اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد

اقامت ثبت شرکت سوئد | مهاجرت ثبت شرکت سوئد

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد تبدیل به یکی از دغدغه های افراد برای سرمایه گذاری در سوئد شده است یعنی بیشتر افراد برای اینکه بتوانند به یک سرمایه گذاری مطلوب و سود بالا برسند دست به ثبت شرکت میزنند. ما در این مقاله می‌ خواهیم درباره شرایط ثبت شرکت در سوئد، میزان سرمایه گذاری در سوئد و همچنین نحوه گرفتن و اخذ اقامت در سوئد و در نهایت انواع شرکت در سوئد را مورد بحث و بررسی قرار دهیم . اگر شما هم به عنوان یکی از افراد متقاضی ثبت شرکت در سوئد هستید و می خواهید نسبت به شرایط این سرمایه گذاری آشنا شوید پس این مقاله را از دست ندهید و تا آخر ما را همراهی کنید.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت سوئد | اخذ اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت | ثبت شرکت در سوئد
اقامت مهاجرت ثبت شرکت سوئد | اخذ اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت | ثبت شرکت در سوئد

 

بررسی شرایط برای ثبت شرکت در سوئد

اقامت مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در سوئد قطعا دارای شرایطی خواهد بود که باید  شما آن ‌ها را انجام دهید که بتوانید یک شرکت را در سوئد به ثبت برسانید .

کشور سوئد، کشوری است که از گذشته ‌های دور در ردیف کشورهای مورد علاقه برای مهاجرت قرار گرفته است و در این بین ایرانیان تقاضای بیشتری برای مهاجرت به این کشور را داشتند اگر شما هم جزء افرادی هستید که می خواهید برای سرمایه گذاری و سود بالا نسبت به ثبت کشور در سوئد اقدام کنید پس بهتر است که این مقاله را از دست ندهید. ما در این مقاله به صورت کامل و شفاف تمامی مراحل انجام برای ثبت شرکت در سوئد، اخذ اقامت در سوئد، انواع شرکت در سوئد و شرایط سرمایه گذاری در سوئد را مورد بررسی قرار می دهیم و اگر کاملاً در این زمینه روشن نشد ایده و هنوز هم بعد از خواندن این مقاله دچار ابهامات و سردرگمی بودید می توانید با شرکت تماس گرفته و از مشاوران ما استفاده کنید.

شرایط عمومی اقامت برای ثبت شرکت در سوئد

شرایط مهاجرت اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد دارای یک سری شرایط عمومی است که در این بخش به آن ها اشاره مختصری خواهیم کرد. در ابتدا توضیحی راجع به کشور سوئد می ‌دهیم تا برای مهاجرت به این کشور دچار مشکل نشوید و همچنین آشنایی  کوچکی و اطلاعات مختصری را درباره این کشور بدانید.

سوئد کشوری است که در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار گرفته است و از شمال همسایه کشور فنلاند و از سمت شرق همسایه خلیج بوتنی و از سمت غرب  همسایه کشور نروژ و از سمت جنوب شرقی همسایه دانمارک می‌ باشد. مساحتی که کشور سوئد دارد 449.664  کیلومتر مربع است و از نظر پهناوری و گستردگی این کشور در رتبه چهارم نسبت به سایر کشورهای اروپایی قرار گرفته است . اگر بخواهیم به تولید ناخالصی در این کشور اشاره کنیم باید بگوییم از نظر تولید ناخالصی کشور سوئد در رتبه هشتم قرار می‌گیرد و به همین دلیل می توان گفته یکی از کشورهای دارای اقتصاد قوی می باشد که شرایط زندگی در این کشور کاملاً دارای کیفیت بالا و رفاهی اجتماعی قابل قبول و ایده‌آل است .  بزرگ ‌ترین شهرهای کشور سوئد مربوط به پایتخت این کشور می ‌باشد به نام شهر استکهلم، زبان مردم کشور سوئد، سوئدی می باشد حدود ۱۰ میلیون نفر یا بیشتر جمعیت دارد که بیشترین جمعیت را مهاجرین از سایر کشورها تشکیل دادند و واحد پول این کشور کرون نامیده می شود.

 

شرایط ثبت شرکت در سوئد | شرایط اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت | مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت
شرایط ثبت شرکت در سوئد | شرایط اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت | مهاجرت به سوئد از طریق ثبت شرکت

 

 

پس اگر قصد ثبت شرکت در سوئد و همچنین سرمایه گذاری در سوئد را دارید بدانید که سوئد کشور کاملا اقتصادی می باشد و بهترین انتخاب برای شماست.

 

چرا ثبت شرکت در سوئد ؟

اقتصاد قوی کشور سوئد و اخذ اقامت در سوئد

اخذ اقامت در سوئد می ‌تواند یک پوئن مثبت برای زندگی شما باشد زیرا  همان‌طور که گفتیم کشور سوئد از نظر اقتصادی کاملاً قوی است و توانسته بهترین زندگی ها را با بالاترین کیفیت برای شهروندان خود فراهم کند بنابراین اگر شما نسبت به ثبت شرکت در سوئد اقدام کنید و همچنین اخذ اقامت در سوئد را بگیرید می توانید به عنوان یک شهروند سوئدی از تمامی امکانات ایده آل موجود در این کشور نیز بهره مند شوید اما شاید از خودتان بپرسید که این اقتصاد قوی را سوئد مدیون چه چیزی است و یا چه کسانی است؟؟

باید بگوییم که اقتصاد قوی کشور سوئد به دلیل وجود و مشارکت مردمان در این کشور می باشد یعنی طوری که بخش عمده و گسترده ای از اقتصاد کشور سوئد تحت تاثیر: صادرات ماشین آلات

وسایل نقلیه

کاغذ و مشتقات آن

فولاد

مواد شیمیایی

آهن و محصولات مرتبط با آن ها

می باشد. پس اگر می خواهید در کشور سوئد سرمایه گذاری کنید می توانید در این زمینه ها شروع به کار کنید و از سود بالایی نیز برخوردار شوید.

 

ثبت شرکت در سوئد و اخذ اقامت در سوئد

 

ثبت شرکت در سوئد همانطور که گفتیم  متقاضیان زیادی دارد و بیشتر افراد به دلیل اقتصاد قوی که در این کشور وجود دارد که می ‌خواهند تا یک سرمایه گذاری پر سود را در کشور سوئد انجام دهند معمولاً کسانی که نسبت به ثبت شرکت در سوئد اقدام می کنند می توانند اقامت دو ساله را بگیرد به این صورت که به محض اینکه وارد این کشور شدید و مدارک مورد نیاز را ارائه کردید کارت اقامت تان را  که اعتبار دو ساله دارد را دریافت می کنید اما قبل از این که کارت خود را دریافت کنید شما باید عکس و انگشت نگاری شوید و سپس می توانید نسبت به اخذ کارت اقامت تان در سوئد اقدام کنید البته یک بار دیگر تاکید می کنم که این کارت فقط یک اقامت دو ساله برای تان خواهد داشت شما در این دو سال زمان دارید تا بتوانید شرکتی که تقاضای آن را داشتید به ثبت برسانید و راه اندازی کنید و تمامی مراحلی که برای ثبت این شرکت لازم و ضروری است را انجام دهید و شروع به فعالیت کنید بعد از دو سال فعالیت در کشور سوئد می توانید به اداره مهاجرت سوئد مراجعه کرده و تقاضای اخذ اقامت در سوئد از طریق ثبت شرکت را بدهید اما به صورت دائم بنابراین اداره مهاجرت هم تمامی فعالیت های تان را در طی دو سال مورد بررسی قرار می ‌دهد و بر اساس عدم جرائم قانونی و بدهی هایی که در طی دوسال داشتید و همچنین پرداخت به موقع مالیات تان اداره مهاجرت تصمیم می ‌گیرد که اقامت دائم را به شما بدهد یا نه. همچنین یک نکته مثبتی که اقامت دو ساله در کشور سوئد دارد این است که شما می توانید زن و فرزند خودتان را که البته زیر ۱۸ سال باشد را در این کشور به همراه خود بیاورید و در طی دو سال در این کشور زندگی کنید ولی همسر و فرزندانتان در طی این دو سال اجازه کار در سوئد ندارند و برای اینکه بتوانند در این کشور کار کنند باید جداگانه اقدام کنند.

بنابراین سرمایه گذاری در سوئد یکی از راه های اساسی برای سود بالاست که با ثبت شرکت در سوئد می توانید عملیش کنید و همچنین اخذ اقامت در سوئد را نیز داشته باشید و به عنوان یک شهروند سوئدی از امکانات ایده آل این کشور استفاده کنید.

اخذ اقامت در سوئد به صورت دائم با ثبت شرکت

اقامت مهاجرت دائم از طریق ثبت شرکت سوئد | اخذ اقامت دائم سوئد با ثبت شرکت

 

برای اخذ اقامت در سوئد آن هم به صورت دائم  فقط کافیست که نسبت به مهاجرت در این کشور اقدام کنید یعنی شما اگر قصد ثبت شرکت در سوئد را دارید می توانید به این بهانه وارد این کشور شده و اقامت این کشور را بگیرید. همانطور که گفته شد در ابتدا فقط یک اقامت دو ساله به شما داده می شود تا بتوانید شرکت تان را راه اندازی کنید بعد از دوسال می توانید درخواست اقامت دائم را به اداره مهاجرت بدهید اداره مهاجرت نیز تمام رفتارها و فعالیت های تان را در طی ۲ سال مورد بررسی قرار می ‌دهد و اگر تمامی شرایط را برای اقامت دائم در این کشور را داشتید می توانید کارت اقامت تان را دریافت کرده و سپس بعد از ۶ سال می توانید نسبت به گرفتن پاسپورت سوئد نیز اقدام کنید. بنابراین شما با یک تیر می توانید چند نشان بزنید یعنی با ثبت شرکت در سوئد یک کسب و کار و سرمایه گذاری در سوئد را شروع می کنید و هم با دو سال زندگی در این کشور می توانید نسبت به اخذ اقامت در سوئد آن هم به صورت دائم نیز اقدام کنید.

 

 

اخذ اقامت در سوئد به صورت دائم با ثبت شرکت | اقامت مهاجرت دائم از طریق ثبت شرکت سوئد | اخذ اقامت دائم سوئد با ثبت شرکت
اخذ اقامت در سوئد به صورت دائم با ثبت شرکت | اقامت مهاجرت دائم از طریق ثبت شرکت سوئد | اخذ اقامت دائم سوئد با ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در سوئد:

ثبت شرکت در سوئد: همانطور که مستحضر هستید، برای ثبت شرکت در سوئد و یا هر کشور دیگر ابتدا باید نکات و کلیدی، مهم و اصلی شرکت و آن کشور را به طور دقیق ارزیابی نمود و از فرصت ها و ریسک های آن غافل نشد. ابتدا برای ثبت شرکت در سوئد باید یک طرح جدی و خلاقانه ای را ارائه نمود که با چالش های و فراز و نشیب های این کشور آشنایی کامل داشت. که بتوان در رقابت با کشورهای دیگر جا نماند. ثبت کشور در سوئد دارای ریسک و خطر پذیری کمتری نسبت به سایر کشورها را دارد .

به همین خاطر شرایط مطلوبی را برای ثبت شرکت در سوئد فراهم آمده است که افراد می توانند از این موقعیت بیشترین استفاده ممکن را ببرند. آغاز کار برای ثبت شرکت در سوئد دارای شرایط و رعایت عوامل خاصی است که این کار باید حتما زیر نظر کارشناسان و مشاوران زبده انجام گیرد. برای ثبت کشور در سوئد باید با راهنمای وکیل و متخصص مربوطه مشورت و اقدام نمود تا بتوانند از تمام قوانین این کشور مطلع و آگاهی یابند تا مشکلات و ایراداتی که برای پرونده متقاضی در طول مسیر سرمایه گذاری و ثبت شرکت به وجود خواهد آمد را مرتفع نماید.

اخذ ویزا برای ورود به کشور سوئد و ثبت شرکت در آن به منظور ارائه طرح تجاری هر سرمایه گذار با بررسی همه جانبه مزیت های موجود می تواند در مسیری درست برای ثبت شرکت در سوئد اقدام نماید و شرایط مطلوبی را در این حیطه فراهم سازد. بعد از آن متقاضی باید گردش مالی حساب خود را از کشور مبدا به مسئولین کشور سوئد ارائه بدهد که این امر باعث اثبات تمکن مالی مناسب سرمایه گذار برای دو سال زندگی خود در کشور سوئد می گردد و گرفتن تاییدیه از مسئولان کشور سوئد نیز برای شروع کسب و کار مورد نظر حائز اهمیت می باشد. با درخواست متقاضی برای مهاجرت، اداره مهاجرت کشور سوئد همه فعالیت های او را در دو سال اقامتش بررسی می نماید که عدم جرایم قانونی و یا بدهی و هم چنین پرداخت کامل مالیات خواهد بود.

کشور سوئد جزء پر طرفدارترین کشور برای مهاجرت می باشد و متقاضیان ایرانی بسیاری میل به اخذ اقامت و پاسپورت سوئد را دارد برای مهاجرت به کشور سوئد و یا ثبت شرکت در سوئد باید اطلاعات کافی از شرایط به صورت تخصصی داشته باشیم .لازم است بدانیم که آشنای با زبان انگلیسی یا سوئدی در بسیاری از مشاغل و شرایط خاص، هر دو مورد از شرایط اولیه ثبت شرکت در سوئد می باشد و البته این را هم باید بدانیم که به مدرک زبان نیز نیازی نخواهد بود.

 

بهترین روش مهاجرت اقامت دائم سوئد از طریق ثبت شرکت | مشاوره ثبت شرکت در سوئد | مشاوره اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد
بهترین روش مهاجرت اقامت دائم سوئد از طریق ثبت شرکت | مشاوره ثبت شرکت در سوئد | مشاوره اقامت مهاجرت ثبت شرکت در سوئد

 

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد:

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد دارای جنبه های مثبتی است از جمله:

-دارای نظام اقتصادی دینامیک و پویا

-فراوانی بیزینس در اروپا

-دارا بودن نظام حقوقی و سیاسی با شرایط مطلوب و مناسب

-درآمدی بالا و نظام مالیاتی مطلوب

-جزوه ده اقتصاد برتر دنیا

دولت سوئد بعد از بررسی های مدارک و طرح تجاری سرمایه گذار، به سرمایه گذار اجازه ی راه اندازی کسب و کار را صادر می نماید و مهلت مناسبی می دهد که این تجارت را به سودآوری مورد هدف برساند.

زمانی که طرح تجاری سرمایه گذار توسط مسئولان کشور سوئد بررسی و مورد تایید قرار گرفت، سرمایه گذار اجازه ثبت شرکت و فعالیت در سوئد را خواهد داشت.

هر طرح تجاری برای کسب و کار موفق به عوامل زیر بستگی دارد:

-در نظر گرفتن سود سالیانه کشور

-میزان نیروی مورد نظر فعال برای کار و استخدام

-اهداف راه اندازی کسب و کار مورد نظر

-میزان سرمایه اولیه برای راه اندازی شرکت

سوئد از نظر جغرافیایی:

کشور سوئد از نظر جغرافیایی از سمت غرب به نروژ از شمال شرقی با فنلاند، از جنوب غربی هم با کشور دانمارک همسایه می باشد جمعیت سوئد بیش از 9 نفر است و از لحاظ تراکم جمعیت در سطح پایینی قرار دارد نزدیک به 85% از مردم سوئد شهر نشین هستند پایتخت این کشور و بزرگترین شهر آن استکهلم است.

معاشرت فرهنگی کشور سوئد:

سوئدی ها در هر کدام از فصل های چهارگانه سال رسوم زیبا و متنوعی را دارند، در فصل بهار دخترها از دامن های طرح دار زیبا می پوشند و صورت خود را رنگ آمیزی می کنند و از همدیگر عیدی می گیرند و در فصل زمستان به علت طولانی بودن شب در منزل بیدار هستند، لباس سفید می پوشند و شمع روشن می کنند . کشور سوئد همانند کشور دانمارک و نروژ کشوری چند فرهنگی است.

آشنایی با زبان و دین مردم کشور سوئد جهت ثبت شرکت در سوئد:

ثبت شرکت در سوئد و فرهنگ مردم این کشور: بیشتر مذاهب دنیا در این کشور یافت می شود و یک کشور سکولار است ولی اکثر آن ها پیرو دین مسیحیت هستند و اسلام یکی از بزرگترین مذاهب در این کشور است یهودیت و بوداییت نیز در این کشور به وفور یافت می شود زبان رسمی مردم آن سوئدی است مردم سوئد در شرایط و کیفیت بالای رفاهی و سطح آموزشی ایده آل برخوردار هستند امید به زندگی در بین افراد این کشور در سطح بالای قرار دارد به همین خاطر همه جوامع آینده روشنی را برای کشور سوئد متصور هستند به علت مهاجر پذیر بودن این کشور مقصد اصلی مردم دنیا برای مهاجرت مورد تایید قرار گرفته است.

سرمایه گذاری در سوئد و وضعیت اقتصادی کشور سوئد :

سرمایه گذاری در سوئد: واحد پول این کشور کرون می باشد و سرانه ی تولید ناخالص ملی آن 372 هزار و هشتصد کرون است سطح کیفیت زندگی آن ها در سطح بالای قرار دارد و نرخ بیکاری در آن بسیار کم است از مهم ترین کشور های صادر کننده ی اروپایی می باشد مهم ترین اقلام صادراتی آن شامل: تجهیزات ارتباطی و الکترونیکی محصولات شیمیایی و پلاستیکی ماشین آلات صنعتی تجهیزات حمل و نقل و محصولات مرتبط با انرژی و خودرو می باشد یکی از آزادترین کشور ها از لحاظ سرمایه گذاری است و همچنین از لحاظ محیط زیست در سطح بالایی قرار دارد و دانش فراوانی در زمینه ی انرژی بادی و سوخت های زیستی را دارا می باشد.

 

سرمایه گذاری ثبت شرکت در سوئد
سرمایه گذاری ثبت شرکت در سوئد

 

 

پژوهش درباره سرمایه گذاری در سوئد و جوامع مختلف، به سرمایه گذاران خارجی در هر کشوری کمک می کند تا اطلاعات دقیقی از شرایط اقتصادی آن کشور داشته باشند. از مهم ترین استانداردهای سرمایه گذاری در کشور سوئد، نرخ مصادره اموال و شاخص فساد اداری آن کشور است.

 

استاندارد های سرمایه گذاری در سوئد و ثبت شرکت در سوئد

برای سرمایه گذاری در سوئد قطعا به یک سری استانداردها نیز احتیاج دارید در این قسمت به شما می‌گویم که اگر قصد ثبت شرکت در سوئد دارید و می خواهید یک سرمایه گذاری در سوئد را شروع کنید پس بهتر است به یک سری استانداردها نیز توجه کنید در ابتدا باید بگویم اگر شما می خواهید در یک کشور خارجی سرمایه گذاری کنید پس باید یک تحقیق جامع درباره این کشور انجام دهید این لازمه کار هر فردی خواهد بود و می تواند به شما کمک کننده باشد تا اطلاعات دقیقی نسبت به شرایط اقتصادی این کشور داشته باشید. یکی از مهمترین استاندارد های سرمایه گذاری در سوئد که باید به آن توجه کنید نرخ مصادره اموال و شاخص فساد اداری در کشور سوئد است یعنی شما اگر قصد ثبت شرکت در سوئد را دارید باید در ابتدا به  مصادره اموال و فساد های اداری این کشور آگاه شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کاملاً مفصل و واضح این دو مورد را مورد بررسی قرار دهیم. پژوهش درباره سرمایه گذاری در جوامع مختلف، به سرمایه گذاران خارجی در هر کشوری کمک می کند تا اطلاعات دقیقی از شرایط اقتصادی آن کشور داشته باشند. از مهم ترین استانداردهای سرمایه گذاری در کشور سوئد، نرخ مصادره اموال و شاخص فساد اداری آن کشور است.

ثبت شرکت در سوئد و نرخ ریسک مصادره اموال

اگر ثبت شرکت در سوئد را به عنوان یک سرمایه گذاری در سوئد به شمار می آورید بهتر است در ابتدا درباره نرخ ریسک مصادره اموال نیز بدانید. می توان گفت در هر کشوری ریسک مصادره اموال نشان دهنده ی حمایت دولت در سرمایه گذاران خارجی می باشد  این مصادره اموال را بین صفر تا ۷ در نظر می گیرند و هر چقدر که رقم از صفر بالاتر رود و به هفت نزدیک ‌تر شود یعنی مقدار حمایت دولت از سرمایه‌ گذاران خارجی کمتر می ‌شود بنابراین قبل از اینکه شروع به سرمایه ‌گذاری در سوئد یا هر کشور دیگری داشته باشید یک مطالعه کوتاه و تحقیق مختصری درباره نرخ مصادره درون کشور را مد نظر قرار دهید تا بفهمید این نرخ به چه عددی نزدیکتر شده است و میزان حمایت دولت از سرمایه گذاری چقدر است. در کشور سوئد نرخ مصادره اموال در فاز ۱ تا ۷ می باشد که کمترین میزان حمایت دولت از سرمایه گذاران خارجی  عدد ۷ و بیشترین حمایت دولت از سرمایه‌ گذاران خارجی عدد ۱ خواهد بود.

 ثبت شرکت در سوئد و میزان فساد اداری

ثبت شرکت در سوئد با استفاده از میزان فساد اداری یکی دیگر از استاندارد های سرمایه گذاری در سوئد می باشد یعنی اگر شما برای سرمایه گذاری در سوئد اقدام کرده اید و می خواهید یک شرکت را در این کشور به ثبت برسانید بهتر است  قبل از هر کاری درباره فساد اداری این کشور نیز تحقیق کنید این مورد به عنوان دومین شاخصه سرمایه گذاری خواهد بود که با توجه به آن می توانید میزان فساد اداری را در آن کشور بسنجید. معمولاً فساد اداری را بین اعداد منفی دو و نیم تا مثبت دو نیم قرار دادند که منفی دو و نیم یعنی کمترین میزان کنترل بر فساد اداری و مثبت دو و نیم یعنی بیشترین میزان نظارت بر فساد اداری که در کشور سوئد در سال ۲۰۱۸ مثبت ۲.۱۴ بوده است و این یعنی یک شرایط کاملا استاندارد برای نظارت بر میزان فساد اداری و می توان گفت که این کشور برای سرمایه‌ گذاری یک کشور کاملاً به صرفه و ایده‌آل خواهد بود.

شاخص های اقتصادی و ثبت شرکت در سوئد

برای ثبت شرکت در سوئد باید به یک سری از شاخص های اقتصادی نیز توجه کنید بنابراین اگر جزء افرادی هستید که تمایل به ثبت شرکت در سوئد و سرمایه گذاری در سوئد هستید این قسمت را از دست ندهید.

شاخص هایی که برای ثبت شرکت در سوئد باید به آن توجه کنید شامل:

 • تورم
 • رشد اقتصادی
 • نرخ بیکاری
 • و مالیات

خواهد بود که این شاخص ها و پارامترهای اقتصادی شان می تواند تاثیر زیادی بر روی کسب و کار و سرمایه تان داشته باشند اما در ادامه بعضی از این شاخص ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

شاخص ها و پارامترهای اخذ اقامت دائم سوئد از طریق ثبت شرکت | چگونگی اقامت دایم سوئد از طریق ثبت شرکت
شاخص ها و پارامترهای اخذ اقامت دائم سوئد از طریق ثبت شرکت | چگونگی اقامت دایم سوئد از طریق ثبت شرکت

 

نرخ تورم: نرخ تورم به عنوان یکی از شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر روی سرمایه گذاری در سوئد شناخته شده است که این نرخ تورم نشان‌ دهنده درآمد و هزینه ها در کشور است . اگر نرخ تورم در یک کشوری که سرمایه‌ گذاری در آن بالا باشد یا دچار نوسانات شدید شده باشد یعنی که این کشور از ثبات اقتصادی مناسبی برای راه اندازی کسب و کار و یا ثبت شرکت برخوردار نیست زیرا به شدت دارای نوسان خواهد بود اما باید این خبر را به شما بدهیم که نرخ تورم در کشور سوئد در بازه ۱ تا ۲ درصد قرار گرفته و ثبت شرکت در سوئد می تواند برای تان یک  سرمایه گذاری پر سود را  به وجود آورد.

رشد اقتصادی: یکی دیگر از شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری در سوئد رشد اقتصادی در این کشور است. کشور سوئد در چند سال اخیر رشد اقتصادی به خصوصی داشته است به طوری که بر اساس آمار و تحقیقات نرخ تولید ناخالصی در این کشور به ۴۶ میلیون دلار رسیده است. برای اینکه بتوانید رشد اقتصادی در یک کشور را اندازه گیری کنید باید بروید سراغ تولید ناخالصی ها در این کشور یعنی با اندازه گیری میزان تولید ناخالصی در کشور سوئد می توانید میزان رشد اقتصادی این کشور را نیز اندازه گیری کنید لذا هر چقدر که تولید ناخالصی ها بیشتر شود پس رشد اقتصادی آن کشور نیز بیشتر شده است و سرمایه‌ گذاری در این کشور از سود بالایی برخوردار می باشد بنابراین اگر قصد ثبت شرکت در سوئد را دارید می تواند برای تان یک گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری و سود بالا باشد.

نرخ بیکاری: به نرخ بیکاری کشوری که می خواهید در آن سرمایه گذاری را شروع کنید نیز توجه کنید. نرخ بیکاری نیز به عنوان یکی از شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در سوئد خواهد بود که نرخ بیکاری در یک کشور نشان دهنده پویایی و بازار کار و در نتیجه اقتصاد این کشور خواهد بود اگر بخواهیم درباره نرخ بیکاری در کشور سوئد صحبت کنیم باید بگوییم که در سال ۲۰۲۰ نرخ بیکاری در کشور سوئد  ۸.۲ درصد بوده است که می ‌تواند یکی از رقم متعادلی باشد پس اگر قصد سرمایه گذاری در سوئد از طرق ثبت شرکت در سوئد را دارید بدانید که نرخ بیکاری در این کشور در حد متعادل بوده و می تواند برای تان یک گزینه مناسب باشد.

نرخ مالیات بر فروش: مالیات انواع مختلفی دارد که در اینجا به نرخ مالیات بر فروش اشاره می کنیم قطعاً مالیات در هر کشوری یکی از عوامل مهم در ارتباط با نوع سرمایه گذاری تان خواهد بود یعنی شما برای ثبت شرکت در سوئد می توانید انواع شرکت در سوئد را انتخاب کنید که در ادامه به انواع شرکت در سوئد نیز اشاره خواهیم کرد و بر اساس  نوع  شرکت تان باید مالیات آن را نیز بپردازید شما حتی برای اخذ اقامت در سوئد نیز باید مالیات  بپردازید و حدود نرخ مالیات بر فروش در سوئد ۲۵ درصد می باشد که به عنوان یکی از شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری  شناخته شده است.

 

 

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها جهت ثبت شرکت در سوئد

نرخ مالیات جهت اقامت مهاجرت سوئد با ثبت شرکت در سوئد

   یکی دیگر از انواع مالیات، نرخ مالیات بر درآمد آن شرکتی است که در کشور سوئد به ثبت رسانده اید بنابراین می ‌توان گفت یکی از شاخص ‌های اقتصادی مهم که می‌ تواند بر سرمایه ‌گذاری تاثیر گذار باشد همین مالیات بر درآمد است و وجود مالیات بر درآمد شرکت ها در سوئد حدوداً ۲۱.۴ درصد خواهد بود.

شما در حال خواندن مقاله ای درباره ثبت شرکت در سوئد هستید تا اینجا درباره استانداردهای سرمایه گذاری در سوئد و همچنین اخذ اقامت در سوئد با شما صحبت کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع شرکت در سوئد را نیز آشنا شوید.

 

 

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها جهت ثبت شرکت در سوئد | مالیات ثبت شرکت در سوئد
نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها جهت ثبت شرکت در سوئد | مالیات ثبت شرکت در سوئد

 

انواع شرکت در سوئد

 انواع ثبت شرکت در سوئد | انواع ثبت شرکت در سوئد و اقامت مهاجرت به سوئد

انواع شرکت در سوئد بستگی به نوع فعالیت تان و نوع شرکتی که ثبت می ‌کنید دارد که معمولاً در کشور سوئد می توانید شرکت ‌های مختلف با عنوان های مختلف را به ثبت برسانید. ما در ادامه انواع شرکت در سوئد را مورد بررسی قرار می‌دهیم و اگر جزو کسانی هستید که می خواهید ثبت شرکت در سوئد را داشته باشید این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

خرید یک کسب و کار یا شرکت فعال: اگر قصد یک سرمایه گذاری در سوئد را دارید می توانید از طرح سرمایه‌گذاری خودتان در قالب یک بیزینس بهره ببرید به طوری که این بیزینس قبلاً در کشور فعال بوده باشد. با همکاری یک بیزینس پلن می توانید این فعالیت را فعال‌ تر کنید و با استفاده از این روش برای ثبت شرکت در سوئد دیگر نیازی به سابقه زیاد در کسب و کارتان ندارید و می توانید با تجربه‌ای کم نسبت به ثبت شرکت اقدام کنید.

 

 

انواع شرکت در سوئد | انواع ثبت شرکت در سوئد | انواع ثبت شرکت در سوئد و اقامت مهاجرت به سوئد 
انواع شرکت در سوئد | انواع ثبت شرکت در سوئد | انواع ثبت شرکت در سوئد و اقامت مهاجرت به سوئد

 

پیشنهاد یک طرح تجاری نو اورانه و خلاق:  یکی دیگر از انواع شرکت در سوئد که می توانید از آن برای ثبت شرکت در سوئد استفاده کنید پیشنهاد یک طرح تجاری خلاق است که باید این پیشنهاد تان را به دولت سوئد ارائه دهید و این پیشنهاد باید  مربوط به حوزه فعالیت و کسب و کارتان باشد. یکی از شرایط این نوع از شرکت ها داشتن تجربه مدیریتی کافی در این حیطه می باشد تا پیشنهادی که در طرح تجاری می دهید از امتیاز بالاتری برخوردار شود. وقتی  که می‌خواهید پیشنهاد یک طرح تجاری خلاق را بدهید باید بتوانید میزان سود سالیانه تان را به طور دقیق پیش بینی کنید زیرا شما با سودی که به طور سالیانه از فعالیت تان به دست می آورید می توانید نسبت به اخذ اقامت در سوئد نیز اقدام کنید و همچنین اگر می خواهید در سرمایه گذاری در سوئد موفق باشید باید حتماً  زبان انگلیسی یا سوئدی را در خود تقویت کنید.

شریک شدن در یک کسب و کار: اگر قصد ثبت شرکت در سوئد را دارید می توانید از شریک شدن در یک کسب و کار نیز ایده بگیرید به این صورت که با یک فرد سوئدی شریک خواهید شد و به این ترتیب  شما دیگر نیازی به ارائه دادن یک طرح تجاری نوآورانه نخواهید داشت و شرطی که در این قسمت در این نوع از شرکت وجود دارد این است که شما باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشید و بتوانید هزینه ‌های دو سال زندگی  خود و خانواده تان را بپردازید به طوری که:

 • برای افراد اصلی ۲۰۰۰۰ یورو
 • برای همسر ۱۰۰۰۰ یورو
 • برای هر کدام از فرزندان ۵۰۰۰ یورو

شرکت با مسئولیت محدود یکی از انواع شرکت در سوئد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سوئد | اقامت سوئد با ثبت شرکت مسئولیت محدود در سوئد

یکی از انواع شرکت در سوئد ، شرکت با مسئولیت محدود می باشد معمولا این نوع از شرکت ها برای سرمایه گذاران خارجی به عنوان گزینه اول می باشند. این شرکت می تواند با استفاده از چند شخص حقیقی یا حقوقی شروع به فعالیت کند و اگر شما قصد ثبت شرکت در سوئد از نوع مسئولیت محدود را دارید به ۵۰۰۰۰ کرون سرمایه نیاز خواهید داشت و توجه داشته باشید که سهام این نوع شرکت ها را نمی توانید وارد بازار بورس کنید.

 

شرکت با مسئولیت محدود یکی از انواع ثبت شرکت در سوئد | اقامت سوئد با ثبت شرکت مسئولیت محدود در سوئد
شرکت با مسئولیت محدود یکی از انواع ثبت شرکت در سوئد | اقامت سوئد با ثبت شرکت مسئولیت محدود در سوئد

 

مشارکت عمومی و ثبت شرکت در سوئد

برای ثبت شرکت در سوئد می توانید از مشارکت عمومی نیز استفاده کنید برای چنین شرکت های حداقل به دو شریک نیاز خواهید داشت که می ‌تواند فرد یا اشخاص حقوقی باشد معمولاً حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی این شرکت را نیاز نخواهید داشت و تمامی سهم ها بر اساس میزان سهمی که در مشارکت اولیه گذاشته می ‌شود خواهد بود.

مالکیت اختصاصی از انواع شرکت در سوئد

یکی دیگر از  انواع شرکت در سوئد مالکیت اختصاصی می باشد که این شرکت در واقع یک شرکت محدود به حساب می آید و تنها یک سهامدار خواهد داشت و فردی که در این شرکت کار می کند نمایندگی شرکت و مسئولیت تمام تعهدات را باید به گردن بگیرد و حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در سوئد آن هم با مالکیت خصوصی قابل پیش ‌بینی نخواهد بود و نمی ‌توان میزان حداقلی برای آن در نظر گرفت.

سخن آخر

شما در این مقاله تمامی نکات مربوط به ثبت شرکت در سوئد را خواندید. در این مقاله سعی کردیم از شرایط سرمایه گذاری در سوئد صحبت کنیم و تمامی استاندارد های سرمایه گذاری را نام بردیم همچنین در این مقاله تمامی شاخص ‌های اقتصادی تاثیر گذار در سرمایه گذاری را برای شما مورد بررسی قرار دادیم و توضیح مختصری راجع به هر کدام از آن ها به شما دادیم . درباره شرایط اخذ اقامت در سوئد آن هم به صورت دائم با شما صحبت کردیم و گفتیم که شما می توانید با ثبت شرکت در سوئد به چندین هدف خود برسید یعنی با  ثبت یک شرکت در کشور خارجی هم می توانید سود بالایی را کسب کنید و شروع به سرمایه گذاری در سوئد کنید و هم می توانید نسبت به اخذ اقامت در سوئد آن هم به صورت دائم اقدام کنید به طوری که این کشور  از لحاظ اقتصادی در شرایط کاملا ایده آلی قرار دارد و شما می توانید به عنوان یک شهروند  سوئدی از تمام امکانات این کشور استفاده کنید. در نهایت انواع شرکت در سوئد را مورد بررسی قرار دادیم و گفتیم که اگر قصد ثبت شرکت در سوئد را دارید می توانید از این نوع شرکت ها استفاده کنید تا سود بالایی داشته باشید.

در کل می‌توان گفت برای موفقیت در کسب و کارتان و ثبت شرکت در سوئد بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

 • داشتن یک سرمایه اولیه برای راه اندازی یک شرکت
 • هدف تان را از راه اندازی یک کسب و کار و ثبت شرکت در سوئد مشخص کنید.
 • سود سالیانه از فعالیت تان را پیش بینی کنید.
 • تعداد نیروهایی که برای استخدام نیاز دارید را تعیین کنید.

 

 

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +