی | اقامت دائم پرتغال از طریق تمکن مالی | مهاجرت تمکن مالی اقامت دائم پرتغال
مهاجرت اقامت دائم پرتغال از طریق تمکن مالی | اقامت دائم پرتغال از طریق تمکن مالی | مهاجرت تمکن مالی اقامت دائم پرتغال

 

پرتغال یکی از محبوب ترین و راحت ترین فرصت های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی است که روش های سرمایه گذاری در این کشور زیبا را انتخاب کرده اند که شامل موارد زیر می شود:

 • ثبت انواع شرکت سهامی عام و محدود یا کارآفرینی، طرح یک استارآپ در راستاری کمک کردن به توسعه فعالیتهای نوآورانه یا خدماتی
 • اقامت پرتغال از طریق خرید ملک: دولت پرتغال شرایطی را فراهم کرده است تا افراد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال با خریدن ملکی به ارزش حداقل 500.000 یورو یا بازسازی ملکی قدمت بیش از 30 سال با قیمت حداقل 350.000 یورو به اقامت دائم دست پیدا کنند.

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام: که شامل خرید اوراق قرضه دولتی، سپرده گذاری و انتقال پول و مشارکت در انجام پروژه های تحقیقاتی، هنری و یا در بخش های دولتی یا فرهنگی پرتغال می شود و هم چنین خرید سهام از طریق کسب و کار های کوچک در این کشور متقاضیان سرمایه گذاری در کشور پرتغال می توانند اقامت این کشور را به دست بیاورند.

اقامت از راه ویزای کار: به جز ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال روش های دیگری نیز برای اقامت وجود دارد که ویزای کار یکی دیگر از این روش ها به شمار می رود.

اگر شما قصد دارید به عنوان کارفرما در پرتغال فعالیت داشته باشید باید در ابتدا یک طرح محکم اقتصادی ارائه کنید تا به شما اجازه کار داده بشود هم چنین باید یک تعداد مشخصی کارمند یا کارگر را به استخدام خود در آورده باشید. اگر به عنوان کارجو قصد کار در این کشور را دارید کارفرمای شما باید حمایت خود را از شما اعلام کند. زبان انگلیسی یا پرتغالی برای کار کردن در کشور زیبای پرتغال الزامی است. متقاضی این نوع اقامت بعد از گذراندن 4 یا 3 سال و پرداخت حق بیمه و مالیات خود می تواند به اقامت دائمی دست پیدا کند. این راه برای کسانی که نمی توانند درخواست تمکن مالی در پرتغال را داشته باشند و شرایط مالی خوبی ندارند، پیشنهاد می کنیم.

اقامت در پرتغال از طریق تحصیل: یکی دیگر از راه های مهاجرت به پرتغال بعد از مهاجرت تمکن مالی در پرتغال است که این کشور با امکانات و دانشگاه های معتبری که دارد، بستر را برای کسانی که قصد گرفتن اقامت از این راه را دارد، فراهم کرده است. فرد که ویزای تحصیلی پرتغال را دارد به راحتی می تواند بدون هیچ محدودیتی کار هم بکند. یکی از خوبی های این روش این است که فرد اگر به غیر ویزای تحصیلی ویزای همراه هم داشته باشد، هم محدودیتی در خصوص تحصیل فرد همراه وی هم وجود ندارد. ذکر یک نکته الزامی است که اگر شما ویزای تمکن مالی در پرتغال را انتخاب کنید، در مدتی که اقامت دارید نیز تمام خانواده تان حق تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه های کشور پرتغال را به دست می آورند.

مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج: به غیر از مهاجرت تمکن مالی در پرتغال انواع مهاجرت های دیگری مثل ازدواج با یک تبعه پرتغالی نیز راه دیگری برای دریافت مهاجرت به پرتغال محسوب می شود. شخصی که چه مرد و چه زن، با یک تبعه پرتغالی ازدواج کرده، باید تمکن مالی در پرتغال را داشته باشد و تمام هزینه های زندگی یک سال را بتواند تامین کند و پشتوانه قوی مالی داشته باشد.

شخص متقاضی اقامت در پرتغال با رعایت این نکات بعد از حداقل ۳ سال می تواند درخواست اقامت دائم بدهد.

مهاجرت از راه تولد فرزند در پرتغال: آخرین نوع مهاجرت در پرتغال از راه تولد است که اگر فردی در خاک این کشور به دنیا بیاید و پدر یا مادر تبعه این کشور را نداشته باشد، نمی تواند به اقامت این کشور دست پیدا کند. فقط در صورتی می تواند که حداقل یکی از والدینش تبعه پرتغال باشند این امکان وجود دارد؛ در اصل کشور پرتغال بیشتر به تابعیت بر اصل خون اعتقاد دارد تا قانون خاک.

حالا به بحث اصلی این مقاله یعنی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال می رسیم قبل از اینکه وارد بحث تمکن مالی در پرتغال شویم لازم اخکافی یا درآمد خوبی ( مستمری برای بازنشستگان) برای اثبات تمکن مالی در پرتغال برخوردار باشد.

همان طور که گفته شد مهاجرت تمکن مالی در پرتغال یکی از برنامه های ایده آل برای بازنشستگان است که درآمد کافی را برای تامین مخارج زندگی خود را دارند. اولین قدم برای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال این است که از سفارت پرتغال تاییدیه ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را دریافت کنید.

 

توضیحات تکمیلی برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال

تمکن مالی در پرتغال و توضیحاتی پیرامون این کشور

توضیحات تکمیلی برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال + تمکن مالی در پرتغال : پرتغال که در ابتدا پروتوکال نام داشته، درگذشته نام شهر بسیار کوچکی بود که در کنار رودخانه دورو واقع شده شده بود که امروز اوپورتوی کنونی یا همان پرتغال نام گرفته است.

پرتغال یا جمهوری پرتغال سرزمینی است که در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است که زبان رسمی این مردم پرتغالی و زیرشاخه رومی است. این کشور فرهنگ کهن و غنی دارد؛ به صورتی که در اکثر شهرهای این کشور آثار تاریخی و فرهنگی خود نمایی می کنند.

این کشور یکی از امن ترین کشورهای اروپایی است که نرخ جرم و جنایت در پرتغال خصوصا پایتخت آن در لیسبون بسیار پایین است برای همین هیچ کس زندگی در چنین کشوری با چنین شرایطی را کنار نمی گذارد و به اقامت در این کشور از هر نوع بدون سرمایه گذرای و چه با سرمایه گذاری های کلان و همین طور مهاجرت از طریق تمکن مالی در پرتغال که بدون سرمایه زیاد و دادن مالیات به دولت این کشور صورت می گیرد.

هیچ حسی بهتر از این است که بعد از چند سال کار کردن به کشور دیگری مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را انجام بدهید و در کنار ساحل آن لم بدهید و از بازنشستگی خود در کنار خانواده تان در امنیت کامل روزگار بگذرانید.

پایتخت این کشور زیبا لیسبون است که پرجمعیت ترین و بزرگ ترین و توسعه یافته ترین این کشور است مذهب مردم این سرزمین غالبا مسیحیت کاتولیک است. در حاشيه غربي شبه جزيره ايبري بنا شده به صورتی که اقيانوس اطلس سواحل غربي و جنوبي کشور پرتغال را پوشانده است و این کشور در همسایگی اسپانیا قرار دارد که تنها کشور همسایه آن محسوب می شود و از مشرق و شمال به اسپانیا می رسد.

این کشور آب و هوایی مدیترانه ای دارد و از گرم ترین کشورهای اروپایی به شمار می رود. تابستان های این سرزمین از بهترین فصل های آن است که هر ساله در لیسبون که پایتخت این کشور است. جشن بزرگداشت آنتونی، یکی از قدیسین؛ برگزار می شود که یکی از زیباترین و نمادین ترین جشن های این کشور است به متقاضیان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال شرکت و تماشا در چنین جشنواره ای را پیشنهاد می کنیم . سواحل زیبای پرتغال در تابستان بسیار دلپذیر می شود.

واحد پول در کشور پرتغال و ارز رایج آن یوروست. کشور پرتغال هفت ناحیه و دو منطقه خود مختار دارد.

کسانی که قصد مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را دارند، جالب است بدانند که پرتغال از لحاظ زمانی حدود سه ساعت و نیم از ایران عقب‌تر است.

 

توضیحات نکات تکمیلی برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال | توضیحات مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال
توضیحات نکات تکمیلی برای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال | توضیحات مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

 

 

اقدامات لازم جهت مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال
مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال و اقدامت لازم

اقدامات لازم جهت مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال لازمه نوعی ارائه مدرک به اداره مهاجرت این کشور و تمدید ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال می باشد شرایط اخذ ویزای مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال از فردی به فرد دیگر متفاوت است. یعنی فرد خواهان مهاجرت تمکن مالی در پرتغال اگر قبلا ویزای شنگن را دریافت کرده باشد دیگر لازم نیست مجددا حساب بانکی در این کشور باز کند؛ چون مدارک کافی را دارد.

همچنین برای فرد خواهان مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال اگر به این کشور رفت و آمد زیادی داشته باشد و حضور خود را در کشور به اثبات رسانده باشد؛ یعنی قبلا ویزای این کشور را دریافت کرده باشد، این فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال شرایط بهتر و راحت تری دارد.

 

اقدامت لازم برای اخذ یا تمدید مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال شامل موارد زیر می شود

 • افتتاح حساب
 • اجازه نامه ملک در پرتغال
 • پاسپورت با مهر ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال از سفارت پرتغال
 • مدرک اثبات برای تمکن مالی در پرتغال
 • ارائه بیمه سلامت
 • برخی مدارک دیگر ترجمه شده به زبان پرتغالی

با دریافت ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال فرد می تواند به هر کدام از کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کند.

لازم به ذکر است متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال برای تمدید مهاجرت تمکن مالی در پرتغال نباید بیشتر از 6 ماه متوالی در سال را خارج از پرتغال گذرانده باشد.

مزایای مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال

متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال و مزایای آن

مزایای مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال : متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال مزیتی های زیادی دارد که به برخی از این مزایا اشاره می کنیم.

 • پرتغال سیستم سیاسی ثابتی دارد. در ممکلت پرتغال تروریسم و مافیا وجود ندارد.
 • قیمت خانه در بیشتر شهرهای زیبای پرتغال ارزان تر از کشورهای دیگر عضو اتحادیه اروپاست برای همین کسانی که قصد اخذ مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را دارند، می توانند به راحتی در شهرهای زیبای این کشور خانه بخرند یا اجاره کنند. اگر شخصی قصد دارد از طریق خرید املاک به طور انبوه در زمینه اخذ مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال فعالیت کند، می تواند این کشور را برای این مقصد مهاجرت تمکن مالی در پرتغال انتخاب کند و مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال را به دست بیاورید.
 • یکی از مزیت های مهاجرت تمکن مالی در پرتغال از طریق فروش یا اجازه املاک در کشور پرتغال سود دهی زیادی در انتظار متقاضیان مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال است؛ چون املاک در پرتغال در بیشتر ماه های سال در اجاره هستند.
 • هزینه های زندگی در این کشور برخلاف سایر نقاط اروپا ارزان تر و کاملا مقرون به صرفه تر است. در این کشور قیمت خوراکی و نوشیدنی به شدت کم است. هزینه های برق گاز و آب، در مقایسه با بیشتر کشورهای اروپایی، ارزان است که تعجبی ندارد که بسیاری از افراد را به مهاجرت تمکن مالی در پرتغال سوق می دهد.
 • متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال به راحتی می تواند در کشور عضو اتحادیه اروپا اقامت داشته باشد و با ویزای شنگل به بیش از 130 کشور سفر کند و از تمام امکانات رفاهی خدماتی و تحصیلی برای فرزندانش بهره مند شود
 • متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال تا چند سال از دادن مالیات معاف می شود
 • متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال در کشور پرتغال اجازه کار و فعالیت اقتصادی پیدا می کند.
 • این کشور اقتصاد پابرجا و نرز ارز ثابت دارد؛ پس می تواند مکان خوبی برای پوشش هزینه های زندگی یا مهاجرت تمکن مالی در پرتغال باشد.

 

مزایای مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مزایای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال | مزایای تمکن مالی پرتغال
مزایای مهاجرت اقامت تمکن مالی پرتغال | مزایای مهاجرت اقامت از طریق تمکن مالی پرتغال | مزایای تمکن مالی پرتغال

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال و سخن پایانی

مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال یکَی از بی دغدغه و راحت ترین روش های برای کسی که از درآمد مکفی و مناسبی برخودار است. اگر کسی درآمد مکفی دارد و می تواند از پس هزینه های خود و خانوده اش بدون کمک گرفتن از کشوری که قصد مهاجرت تمکن مالی در آن را دارد، می تواند به راحتی ویزای مهاجرت تمکن مالی در پرتغال را به دست بیاورد. تمکن مالی در پرتغال با اثبات گردش حساب به اداره مهاجرت، امکان پذیر است که این اقامت یک ساله است که به دو سال قابل تمدید است و حتی اجازه کار و فعالیت شغلی را هم در مدت مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال هم بدون پرداخت حق هیچ مالیاتی به فرد داده می شود. فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال بعد از 5 سال درنهایت به مهاجرت از طریق تمکن مالی به پرتغال به صورت دائم دست پیدا می کند و فرد متقاضی مهاجرت تمکن مالی در پرتغال از تمام امکانات این کشور برخوردار می شود.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +