اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک را دریافت کنید

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک  می تواند یکی از انواع راه های سرمایه گذاری در این کشور باشد که در نهایت منجر به اخذ اقامت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک شود. اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک یکی از راه هایی است که جدیدا توسط سرمایه گذاران زیادی مورد توجه واقع شده است که در تلاش برای ثبت شرکت در دانمارک می باشند. همچنین این افراد به دنبال یافتن هزینه ثبت شرکت در دانمارک و شرایط و مراحل آن نیز هستند.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با پروسه و روند اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک  به صورت کامل آشنا کنیم و به تمامی سوالات شما پیرامون ثبت شرکت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و دریافت اقامت دانمارک پاسخ دهیم. پس با ویزا پورت تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و آشنایی با این کشور

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک : به عنوان فردی که قصد ثبت شرکت دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت را دارد، باید با این کشور بیشتر آشنا شوید.

کشور دانمارک یکی از کشورهایی است که در شمال قاره اروپا واقع شده است. همچنین این کشور به عنوان جنوبی ترین کشور اسکاندیناوی نیز شناخته می شود. پایتخت این کشورف کپنهاگ می باشد و زبان رسمی مردمان این کشور نیز دانمارکی است. در کنار زبان دانمارکی، زبان های آلمانی و گرینلندی نیز، توسط برخی از مردمان ناحیه این کشور نیز مورد استفاده واقع می شود.

به عنوان فردی که قصد ثبت شرکت در دانمارک را دارد، بهتر است بدانید که سرانه اقتصاد کشور دانمارک، توانسته است که رتبه هفتم از اقتصاد جهان را به خودش اختصاص بدهد. به همین جهت سرمایه گذاران زیادی در تلاش جهت ثبت شرکت دانمارک هستند. نکته دیگری که باعث شده تقاضا برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک بالا برود، این است که این کشور جزو کشور های مرفه اروپا محسوب می شود که کیفیت زندگی در آن بسیار بالا بوده و مردم این کشور جزو راضی ترین مردم جهان هستند.

سرمایه گذاری در این کشور می تواند بسیار مفید و سودده خواهد بود؛ اگر که شما با ثبت شرکت در دانمارک و هزینه ثبت شرکت در دانمارک و زندگی در آن آشنا باشید. زیرا که این کشور دارای یک اقتصاد بسیار مناسب است.

برای سرمایه گذاری در کشور دانمارک شما می توانید سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در دانمارک را امتحان کنید. در این روش بعد از اینکه فرد متقاضی هزینه ثبت شرکت در دانمارک را پرداخت نمود و شرکت خودش را در این کشور به ثبت رساند، می تواند سایر شعبه های خودش را نیز در کشورهای دیگر اروپایی نیز دایر کند. همین نکته جزو یکی از نکات بسیار مثبت ثبت شرکت در دانمارک به حساب می آید که می توان از این طریق اقامت دانمارک را نیز دریافت نمود.

 

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و آشنایی با استانداردها سرمایه گذاری

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک  باید با استانداردهایی همراه باشد. وقتی فردی به عنوان متقاضی ثبت شرکت در دانمارک و یا هر کشور دیگری باشد، باید در ابتدا وضعیت اقتصادی آن کشور را بررسی نماید و با استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور مد نظر خودش آشنایی داشته باشد. با بررسی این استانداردهای سرمایه گذاری است که مشخص می شود آیا سرمایه گذاری در یک کشور امری کم ریسک بوده یا خیر؟

دو شاخصه مهم برای مشخص نمودن استانداردهای سرمایه گذاری و اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک این است که اول ببینیم نرخ مصادره اموال در این کشور به چه میزان است و دوم اینکه فساد مالی در این کشور تا چه اندازه ای انجام می شود.

کشور دانمارک به دلیل اینکه اقتصاد بسیار باثبات و خوبی دارد و اختلاف طبقاتی در بین مردم این کشور بسیار کم می باشد و دستمزد افراد مختلف جامعه تقریبا در یک رنج دیده می شود، می توان عنوان کرد که نرخ مصادره اموال و همچنین فساد مالی در این کشور بسیار پایین می باشد. همین امر ریسک هزینه اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک در دانمارک را بسیار کاهش می دهد. از دیگر عوامل مهم در استانداردهای سرمایه گذاری جهت ثبت شرکت در دانمارک می توان به مردم راضی این کشور و همچنین پایین بودن میزان خشونت در این کشور در طی سال های اخیر اشاره نمود. شاید همین یکی از عمده دلایلی باشد که افراد زیادی متقاضی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک هستند.

پس به عنوان فرد متاقضی ثبت شرکت در دانمارک، باید با استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور آشنا باشید و به بررسی این  استانداردها بپردازید تا بتوانید یک ثبت شرکت دانمارک با میزان ریسک بسیار پایین را تجربه نمایید.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و آشنایی با شاخص های اقتصادی

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک  باید با شناخت شاخص های اقتصادی تاثیرگذار همراه باشد. به عنوان فردی که متقاضی ثبت شرکت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک هستید، بر شما واجب است تا با این شاخص ها آشنا شوید. این شاخص های اقتصادی تاثیر گذار شامل محاسبه نرخ بیکاری در این کشور، میزان مالیات در این کشور و …. می باشد.

کشور دانمارک در چند سال اخیر به دلیل حمایت هایی که از سمت دولت از سرمایه گذاری جهت رونق کسب و کار و تولید و بالا بردن رشد اقتصادی این کشور شده است، به میزان قابل توجهی نرخ بیکاری در آن پایین آمده است که همین موضوع برای شمایی که قصد ثبت شرکت در این کشور و دغدغه هزینه ثبت شرکت در دانمارک را دارید، به شدت می تواند خبر خوشحال کننده ای باشد.

از دیگر نکاتی که برای ثبت شرکت در دانمارک می توان به این مورد اشاره نمود نرخ مالیات در این کشور است. به عنوان فردی که خواهان دریافت اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت در دانمارک است، باید بدانید که میزان مالیات در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی، بالا تر است. اما جای هیچگونه نگرانی نیست؛ زیرا این بالا بودن نرخ مالیات با میزان حقوقی بالایی که در این کشور وجود دارد، کم رنگ خواهد شد. طبق آخرین آمارها میزان نرخ بیکاری در کشور دانمارک در سال 2019 به زیر 4 درصد رسیده بود. پس با خیال راحت می توانید در این کشور سرمایه گذاری نموده و دست به ثبت شرکت در دانمارک بزنید.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک  و آشنایی با انواع آن

ثبت شرکت در دانمارک دارای انواعی است که به عنوان فرد متقاضی دریافت اقامت دانمارک از راه مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک، باید با انواع ثبت شرکت در دانمارک آشنا باشد.

ثبت شرکت در دانمارک به 4 صورت انجام پذیر است. این 4 نوع عبارت اند از :

 • ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت خصوصی

 • ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت سهامی

 • ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت عمومی دانمارکی

 • ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت محدود دانمارکی

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک از طریق ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت خصوصی، یکی از راه هایی است که با پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک، می توانید تلاش نمایید تا اقامت دانمارک را بگیرید. در این روش ثبت شرکت در دانمارک، تنها نیاز به یک سهامدار می باشد. این سهامدار نیز نیازی نیست که لزوما دانمارکی باشد. نکته دیگر در این خصوص میزان هزینه ثبت شرکت در دانمارک از این طریق است. شما برای ثبت شرکت در دانمارک از این طریق باید حداقل 80 هزار کرون سهام داشته باشید. این پول نیز باید در یک حساب غیر قابل انتقال قرار گیرد.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک از طریق ثبت شرکت سهامی

ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت سهامی دومین نوع ثبت شرکت در دانمارک است که برای دریافت اقامت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک می توان از آن استفاده کرد. در این روش ثبت شرکت باز هم به هزینه ثبت شرکت در دانمارک بر می گردیم. شما به عنوان فرد خواهان ثبت شرکت دانمارک باید حداقل 500 هزار کرون سرمایه داشته باشید. از این 500 هزار کرون سرمایه برای خرید سهام استفاده می کنید. در این روش شما می توانید سهام خودتان را بین سایر سهامداران نیز به اشتراک بگذارید.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک از طریق ثبت شرکت عمومی دانمارکی

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک از طریق ثبت شرکت عمومی دانمارکی از دیگر راه هایی است که می توانید به وسیله آن اقامت دانمارک را دریافت کنید. برای ثبت شرکت دانمارک از این راه، شما نیازمند حداقل 2 عضو بنیانگذار هستید. این دو عضو بنیانگذار هر کدام به نوبه خودشان بایستی به صورت کامل، مسئولیت و تعهدات خودشان را به عهده بگیرند. همچنین این شرکت موظف است که در ثبت نام تجاری دانمارک عضو شده و ثبت نام را به صورت کامل انجام دهد.

 

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک از طریق ثبت شرکت محدود دانمارکی

ثبت شرکت در دانمارک از طریق ثبت شرکت محدود دانمارکی، آخرین مدل از انوع ثبت شرکت دانمارک است که برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک می توان از آن کمک گرفت. این مدل شرکت نیز نیازمند حداقل 2 عضو بنیانگذار یا شریک دارد. تفاوت این روش با روش عمومی در این است که در این مدل ثبت شرکت دانمارک، تنها یکی از این افراد نیازمند است که مسئولیت ها و تعهدات را به عهده بگیرد. همچنین این نوع شرکت نیز باید در ثبت نام تجاری دانمارک، عملیات ثبت نام را انجام دهد.

 

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و شرایط آن

ثبت شرکت دانمارک به همراه خود شرایطی را دارا می باشد. به عنوان فردی که می خواهد اقامت دانمارک را دریافت نماید و هزینه ثبت شرکت در دانمارک را پرداخت نمایید، باید با این شرایط آشنایی کاملی داشته باشید. اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک برای افراد متقاضی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک باید بدانند که برای ثبت شرکت در دانمارک باید به آژانس های تجاری مراجعه کنید. در واقع این آژانس ها این وظیفه را به عهده دارند که شرکت ها را در دانمارک ثبت کنند.

فعالیت این آژانس ها تحت نظارت مستقیم وزارت کسب و کار و وزارت امور اقتصادی کشور دانمارک است. دفتر مرکزی این آژانس ا در پایتخت کشور دانمارک یعنی کپنهاگ واقع شده است. جهت ثبت شرکت دانمارک روش های مختلفی وجود دارد. در ادامه به این روش ها خواهیم پرداخت.

 

ثبت شرکت دانمارک به صورت کاغذی

ااقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک  ثبت شرکت دانمارک به روش کاغذی یکی از راه های ثبت شرکت در دانمارک می باشد. این روش بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند فرآیند مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک را به صورت سنتی و کاغذی انجام دهند. البته باید این نکته را مد نظر قرار داد که این مدل ثبت شرکت دانمارک، برای شرکت هایی است که دارای مسئولیت محدود هستند. برای ثبت شرکت در دانمارک به روش کاغذی باید ابتدا به آژانس های تجارت یا شرکت هایی که در زمینه ثبت نمودن شرکت ها در دانمارک فعالیت می کنند، مراجعه کنید. مدت زمانی که در این روش طول خواهد کشید، چیزی در حدود  تا 3 هفته خواهد بود.

 

 

ثبت شرکت دانمارک به صورت آنلاین

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک  ثبت شرکت دانمارک به روش آنلاین، راه دیگری است که برای افرادی که می خواهند اقامت دانمارک را از طریق پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک تجربه کنند، می توانند از آن استفاده نمایند. برای ثبت شرکت دانمارک از این طریق شما می توانید از طریق ثبت نام به صورت الکترونیکی توسط ویزا پورت، اقدام نمایید. برای اینکه بتوانید شخصیت حقوقی تجاری را از این طریق مشخص نمایید، شما تنها به یک امضای دیجیتالی از او نیاز خواهید داشت. اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک در ویزا پورت آسان و بدون دقدقه است.

 

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و مراحل آن

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک دارای مراحلی است که بهتر است با آن ها کمی آشنا باشید. ثبت شرکت در دانمارک برای افرادی که تابعه یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه اقتصادی اروپا یا اسکاندیناوی هستند، به راحتی صورت خواهد پذیرفت. اما نکته ای که باید افراد متقاضی اقامت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک بدانند، این است که این افراد باید در ابتدا اجازه اقامت و مجوز کار در دانمارک را دریافت نمایند.

ثبت شرکت در دانمارک نیازمند مشاوره و مشورت با وکلای ماهر دانمارکی دارد، اما برای آشنایی شما عزیزان، ما به مهمترین مراحل ثبت شرکت در دانمارک می پردازیم. از اساسی ترین مراحا ثبت شرکت دانمارک، می توان به مراحل زیر اشاره نمود :

 • در ابتدا شما باید نوع شرکتی که می خواهید ثبت نمایید را برگزینید. ( سهامی عام یا خاص، با مسئولیت محدود یا غیره ) که پیرامون آن صحبت شد.

 • در مرحله بعدی شما باید دست به بررسی و انتخاب یک ساختاری قانونی شخصیت حقوقی برای شرکت خودتان بزنید.

 • در مرحله بعدی شما باید یک بزینس پلن یا طرح تجاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک داشته باشید.

 • سپس این طرح تجاری یا بیزینس پلن را به ثبت برسانید.

 • سپس باید هزینه ثبت شرکت در دانمارک را پرداخت نمایید.

 • قدم بعدی در ثبت شرکت دانمارک این است که باید یک حساب بانکی به نام آن شخص حقوقی مد نظر در یکی از بانک های دانمارک باز کنید.

 • قدم نهایی نیز ثبت شرکت در سازمان تجاری و سازمان مالیاتی و دریافت آیدی های مورد نیاز می باشد.

 

 

هزینه ثبت شرکت در دانمارک

هزینه ثبت شرکت در دانمارک می تواند بر اساس نوع شرکتی که قرار است در دانمارک ثبت نمایید متفاوت باشد. برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک باید یک سری هزینه های اولیه مورد نیاز را مد نظر داشت. در کشور دانمارک، با توجه به تعدد انواع شرکت های موجود، سرمایه های اولیه متفاوتی مورد نیاز می باشد. با توجه به هزینه ثبت شرکت در دانمارک، شرکت های با مسئولیت و با فعالیت عمومی یا دولتی و خصوصی بیشتر از سایر مدل های ثبت شرکت، مورد استفاده قرار می گیرند.

باید مد نظر داشته باشید که این هزینه ثبت شرکت در دانمارک باید در صندوق اولیه شرکت ذخیره شود. هزینه ثبت شرکت در دانمارک به شرح زیر می باشد :

شرکت هایی با مسئولیت های محدود در حوزه های دولتی یا خصوصی نیازمند 500000 کرون دانمارک جهت تاسیس و ثبت دارند.

شرکت هایی با مسئولیت محدود در حوزه های تخصصی چیزی در حدود 80000 کرون دانمارک نیاز به سرمایه اولیه دارند.

البته در این میان شرکت هایی هستند که هزینه ثبت شرکت در دانمارک ان ها صفر می باشد و نیازی به سرمایه اولیه جهت راه اندازی ندارند. این شرکت ها عبارت اند از :

 • Partnerships;

 • Limited partnerships;

 • Partnerships limited by shares;

 • Co-operative societies and commercial foundations.

 

این شرکت ها بدون نیاز به سرمایه اولیه و تنها با آماده کردن مدارک اولیه و طی کردن مراحل اولیه برای ثبت شدن، می توانند بعد از ثبت شرکت در دانمارک، شروع به فعالیت نمایند.

 

هزینه ثبت اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و هزینه زندگی در این کشور و اقامت 

 

هزینه اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک می تواند بسیار وابسطه به هزینه های زندگی در این کشور باشد. به این صورت که فرد متقاضی اقامت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک، در ابتدا می خواهد ببیند که آیا اصلا زندگی کردن در دانمارک پرخرج و هزینه بر بوده یا خیر و سپس دست به ثبت شرکت دانمارک بزند.

از سری هزینه ثبت شرکت در دانمارک و زندگی در این کشور ابتدا می پردازیم به هزینه های مسکن. هزینه های مسکن می تواند بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، متفاوت باشد. اگر بخواهیم به صورت متوسط نگاه کنیم، هزینه هر متر مربع در دانمارک چیزی در حدود 2.350 دلار می باشد. اما باز هم تفاوت های فاحشی بین مناطق مختلف این کشور وجود دارد.

به طور مثال قیمت هر متر مربع از یک آپارتمان لوکس در کپنهاگن چیزی در حدود 6.500 تا 8.500 دلار است. البته شما در حین خرید ملک می توانید تا بین 5 تا 10 درصد از فروشنده نیز تخفیف بگیرید.

دومین مسئله ای که در بحث هزینه های زندگی جهت مشخص نمودن هزیه ثاقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک در دانمارک مد نظر است مسئله هزینه های جانبی باشد. باید به این نکته اشاره نمود که با توجه به کیفیت بسیار بالای زندگی در کشور دانمارک، هزینه ها نیز نسبت به سایر کشورهای منطقه اروپا نیز بالاتر می باشد.

زندگی در شهر های مهم و مشهور کشور دانمارک، مانند کپنهاگ و آرهوس می تواند بسیار پرهزینه باشد. نکته ای که باید مد نظر افرادی که قصد دریافت اقامت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک دارند، قرار گیرد.

شهر کپنهاگن جزو شهرهای گران دنیا می باشد. همچنین اسم آن در بین 15 شهر گران اروپا به چشم می خورد. بعد از این شهر نیز شهرهای آلبورگ و آرهوس نیز از شهرهای گران دانمارک می باشند. پس به عنوان فردی که می خواهد هزینه ثبت شرکت در دانمارک را محاسبه کند باید این نکات را نیز مد نظر داشته باشید.

به طور میانگین هزینه زندگی در کپنهاگن برای یک خانواده 4 نفره چیزی در حدود 2.475.466 کرون و برای یک نفر چیزی در حدود 695.308 کرون خواهد بود.

 

هزینه اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک و درآمد مشاغل مختلف

اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک و هزینه ثبت شرکت در دانمارک می تواند وابسطه به درآمد افرادی باشد که در این کشور در حال کار هستند. به عنوان کسی که می خواهد اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک را تجربه کند، باید با درآمد مشاغل مختلف آشنا باشید. اینکه افراد در هر حرفه و فنی چه میزان درآمدی می توانند داشته باشد، می تواند بسیار بر تصمیم شما مبنی بر مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک تاثیر گذار باشد.

به طور متوسط می توان گفت که میزان درآمد افراد در کشور دانمارک چیزی در حدود 47.000 کرون خواهد بود. طبق آمار، بیشترین میزان حقوق پرداختی برای شهر کپنهاگن با 53.000 کرون و کمترین میزان حقوق پرداختی برای شهر جاستلند شمالی با 45.800 کرون می باشد.

میزان حقوق افراد در کشور دانمارک اغلب به دنبال مذاکرات بین کارفرما ها و اتحادیه ها مشخص خواهد شد.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و طرح تجاری یا بیزینس پلن 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک = مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک نیازمند داشتن یک طرح تجاری یا بیزینس پلن  مناسب برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک می باشد. در واقع شما به عنوان فرد متقاضی ثبت شرکت در دانمارک، باید یک بیزینس پلن یا طرح تجاری مثبت و سودمند داشته باشید. این طرح تجاری یا بیزینس پلن در واقع چشم انداز کسب و کار شما خواهد بود. همچنین باید به نحوی برنامه ریزی شده باشد که موجبات پیشرفت و توسعه کشور مورد نظر را برآورده نماید.

البته نوشتن یک بیزینس پلن یا طرح تجاری برای ثبت شرکت در دانمارک کار هرکسی نیست و نیازمند این است که افراد خبره و ماهر را برای نوشتن یک طرح تجاری یا بیزینس پلن استخدام نمایید. به عنوان کسی که می خواهد اقامت دانمارک را دریافت نماید و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک را دارد، باید بدانید که یک طرح تجاری یا بیزینس پلن باید یک فهرست به همراه اهداف تجاری و توسعه ای کسب و کار شما باشد تا اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک داشته باشید.

شاید یک طرح تجاری مفید و سودمند بالای 30 صفحه نیز مکتوب شود.

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک نیازمند داشتن یک سری مدارک جهت ثبت شرکت در دانمارک می باشد. فرد متقاضی اقامت دانمارک که قصد پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک را دارد، باید این مدارک و موارد را به صورت کامل تهیه و تکمیل نماید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در دانمارک عبارت اند از :

 • در ابتدای امر فرد متقاضی اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک باید یک نام برای شرکت خود انتخاب نماید.

 • سپس فرم های مربوطه را دریافت نماید و به دقت آن ها را تکمیل نماید.

 • در قدم بعدی باید یک عدد فتوکپی از پاسپورت فرد مدیر عامل و تمامی افراد سهامدار شرکت را ارائه نماید.

 • بعد از این مراحل فرد متقاضی اخذ اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت در دانمارک، باید بیزینس پلن یا طرح تجاری خود را ارائه نماید.

 • سپس ارائه نمودن یک عدد گواهی تمکن مالی و گردش حساب بانکی باید صورت پذیرد.

 • در قدم بعدی باید آخرین مدرک تحصیلی فرد متقاضی ثبت شرکت در دانمارک ارائه شود.

 • همچنین اگر شما یک وکیل را برای انجام کارها استخدام نموده اید، باید یک وکالت نامه ای که از طرف شما امضا شده است، به همراه داشته باشد.

 

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک و مزایای ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک یک سری مزایای قابل توجهی به همراه دارد. به عنوان فردی که خواهان مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و اخذ اقامت دانمارک هستید، باید با این مزایا آشنا باشید.

از مهمترین این مزایا اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • متقاضیان اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک می توانند به راحتی برای سفر و تجارت، وارد کشورهای مختلفی که عضو شنگن هستند، شوند.
 • متقاضی ثبت شرکت دانمارک می تواند پس از طی 3 سال، اقدامات مورد نیاز برای دریافت اقامت دانمارک را انجام دهد.
 • بعد از اینکه متقاضی مهاجرت از ثبت شرکت در دانمارک 5 سال را در این کشور به صورت اقامت دائم سپری نمود، می تواند درخواست دریافت پاسپورت دانمارک را داشته باشد و اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک کند.
 • فرد متقاضی پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک، می تواند بدون هیچ گونه دردسری برای سفر کردن به اقصی نقاط دنیا، به راحتی ویزا کسب کند.
 • مدیر عامل شرکت و همچنین خانواده وی می توانند از طریق ثبت شرکت در دانمارک اقدام به دریافت اقامت دانمارک به مدت 1 سال را داشته باشند.
 • همچنین فردی که شرکتی را به ثبت می رساند، می تواند مالکیت کامل آن را به عهده بگیرد بدون اینکه نیازی به داشتن شریک محلی پیدا کند.
 • چند زبانه بودن این کشور نیز یکی دیگر از نکات مثبت آن است.
 • درسترسی داشتن به دریا نیز می تواند برای کسب و کارهایی که وابسطه به حمل و نقل می باشد، بسیار مفید واقع شود.

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک دانمارک و معایب زندگی در این کشور

اقامت دانمارک در کنار محاسن بسیار زیادی برای افرادی که دست به مهاجرت از طریق ثبت شرکت در این کشور می زند دارد، دارای معایبی نیز می باشد. به عنوان فرد متقاضی پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک، باید بدانید که معایب زندگی در این کشور چه عواملی هستند، تا بتوانید با دید باز دست به ثبت شرکت در این کشور با کمترین ریسک بزنید. در ادامه به مهمترین معایب اخذ اقامت دانمارک خواهیم پرداخت.

 

 • مالیات اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک

از مهمترین معایب اخذ اقامت دانمارک و زندگی در این کشور بالا بودن مالیات را می توان نام برد. تمامی افرادی که به عنوان شهروند در این کشور در حال زندگی می باشند، موظف به پرداخت مالیات به صورت ماهیانه هستند. میزان مالیاتی که در این کشور توسط مردم پرداخت می شود، در مقایسه با میزان پرداختی مالیات مردم سایر کشورهای اروپایی بیشتر می باشد. البته که پرداخت میزان مالیات بیشتر می تواند منجر به بالا بردن رفاه اجتماعی افراد شود. همان طور که اشاره شد، کیفیت زندگی در کشور دانمارک، بسیار بالا بوده و بهترین خدمات شهروندی در اختیار مردمان این کشور قرار می گیرد.

 

 • آب و هوا دانمارک 

برای متقاضیان اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک شاید یکی دیگر از معایب مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و دریافت اقامت دانمارک، آب و هوای این کشور باشد. آب و هوای این کشور بسیار مرطوب بوده و باران در بیشتر مواقع سال در حال باریدن است. همانطور با اینکه می توان فصول مختلف را در این کشور مشاهده نمود اما فصل سرما در دانمارک خیلی زودتر از فصل گرما آغاز خواهد شد. همچنین در این مدت، دمای هوا به شدت افت خواهد کرد و هوای بسیار سردی بر جو این کشور حاکم خواهد شد. باید مد نظر داشته باشید اگر که خواهان پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک و زندگی در این کشور هستید، باید خودتان را برای زندگی در یک کشور با زمستان های طولانی آماده کنید.

 

 • فراگیری زبان دانمارکی برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک 

ااقامت مهاجرت ثبت شرکت برند دانمارک و زبان آن به عنوان عیب بعدی زندگی در دانمارک، باید به سخت بودن فراگیری زبان دانمارکی اشاره نمود. اگر قصد اقامت دانمارک و مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک را دارید، بلاخره باید زبان دانمارکی را یاد بگیرید. هرچند اگر زمان اقامت شما کمتر از 1 سال باشد، شاید این کار زیاد ضروری به نظر نرسد. به صورت کلی برای داشتن یک زندگی بهتر و راحت تر و موثرتر در جامعه در برخورد با اطرافیان، شا ملزم به یادگیری زبان دانمارکی هستید. لذا فراگیری این زبان می تواند یک چالش باشد. حال برای افرادی ممکن است که این چالش، چالشی آسان بوده و برای برخی چالشی سخت و نفس گیر. در سیستم آموزشی کشور دانمارک، کودکان در همان 6 سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی می نمایند. اما همچنان افراد ترجیح می دهند که به کمک زبان اول خود با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار نمایند. در دریافت اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک اگر قصد شما فرانگرفتن این زبان باشد، مطمئن باشید که در اقامت دانمارک به مشکل برخواهید خورد. جهت دریافت و استخدام در کاری در این کشور نیز ممکن است از شما بخواهند که به زبان دانمارکی صحبت کنید. لذا فراگیری این زبان می تواند در داشتن بک زندگی راحت پس از دریافت اقامت دانمارک، کمک نماید.

 

 • بالا بودن تراکم در شهرهای بزرگ دانمارک و اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک

شاید به عنوان مهاجر این موضوع بتواند به عنوان یک چالش بزرگ پیش روی شما قرار بگیرد. باید بدانید که تراکم در شهرهای بزرگ کشور دانمارک بالا بوده و همین امر ممکن است زمانی که شما بخواید مکانی را بری زندگی پیدا کنید، مانع شما بشود.

 

به تمامی موارد بالا هزینه های بالای خورد و خوراک و ماشین، احساس تنهایی برای فردی که به تازگی مهاجرت نموده، مصرف زیاد مشروبات الکلی در میان مردم دانمارک، اختلافات فرهنگی موجود و … را نیز اضافه کنید.

 

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک و حقوق و مزایای اخذ اقامت این کشور دانمارک

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک در کنار محاسن و معایب هایی که به آن ها اشاره شد، دارای یک سری حق و حقوقی هم برای افرادی که قصد اخذ ثبت شرکت در دانمارک را دارند، ایجاد می کند. ثبت شرکت در دانمارک برای فرد متقاضی، حقوق اجتماعی و مزایای قانونی به همراه دارد.

 

از مهمترین حقوق و مزایای قانونی که مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک برای فرد ایجاد می کند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به عنوان فردی که در کشور دانمارک، شغل ایجاد نموده اید، شما دارای حق کار در این کشور هستید.
 • به عنوان فردی که ثبت شرکت در دانمارک را تجربه نمودید، شما حق اقامت دارید. حتی در کنار این حق اقامت، شما می توانید تا 6 ماه از سال را در سایر کشورهای دیگر که در حوزه شنگن هستند، اقامت داشته باشید.
 • همچنین شما به عنوان فردی که اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک داشته اید، می توانید اقامت برای همسر و فرزندانتان به ارمغان بیاورید. دولت کشور دانمارک به خانواده فرد، امکان اقامت و همچنین اجازه کار صادر خواهد کرد.
 • با این مدل اقامت، شما اجازه دارید که در کلاس های زبان دانمارکی شرکت نموده و به صورت رایگان، زبان دانمارکی را یاد بگیرید.

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک باید مد نظر داشته باشید که بعد از اخذ اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت در دانمارک، شما باید از خودتان حمایت های اجتماعی را انجام دهید. برخی از حمایت های اجتماعی این کشور، مانند حقوق بیکاری و یا حق مسکن به فرد متقاضی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک تعلق نخواهد گرفت. تنها زمانی که فرد اقامت دائم این کشور را دریافت نمود، می تواند از این حقوق بهره مند شود.

 

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک و آشنایی با شهرهای مهم این کشور

اقامت دانمارک شاید نیازمند این باشد که فرد متقاضی با شهرهای مهم این کشور بیشتر آشنا شود و بداند که کدام شهر برای مهاجرت و اقامت برای وی و شرایط او مناسب تر است. برای اینکه بتوانیم انتخاب نماییم که کدام یک از شهر های این کشور برای زندگی مناسب تر است، باید به بررسی شاخص های مهمی مانند امکانات اجتماعی، وضعیت اقتصادی، امنیت و … اشاره نمود. با توجه به تمامی این شاخص های عنوان شده ما در ادامه بهترین شهرهای کشور دانمارک که می تواند مقصد مناسبی برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و پرداخت هزینه جهت ثبت شرکت در دانمارک هستند را به شما معرفی می نماییم.

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک = کپنهاگ

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک بدانید کپنهاگ به عنوان پایتخت و مشهورترین شهر کشور دانمارک، همیشه به عنوان یک مقصد عالی و مناسب برای افرادی که قصد ثبت شرکت در دانمارک را داشته اند انتخاب می شود. این شهر در ناحیه هووستادن قرار می گیرد. در واقع هووستادن شامل نواحی شمالی جزیره شیلند و جزیره برنهلم می باشد. با توجه به تغییر و تحولاتی که در فضای ظاهری شهر کپنهاگ در طول این نیم قرن رخ داده است، این کشور به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان که نیاز است آن ها را به صورت پیاده طی نمود در سال 2004 انتخاب شد. همچنین در راستای این انتخاب، پنجمین کنفرانس بین المللی WALK در این شهر برگزار گردید. از سوی دیگر، موقعیت بسیار مناسب اقتصادی و بالا بودن شرایط و امکانات رفاهی و اموزشی این شهر، باعث شده که از آن به عنوان یکی از بهترین شهرهای دانمارک جهت دریافت اقامت دانمارک و ثبت شرکت دانمارک یاد شود.

 

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک = آرهوس

شهر بعدی مورد نظر، شهر آرهوس می باشد. این شهر بعد از شهر کپنهاگ به عنوان دومین شهر بزرگ کشور دانمارک شناخته می شود. شاید همین امر، یکی از دلایلی باشد که سرمایه گذران زیادی از سراسر دنیا توجه خودشان را به این شهر جلب نموده اند و خواهان پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک و زندگی در این شهر هستند. قدمت این شهر زیبا تقریبا به قرن هشتم میلادی باز می گردد. در جای جای این شهر تاریخی، می تواند یک بنای تاریخی خیره کننده را مشاهده نمایید. همین امر باعث شد که در سال 2017 این شهر به عنوان قطب فرهنگی اروپا انتخاب شود. نکته دیگری که شاید افراد زیادی علاقه مند به دانستن آن هستند این است که این شهر به عنوان شادترین شهر دانمارک نیز لقب گرفته است. اکثریت جمعیت این شهر را جوانان تشکیل می دهند و چیزی در حدود 13 درصد از ساکنان این شهر نیز دانشجو می باشند.

شهر آرهوس در استان میدیولند که در شبیه جزیره ژوتلند است، واقع شده است. شهر آرهوس ترکیبی بی نظیر از معماری خیره کننده و اقتصادی پویا را به ساکنین خود به ارمغان آورده است.

 

اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک دانمارک = آلبورگ

شهر بعدی مد نظر ما که می تواند گزینه مناسبی برای اقامت دانمارک و زندگی در این کشور باشد، شهر آلبورگ است. این شهر در شمال یوتلند واقع شده است. همچنین از این شهر به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز فرهنگی و صنعتی کشور دانمارک نیز یاد می شود. امروزه این شهر به واسطه تئاتر، سمفونی، اپرا و کارناوال های گوناگونی که در این شهر برگزار می شود، شناخته شده است. قلعه آلبورگ که مربوط به قرن 16 میلادی است یکی از اصلی ترین و مشهورترین ساختمان های این کشور شناخته می شود.

از سوی دیگر دانشگاه آلبورگ که در سال 1974 تاسیس گردید به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تحقیقاتی این کشور شناخته می شود. به تمامی موارد فوق نیز امکانات رفاهی ایده آل به همراه هزینه های مناسب زندگی در این شهر را اضافه کنید. آنگاه متوجه می شوید که چرا برخی از افراد این شهر را برای دریافت اقامت مهاجرت ثبت برند شرکت دانمارک را انتخاب می کنند.

 

کشور دانمارک با توجه به شرایط بسیار مناسبی که دارد ، می تواند گزینه ایده آلی برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت در دانمارک و ثبت برند دانمارک انتخاب شود. البته شما با توجه به پرداخت هزینه ثبت شرکت در دانمارک، باید به صورت مفصل پیرامون ثبت شرکت در دانمارک تحقیق نمایید. ما سعی نمودیم در این مقاله شما را با تمامی نکات ثبت شرکت دانمارک آشنا کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +