اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا

شرایط هزینه مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا + ثبت شرکت در آمریکا + شرایط هزینه مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا : کشور آمریکا، کشوری پیشرفته است و دارای بزرگترین اقتصاد دنیا بر اساس تولید ناخالص داخلی می باشد. آمریکا دومین کشور دنیا از نظر قدرت خرید است. همچنین این کشور در رتبه دوم صادرات قرار دارد و بزرگترین وارد کننده دنیاست. کشور آمریکا با اینکه فقط شامل 4 درصد از جمعیت کره زمین را در برگرفته، از کل ثروت دنیا 31 درصد را در اختیار دارد. این کشور از نظر شغلی و حقوق کارمندان در سطح بالایی قرار داشته و به دلیل داشتن کیفیت زندگی بالا همواره برای افراد محبوب بوده به شکلی که هر ساله افراد بسیاری از روش های متفاوتی مانند ثبت شرکت در آمریکا، برای مهاجرت به این کشور و کسب اقامت با ثبت شرکت در آمریکا اقدام می کنند.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا | اقامت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا
اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا | اقامت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا

 

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا، همواره رویای افراد سرمایه گذار در سراسر دنیا بوده است و این کشور نیز برای افراد سرمایه گذار شرایط مناسبی را فراهم کرده تا  جهت اخذ اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا  اقدام کنند. البته متقاضیان کسب اقامت با ثبت شرکت در آمریکا باید به این نکته توجه نمایند که روش اقامت با ثبت شرکت در آمریکا منجر به کسب اقامت این کشور نمی گردد و افراد با استفاده از روش ثبت شرکت در آمریکا تنها می توانند در این کشور به تجارت بپردازند. در صورتی که افراد خواستار اخذ اقامت در کشور آمریکا هستند، می توانند از روش های کارآفرینی اقدام کرده و در این کشور سرمایه گذاری کنند تا بتوانند اقامت دائم این کشور و پاسپورت آن را به دست آورند.

 

شرایط هزینه مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | مهاجرت و اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا
شرایط هزینه مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | مهاجرت و اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا

 

ثبت شرکت در آمریکا برای اشخاصی که در این کشور اقامت دارند و شرکت های سهامی به ثبت می رسانند، باعث اخذ اقامت خواهد شد. افرادی که از طریق اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا اقدام می کنند و شرکت هایی با مسئولیت محدود یا LLC در این کشور به ثبت می رسانند، به علت اینکه در کشور آمریکا زندگی نکرده و مالیات پرداخت نمی کنند، امکان دریافت اقامت دائم این کشور را از راه ثبت شرکت در آمریکا نخواهند داشت.

 

مزایای اقامت مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا و مزایای آن | مزایای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا

 

مزایای اقامت مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا + مزایای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا : ثبت شرکت در آمریکا اگرچه موجب اخذ اقامت این کشور برای فرد متقاضی نمی شود اما مزایای زیادی را به همراه دارد. از جمله مزایایی که شخص با سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا به دست می آورد، دسترسی به اقتصاد کشور آمریکا می باشد. همچنین با اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا فرد می تواند به بازار کار و نیروهای متخصص این کشور نیز دسترسی داشته باشد. در روش ثبت شرکت در آمریکا، فرد می تواند تمامی سرمایه و کالاهای خود را به این کشور انتقال داده و تجارت خود را در این کشور آغاز کند. از مهمترین مزایای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا که تاثیر زیادی بر امنیت اقتصاد فرد دارد، می توان به ثبات سیاسی این کشور اشاره کرد. مزایای دیگر اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا شامل موارد زیر می باشد:

 

 • کشور آمریکا به دلیل دارا بودن اقتصاد پیشرفته، بهترین دانشگاه های دنیا، موقعیت های شغلی عالی و … از جمله بزرگترین مراکز برای جذب مهاجر است و یکی از راه های قانونی مهاجرت به این کشور، ثبت شرکت در آمریکا می باشد.

 

 • کشور آمریکا در زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری از بزرگترین قدرت های دنیاست و همین امر از مهمترین دلایل اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا و ایجاد فعالیت های تجاری و اقتصادی در این کشور می باشد.

 

 • در کشور آمریکا خرید مسکن، خودرو و داشتن شغل ایده آل، کاملا در دسترس است و یکی از راه های دسترسی به این امکانات، اخذ اقامت با ثبت شرکت در آمریکا می باشد.

 

 • برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا نیازی به حضور سهامداران و مدیران شرکت نیست و جلسات هیئت مدیره می تواند در خارج از ایالت آمریکا نیز برگزار شود. همچنین الزامی برای سهامدار بودن اعضا هیئت مدیره وجود ندارد.

 

 • در روش سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا نیازی به سرمایه زیاد نیست و حتی با 1 دلار نیز می توان یک شرکت را به ثبت رساند. همچنین بعضی از شرکت ها در کشور آمریکا بدون سرمایه اولیه نیز قابل ثبت هستند.

 

 • برای ثبت شرکت در آمریکا با وجود 2 یا 3 نفر هم شرکت قابل ثبت است و این مورد از مزیت های شرکت های با مسئولیت محدود نسبت به شرکت های سهامی می باشد.

 

 

 • شرکت ها در بعضی از ایالت های آمریکا از مالیات بر درآمد معاف هستند و این مورد نیز مزیتی بزرگ محسوب می شود زیرا در کشور آمریکا میزان مالیات بسیار زیاد است.

 

 

مزایای اقامت مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا | مزایای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا
مزایای اقامت مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا | مزایای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا

 

شرایط اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا

شرایط  مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا | شرایط اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

شرایط اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا : برای ثبت شرکت در آمریکا، هنگامی که فرد نوع شرکت ثبتی خود را انتخاب کرد و از شرایط ثبت آن شرکت اطلاعات کافی را به دست آورد، باید حتما آن شرایط را رعایت کند. از جمله شرایط سرمایه گذاری برایاقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا شامل:

 

انتخاب نام شرکت: در مرحله اول سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا ، شخص باید نامی انتخاب کند که مورد استفاده باشد و مشکل ساز نباشد. اگر نام انتخابی فرد مناسب نباشد، نام های دیگری به وی پیشنهاد داده می شود تا نام مناسب تعیین گردد و روند کار تا زمانی که نام درست انتخاب نشده، متوقف خواهد شد. به طور کلی تا زمانی که نام شرکت مورد تایید اداره ثبت نباشد، روند کار به مرحله بعد منتقل نمی شود. بنابراین بهتر است شخص متقاضی برای انتخاب نام و ثبت شرکت در آمریکا، از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرد تا برای به حداقل رساندن اخطار در نام، بهترین شکل آن انتخاب شود.

 

انتخاب وکیل یا عامل برای ثبت شرکت: اشخاص متقاضی که در کشور ایران یا سایر کشورها ساکن هستند، برای طی کردن یک سری از مراحل حقوقی و قانونی ثبت شرکت در آمریکا و ارسال مدارک برای آن، نیاز به یک وکیل یا عامل دارند. وکیل تمامی مراحل امضای اسناد و مدارک شرکت را انجام داده و شرکت را آماده به فرد تحویل می دهد.

 

ارائه آدرس و اسامی افراد و شرکت ها: برای اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند آمریکا باید اسامی، مشخصات، مدارک شناسایی و آدرس تمامی اعضای شرکت (مدیران، کارمندان، متصدیان و …) ارائه شود.

 

شماره شناسایی تعداد کارفرمایان (FEIN): این نوع شماره ها که مانند شماره شناسایی شرکت ها می باشد، توسط اداره خدمات درآمدهای داخلی صادر می شود. افراد برای افتتاح حساب بانکی برای اخذ اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا به تایید FEIN نیاز دارند.

 

گواهی احراز هویت: اگر شخص متقاضی قصد داشته باشد که در کشور خود حسابی افتتاح کند و یا شرکت و ادارات نیاز به اثبات عمل سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا داشته باشند، فرد نیاز به مدرکی مانند گواهی احراز هویت دارد که نوعی مدرک تایید شده می باشد. بعضی از ادارات ممکن است به مدرک احراز هویت فرد نیاز داشته باشند. این مدرک نوعی توافق بین کشورها برای پذیرش اسناد و مدارک یکدیگر است. البته این مورد بیشتر در کشورهایی وجود دارد که عضو انجمن هایی بزرگ برای احراز هویت هستند. داشتن حساب ارزی برای ثبت شرکت در آمریکا کاری ساده می باشد. برای افتتاح حساب بانکی تجاری یا ساده در کشور آمریکا، احتیاجی به گواهی احراز هویت نیست. برای این کار ارائه مدارکی مانند پاسپورت، اساسنامه شرکت، مدرک ثبت تجاری و مدرک اثبات اسکان در این کشور لازم است. البته مدارک مورد نیاز سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا به فرم شرکت بستگی دارد.

 

سامان دهی آدرس تجاری و دفتر کار فرد در آمریکا: اگر شخص پس از ثبت شرکت  و برند در آمریکا، تمایل به دریافت ایمیل مشتریان، ایمیل تجاری و … داشته باشد و یا اگر بانک ها آدرس شرکت را درخواست کنند، وی باید آدرس تجاری خود را مشخص کرده و آن را ارائه کند. بسیاری از بانک ها و دفاتر خدمات آمریکا برای ارسال ایمیل هفتگی و ماهیانه، پیگیری اسناد و .. نیاز به دریافت آدرس مشخص تجاری دارند. همچنین سامان دهی آدرس تجاری، فرد را قادر به برقراری ارتباط با کشور آمریکا می سازد.

 

افتتاح حساب بانکی در کشور آمریکا: اگر شخص متقاضی شرایط سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا مانند پرداخت هزینه های آمریکا، افتتاح شعب اداری در آمریکا یا افتتاح حساب های تجاری و … را پذیرفته باشد، باید در آمریکا حساب بانکی افتتاح کند. شخص متقاضی برای افتتاح حساب بهتر است بانکی را انتخاب نماید که در کشور وی نیز شعبه داشته باشد تا کار راحت تر شود. پس از افتتاح حساب، فرد باید همواره با بانک مورد نظر در ارتباط باشد تا چنانچه بانک کپی از مدارک نیاز داشته باشد، در اختیارشان گذاشته شود. همچنین اگر بانک از شخص آدرسی را درخواست کرد، بهتر است آدرس جایی که شرکت در آن ثبت شده ارائه شود.

 

افتتاح حساب بانکی در کشور مبدا: فرد برای افتتاح حساب بانکی در کشور خود، به مدارکی بیشتر از گواهی احراز هویت نیاز دارد و برای این کار باید مدارک و اسناد به صورت کامل ارائه شود. شخص متقاضی برای اطلاع پیدا کردن از مدارک مورد نیاز افتتاح حساب بانکی در کشور خود برای ثبت شرکت در آمریکا، بهتر است با بانک محلی خود تماس بگیرد.

 

دریافت شماره تلفن ایالات متحده: در روش ثبت شرکت در آمریکا برای دریافت شماره تلفن ایالات متحده آمریکا گزینه های مختلفی وجود دارد. در بعضی از موارد دریافت این شماره های تلفن رایگان است اما به طور کلی قیمت شماره ها از 9،95 دلار در ماه برای هزینه هر دقیقه مکالمه برای تلفن های بین المللی شروع می شود. معمولا این شماره ها ویژگی های آنلاینی مانند ایمیل، فکس، پست صوتی و خدمات VOIP (ارسال پیغام از طریق اینترنت) دارند.

 

ساخت لوگو و وب سایت برای شرکت: در زمینه ثبت شرکت در آمریکا، معمولا اکثر شرکت های تجاری برای کسب و کار و فعالیت خود یک وب سایت ایجاد می کنند. ساخت این نوع وب سایت ها بسیار ارزان می باشد و در طی چند ساعت در قالب های جالبی ساخته می شوند. قیمت ساخت این نوع وب سایت ها از ده دلار در ماه شروع می شود. به طور کلی هر شرکت تجاری برای گسترش فعالیت های خود به یک وب سایت نیاز دارد. علاوه بر این اشخاص تجاری باید برای شرکت و همچنین وب سایت خود یک لوگو حرفه ای در نظر بگیرند زیرا برند شرکت با استفاده از لوگو قابل شناخت می باشد.

 

افتتاح یک حساب تجاری آمریکایی: در سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا نیاز به افتتاح یک حساب تجاری در این کشور می باشد. حساب تجاری در واقع نوعی رابط با بانکی می باشد که مجوز تجارت به وسیله کارت شناسایی مانند ویزا را صادر می کند. شخص متقاضی برای پرداخت هزینه خرید خدمات یا محصولات می تواند از کارت اعتباری حساب تجاری خود استفاده کند. به این صورت بانک از طریق صندوق مشتری، بدهی خود را پرداخت می کند و آن ها را به سپرده حساب بانکی فرد برمی گرداند. افتتاح حساب تجاری در آمریکا به افتتاح حساب، شماره تلفن و آدرس تجاری در کشور آمریکا نیاز دارد. با توجه به این موارد ثبت شرکت در آمریکا دشوار نیست و اگر شخص با توجه به شرایط اقتصادی و زندگی در آمریکا، قصد اقامت با ثبت شرکت در آمریکا را دارد، بهتر است تصمیم خود را درباره ثبت شرکت در آمریکا به تعویق نیندازد.

 

شرایط  مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا | شرایط اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا
شرایط  مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا | شرایط اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

 

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا | شرایط اقامت مهاجرت با ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا ** شرایط اقامت مهاجرت با ثبت شرکت و برند در آمریکا : اگرچه اخذ اقامت با ثبت شرکت در آمریکا به صورت دائم و به دست آوردن گرین کارت این کشور، به تنهایی از این راه حاصل نمی شود، اما اگر فرد همزمان همراه با درخواست اقامت با ثبت شرکت در آمریکا، برای اخذ ویزای E-2 نیز درخواست خود را ارسال نماید، برای دریافت گرین کارت از یک امتیاز ویژه برخوردار خواهد شد. افراد با ثبت شرکت در آمریکا می توانند به درآمدی ایده آل در این کشور دست پیدا کنند. متقاضیان در بیشتر ایالت ها برای کسب اقامت با ثبت شرکت در آمریکا، به مبلغی حدودا 800 الی 1000 دلار برای شروع نیاز دارند. به طور کلی افراد برای اخذ اقامت کشور آمریکا، نیاز به استفاده از روش های متفاوتی دارند زیرا هیچ روشی از جمله اقامت با ثبت شرکت در آمریکا، به تنهایی باعث دریافت اقامت دائم نخواهد شد.

 

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا | شرایط اقامت مهاجرت با ثبت شرکت و برند در آمریکا
شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا | شرایط اقامت مهاجرت با ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

مدارک اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا | مدارک ثبت شرکت و برند در آمریکا

مدارک مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا | مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

مدارک اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا : ثبت شرکت در آمریکا مستلزم ارائه مدارک برای طی کردن روند اداری آن در کشور آمریکا می باشد. از جمله مدارکی که در طرح اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا مورد نیاز است شامل موارد زیر می باشد:

 

 • ارائه فرم درخواست سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا
 • ارائه کپی پاسپورت تمامی سهامداران و اعضای شرکت
 • ارائه فرم موافقت نامه ایالت کالیفرنیا برای اخذ اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا
 • پرداخت تمام هزینه های لازم سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا در وزارت امور خارجه
 • اثبات توانایی مالی برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا از طرف شخص متقاضی
 • پرداخت پنجاه درصد از هزینه های سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا
 • حضور یک فرد سرپرست مقیم یا غیر مقیم برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا
 • ارائه نام انتخاب شده برای شرکت (نام انتخابی نباید با نام شرکت های دیگر تشابهی داشته باشد)
 • ارائه آیین نامه برای ثبت شرکت در آمریکا و مهر شرکت
 • ارائه اسناد و مدارک خدمات در مدت 3 ماه گذشته توسط شرکت
 • دریافت موافقت نامه از طرف ایالتی که برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا در نظر گرفته شده است
 • ارائه کد شناسایی متعلق به کارفرما برای پرداخت مالیات
 • ارائه مدرک تعهد پرداخت هزینه سالیانه نگهداری شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا

 

مدارک اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا مدارک اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا
مدارک اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا مدارک اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا و طرح تجاری آن

 

در روش سرمایه گذاری برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا ، پیش از  اقدام جهت اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا ، نیاز به ارائه طرح تجاری یا بیزنس پلن می باشد. شخص متقاضی باید به این نکته توجه نماید که ارائه طرح تجاری پیش از ثبت شرکت در آمریکا الزامی نمی باشد و فرد می تواند حتی پس از ثبت شرکت در آمریکا نیز طرح تجاری خود را ارائه نماید. اما افرادی که قصد ایجاد کسب و کار و تجارت در آمریکا را دارند، باید بدانند که ارائه طرح تجاری در هنگام ثبت شرکت در آمریکا به آن ها در جهت کسب درآمد در این کشور کمک بسیاری می کند. همچنین افراد با داشتن طرح تجاری شرکت خود می توانند مسیر کسب و کار خود را ترسیم کرده و طبق آن عمل کنند و به درآمد و سود مناسب برسند. برای ترسیم طرح تجاری یا بیزنس پلن برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا، مواردی باید در نظر گرفته شود. این موارد شامل:

 

 • خلاصه ای از اهداف کسب و کار و کارهای اجرایی اولیه
 • تعیین اعضا و تیم مدیریتی
 • محصولات و خدمات شرکت
 • تعیین نوع سهام شرکت و شرایط خرید سهام شرکت ثبت شده در آمریکا
 • هزینه های مالی برآورد شده شرکت:
 • هزینه نگه داری سالیانه شرکت
 • هزینه ثبت شرکت در آمریکا
 • تمکن مالی سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا

 

انواع ثبت شرکت در آمریکا

انواع اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

انواع اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا * انواع ثبت شرکت در آمریکا : در روش اقامت مهاجرت با ثبت شرکت برند آمریکا، فرد باید با انواع شرکت ها در این کشور آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند براساس قصد و هدف خود، شرکت مورد نیاز خود را در آمریکا به ثبت برساند. انواع روش های ثبت شرکت در آمریکا عبارتند از:

 

 • ثبت شرکت در آمریکا به صورت سهامی (Corporation)
 • ثبت شرکت در آمریکا به صورت مسئولیت محدود (LLC)
 • ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکتی (Partnership)
 • ثبت شرکت در آمریکا به صورت منافع مردمی

 

انواع ثبت شرکت در آمریکا | انواع ثبت برند در آمریکا | انواع اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا
انواع ثبت شرکت در آمریکا | انواع ثبت برند در آمریکا | انواع اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت سهامی در آمریکا
ثبت شرکت در آمریکا به صورت سهامی (corporation):

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت سهامی در آمریکا * ثبت شرکت در آمریکا به صورت سهامی  فقط مختص افرادی است که در این کشور اقامت دارند و افراد غیرمقیم هنگام ثبت شرکت در آمریکا، اجازه ی ثبت شرکت های سهامی را ندارند. این شرکت ها تحت مالکیت سهامداران شرکت قرار دارند. شرکت های سهامی برای مشاغلی که ریسک بالا دارند، مشاغلی که قصد عمومی شدن دارند و مشاغلی که قصد جمع آوری پول دارند، مناسب می باشد. شرکت های سهامی به چند شکل قابل ثبت هستند:

 

 • شرکت سهامی C corp: ماهیت حقوقی این نوع شرکت، مستقل از صاحبان آن می باشد. به دلیل اینکه شرکت های سهامی قابلیت کسب سود دارند، لازم است که مالیات پرداخت کنند و همچنین می توانند به نوعی مسئولیت قانونی داشته باشند. این نوع شرکت ها در برابر مسئولیت شخصی، بالاترین سطح امنیت را به صاحبانشان ارائه می کنند. البته باید این نکته نیز در نظر گرفته شود که هزینه سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا در این روش، نسبت به سایر شرکت ها بیشتر است. شرکت های سهامی به ثبت اسناد، گزارش های پیشرفته و فرآیندهای عملیاتی نیاز دارد. شرکت های سهامی برخلاف شرکت های با مسئولیت محدود، مالیات بیشتری را بر اساس سود خود پرداخت می کنند، حتی در بعضی از موارد به ازای سود کسب شده، دو بار مالیات پرداخت می شود؛ یعنی زمانی که شرکت سود می کند و همچنین هنگامی که سود بین سهامداران تقسیم می شود، این افراد مالیات شخصی خود را پرداخت می کنند.

در روش سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا به صورت C corp، اگر یک سهامدار سهامش را بفروشد یا شرکت را ترک کند، شرکت C corp به فعالیت خود بدون مشکل ادامه خواهد داد. همچنین شرکت های سهامی می توانند افزایش سرمایه انجام دهند. به این معنا که می توانند سرمایه خود را از راه فروش سهام افزایش دهند و این کار تاثیر زیادی روی جذب کارمندان دارد. شخص خارجی که مقیم کشور آمریکا نباشد و قصد ثبت شرکت در آمریکا را داشته باشد، نمی تواند هر نوع شرکتی را به دلخواه راه اندازی کند و تنها می تواند شرکت های سهامی C corp و شرکت های با مسئولیت محدود را ثبت کند.

 

 • شرکت سهامی S corp: سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا از نوع شرکت سهامی S corp، به نوعی خاص از شرکت های سهامی مربوط می شود که به روش شرکت های C corp برای عدم پرداخت مالیات مجدد طراحی شده است. این نوع شرکت ها می توانند بدون اینکه افراد مشمول مالیات شرکت شوند، سودها و بعضی ضررها را به درآمد شخصی مالکان شرکت به صورت مستقیم انتقال دهند. مالیاتی که برای این نوع شرکت ها در نظر گرفته می شود در تمام ایالت ها یکسان نیست اما تمام شرکت ها میزان مالیاتی را که دولت فدرال برای آن ها تعیین کرده، قبول دارند. در بعضی از ایالت ها این نوع شرکت ها را به رسمیت نشناخته و آن را مانند C corp در نظر می گیرند و در بعضی ایالات دیگر، مالیات این شرکت ها را براساس سودشان اگر بیش از اندازه مشخصی باشد، تعیین می نمایند. همچنین این نوع شرکت ها، محدودیت هایی نیز دارند. به عنوان مثال شرکت های S corp نمی توانند بیشتر از تعداد 100 سهامدار داشته باشند و تمامی سهامداران باید مقیم آمریکا باشند. شرکت S corp نیز مانند شرکت C corp ماهیتی مستقل از سهامداران خود دارد و در صورت فروش سهام یا ترک سهامدار، شرکت به کار خود ادامه می دهد.

 

 • شرکت سهامی B corp: اهداف ثبت شرکت در آمریکا از نوع B corp به فعالیت های محیط زیستی و اجتماعی مربوط می شود و این نوع شرکت ها در بیشتر ایالات کشور آمریکا به رسمیت شناخته می شوند. شرکت های سهامی B corp از لحاظ شفاف سازی، اهداف و مسئولیت پذیری با شرکت های C corp متفاوت اند اما از لحاظ نرخ پرداخت مالیات هیچ تفاوتی ندارند. پایه تشکیل این نوع شرکت ها هدف و سود می باشد. سهامداران این شرکت ها باید علاوه بر کسب سود مالی، منافع مردمی و عمومی نیز به وجود آورند. در بعضی از ایالت ها، شرکت ها باید گزارشی از سود سالیانه شرکت خود را ارائه دهند تا سهم آن ها را در منافع عمومی نشان دهد.
اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا
ثبت شرکت در آمریکا به صورت مسئولیت محدود (LLC):

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا * ثبت شرکت در آمریکا به صورت مسئولیت محدود : به افراد این امکان را می دهد تا از مزایای شرکت های مشارکتی و شرکت های سهامی استفاده کنند. شرکت های مسئولیت محدود از دارایی های فرد مانند حساب بانکی، منزل و … در برابر مسئولیت شخصی محافظت می کنند و در صورت اعلام ورشکستگی یا شکایت شخص در امان خواهند بود. در روش سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا از نوع مسئولیت محدود، سود و زیانی که از این نوع شرکت به دست می آید، بدون نیاز به پرداخت و کسر مالیات شرکت، به حساب شخصی فرد وارد می شود. اعضای این نوع شرکت به نوعی خویش فرما هستند و باید مالیات مرتبط با این عنوان را پرداخت نمایند.

در بعضی از ایالت ها، این نوع شرکت ها عمر محدودی دارند و اگر شخص شرکت را ترک کند، آن شرکت منحل می گردد و باید با مالکیت جدیدی، دوباره شکل بگیرد جز در صورتی که از قبل برای انتقال مالکیت و خرید و فروش آن، توافق داخلی انجام شده باشد. این نوع شرکت ها معمولا برای شغل هایی با ریسک متوسط و مالکان با سرمایه شخصی بالا مناسب است. افرادی که به پرداخت مالیات کمتر نسبت به شرکت های سهامی تمایل دارند، می توانند نسبت به ثبت شرکت در آمریکا به صورت مسئولیت محدود اقدام کنند. شرکت های با مسئولیت محدود در آمریکا به عنوان LLC نیز شناخته می شوند و پرداخت مالیات تنها شامل اجناسی است که در این شرکت ها به فروش می رسند.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت مشارکتی در آمریکا
ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکتی (Partnership):

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت مشارکتی در آمریکا ** ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکتی ساده ترین شکل از انواع شرکت می باشد. این نوع شرکت ها به سه صورت قابل ثبت هستند:

 

 • مشارکت عمومی (General Partnership): در روش ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکت عمومی، تمامی شرکا می توانند ماهیت مستقل و یا حقوقی داشته باشند و همچنین به شکل مشترک و مجزا مسئول بدهی های شرکت هستند.

 

 • مشارکت محدود (Limited Partnership): در روش ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکت محدود، حداقل یکی از شرکا، دارای مسئولیت نامحدود در قبال شرکت می باشد و شریک دیگر مسئولیت محدودی در شرکت دارد. به معنای دیگر، شریکی که دارای مسئولیت محدود است، مسئولیتی در برابر بدهی های شرکت به میزان بیشتر از سرمایه خود ندارد. شرکایی که دارای نقش محدود هستند، در بیشتر موارد، در مدیریت شرکت نقشی ندارند.

 

 • مشارکت با مسئولیت محدود (Limited Liability Partnership): در روش ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکت با مسئولیت محدود، مشارکت به صورتی است که شرکا در قبال بدهی های شرکت مسئولیت محدودی دارند و فقط در صورتی که مرتکب اشتباهی در شرکت شده باشند، باید مسئولیت آن را بپذیرند. این نوع شرکت ها با هدف راه اندازی شغل هایی مانند حسابداری، وکالت و معماری در بعضی ایالات قابل ثبت می باشند. شرکت های مشارکت با مسئولیت محدود تنها راه برای ثبت دفاتر حقوقی هستند.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت منافع مردمی در آمریکا
ثبت شرکت در آمریکا به صورت منافع مردمی:

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت منافع مردمی در آمریکا * ثبت شرکت در آمریکا به صورت منافع مردمی با هدف کارهای خیریه، مذهبی، آموزشی، علمی و ادبی انجام می شود. این نوع شرکت ها معاف از مالیات هستند و هیچ مالیاتی در ازای سود پرداخت نمی کنند زیرا کار این شرکت ها خدمت به مردم می باشد. این شرکت ها باید اثبات کنند که با سود کسب شده چه کاری می خواهند انجام دهند و این سود را باید به اداره مالیات گزارش دهند.

 

 

ثبت شرکت سهامی آمریکا | ثبت شرکت مسئولیت محدود در آمریکا | ثبت شرکت مشارکتی در آمریکا | ثبت شرکت منافع مردمی آمریکا
ثبت شرکت سهامی آمریکا | ثبت شرکت مسئولیت محدود در آمریکا | ثبت شرکت مشارکتی در آمریکا | ثبت شرکت منافع مردمی آمریکا

 

هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا

هزینه ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا  – هزینه ثبت شرکت و برند در آمریکا : سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا شامل هزینه های جانبی می باشد که متقاضیان ثبت شرکت در آمریکا باید از آن ها اطلاعات کافی داشته باشند. در بعضی موارد ممکن است این هزینه ها در انتخاب کشور مقصد تاثیرگذار باشد و فرد با اطلاع پیدا کردن از هزینه ها و در صورت گزاف بودن آن، در انتخاب کشور مورد نظر دچار تردید شود. انواع ثبت شرکت در آمریکا دارای هزینه های متفاوتی می باشد. اما به طور کلی هزینه های مورد نظر زیاد نیستند و می توان با هزینه کمی به سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا اقدام کرد.

 

یکی از هزینه های اولیه در زمینه سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا، مبلغ مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور می باشد که به دلیل استقبال بالایی که از این روش صورت گرفته، برای آن ظرفیتی قرار داده شده. یکی از مواردی که داشتن آن سرمایه گذار را از سایر سرمایه گذاران متمایز می کند، طرح تجاری یا بیزنس پلن است. طرح تجاری ارائه شده توسط سرمایه گذار باید سوددهی بالایی داشته باشد و در اقتصاد آمریکا تاثیر زیادی بگذارد. سرمایه گذار باید طرحی ارائه دهد که در کشور آمریکا کمتر ارائه شده و باعث ایجاد نوآوری و کارآفرینی در این کشور شود.

 

هزینه اولیه ای که برای ثبت شرکت در آمریکا در نظر گرفته می شود، در هریک از ایالات آمریکا متفاوت می باشد. به طور کلی هزینه ثبت شرکت در آمریکا در هر ایالت بین 40 الی 500 دلار است. علاوه بر هزینه اولیه اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا، هزینه هایی نیز برای نگهداری شرکت در نظر رفته می شود. در صورت وجود تمامی شرایط مورد نیاز سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا، روند ثبت شرکت حدودا دو هفته به طول می انجامد.

 

هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | هزینه ثبت شرکت و برند در آمریکا
هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت برند در آمریکا | هزینه ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

اقامت با ثبت شرکت در آمریکا | مهاجرت با ثبت شرکت در آمریکا

 

اقامت با ثبت شرکت در آمریکا * مهاجرت با ثبت شرکت در آمریکا : به طور کلی اقامت با ثبت شرکت در آمریکا اخذ نخواهد شد و تمامی متقاضیانی که می خواهند اقامت با ثبت شرکت در آمریکا را به دست آورند، به دلیل وجود پیچیدگی هایی که در راه وجود دارد، نمی توانند از این راه به اخذ اقامت دائم دست پیدا کنند. به علت سخت گیری های بسیاری که برای کسب ویزای آمریکا وجود دارد، برای کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، بهتر است افراد به جای پیگیری اقامت با ثبت شرکت در آمریکا، از روش های دیگری مانند ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت در اسلواکی، ثبت شرکت در اسلوونی و … استفاده کنند تا از طریق اخذ اقامت اروپا بتوانند به راحتی در آمریکا رفت و آمد نمایند. این راه حل یکی از راه حل های بدون ریسک و ساده برای دریافت اقامت دائم به جای ثبت شرکت در آمریکا محسوب می شود.

 

دولت آمریکا برای اخذ اقامت با ثبت شرکت در آمریکا قوانین بسیار پیچیده ای دارد و به همین دلیل افرادی که قصد مهاجرت از طریق کسب اقامت با ثبت شرکت در آمریکا را دارند، از روش های دیگری که آسان تر باشد، برای دریافت اقامت آمریکا اقدام می کنند. اخذ اقامت با ثبت شرکت در آمریکا و حتی خرید شرکت در این کشور نیز برای این افراد امکان پذیر نیست و افراد با اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا می توانند تنها از مزایای تجارتی و مالیاتی این کشور استفاده کنند و کسب و کاری برای اجازه اقامت ایجاد کنند. همچنین افراد با ثبت شرکت در آمریکا می توانند به سود مناسبی برسند. افرادی که قصد اخذ اقامت با ثبت شرکت در آمریکا را دارند، می توانند از روش دیگری مانند کارآفرینی برای اقامت اقدام کنند و دریافت ویزاهایی مانند EB-5 و E-2 در زمینه کارآفرینی به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند از این طریق همراه با خانواده به آمریکا مهاجرت کنند.

 

 

نکته پایانی اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آمریکا

 

نکته پایانی اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آمریکا : اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا برای بسیاری از افراد همواره دارای جذابیت های زیادی بوده است زیرا کشور آمریکا در زمینه اقتصاد و سرمایه گذاری در سطح جهان بسیار قوی می باشد و دارای قدرت اقتصادی و نظامی اول در دنیا است. همچنین ثروتمندترین و قوی ترین بورس اوراق بهادار در جهان نیز در این کشور قرار دارد. به همین دلیل هر تاجری قصد سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا را دارد و افراد بسیاری به دنبال مهاجرت به این کشور و کسب اقامت با ثبت شرکت در آمریکا و بهره مندی از شرایط مرفه زندگی، رفاهی و تحصیلی این کشور می باشند.

 

به طور کلی در اکثر کشورها، ثبت شرکت راهی برای به دست آوردن اقامت موقت یا دائم آن کشور می باشد اما اگر به دنبال اخذ اقامت با ثبت شرکت در آمریکا هستید، باید این نکته را بدانید که این راه فراز و نشیب های زیادی دارد، خصوصا در شرایط امروزی که تحریم های بسیاری از طرف کشور آمریکا صورت گرفته است. دولت این کشور در زمینه ثبت شرکت در آمریکا قوانین زیادی دارد که کار را برای متقاضی اقامت با ثبت شرکت در آمریکا سخت می کند. به همین دلیل متقاضیان بهتر است به دنبال روش های آسان و بی دردسرتر برای اخذ اقامت کشور آمریکا باشند و از روش اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آمریکا در جهت کسب سود استفاده کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +