اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان 2021

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان

قوانین مالیات اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان | شرایط هزینه مدارک مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان * قوانین مالیات اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان * شرایط هزینه مدارک مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان : ثبت شرکت در آلمان و راه اندازی کسب و کار در آلمان به روش های مختلفی انجام می شود که می توانند سود فراوانی را برای شما به همراه داشته باشند. در صورتی که شما مایل به سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان باشید، مسلما با دغدغه ها و سوالات فراوانی مواجه خواهید شد. بعضی از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را مشغول کرده باشند و با خواندن این مقاله می توانید به پاسخ مناسبی برای آن ها برسید.

 

اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان | اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان | مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان
اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان | اقامت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان | مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان

 

  پس اگر به دنبال اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان هستید با ما همراه باشید و موضوعات کلی بحث ما درباره ثبت برند و شرکت در آلمان عبارتند از: روش های مختلف برای سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان چیست؟ راه اندازی کسب و کار در آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان چه شرایطی دارد؟ آیا می توان از طریق ثبت شرکت برند در آلمان، موفق به دریافت اقامت آلمان شد؟ ثبت شرکت ug در آلمان به چه معناست؟ ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان چگونه انجام می شود؟ شرایط لازم برای ثبت شرکت در آلمان چیست؟ آیا ثبت شرکت در آلمان می تواند گزینه خوبی برای ایرانیان باشد؟ معایب و مزایای ثبت شرکت در آلمان چیست؟ برای ثبت شرکت بازرگانی در آلمان به چه مقدار سرمایه نیاز دارید؟ مدارک مورد نیاز برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان چیست؟ و…

 

 

قوانین مالیات اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان | شرایط هزینه مدارک مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت برند در آلمان
قوانین مالیات اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان | شرایط هزینه مدارک مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت برند در آلمان

 

الزام و اختیار یادگیری زیان آلمانی جهت مهاجرت اقامت ثبت شرکت و برند در آلمان

ثبت شرکت در آلمان به یادگیری زبان آلمانی نیاز دارد یا خیر؟

ثبت شرکت در آلمان و نیاز به یادگیری زبان آلمانی جهت اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان : به دلیل ترس از پیچیدگی و مشکل بودن یادگیری زبان آلمانی، بعضی از سرمایه گذاران از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان اجتناب می کنند. آن ها تصور می کنند که با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یک شرکت انگلیسی زبان، بسیار موفق تر خواهند بود. برخلاف این تصور، برای ثبت شرکت بازرگانی در آلمان نیازی به فراگیری زبان آلمانی نخواهید داشت و می توانید با دانستن زبان انگلیسی در این کشور به تجارت بپردازید؛ زیرا بسیاری از مردم این کشور می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند. به عبارت دیگر، برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان، ابتدا می توانید با دانستن زبان انگلیسی اقدام کنید و سپس به مرور زبان آلمانی را بیاموزید.

 

مزایای مهاجرت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان

ثبت شرکت برند آلمان و مزایای اقامت مهاجرت در کشور آلمان از طریق کار آفرینی یا ثبت شرکت در آلمان:

اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان و مزایای آن : سرمایه گذاری در کشور آلمان از روش های مختلف، از جمله کار آفرینی در آلمان یا ثبت شرکت در آلمان، می تواند بسیار سود آور باشد و مزایای زیادی را برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد. از جمله مزایای سرمایه گذاری در آلمان از روش هایی مانند کار آفرینی در کشور آلمان، سرمایه گذاری از طریق اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آلمان و… می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وضعیت اقتصادی در کشور آلمان پایدار و بوده و لزومی ندارد که شما دائما نگران تغییر وضع اقتصادی این کشور یا رو به رو شدن با چالش های مالی باشید. همین موضوع می تواند به فراهم کردن زمینه مناسب برای ثبت شرکت در آلمان یا سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت بازرگانی در آلمان بسیار کمک کند.
 • کشور آلمان یکی از سران و رهبران در زمینه اقتصاد جهانی بوده و از وضعیت اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است. این کشور با داشتن رشد اقتصادی بالا، یکی از بهترین کشور ها در زمینه سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی یا ثبت شرکت در آلمان به حساب می آید.
 • میزان اختراعات و نوآوری ها در این کشور، نسبت به سایر کشورهای جهان بیشتر است.
 • با دریافت اقامت کشور آلمان از طریق کار آفرینی در آلمان یا ثبت شرکت در آلمان، شما اقامت یکی از بهترین و مرفه ترین کشورهای جهان را دریافت کرده اید.
 • پس از اخذ اقامت کشور آلمان از طریق کار آفرینی در آلمان یا اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آلمان، شما می توانید برای دریافت یکی از بهترین و معتبرترین پاسپورت های جهان، درخواست خود را ثبت کنید.
 • این کشور یکی از کشورهای اروپایی و حوزه شنگن است و با دریافت اقامت این کشور از روش های مختلفی مانند کار آفرینی در آلمان یا ثبت شرکت در آلمان، شما می توانید بدون محدودیت به کشورهای حوزه اروپا و شنگن سفر کنید.
 • سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در آلمان به روش های مختلف، مانند کار آفرینی در آلمان و ثبت شرکت در آلمان، سود زیادی را از سوی دولت این کشور دریافت کنند.
 • نرخ پرداخت مالیات در کشور آلمان بالا نیست و سرمایه گذاران خارجی که از طریق کار آفرینی در کشور آلمان یا ثبت شرکت در آلمان به رشد اقتصادی این کشور کمک می کنند، مجبور به پرداخت مالیات های سنگینی نخواهند بود. به خصوص که در سال های اخیر و با اجرای قوانین جدید مالیاتی در کشور آلمان، نرخ پرداخت مالیات برای کار آفرینان و کسانی که از طریق ثبت شرکت در آلمان پول و سرمایه خود را در چرخه اقتصادی این کشور به جریان انداخته اند، بسیار کم شده است.
 • این کشور نیروهای کاری ماهر، حرفه ای و زبده برای کار دارد که توسط یک نظام آموزشی بسیار قوی تربیت شده اند.
 • در این کشور به سرمایه گذاران خارجی که از طریق کار آفرینی یا ثبت شرکت در آلمان به چرخیدن چرخ اقتصادی آن کمک می کنند، وام های دولتی تعلق می گیرد.
 • این کشور دارای زیر ساخت های توسعه یافته بوده و همین مسئله می تواند سرمایه گذاران را به ثبت شرکت در آلمان ترغیب کند.
 • شرایط کشور برای تمامی سرمایه گذاران برابر بوده و سرمایه گذاران خارجی و آلمانی می توانند در شرایط یکسان و برابری برای کار آفرینی و ثبت شرکت در آلمان اقدام کنند.
 • برای سرمایه گذاری و اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان، چهارچوب های معین، دقیق و ثابتی وجود دارد.
 • شما می توانید برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود، از طریق اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان اقدام کنید.
 • شما می توانید با دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان، از خدمات تحصیلی و آموزشی رایگان استفاده کنید.

 

مزایای مهاجرت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان | مزایای اقامت مهاجرت در کشور آلمان از طریق ثبت شرکت آلمان
مزایای مهاجرت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان | مزایای اقامت مهاجرت در کشور آلمان از طریق ثبت شرکت آلمان

 

هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان

ثبت شرکت در آلمان به صرف چه مقدار سرمایه و هزینه نیاز دارد؟

هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان + ثبت شرکت در آلمان و سرمایه مورد نیاز: سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان، بسته به نوع شرکت تاسیس شده و کسب و کاری که شما راه اندازی می کنید، متفاوت است. برای ثبت شرکت در آلمان، بسته به نوع شرکت مورد نظر، شما باید مبلغ خاصی را تهیه کرده و در این کشور سرمایه گذاری کنید. هزینه لازم برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آلمان، بسته به نوع شرکت مورد نظر، توسط دولت آلمان ارائه می شود.

 

هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان | هزینه ثبت شرکت در آلمان | هزینه ثبت برند در آلمان
هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند در آلمان | هزینه ثبت شرکت در آلمان | هزینه ثبت برند در آلمان

انواع ثبت شرکت در آلمان | انواع ثبت برند در آلمان

ثبت شرکت در آلمان و روش های آن

انواع ثبت شرکت در آلمان + انواع ثبت برند در آلمان **  مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند در آلمان و روش های آن: برای ثبت شرکت در آلمان، همانند ثبت شرکت در سایر کشورها، شما می توانید به روش های مختلفی عمل کنید. بعضی از روش های ثبت شرکت در آلمان عبارتند از:

 •  اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان
 • اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت های سهامی عام یا AG در آلمان
 • شرکت های شراکت کلی یا OHG
 • شرکت های شراکت محدود یا KG
 • شرکت های دارای مسئولیت محدود همراه با شراکت محدود یا GMBH and KG
 • شرکت های تابع
 • شرکت های شعبه ای

 

انواع روش های ثبت شرکت در آلمان | انواع ثبت برند در آلمان | هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت انواع شرکت و برند در آلمان
انواع روش های ثبت شرکت در آلمان | انواع ثبت برند در آلمان | هزینه اقامت مهاجرت از طریق ثبت انواع شرکت و برند در آلمان

 

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت با مسئولیت محدود در آلمان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت با مسئولیت محدود : ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان، به دلیل داشتن مسئولیت های محدود، این روزها از بهترین روش های ثبت شرکت در آلمان محسوب می شود که به سادگی انجام می شود. این شرکت ها که همچنین با نام شرکت های GMBH شناخته می شوند، از رایج ترین روش های ثبت شرکت در آلمان هستند که روند سریع و راحتی را برای ثبت طی می کنند. برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان، همانند سایر روش های ثبت شرکت در آلمان، به سرمایه مشخصی نیاز است که البته ضرورتی ندارد شما به هنگام ثبت شرکت تمام سرمایه مورد نظر را در اختیار داشته باشید. شما می توانید با داشتن مبلغی به اندازه نصف سرمایه اولیه برای ثبت در حساب بانکی خود، نسبت به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان اقدام کنید. برای اقامت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان، از یک تا ۳ نفر می توانند به عنوان سرمایه گذاران اصلی و موسسین شرکت فعالیت کنند. از بین این تعداد، لازم است که یکی از اعضا برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان، به عنوان مدیر شرکت معرفی شود. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان، به مدت زمان۲ الی سه هفته نیاز است و به هنگام ثبت این شرکت ها تمامی شرکا باید در محضر حضور پیدا کنند. علاوه بر مبلغ اولیه ای که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان نیاز دارید، همچنین شما باید مبلغی برای انجام فرایند ثبت و مبلغی را به عنوان حق وکالت وکیلی که در این پروسه به شما کمک می کند در نظر بگیرید.

علاوه بر انتخاب مدیر برای ثبت شرکت با مسئولیت های محدود در آلمان که از بین یکی از شرکا انتخاب می شود، لازم است شخص دیگری به عنوان مدیر عامل شرکت GMBH معرفی شود‌. مدیر عامل شرکت GMBH تنها از بین سهام داران انتخاب نمی شود؛ همچنین می توان یک شخص غیر آلمانی را به عنوان مدیر عامل شرکت های با مسئولیت محدود انتخاب کرد. پس از انتخاب مدیر و مدیر عامل شرکت های با مسئولیت محدود، لازم است که یک اسم مختصر و مرتبط با تجارتتان را برای شرکت خود انتخاب کنید. در مرحله بعدی ثبت شرکت با مسئولیت های محدود در آلمان، نام شرکت، مدیر و مدیر عامل باید به طور رسمی ثبت شوند. پس از گذشت این مراحل برای ثبت شرکت با مسئولیت های محدود در آلمان، شرکت شما به طور رسمی و قانونی ثبت می شود. در مرحله پایانی، لازم است که شما شرکت خود را در اداره تجارت محلی به ثبت برسانید. نکته قابل توجهی که درباره ثبت شرکت با مسئولیت های محدود در آلمان وجود دارد، این است که گواهی رسمی به سهام این شرکت ها تعلق نمی گیرد و شما نمی توانید سهام شرکت های با مسئولیت های محدود را در بورس خرید و فروش کنید.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت سهامی عام یا AG در آلمان

ثبت شرکت های سهامی عام یا AG در آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت سهامی عام یا AG در آلمان : اگر در زمینه تجارت جهانی بی تجربه و تازه وارد هستید، به شما توصیه می شود که برای ثبت شرکت در آلمان از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان اقدام کنید. اما اگر در این زمینه تبحر و تجربه دارید، می توانید برای ثبت شرکت های سهامی عام یا AG در آلمان اقدام کنید. برای ثبت شرکت های سهامی عام یا AG در آلمان، سرمایه اولیه و پول بیشتری نسبت به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان نیاز است؛ اما این سرمایه اولیه باید حداقل بین ۵ شریک و موسس تقسیم شود. تمامی شرکا موظف هستند که اساس نامه اولیه مربوط به احداث و ثبت شرکت های سهامی عام یا AG را در دفترخانه ها یا دادگاه، به صورت رسمی ثبت کنند. تمامی مبلغ و سرمایه اولیه ای که برای ثبت شرکت های سهامی عام یا AG در آلمان در نظر گرفته می شود، باید از زمان ثبت شرکت، وارد بورس شود. سایر مراحل و شرایط ثبت شرکت های سهامی عام یا AG درست همانند ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان یا GMBH است. همچنین، نام گزاری شرکت های سهامی عام یا AG باید درست همانند شرکت های با مسئولیت محدود، با توجه به نوع فعالیت های تجاری شرکت انجام شود.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت شراکت کلی OHG در آلمان

ثبت شرکت های شراکت کلی OHG آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت شراکت کلی OHG در آلمان : برای ثبت شرکت ها با شراکت کلی، توانایی و مسئولیت تمام شرکا برابر است و هیچ مدیر و تصمیم گیرنده واحدی برای این شرکت ها وجود ندارد.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت شراکت محدود یاKG در آلمان

ثبت شرکت با شراکت محدود یاKG آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت شراکت محدود یاKG در آلمان : این شرکت ها مانند شرکت های کلی توسط شرکای مختلفی تاسیس می شوند اما محدودیت هایی در این بین وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت دارای مسئولیت شراکت محدود یا GMBH and Co. KG در آلمان

ثبت شرکت های دارای مسئولیت محدود و شراکت محدود یا GMBH and Co. KG آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت دارای مسئولیت شراکت محدود یا GMBH and Co. KG در آلمان :  این شرکت ها، از ترکیب شرکت های دارای مسئولیت محدود و شرکت های دارای شراکت محدود هستند.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت های تابع در آلمان

ثبت شرکت های تابع آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت های تابع در آلمان : این شرکت ها نمی توانند به صورت مستقل فعالیت کنند و تنها به لحاظ فیزیکی از شرکت مادر جدا هستند.

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت های شعبه ای در آلمان

ثبت شرکت های شعبه ای آلمان

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت های شعبه ای در آلمان : شرکت های شعبه ای، شرکت های فروشی هستند که برای فروش به شرکت مادر وابسته هستند و عملکرد مستقلی ندارند.

 

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت بازرگانی در آلمان | اقامت و مهاجرت از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود تابعه
اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت بازرگانی در آلمان | اقامت و مهاجرت از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود تابعه

 

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت بازرگانی در آلمان

ثبت شرکت بازرگانی در آلمان و علت اقامت از طریق ثبت شرکت بازرگانی در آلمان:

اقامت مهاجرت از طریق ثبت برند و شرکت بازرگانی در آلمان :  اقامت از طریق ثبت شرکت بازرگانی در آلمان، مزایای زیادی دارد که این مزایا می توانند شما را برای سرمایه گذاری در کشور آلمان از طریق ثبت شرکت بازرگانی در آلمان تشویق کنند. به علاوه، ویژگی های خاص ثبت شرکت بازرگانی در آلمان، نشان دهنده این است که شما می توانید این نوع سرمایه گذاری را، در صورت داشتن شرایط لازم، انتخاب کنید. بعضی از ویژگی هایی که ثبت شرکت بازرگانی در آلمان را از ثبت شرکت بازرگانی در کشور های دیگر متمایز می کنند، عبارتند از:

 

 • کشور آلمان یکی از سردمداران اقتصاد جهانی است:

کشور آلمان، یکی از سردمداران اقتصادی و اقتصاد اصلی قاره اروپا محسوب می شود. همین موضوع می تواند نقطه عطفی برای انگیزه ایی برای اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت بازرگانی در آلمان به حساب بیاید. با ثبت شرکت بازرگانی در آلمان، شما می توانید از مزایای تجارتی در کشوری که چهارمین اقتصاد قوی جهان محسوب می شود استفادا کنید.

 

 • کشور آلمان یکی از اصلی ترین نقش ها را در اقتصاد جهانی ایفا می کند:

کشور آلمان، پس از کشورهای چین و آمریکا، سومین صادر کننده برتر جهانی محسوب می شود و در واقع ثبت شرکت بازرگانی در آلمان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در سطح جهانی برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود.

 

 • کشور آلمان یکی از برترین و بزرگترین تولید کننده های جهانی است:

کشور آلمان با تولیدات بسیار با کیفیت و تضمین شده، یکی از برترین تولید کنندگان در سطح جهانی است. وضعیت اقتصادی و تولیدات این کشور، روند رو به رشدی دارد و همین مسئله ثبت شرکت بازرگانی در آلمان را به یکی از محبوب ترین سرمایه گذاری های جهانی تبدیل کرده است.

 

 • این کشور، نیروهای کاری مناسب و بسیار عالی دارد:

کشور آلمان با داشتن یکی از بهترین سیستم های آموزشی جهان، نیرو های کاری عالی و حرفه ای را وارد بازار کار می کند. داشتن نیرو های کاری زبده باعث می شوند که بسیاری از سرمایه گذاران سراسر جهان مایل به سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در این کشور از طریق ثبت شرکت بازرگانی در آلمان باشند.

 

 • خلاقیت ک نو آوری این کشور در زمینه اختراعات، کسب و کار و تجارت آن را به یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است:

کشور آلمان، اولین و برترین کشور اروپایی در زمینه اختراعات و نو آوری در کسب و کار است. این کشور، هر ساله هزینه های زیادی برای ماندن در جایگاه اول جهانی از لحاظ نو آوری و اختراعات صرف می کند. همین مسئله باعث می شود که افراد خارجی که خلاقیت و ایده های مناسبی برای کسب و کار یا تجارت دارند، به این کشور مراجعه کرده و برای اقامت با ثبت شرکت بازرگانی در آلمان اقدام کنند.

 • این کشور، بهترین و برترین زیر ساخت های جهانی را دارد و همچنین از موقعیت جغرافیایی بسیار خوب و مناسبی برخوردار است:

کشور آلمان با داشتن موقعیت جغرافیایی فوق العاده مناسب و ایده آل، قرار گرفتن در قلب و مرکز قاره اروپا و داشتن بازار های تامین کننده نیاز های این قاره از بهترین کشور ها برای سرمایه گذاری سرمایه داران خارجی و ثبت شرکت بازرگانی در آلمان محسوب می شود. این کشور با داشتن ویژگی هایی همانند زیر ساخت های برتر جهانی، داشتن بهترین سیستم حمل و نقل در سطح جهانی و فراهم سازی بستر مناسب ارتباطات، موقعیتی را برای رسیدن به موفقیت در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم کرده است.

 

 • این کشور از سرمایه گذارانی که پروژه ها و ایده های موفق و جذابی داشته باشند برای همکاری دعوت به عمل می آورد:

بستر و موقعیت مناسب برای سرمایه گذاری و  اقامت مهاجرت ثبت شرکت بازرگانی و برند در آلمان توسط سرمایه داران و سرمایه گذاران خارجی، در این کشور فراهم شده است. کشور آلمان برای جذب بهترین ایده ها و سرمایه گذاری های جهانی، از تمامی سرمایه گذارانی که ایده های تجاری جذایی داشته باشند دعوت می کند که در این کشور به سرمایه گذاری و همکاری بپردازند. یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در کشور آلمان، ثبت شرکت در آلمان است که در صورت داشتن یک طرح تجاری قوی، می توانید سود زیادی را از آن به دست بیاورید. همچنین، فرصت هایی برای سرمایه گذاری در آلمان در زمینه های متعددی وجود دارد و این فرصت های تجاری به زمینه های خاصی محدود نمی شوند. سرمایه گذاران خارجی می توانند در صورت در اختیار داشتن سرمایه مورد نیاز و داشتن طرح مناسب و پول ساز تجاری، نسبت به ثبت شرکت بازرگانی در آلمان و حتی دریافت اقامت آلمان از این طریق اقدام کنند.

 

 • در صورت سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان، شما از وضعیت مالیاتی مناسبی برخوردار خواهید بود و مجبور به پرداخت هزینه های سنگین برای مالیات یا استخدام نیروی کاری نیستید:

نرخ پرداخت مالیات در کشور آلمان، برای ثبت شرکت و کار آفرینی، زیاد نیست و شما به عنوان یک سرمایه گذار خارجی، پس از ثبت شرکت در آلمان، مجبور نخواهید بود که مبالغ زیادی را به عنوان هزینه های مالیاتی به دولت آلمان پرداخت کنید. با اصلاح قانون های مالیاتی این کشور در جهت دریافت مالیات کمتر از شرکت ها و کار آفرینان، سرمایه گذاران خارجی می توانند با خیال راحت و بدون دغدغه پرداخت مالیات های سنگین و پرداخت مزد بالای نیروی کار، برای کار آفرینی و ثبت شرکت بازرگانی در آلمان اقدام کنند. دریافت مالیات کم تر از کار آفرینان و شرکت های بازرگانی در آلمان، می تواند به پایین ماندن هزینه های لازم برای پرداخت دستمزد نیروهای کاری و فراهم شدن شرایط عالی و مناسب برای سرمایه گذاری سرمایه داران خارجی در این کشور، از روش های مختلفی از جمله ثبت شرکت در آلمان، بسیار کمک کننده باشد.

 

 • این کشور برای سرمایه داران و سرمایه گذاران، فضای بسیار امن سرمایه گذاری را به لحاظ اقتصادی فراهم می کند:

با وجود اقتصاد گسترده، پیشرفته و بسیار توسعه یافته کشور آلمان و پیش گرفتن سیاست های حمایت گر از سرمایه گذاران و کار آفرینان، مانند کاهش مالیات های دریافت شده از کار آفرینان و سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت در آلمان برای سرمایه گذاری در آلمان اقدام کرده اند، فضای بسیار امن و مناسب اقتصادی برای سرمایه گذاران و کار آفرینان خارجی فراهم شده است که از طریق آن بتوانند یک سرمایه گذاری بسیار امن، مناسب، کم خطر و پر سود را به روش های مختلفی مانند ثبت شرکت در آلمان در این کشور انجام دهند. همچنین کشور آلمان با داشتن تعهد نامه ها، قرارداد ها و ضمانت نامه های تجاری، یک چهار چوب ایمن و قانونی را برای شروع فعالیت های اقتصادی در آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان فراهم کرده است. همین مسئله می تواند یک نقطه عطف و مزیت برای ثبت شرکت در آلمان به حساب بیاید.

 

 • کیفیت زندگی در کشور آلمان برای شهروندان آلمانی و کسانی که از روش های دیگر مانند ثبت شرکت در آلمان اقامت این کشور را دریافت کرده اند، بسیار بالا است:

کشور آلمان یک کشور بسیار مدرن و ایمن از نظرهای مختلف است و با برخورداری از بالاترین سطوح استاندارد های جهانی، داشتن یک نظام آموزشی و پرورشی سالم و عالی و داشتن یک بیمه سلامتی و تامین اجتماعی بسیار مناسب، از جمله بهترین و مناسب ترین کشور های جهان برای زندگی است و زندگی در این کشور می تواند با فراهم شدن آسان رفاه همراه باشد. این کشور با فراهم آوردن فرصت ها و موقعیت ها در زمینه های مختلفی همچون زمینه های ورزشی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و… برای شهروندان خود از جمله بهترین کشورهای جهان محسوب می شور که مردم و سرمایه گذاران زیادی مایل به دریافت اقامت آن از روش های مختلفی مانند ازدواج در آلمان، تولد در آلمان، کار در آلمان، کار آفرینی در آلمان، تحصیل در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و… هستند.

 

شرایط مهاجرت اقامت ثبت شرکت و برند در آلمان

ثبت شرکت ug در آلمان چگونه و تحت چه شرایطی انجام می شود؟

شرایط مهاجرت اقامت ثبت شرکت و برند در آلمان * ثبت شرکت ug در آلمان شرایط آن: شرکت های ug یا شرکت های Unternehmer gesellschaft نوعی از شرکت های دارای مسئولیت محدود هستند که سرمایه گذاران خارجی می توانند با سرمایه مشخصی برای اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت های ug در آلمان اقدام کنند. سرمایه و مبلغ مورد نیاز برای ثبت شرکت های ug در آلمان خیلی زیاد نیست و می توانید با سرمایه کمتری نسبت به سایر انواع ثبت شرکت ها در آلمان برای ثبت شرکت های ug در آلمان استفاده کنید. برای تاسیس و ثبت شرکت های ug در آلمان، شما باید یک چهارم یا ۲۵ درصد کل سرمایه سالیانه خود را پس از انداز کرده و سالیانه به سرمایه اصلی شرکت خود اضافه کنند. پس از گذشت مدت زمان مشخصی پس از ثبت شرکت های ug در آلمان برای رسیدن سرمایه اولیه شما به حد نساب، شما می توانید نوع شرکت ug خود را به شرکت های GmbH تغییر دهید. ثبت شرکت های ug در آلمان به اندازه سایر انواع ثبت شرکت معتبر نیست و در صورت ثبت شرکت های ug در آلمان، شرکت شما اعتبار لازم را در برابر شرکای تجاری، بانک ها و ادارات ندارد؛ در نتیجه ثبت شرکت های ug در آلمان راه مناسبی برای دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان نیست. سرمایه گذاران خارجی می توانند از ثبت شرکت های ug در آلمان برای شروع کار در این کشور استفاده کنند.

 

 شرایط مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان | شرایط ثبت شرکت و برند در آلمان | شرایط اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان
شرایط مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان | شرایط ثبت شرکت و برند در آلمان | شرایط اقامت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان

مدارک مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان

مدارک مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان : مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان بسته به نوع شرکتی که می خواهید ثبت کنید، می توانند متفاوت باشند اما ما در این قسمت یک اشاره کلی به مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان خواهیم داشت. جهت ثبت شرکت در آلمان، شما به ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان به شرح زیر نیاز خواهید داشت:

 • ارائه پاسپورت و مدارکی مبنی بر داشتن اقامت آلمان از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان هستند.
 • در بعضی از موارد و در مواقع لزوم در لیست مدارک مورد نیاز برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آلمان، لازم است که شما مدارکی مبنی بر داشتن مجوز برای انجام کار در آلمان به صورت مستقل را تهیه و ارائه کنید.
 • اگر لازم باشد، شما باید مجوزی را مبنی بر داشتن اجازه قانونی برای کار در زمینه مورد نظر انتخاب شده توسط شما، در لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان ارائه کنید.
 • از جمله مدارک مورد نیاز برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت و برند در آلمان، این است که شما باید فرم مشخصات فردی خود و سوابق گذشته تان را پر کرده و ارائه کنید.
 • ارائه مدارک لازم مبنی بر داشتن تحصیلات در حوزه مورد نظر، اگر زمینه کاری شما در زمینه صنعت باشد، همراه با سایر مدارک مورد نیاز برای اقامت مهاجرت ثبت شرکت در آلمان ضروری است.

 

مدارک مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان | مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان | مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت آلمان
مدارک مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان | مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان | مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت آلمان

 

مراحل ثبت شرکت و برند در آلمان

مراحل اقامت و مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند آلمان

مراحل اقامت و مهاجرت از طریق ثبت شرکت و برند آلمان : برای ثبت شرکت در آلمان ( اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان ) نیاز است که شما مراحل قانونی را بگذرانید. مراحل ثبت شرکت در آلمان عبارتند از:

 • صادر شدن دعوت نامه از کشور آلمان برای شما
 • دریافت ویزای موقت شنگن برای ثبت شرکت در آلمان
 • انتخاب نام برای ثبت شرکت در آلمان و به تایید رساندن اسم انتخابی برای شرکت شما
 • ارائه طرح تجاری و مالی قوی به دو زبان آلمانی و انگلیسی برای ثبت شرکت در آلمان
 • دریافت تاییدیه و مجوز برای طرح مالی و تجاری شما از سوی اداره بازرگانی کشور آلمان
 • شرکت خود را به نام شرکای تجاری ثبت کنید.
 • یک حساب بانکی به نام شرکت یا شرکای تجاری خود ثبت کنید.
 • برای ثبت شرکت در آلمان، لازم است که شما شرکت خود را در دادگاه نورنبرگ به ثبت برسانید.
 • در اتاق بازرگانی عضو شوید.
 • طرح تجاری خود را به سفارت آلمان ارائه کنید.
 • روند اقامت خود را برای ثبت شرکت در آلمان از طریق سفارت آلمان و اداره اتباع خارجی در نورنبرگ پیگیری کنید.
 • برای دریافت بیمه درمانی اقدام کنید.
 • محلی را برای اقامت خود و احداث شرکت در آلمان اجاره کنید.
 • دریافت ویزا برای اعضای خانواده خود از طریق ثبت شرکت در آلمان
 • بیمه اعضای خانواده خود شامل همسر و فرزندان
 • دریافت شماره HRB برای ثبت شرکت در آلمان
 • ثبت نام شرکت در اتاق بازرگانی
 • و در آخر تنظیم قرار داد بین شرکت و مدیر عامل برای ثبت شرکت در آلمان

 

برای تمدید اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان باید چگونه اقدام کرد؟

برای تمدید اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان لازم است که شما مالیات خود را به صورت سالیانه و به طور منظم پرداخت کنید، داشتن توانایی مورد نیاز برای پرداخت حقوق و مزایای کارمندان به مدت یک سال، سود رسانی مستمر کار و سرمایه گذاری شما به مدت یک سال، ارائه مدارکی مبنی بر صحت داشتن کسب و کار شما و واقعی بودن آن و… برای ثبت شرکت در آلمان ضروری است.

 

چگونه شرکت ثبت شده خود در کشور آلمان را نام گذاری کنیم؟

انتخاب نام برای شرکت تجاری ثبت شده در کشور آلمان یکی از مراحل ضروری برای ثبت شرکت در آلمان محسوب می شود. لازم است شما اسمی کوتاه و مرتبط با زمینه کاری خود انتخاب کنید که ترجیحا تکراری نباشد. بهتر است این نام گذاری به طوری انجام شود که نشان دهنده فعالیت های حرفه ای شما باشد.

 

هزینه مالیات ثبت شرکت در آلمان | هزینه مالیات اقامت مهاجرت ثبت شرکت برند آلمان

پرداخت مالیات شرکت ها در آلمان چگونه انجام می شود؟

هزینه مالیات ثبت شرکت در آلمان : شرکت هایی که در کشور آلمان ثبت می شوند ملزم به پرداخت مالیات نیستند؛ اما تمامی کارکنان و اعضای شرکت لازم است بخشی از حقوق خود را به عنوان مالیات به دولت پرداخت کنند. اگر شما به عنوان یک فرد خارجی شرکتی را در کشور آلمان ثبت کرده باشید، لازم است مالیات آن را منظم و سر وقت پرداخت کنید. در صورتی که مالیات شرکت شما درست به موقع پرداخت نشود، ممکن است ادامه کار و فعالیت شما با مشکل مواجه شود.

 

 

هزینه مالیات ثبت شرکت در آلمان | مالیات اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان | مالیات ثبت شرکت و برند در آلمان
هزینه مالیات ثبت شرکت در آلمان | مالیات اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان | مالیات ثبت شرکت و برند در آلمان

 

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان طی چه مدت انجام می شود؟

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان : برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان، لازم است که شما بین ۶ ماه تا ۱ سال صبر کنید.

 

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در آلمان | مدراک ثبت برند در آلمان

برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان باید چه مدارکی ارائه کنیم؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان عبارتند از:

 • مدارکی مبنی بر ثبت شرکت در آلمان
 • ارائه مدارک شناسایی فرد سرمایه گذار متقاضی دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان
 • مدارک مربوط به داشتن یک شرکت در ایران که حداقل به مدت یک سال فعالیت داشته باشد.
 • دریافت مجوز های لازم برای شروع فعالیت در کشور آلمان

 

 

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت ذر آلمان | مدراک ثبت برند در آلمان | مدارک جهت مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت آلمان
مدارک مورد نیاز ثبت شرکت ذر آلمان | مدراک ثبت برند در آلمان | مدارک جهت مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت آلمان

 

سخن پایانی در باب مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان

سخن پایانی در باب مهاجرت اقامت ثبت شرکت برند آلمان : ثبت شرکت در آلمان یکی از روش های سرمایه گذاری در آلمان است که در کنار سود رسانی به سرمایه گذاران خارجی می تواند منجر به دریافت اقامت کشور آلمان شود. روش های ثبت شرکت در کشور آلمان متفاوت هستند و بسته به نوع روش انتخابی برای ثبت شرکت، شما ملزم به تهیه و فراهم کردن شرایط و مبلغ مورد نیاز اولیه برای ثبت شرکت در آلمان خواهید بود. برای سرمایه گذاری در کشور آلمان، بهتر است اطلاعات و دانش کافی برای انجام این کار را به دست آورید و با داشتن آگاهی لازم اقدام کنید تا از انجام سرمایه گذاری خود، سود زیادی را به دست بیاورید. همچنین شما می توانید از یک وکیل برای دریافت مشاوره جهت ثبت شرکت در آلمان کمک بگیرید و با او مشورت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس
به سال ها تجربه ما اعتماد کنید و با تماس با شماره تماس 09124617252 جدیدترین راه ها و متدهای اقامت و مهاجرت و دریافت ویزا از کارشناسان ویزاپورت دریافت نمایید.
+ +