اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند سال 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند سال 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و ثبت برند در فنلاند

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند یکی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند است. سرمایه گذاران بسیاری در سراسر جهان به دلیل شرایط خوب سرمایه گذاری و زندگی در فنلاند به دنبال ثبت شرکت در فنلاند و دریافت اقامت این کشور هستند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در فنلاند و ثبت شرکت در فنلاند هستید، بهتر است پیش از هر اقدامی تمامی شرایط اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند را بررسی کرده و اطلاعات لازم را در این باره جمع آوری کنید. بعضی از سوالاتی که ممکن است درباره سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند برای شما ایجاد شوند، عبارتند از: هزینه سرمایه گذاری در فنلاند چقدر است؟ مراحل ثبت شرکت در فنلاند چیست؟ سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند چگونه انجام می شود؟ مدارک لازم برای ثبت شرکت در فنلاند چیست؟ چگونه می توان برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند اقدام کرد؟ آیا می توان از طریق ثبت شرکت در فنلاند برای دریافت اقامت دائمی فنلاند اقدام کرد؟ و…

ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند | اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره طریقه اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و سرمایه گذاری در این کشور تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

ثبت شرکت و برند در فنلاند چه شرایطی دارد؟

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و شرایط آن: برای ثبت شرکت در فنلاند لازم است که اطلاعات جامعی را درباره وضعیت اقتصادی کشور فنلاند، موقعیت جغرافیایی آن، وضعیت آب و هوایی کشور و… به دست بیاورید. کشور فنلاند یکی از کشورهای اسکاندیناوی قاره اروپا است که به دلیل واقع شدن این کشور در قسمت شمالی قاره اروپا، آب و هوای معتدلی ندارد. زمستان های این کشور بسیار طولانی و سرد است و این کشور تابستان های کوتاهی دارد. به دلیل وضعیت آب و هوایی این کشور، کشور فنلاند خیلی برای زندگی مناسب نیست؛ اما به علت رشد بالای اقتصادی کشور فنلاند در سال های اخیر، بسیاری از سرمایه داران سراسر جهان مایل به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند هستند. مردم در کشور فنلاند به زبان های فنلاندی و سوئدی زندگی می کنند. به دلیل شرایط مساعد زندگی در کشور فنلاند مانند نرخ فساد پایین اقتصادی در این کشور، کم بودن نرخ تورم در فنلاند و پایین بودن نرخ بیکاری در این کشور، جزو بهترین و شادترین کشورهای اروپایی به حساب می آید. پایتخت کشور فنلاند هلسینکی است. برای تجارت و خرید و فروش در کشور فنلاند شما از واحد پول یورو استفاده خواهید کرد. شرایط جغرافیایی، اقتصادی، جغرافیایی و آب و هوایی کشور فنلاند که در این قسمت به آن ها اشاره کردیم، جزو معیارهای خیلی مهمی به حساب می آیند که می توانند در تصمیم گیری شما برای ثبت شرکت در فنلاند موثر باشند.

ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند چگونه می تواند منجر به دریافت اقامت فنلاند شود؟

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و سرمایه گذاری در فنلاند می تواند منجر به دریافت دائمی اقامت فنلاند شود. اما بهتر است بدانید که برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند لازم است که شرایط خاصی را فراهم کنید. برای ثبت شرکت در فنلاند، باید یک طرح تجاری قوی و مبتکرانه ارائه کنید تا منجر به دریافت دائمی اقامت فنلاند شود. این طرح تجاری شما باید آن قدر قوی باشد که موجب پیشرفت و ارتقای وضعیت اقتصادی این کشور شده و مفید باشد. برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند لازم است که مبلغ مشخصی را برای این کار در اختیار داشته باشید. سپس باید ۲۰ درصد از کل سرمایه مورد نیاز خود را به عنوان سپرده در موسسات اعتباری این کشور قرار دهید. اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و ثبت برند فنلاند در مرحله بعدی لازم است که شما مجوزهایی را برای ثبت شرکت در فنلاند دریافت کنید. پس از دریافت مجوزهای لازم برای ثبت شرکت در این کشور، می توانید سپرده خود را از موسسات اعتباری این کشور باز پس بگیرید و برای شروع کسب و کار خود استفاده کنید. بعد از این که تمامی مراحل قانونی برای ثبت شرکت در فنلاند از جمله به ثبت رساندن شرکت و تایید طرح تجاری خود را انجام دادید، می توانید اقامت موقتی کشور فنلاند را دریافت کنید. پس از گذشت پنج سال از اقامت موقتی شما در کشور فنلاند می توانید برای دریافت اقامت دائمی این کشور اقدام کنید. با دریافت اقامت کشور فنلاند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند می توانید برای خود و اعضای خانواده تان ویزای موقتی کشور فنلاند را دریافت کنید.

ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت در فنلاند با توجه به شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در این کشور

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و شاخص های سرمایه گذاری: برای ثبت شرکت در فنلاند و سرمایه گذاری در این کشور لازم است که شاخص های اقتصادی موثر بر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور را بررسی کنید. شاخص های موثر بر سرمایه گذاری نشان می دهند که آیا کشور فنلاند کشور مناسبی برای سرمایه گذاری از روش های مختلف از جمله ثبت شرکت است یا خیر. استاندارد های سرمایه گذاری در کشور فنلاند می توانند نشان دهنده میزان سود دهی و امنیت سرمایه گذاری در آن کشور باشند. با توجه به شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در این کشور، شما می توانید ریسک های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند را بسنجید. یکی از شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در فنلاند، میزان سرمایه گذاری سرمایه داران خارجی در این کشور است. آمارها نشان می دهند که سرمایه گذاری در فنلاند در سال های اخیر بسیار مورد توجه و استقبال سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است و  بسیاری از سرمایه داران سراسر جهان برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند اقدام کرده اند. البته لازم به ذکر است که شرایط سرمایه گذاری و مهاجرت و اقامت ثبت شرکت در فنلاند و ثبت برند فنلاند ، با توجه به ملیت و نژاد سرمایه گذاران خارجی و به علت شرایط سیاسی و اقتصادی حاکم، می تواند متفاوت باشد.

یکی دیگر از استانداردهای سرمایه گذاری که لازم است برای انواع اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و سرمایه گذاری در این کشور به آن توجه شود، نرخ مصادره اموال در این کشور است. نرخ مصادره کشور قنلاند نشان می دهد که سرمایه گذاری در این کشور امن است یا خیر. قانون مصادره اموال در کشور فنلاند بیانگر میزان سلامت نظام قضایی این کشور و میزان مصادره اموال سرمایه گذاران و مهاجرین خارجی توسط دولت فنلاند است. نرخ مصادره اموال در کشور فنلاند به صورت نموداری از بازه ۱ تا عدد ۷ رسم می شود و هر چقدر عدد نمودار به ۱ نزدیک تر باشد، سرمایه گذاری در فنلاند و اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند با امنیت بیشتری انجام می شود. آمار سال های اخیر نشان داده است که نرخ مصادر اموال سال های اخیر در کشور فنلاند بسیار به عدد۱ نزدیک است و همین مسئله باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند در محیط امنی انجام شود.

 

ثبت شرکت در فنلاند با توجه به شاخص های اقتصادی که بر انجام این کار تاثیرگذار هستند

ثبت شرکت در فنلاند و شاخص های اقتصادی موثر: از جمله شاخص های دیگری که لازم است پیش از ثبت شرکت در فنلاند به آن ها توجه داشته باشید، می توان به شاخص های اقتصادی این کشور اشاره کرد. شاخص های اقتصادی کشور فنلاند از جمله نرخ دریافت مالیات بر درآمد در این کشور، نرخ بهره بانکی در کشور فنلاند و نرخ بیکاری این کشور می توانند تا حد زیادی نشان دهنده وضعیت اقتصادی این کشور و میزان سود دهی احتمالی کسب و کار و سرمایه گذاری شما از طریق ثبت شرکت در فنلاند باشند. در این قسمت ما بعضی از شاخص های اقتصادی موثر بر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند را بررسی می کنیم. اولین شاخصی که در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد، نرخ مالیات بر درامد شخص در کشور فنلاند است که آمارها نشان می دهند، این مقدار در سال های اخیر به طور میانگین ۵۰ درصد بوده است‌. دومین شاخص اقتصادی که بهتر است پیش از ثبت شرکت در فنلاند به آن توجه کنید، نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور فنلاند است. نرخ تولید ناخالص داخلی یک کشور می تواند نمایان گر پیشرفت اقتصادی و وضعیت کسب و کار در آن کشور باشد.

شاخص اقتصادی بعدی که بهتر است پیش از هر گونه اقدامی برای ثبت شرکت در فنلاند به آن توجه کنید، میزان بهره بانکی است که بانک های این کشور از شما درخواست خواهند کرد که می تواند بیانگر مقرون به صرفه بودن سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند باشد. شاخص آخری که بهتر است برای ثبت شرکت در فنلاند به آن توجه کنید، نرخ بیکاری در این کشور است. نرخ بیکاری کشور فنلاند می تواند نشان دهنده اشباع مشاغل در این کشور و راکد بودن وضعیت اقتصادی آن باشد. توصیه می شود که برای داشتن یک کار آفرینی و سرمایه گذاری پر بازده تر در کشور فنلاند، تمامی شاخص های اقتصادی گفته شده در این قسمت را پیش از هر گونه اقدامی برای ثبت شرکت در فنلاند مورد بررسی قرار دهید.

ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند | اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و روش های ثبت شرکت در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و انواع روش های موجود برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند : برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند بهتر است از قبل نوع شرکت و فعالیت خود را مشخص کنید. انواع روش های مختلف برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند فنلاند عبارتند از:

 

 • ثبت شرکت های با مسئولیت محدود در فنلاند:

برای ثبت شرکت های با مسئولیت محدود در کشور فنلاند لازم است که مبلغ مشخصی را به عنوان سرمایه اولیه در حسابی که به نام شرکت باز کرده اید، داشته باشید. این روش اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند برای ثبت شرکت های کوچک استفاده می شود و می تواند تعداد یک یا بیشتری مدیر داشته باشد. با توجه به محبوبیت بالای این شرکت ها در کشور فنلاند، می توان آن ها را یکی از رایج ترین روش های ثبت شرکت در این کشور دانست.

 

 • ثبت یک شرکت شعبه ای در فنلاند:

ثبت شرکت شعبه ای در کشور فنلاند، یکی دیگر از راه های ثبت شرکت در این کشور محسوب می شود. شرکت های شعبه ای درواقع نوعی نمایندگی شرکت های خارجی محسوب می شوند که در کشور فنلاند تاسیس می شوند. این شرکت، پس از ثبت در کشور فنلاند، یک شرکت فنلاندی به حساب می آید؛ اما قادر به فعالیت مستقل نخواهد بود و تمامی فعالیت های مالی آن به شرکت اصلی یا مادر وابسته است.

 

 • ثبت شرکت های دارای سهامی عام در فنلاند:

ثبت شرکت های سهامی عام بیشتر به منظور احداث شرکت های بزرگ انجام می شود. ثبا شرکت های دارای سهامی عام نیازمند صرف پول و سرمایه زیادی برای تاسیس هستند؛ اما این مبلغ می تواند بین دو نفر سهام دار تقسیم شود و لزومی به وجود تنها یک سهام دار نخواهد بود. شرکت های دارای سهام عام توسط اعضای هیئت مدیره شرکت اداره می شوند و هیئت مدیره شرکت باید از چند نفر تشکیل شده باشد.

 

 • ثبت شرکت های تعاونی در فنلاند :

شرکت های تعاونی به دو شکل شرکت های دارای مسئولیت محدود و شرکت های دارای مسئولیت های نامحدود تشکیل می شوند. برای ثبت شرکت های تعاونی در کشور فنلاند لازم است که تعداد شرکا سه نفر یا بیشتر باشند. برای ثبت شرکت های تعاونی در کشور فنلاند، شما به مبلغ مشخصی سرمایه نیاز خواهید داشت که لازم است ۲۵ درصد این سرمایه را به هنگام تاسیس شرکت و سرمایه گذاری در فنلاند، در حساب بانکی خود قرار داده باشید.

ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند | اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند

هزینه سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند و ثبت برند چقدر است؟

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند : هزینه های لازم برای ثبت شرکت در فنلاند و هزینه سرمایه گذاری در فنلاند به نوع سرمایه گذاری شما و شرکت ثبت شده شما در فنلاند بستگی دارد. برای ثبت شرکت در فنلاند لازم است که حداقل هزینه سرمایه گذاری در فنلاند را در اختیار داشته باشید. اگر هزینه سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در این کشور و مهاجرت به فنلاد به یکی از دغدغه های این روزهای شما تبدیل شده است، بهتر است این بخش را مطالعه کنید. هزینه سرمایه گذاری در فنلاند و ثبت شرکت در این کشور می تواند بسته به روش انتخابی شما برای انجام فعالیت های تجاریتان متفاوت باشد؛ اما به طور کلی ثبت شرکت در این کشور نیاز به صرف هزینه های زیادی برای سرمایه گذاری در فنلاند وجود ندارد. هزینه سرمایه گذاری در فنلاند صرف هزینه های لازم برای شرکت در کلاس های آنلاین، هزینه لازم برای سرمایه گذاری، هزینه ثبت نام و… می شود. تمامی این هزینه ها به عنوان هزینه سرمایه گذاری در فنلاند می توانند بسته به شرایط شما متفاوت باشند. علاوه بر هزینه هایی که در این قسمت به عنوان هزینه سرمایه گذاری در فنلاند عنوان شد، ممکن است هزینه های جانبی دیگری مانند هزینه های مشورت با وکیل، هزینه های لازم برای طراحی بیزینس پلن یا طرح تجاری و… است که ممکن است در کنار پرداخت هزینه سرمایه گذاری در فنلاند مجبور به پرداخت آن ها شوید. در نتیجه شما نمی توانید هزینه های مشخصی را به عنوان هزینه سرمایه گذاری در فنلاند تعیین کنید و هزینه سرمایه گذاری در فنلاند به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت.

ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | اقامت ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند | ثبت شرکت در فنلاند |اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند

هزینه های لازم برای گذران زندگی در فنلاند چقدر است؟

پیش از هرگونه اقدامی برای مهاجرت به فنلاند از روش های مختلفی مانند ثبت شرکت در فنلاند و سرمایه گذاری در فنلاند لازم است که هزینه های زندگی در این کشور را به طور دقیقی برآورد کنید تا در صورت مهاجرت به این کشور بتوانید از پس مخارج خود به خوبی بربیایید و با هیچ مشکلی مواجه نشوید. هزینه های لازم برای گذران زندگی در کشور فنلاند عبارتند از:

 • هزینه های لازم برای تهیه ملک جهت احداث شرکت در کشور فنلاند

 • هزینه های لازم برای تهیه مسکن برای اقامت در کشور فنلاند

 • هزینه های لازم برای تهیه پوشاک و لوازم زندگی

 • هزینه های لازم برای تهیه خوراک و خوردن غذا در رستوران

 • هزینه های مربوط به حمل و نقل و رفت و آمد در کشور فنلاند

 • هزینه های مربوط به تهیه بیمه درمانی برای شما و اعضای خانواده تان در کشور فنلاند

 • و…

البته های لازم برای اقامت شما و اعضای خانواده تان در کشور فنلاند می تواند بسته به نوع زندگی شما متفاوت باشد. مثلا: هزینه های لازم برای تهیه مسکن در حومه شهر با هزینه های لازم با تهیه مسکن در مرکز شهر متفاوت است. شما می توانید با پرداخت اجازه بهای کمتری در ازای تهیه مسکن در حومه شهر، تا حد زیادی در هزینه های زندکی خود صرفه جویی کنید.

 

نقاط قوت و مزایای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند  چیست؟

ثبت شرکت در فنلاند یا برند در فنلاند یا استارت آپ در فنلاند می تواند با مزایای و نقاط مثبت زیادی برای سرمایه گذاران خارجی همراه باشد. نقاط قوت و مزایای ثبت شرکت در فنلاند می توانند شما را برای سرمایه گذاری در فنلاند از این روش ترغیب کنند. بعضی از مزایای ثبت شرکت در فنلاند عبارتند از:

 • کیفیت زندگی و سطح امکانات بالای کشور فنلاند که می تواند سرمایه گذاران را تا حد زیادی تشویق به ثبت شرکت در فنلاند کند.
 • این کشور با داشتن بک نظام آموزشی کارآمد و قوی می تواند فضای آموزشی بسیار مناسبی را برای تحصیل فرزندانتان در فنلاند فراهم کند.
 • کشور فنلاند با داشتن جایگاه بالایی در بین صادر کنندگان جهان، امکان تجارت آزادانه و بدون محدودیتی را با بیشتر کشورهای جهان از طریق ثبت شرکت در فنلاند فراهم کرده است.
 • با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور فنلاند و قرارگیری این کشور در قاره اروپا، کسب و کار و تجارت در این کشور به سرعت انجام می گیرد و همین موضوع می تواند یکی از مزایای بزرگ ثبت شرکت در فنلاند به حساب بیاید.
 • زیر ساخت های قوی و پیشرفته حمل و نقل این کشور شامل: وسایل نقلیه دریایی، وسایل نقلیه هوایی، وسایل نقلیه ریلی و… امکان دسترسی برای تجارت با نقاط مختلف جهان را برای سرمایه گذارانی که با ثبت شرکت در فنلاند در این کشور به تجارت می پردازند، فراهم می کند.
 • کشور فنلاند دارای موقعیت استراتژیک قوی در بازارهای اروپا بوده و تا حد زیادی در پیشرفت اقتصادی قاره اروپا موثر است.

 

مراحل ثبت شرکت در فنلاند و ثبت برند در فنلاند

به منظور اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و ثبت برند فنلاند لازم است که شما مراحل خاصی را پشت سر بگذارید تا روند ثبت شرکت شما در فنلاند تکمیل شود. مراحل قانونی ثبت شرکت در فنلاند به صورت رسمی شامل موارد زیر است:

 

 • اولین مرحله برای ثبت شرکت در فنلاند:

اولین مرحله ای که برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و ثبت برند فنلاند باید طی شود، برآورد هزینه های لازم جهت ثبت شرکت، هزینه های مورد نیاز برای سرمایه گذاری، هزینه های جانبی که ممکن است در آینده با آن ها مواجه شوید و… است. این مرحله، یکی از مهم ترین مراحل سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند است که پیش از هر اقدامی برای ثبت شرکت در فنلاند باید انجام شود تا در مراحل بعدی به دلیل مشکلات مالی از ادامه کار و فعالیت تجاریتان باز نمانید. هزینه های لازم برای ثبت شرکت در فنلاند، بسته به نوع شرکتی که می خواهید احداث کنید، متفاوت است. برای گذر از این مرحله لازم است که یک حساب بانکی به نام شرکت خود باز کنید و قسمتی از سرمایه خود را در آن حساب بانکی قرار دهید.

 

 • دومین مرحله برای ثبت شرکت در فنلاند:

در مرحله دوماقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و ثبت برند فنلاند  لازم است که شما به عنوان یک سرمایه گذار خارجی، هماهنگی های لازم را با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه فنلاند انجام دهید. اگر در این مرحله دولت فنلاند با تقاضای شما برای ثبت شرکت در فنلاند موافق کند، شما می توانید اجازه لازم برای طرح تجاری خود را با عنوان یک شرکت در کشور فنلاند دریافت کنید.

 

 • سومین مرحله برای ثبت شرکت در فنلاند:

مرحله بعدی برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاندو ثبت برند فنلاند ، اقدام برای دریافت ویزای اقامت موقتی فنلاند برای شما و اعضای خانواده تان است. در این مرحله باید با مراجعه به سفارت کشور فنلاند در ایران برای دریافت اقامت و ویزای موقتی کشور فنلاند مصاحبه کنید.

 

 • چهارمین مرحله برای ثبت شرکت در فنلاند:

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند در این مرحله، شما می توانید با داشتن ویزای موقتی اقامت کشور فنلاند، به مدت یک سال در این کشور زندگی کنید و به تجارت بپردازید. در طول یک سال اقامت موقتی شما از طریق ثبت شرکت در فنلاند ، شما موظف خواهید بود که تمامی فعالیت های تجاری خود را گزارش کنید. در صورت تداوم فعالیت و سود دهی شما، می توانید باز هم اقامت خود را در کشور فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند تمدید کنید. اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند را به ویزا پورت بسپارید.

 

 • پنجمین مرحله برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند :

اگر فعالیت های تجاری شما در کشور فنلاند به صورت ادامه دار، مستمر و موفق انجام شود، می توانید پس از گذشت ۳ سال از اقامت موقتی خود در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند، برای دریافت اقامت دائمی این کشور، درخواست خود را به ثبت برسانید.

 

برای ثبت شرکت در فنلاند چه مدارکی نیاز خواهید داشت؟

مدارک لازم برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و سرمایه گذاری در فنلاند را باید از قبل تهیه کنید و در اختیار داشته باشید تا در هنگام تحویل آن ها برای ثبت شرکت با مشکلی مواجه نشوید و مراحل این کار برای شما با سرعت بیشتری طی شود. بعضی از مدارکی که برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند باید تهیه شوند، عبارتند از:

 • انتخاب یک نام مناسب برای شرکت و به ثبت رساندن آن

 • پر کردن فرم هایی که لازم است برای ثبت شرکت در فنلاند ارائه شوند.

 • ارائه اسکن تمامی صفحات پاسپورت سهام دارن شرکت و مدیر عامل

 • ارائه بیزینس پلن یا یک طرح تجاری که بیانگر فعالیت های شما برای ثبت شرکت در کشور فنلاند است. طرح تجاری یا بیزینس پلنی که ارائه می کنید، باید از نظر دولت فنلاند توجیه اقتصادی داشته باشد.

 • ارائه سندی مبنی بر مالکیت شرکت و داشتن یک دفتر برای فعالیت های تجاری

 • ارائه پرینت های حسابی بانکی شرکت شما در فنلاند

 • ارائه آخرین مدرک تحصیلی دریافتی شما یا یک کپی از آن

 • داشتن وکالتنامه

 

طرح تجاری یا بیزینس پلنی که برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و ثبت برند فنلاند می شود، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند لازم است که شما یک طرح تجاری یا بیزینس پلن قوی ارائه کنید که بسیار مبتکرانه و نو آورانه باشد. هر چقدر طرح تجاری شما کار آمدتر و مناسب تر باشد و سود بیشتری را برای کشور فنلاند به همراه داشته باشد، احتمال دریافت اقامت کشور فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند برای شما بیشتر خواهد بود. نکته قابل توجه برای ثبت شرکت در فنلاند و سرمایه گذاری در این کشور، این است که علاوه بر داشتن یک بیزینس پلن و طرح تجاری بسیار قوی برای سرمایه گذاری و شروع تجارت در این کشور، لازم است که شما حتما شرایط و استانداردهای دیگری را رعایت کنید تا موفق به دریافت اقامت این کشور به طور دائمی شوید.

 

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند در چه زمینه هایی می توان سرمایه گذاری کرد؟

اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار و تاجر خارجی می خواهید با ثبت شرکت در فنلاند به سرمابه گذاری در این کشور بپردازید، می توانید در ۷ زمینه فعالیت خود را آغاز کرده و سود زیادی را به دست بیاورید. حوزه های کاری ۷ گانه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند به شرح زیر هستند:

 • فعالیت در زمینه های درمانی، سلامتی و بهداشتی

 • فعالیت در زمینه فناوری پاک

 • فعالیت در زمینه های پژوهش و نو آوری در این کشور

 • فعالیت در فنلاند در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات

 • فعالیت و سرمایه گذاری در زمینه گردشگری

 • فعالیت و سرمایه گذاری در زمینه معدن

 • فعالیت به شکل احداث خرده فروشی

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند = لازم به ذکر است که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند ، تنها در موارد فوق انجام نمی شود و سرمایه گذاران در صورت داشتن تجربه کافی در این زمینه می توانند اقدام به تجارت و سرمایه گذاری در صنایعی مانند چوب، مس، سنگ آهک، نقره و طلا کنید. فرصت مهاجرت و اقامت ثبت شرکت در فنلاند و ثبت برند فنلاند را از دست ندهید.

 

نکاتی درباره سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند و اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند را در این قسمت ما یک سری نکات تکمیلی را در رابطه با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند می توانید از روش های ثبت شرکت محدود عمومی و ثبت شرکت به سبک محدود خصوصی که از رایج ترین روش های ثبت شرکت در فنلاد است، اقدام کنید. برای ثبت شرکت در کشور فنلاند لازم است که هزینه مشخصی را به عنوان هزینه سرمایه گذاری در فنلاند در اختیار داشته باشید. هزینه سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند به صورت حداقلی از سوی دولت این کشور به شما اعلام خواهد شد. برای ثبت شرکت در کشور فنلاند لازم است که برای شرکت خود یک هیئت مدیره تشکیل دهید. هیئت مدیره شرکت ثبت شده شما در کشور فنلاند باید حداقل متشکل از سه عضو باشد. همچنین لازم برای دفتر اصلی شرکت خود و شعبات آن، مدیر اجرایی مجرب و مناسب انتخاب کنید. برای ثبت شرکت های عمومی در کشور فنلاند لازم است که اوراق بها دار خریداری کنید و در اختیار داشته باشید.

نرخ مالیات برای شرکت های عمومی ثبت شده در کشور فنلاند خیلی زیاد نیست؛ به همین علت سرمایه گذاران خارجی تمایل زیادی برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در فنلاند دارند. برای ثبت شرکت های محدود خصوصی در کشور فنلاند لازم است که حداقل یک سرپرست و یک جانشین هیئت مدیره برای شرکتتان تعیین کنید. ثبت شرکت در فنلاند تنها با روش های گفته شده در این قسمت انجام نمی شود و شما می توانید از روش های دیگری برای ثبت شرکت در کشور فنلاند استفاده کنید. روش های دیگری که برای ثبت شرکت در کشور فنلاند وجود دارند، شامل ثبت شرکت های مشارکت عمومی و ثبت شرکت های محدود است. ثبت شرکت در کشور فنلاند و  شروع کسب و کارهای تجاری در کشور فنلاند می تواند همچنین به صورت انفرادی انجام شود. اگر هزینه سرمایه گذاری در فنلاند با هزینه های لازم برای ثبت شرکت در کشود فنلاند را در اختیار نداشته باشید، می توانید از روش ثبت شرکت در فنلاند به صورت نمایندگی یک کشور خارجی برای کسب و کار و تجارت خود استفاده کرده و یک دفتر نمایندگی خارجی راه بیندازید.

 

آیا می توان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند، اقامت دائمی این کشور را دریافت کرد؟

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند و دریافت اقامت کشور فنلاند از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور به آسانی صورت نمی گیرد و برای انجام این کار لازم است شما به نکات و مسائل زیادی توجه کنید و قواعد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور را به خوبی رعایت کرده باشید. با ثبت شرکت در کشور فنلاند شما می توانید ابتدا اقامت موقتی این کشور را دریافت کنید و بعد از اتمام مهلت اقامت موقتی خود در این کشور، باز هم اقامت خود را تمدید کنید. پس از چند سال اقامت در این کشور شما می توانید برای دریافت اقامت دائمی این کشور درخواست خود را به صورت رسمی ثبت کنید. دریافت اقامت کشور فنلاند و استمرار آن، در صورت استمرار تجارت کاری شما انجام می شود و درواقع باید برای این کشور سود رسانی داشته باشید.

 

هزینه های لازم برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند چقدر است؟

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند هزینه های مقطوعی دارد. هزینه های مورد نیاز برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور فنلاند بسته به نوع شرکت و سرمایه گذاری شما متفاوت خواهد بود. به طور کلی نمی توان هزینه های مشخصی را برای انجام این کار تعیین کرد؛ زیرا هزینه سرمایه گذاری در فنلاند به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

 

آیا اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند  و سرمایه گذاری در کشور فنلاند برای ایرانیان امکان پذیر است؟

بله. ایرانیان می توانند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت به کشور فنلاند مهاجرت کنند و هیچ محدودیت خاصی در این زمینه برای آن ها وجود ندارد. اما در مواردی مانند افتتاح حساب بانکی ممکن است نتوانید به طور مستقل عمل کنید و لازم باشد با یک وکیل کار بلد در این زمینه مشورت کنید.

 

چرا باید سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند را انتخاب کنیم؟

کشور فنلاند دارای موقعیت جغرافیایی بسیار عالی بوده و در شمال قاره اروپا واقع شده است. موقعیت جغرافیایی این کشور و دسترسی آسان آن برای تجارت با سایر کشورهای منطقه و جهان باعث می شود که تاجران و سرمایه گذاران مختلف از سراسر دنیا برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور اقدام کنند. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین بوده و دولت این کشور مالیات کمی را از شما دریافت خواهد کرد. همچنین می توانید سود زیادی را از طریق سرمایه گذاری در کشور فنلاند به دست بیاورید.

 

معایب ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور فنلاند چیست؟

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند در کنار سود رسانی بالا و مزایای فراوانی که دارد می تواند با معایب و نکات منفی همراه باشد. یکی از معایب اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند ، سرمایه گذاری و زندگی در کشور فنلاند، وجود زمستان های طولانی و سرد و تابستان های بسیار کوتاه است. البته با توجه به این که کشور فنلاند یکی از شادترین کشورهای جهان محسوب می شود، می توان از این مسئله چشم پوشی کرد.

 

و در پایان اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند فنلاند

بهتر است پیش از هرگونه اقدام برای سرمایه گذاری در فنلاند و ثبت شرکت در فنلاند، شرایط اقامت و همچنین  هزینه سرمایه گذاری در فنلاند در کشور فنلاند را مورد بررسی و توجه قرار دهید تا با هیچ مشکلی برای مهاجرت به فنلاند مواجه نشوید.

 

 

 

2 نظر

 • به کمک شما من تونستم از طریق ثبت شرکت در فنلاند رو داشته باشم و جزو مهاجرین موفق هستم.

 • بهترین شرکت برای دریافت ویزا فنلاند بودید و تونستم ثبت شرکت خودمو تو فنلاند کنم. خدا خیرتون بده

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +